PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید هارد 2.5 با ظرفیت 1TB

runner
29-12-2012, 15:00
سلام
دوستان من می خوام یه هارد 2.5 بگیرم
مد نظرم این مدل هاست:
WD My Passport ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
WD Element ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Toshiba Canvio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خوشحال میشم نظراتتون رو بدونم!
ممنون

ata.royalfalcon
29-12-2012, 18:30
سلام
دوستان من می خوام یه هارد 2.5 بگیرم
مد نظرم این مدل هاست:
WD My Passport ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
WD Element ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Toshiba Canvio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خوشحال میشم نظراتتون رو بدونم!
ممنون

سلام .

هارد توشیبا مدلهای Canvio 3.0 و یا Canvio Basics 3.0 با داشتن shock sensor مزیت بیشتری نسبت به انواع مدلهای عادی دارند ولی از لحاظ گارانتی و ساپورت توسط سایت سازنده و امکانات نرم افزاری و سخت افزاری ، هاردهای وسترن بهتر هست .

اگر وسترن میخواهید بخرید بهتره که WD My Passport را بخرید (خرید مدل WD Element را توصیه نمیکنم) . یکی از مزایای WD My Passport قابلیت hardware encryption هست که میتونید به سادگی و با چند کلیک هارد را قفل کنید که در بقیه مدلهای لیست شده وجود نداره . این مزیت گاهی اوقات باعث اذیت و آزار کاربر هم میشه که اگر احتیاط کنید مشکلی پیش نمیاد (مثلاً متصل کردن هارد به پورتهای پشت کیس یا safely remove کردن هارد قبل از جدا کردن کابلها و ...) .

همچنین میتونید روی seagate backup plus هم فکر کنید .

runner
29-12-2012, 19:03
سلام .

هارد توشیبا مدلهای Canvio 3.0 و یا Canvio Basics 3.0 با داشتن shock sensor مزیت بیشتری نسبت به انواع مدلهای عادی دارند ولی از لحاظ گارانتی و ساپورت توسط سایت سازنده و امکانات نرم افزاری و سخت افزاری ، هاردهای وسترن بهتر هست .

اگر وسترن میخواهید بخرید بهتره که WD My Passport را بخرید (خرید مدل WD Element را توصیه نمیکنم) . یکی از مزایای WD My Passport قابلیت hardware encryption هست که میتونید به سادگی و با چند کلیک هارد را قفل کنید که در بقیه مدلهای لیست شده وجود نداره . این مزیت گاهی اوقات باعث اذیت و آزار کاربر هم میشه که اگر احتیاط کنید مشکلی پیش نمیاد (مثلاً متصل کردن هارد به پورتهای پشت کیس یا safely remove کردن هارد قبل از جدا کردن کابلها و ...) .

همچنین میتونید روی seagate backup plus هم فکر کنید .

ممنون از جوابتون!
من Toshiba رو قیمت کردم فروشنده میگفت 30ماه هم گارانتی تعویض داره!!
گارانتی Toshiba الان چی هست؟
من گارانتی که فروشنده گفت یادم نمیاد! :n03:

ata.royalfalcon
29-12-2012, 19:18
ممنون از جوابتون!
من Toshiba رو قیمت کردم فروشنده میگفت 30ماه هم گارانتی تعویض داره!!
گارانتی Toshiba الان چی هست؟
من گارانتی که فروشنده گفت یادم نمیاد! :n03:

احیاناً IT Warranty نبود ؟

runner
29-12-2012, 19:23
احیاناً IT Warranty نبود ؟

نه ایران توش داشت از این چند بخشیا بود! :n02:
حالا به نظرتون توشیبا ، وسترن یا سی گیت؟
با توجه به اینکه توشیبا ارزون تر هست!!!
از نظر سرعت شما جایی تست دیدین از این هارد ها که سرعت تبادل هر 3رو تست کرده باشه و کامل توضیح داده باشه؟

ata.royalfalcon
30-12-2012, 09:13
نه ایران توش داشت از این چند بخشیا بود! :n02:
حالا به نظرتون توشیبا ، وسترن یا سی گیت؟
با توجه به اینکه توشیبا ارزون تر هست!!!
از نظر سرعت شما جایی تست دیدین از این هارد ها که سرعت تبادل هر 3رو تست کرده باشه و کامل توضیح داده باشه؟

خودم اول WD my passport را انتخاب ميكنم و اولويت دوم seagate backup plus هست ، گارانتي ايندو هم معتبر هست (سازگار و آواژنگ) .

runner
01-01-2013, 12:01
ممنون از راهنماییهاتون
من یه My Passport 1T و 2T گرفتم با گانتی سازگار!
1T = 328
2T = 560