PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در پرینتر S22 اپسون

mysite
28-12-2012, 12:51
با سلام
من دو روز پیش یه اپسون s22 خریدم. تو این دو روز فقط 4 صفحه پرینت گرفتم ، سطح جوهرو را که دیدم ، متوجه شدم اومده زیر 50% که غیرطبیعیه. بعد از اینکه با یک نرم افزار روسی(SPUA1541) ریست کردم، متاسفانه پیغام ink out error مشاهده می شود و چراغ جوهر نیز دائم روشن است و دیگه نمیشه اصلا پرینت گرفت. ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه !!!

m_2t_ab
28-12-2012, 17:51
باید کارتریج قابل شارژ تهیه کنید، کارتریج های اصلی ریست نمی شن.

mysite
28-12-2012, 18:11
باید کارتریج قابل شارژ تهیه کنید، کارتریج های اصلی ریست نمی شن.

ممنون از پاسخ
ولی چرا باید این اتفاق بیفته !! پرینتر نو ، طوریکه هنوز من 4 صفحه پرینت هم نگرفته بومدم سطح جوهر بیاد زیر 50%، نامید شدم از اپسون. به نطر شما ارزش داره ببرم گارانتی یا اینکه برم تانک بگیرم واسش؟

m_2t_ab
28-12-2012, 20:10
به نظر من نباید سراغ اون نرم افزار می رفتید، تا جایی که جا داشت باید استفاده می کردیدو بعد از ارور کارتریج قابل شارژ میذاشتید.
نمایندگی هم فایده ای نداره احتمالا. (ولی می تونید امتحان کنید)
اگر استفاده تون کم هست مخزن استفاده نکنید.
موفق باشید

aria_mta
03-02-2013, 11:35
کارتریج های نو که همراه پرینتر هست کمتر از کارتریج های دیگر شارژ داره و در حد تست میباشد. حتی ممکنه فقط یک صفحه چاپ کنه. شما باید کارتریج شارژی بخری. یک مدل هست که بوردی روی اون نصبه و پشت بورد باتری میخوره. هر از گاهی که سطح کارتریج پایین اومد باید کارتریج را از محل خود در بیارین و اون بورد رو از کارتریج جدا کنین و باتری رو خارج کنید. اگر باتری رو کمی با انگشتتون تمیز و گرم کنید می توانید مجددا از آن استفاده کنید. هراز گاهی هم باید جوهر داخل کارتریج بریزید. به این ترتیب تا مدتها میتونین از کارتریج استفاده کنین.