PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سئوالی در مورد انواع پخش کننده های ویدئویی

alaydyn
26-12-2012, 21:54
سلام
داشتم تو سایت های همچون --------- یا سایت جهانی download.com یا softpedia.com و چندین سایت دیگه بین پلیرها مقایسه ای انجام میدادم دیدم بیشترین دانلود پخش کننده پلیر در اکثر سایت ها vlc player هستش و نرم افزار km یا pot یا .. پاینتر از vlc قرار دارند البته تو همه سایت ها یکسان نبود تو سایت های ایرانی km جایگاهش بد نبود ولی بعد که نظرات کاربران را می خوانی میبینی همه اعتراض دارند و پاکش کردن و نسخه های قبلی را نصب کرده اند
من خودم شخصا از potplayer استفاده میکنم برای پخش ویدئویی و برای موزیک هم winnap انتخاب کرده ام
یک مزعیت تو pot دیدم البته تو km هست اما تو potplayer بهتر اجرا میشه اینه اگر فایل ویدئویی ناقصی دانلود کرده باشیم حالا از هر جایی می تونه بدون هنگ کردن فرمهای که کامل شده اند یا تا اونجایی که کامل دانلود شده را پخش کند نمیدونم vlc هم این توانایی را داره یا پیغام خطا میده مثلا windows media player پیغام خطا میده ؟
ولی وقتی دیدم vlc محبوبیت زیادی داره ماندم چرا ؟ چه ویژگیهای داره ؟ آیا به نظر شما پاک کنم و vlc نصب کنم ؟ یا کلا از vlc و km و pot نرم افزارهای بهتری نیز هست ؟ در نهایت شما چی استفاده میکنید ؟