PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز 7

thom
28-12-2012, 17:39
سلام دوستان
من معمولا خیلی راحت ویندوز نصب میکردم تا این آخرین بار که ویندوز ریختم و سیستم هنگ کرد حالا وقتی اومدم دوباره ویندوز بریزم با این ارور مواجه شدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سیستمم زیاد هنگ میکنه با انتی ویروس bit defender چک کردم ویروس هاش رو از بین برد عجیب اینجاست که وقتی از برنامه tuneup ulities استفاده میکنم و سیستم رو میزارم رو حالت turbo دیگه هنگ نمیکنه ویندوز هم چند بار عوض کردم ولی مشکلش پابرجاست تا همین اوخر که بخاطر این ارور دیگه نتونستم ویندوز بریزم

خواهس میکنم راهنمایی کنید

jafarian
29-12-2012, 16:32
برای این مشکل شما سایت مایکروسافت کامل بحثش کرده که گفته شده

مشکل از دستگاه یا dvd شما هست که کیفیتش پایین باعث بروز این مشکل شده که گفته شده همین dvd رو روی برنامه virtual box بطور مثال تست کنید ببینید با اون برنامه قادر به نصب ویندوز هستین یا که نه

پیشنهادم شده که ابتدا فلش خودتون فرمت کنید بصورت fat32 برنامه Windows 7 USB/DVD Download tool دانلود کنید از پایین بعدشم این برنامه را اجرا کنید مسیر فایل iso ویندوز 7 به این برنامه بدین روی دکمه استارت کلیک کنید بعد که فلش با این برنامه بوت شد اقدام به نصب ویندوز با این برنامه کنید اگر که باز همین پیغام دریافت کردین داخل پنجره هایی که باز هست گزینه کنسل بزنید بدونی که از محیط بوت ویندوز خارج بشین فلش دربیارین بعدش از نوع به پورت usb وصل کنید از نوع تست کنیدبرای نصب ویندوز:n01:

Windows 7 USB/DVD Download tool ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

A required CD/DVD drive device driver is missing ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])