PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ کردن سیستم حین اجرای بازی

sistani14
28-12-2012, 20:03
هنگ کردن سیستم حین اجرای بازی جی تی ای 5.به طوری که صفحه بازی به یکباره می استه!!!این بازی را قبلا نصب کرده بودم اما این اتفاق نمی افتاد تا اینکه نسخه فارسی این بازی را نصب کردم و الان هنگ میکنه.آنتی ویروس کامپیوترم همیشه به روزه و ویروس هم عاملش نمیتونه باشه!به نظر شما مشکل از کجاسست؟؟؟:n01:

jadidbazi
31-12-2012, 23:18
آره!منم نسخه ی فارسی همین بازی رو دارم و همش وسط بازی هنگ میکرد.اما بعد از مدتی خود به خود درست شد.واسه تو هم شاید اینجوری باشه!اینم یه عکس با حال از این بازی که خودم با فتوشاپ درستش کردم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.AraMesh.
01-01-2013, 02:11
هنگ کردن سیستم حین اجرای بازی جی تی ای 5.به طوری که صفحه بازی به یکباره می استه!!!این بازی را قبلا نصب کرده بودم اما این اتفاق نمی افتاد تا اینکه نسخه فارسی این بازی را نصب کردم و الان هنگ میکنه.آنتی ویروس کامپیوترم همیشه به روزه و ویروس هم عاملش نمیتونه باشه!به نظر شما مشکل از کجاسست؟؟؟:n01:
این نسخه های فارسی ک دستکاری کردند اصل بازیارو کلا ریخته ب هم. تکنولوژی میخواد هر چیزی.

spartaqus
01-01-2013, 12:28
یک برنامه ای هست که مخصوص بازی هست و رم و فقط اختصاص به بازی میده اسمش چی هست ؟!

.AraMesh.
01-01-2013, 19:25
یک برنامه ای هست که مخصوص بازی هست و رم و فقط اختصاص به بازی میده اسمش چی هست ؟!
Game Booster کارش خوبه منم دارمش. نمیدونم الان ورژن آخرش چنده دیگه ( سرویسهای اضافی ک وجودشون باعث کند شدن اجرای بازی و نه فقط بازی، بلکه میتونید اینو برای برنامه های دیگه هم استفاده کنید رو موقتا غیر فعال میکنه.)

jahanstrik
23-05-2014, 20:43
سلام برابچ منم همین مشکل برام پیش اومد بعد رفتم دوتا کار کردم 1.
رفتم برنامه game gain2 رو دانلود ونصب کردم و رفتم تو آبشن بازی گزینه desplay setup رو زدم بعد رفتم توی advanced گزینه visual fx quality رو از high کردم LOW درست شد امتحان کنید درست میشه:n19: