PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمایش فیلم روی چند مانیتور

masood_frz
26-12-2012, 21:41
دوستان سلام

من میخوام یک فیلم فول اچ-دی رو روی 6 مانیتور که بصورت ماتریس 3 در 2 (سه ستون دوتایی در کنار هم) قرار گرفتن پخش کنم. برام خیلی مهمه که تصاویر بدون تاخیر و با کیفیت پخش بشن.

لطفا راهنماییم کنین برای این کار به چه سخت افزارهایی احتیاج دارم؟
و برای پخش فیلم با همچین رزولوشنی به چه نر افزاری نیاز هست؟

ممنون

EXTREME
26-12-2012, 23:15
دوستان سلام

من میخوام یک فیلم فول اچ-دی رو روی 6 مانیتور که بصورت ماتریس 3 در 2 (سه ستون دوتایی در کنار هم) قرار گرفتن پخش کنم. برام خیلی مهمه که تصاویر بدون تاخیر و با کیفیت پخش بشن.

لطفا راهنماییم کنین برای این کار به چه سخت افزارهایی احتیاج دارم؟
و برای پخش فیلم با همچین رزولوشنی به چه نر افزاری نیاز هست؟

ممنون

برای اینکار باید قابلیت eyefinity استفاده کنید مدل گرافیک چیه ؟

اگه هم از splitter استفاده کنید هر تصویر در هر مانیتور مجزاست از هم

masood_frz
01-01-2013, 11:32
هنوز سخت افزاری برای اینکار تهیه نکردم و راهنمایی میخوام برای انتخاب و خرید سخت افزار مناسب.
اگه بخوام از قابلیت eyefinity استفاده کنم چه کارت گرافیکی لازم دارم؟

EXTREME
01-01-2013, 14:59
گرافیک های رادئون 5000 به بالا این قابلیت رو دارند
گرافیک های انویدیا سری 600 قابلیت multi monitor در حالت تک گرافیکه رو هم دارند تا 4تا مانیتور

برای اینکار گرافیک هم باید از نظر قدرت مناسب باشه

علي طهماسبي
20-01-2013, 19:08
با سلام
گرافيك من gtx 580 هست ميشه 3 تا مانيتور رو روي اون نصب كرد اگه نميشه روش ديگري هست

EXTREME
20-01-2013, 20:46
با سلام
گرافيك من gtx 580 هست ميشه 3 تا مانيتور رو روي اون نصب كرد اگه نميشه روش ديگري هست

تو این سری از یک گرافیک میشه دو تا مانیتور نصب کرد برای مانیتور سوم نیاز به یک گرافیک دیگه به صورت sli است که این مشکل در سری 600 انویدیا حل شده
البته برای اینکه بخواین تصویر رو بین سه مانیتور تقسیم کنید

علي طهماسبي
21-01-2013, 11:25
تو این سری از یک گرافیک میشه دو تا مانیتور نصب کرد برای مانیتور سوم نیاز به یک گرافیک دیگه به صورت sli است که این مشکل در سری 600 انویدیا حل شده
البته برای اینکه بخواین تصویر رو بین سه مانیتور تقسیم کنید
با سلام وتشكر
كار من تدوينه وميكس ومونتاژه پيشنهاد دوستان انجمن براي تدوين اين گرافيك بود و به قول دوستان سري 600 بيشتر برا گيم طراحي شده حالا به نظر شما يه كارت ديگه (البته ارزون ) كه بتونم با اين گرافيك sli بشه و اون مشكل منو حل كنه چيه مادر بردم هم جهت كمك p8z77-vDELUXE هست بازم ممنون

EXTREME
21-01-2013, 14:10
با سلام وتشكر
كار من تدوينه وميكس ومونتاژه پيشنهاد دوستان انجمن براي تدوين اين گرافيك بود و به قول دوستان سري 600 بيشتر برا گيم طراحي شده حالا به نظر شما يه كارت ديگه (البته ارزون ) كه بتونم با اين گرافيك sli بشه و اون مشكل منو حل كنه چيه مادر بردم هم جهت كمك p8z77-vDELUXE هست بازم ممنون

برای sli دقیقا دو کارت باید یکی باشه یعنی یک gtx580 دیگه

علي طهماسبي
23-01-2013, 16:43
با سلام اينو از كجا پيدا كنم با تشكر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

علي طهماسبي
27-01-2013, 12:54
دوستان يكي آدرس يه اسپليتر به من بده با تشكر