PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برترین بازی‌های ۲۰۱۲ - برترین هر ژانر - برترین بازی رانندگی

Masoud King
25-12-2012, 19:26
بــرتــریــن بــازی‌هــای ۲۰۱۲
برترین هر ژانر
برترین بازی رانندگی

Best Games of 2012
Genre Awards
Best Driving Game

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
_

F1 2012
PC / Xbox 360 / PlayStation 3

سازنده: Codemasters
ناشر: Codemasters
Forza Horizon
Xbox 360

سازنده: Playground Games/Turn 10 Studios
ناشر: Microsoft Studios
Need for Speed: Most Wanted
A Criterion Game
PC / Xbox 360 / PlayStation 3

سازنده: Criterion Games
ناشر: Electronic Arts

_

Trials Evolution
Xbox 360

سازنده: RedLynx
ناشر: Microsoft Studios
Twisted Metal
PlayStation 3

سازنده: Eat Sleep Play
ناشر: Sony Computer Entertainment

Fate2646
25-12-2012, 22:16
Need for Speed: Most Wanted که واقعا امسال منو نا امید کرد پس فقط Forza Horizon میمونه

3Dmajid
25-12-2012, 23:46
خیلی عجیبه ... Most wanted چرا اینقد رای اورده :n15:

Reza31001
26-12-2012, 00:27
رای و نمره بازی زیاد مهم نیست مهم اینه که خود بازی به آدم فاز بده حالا بخواد نمرش 10/10 باشه یا 2/10
رو این دو بازی خاص فورتزا چون انحصاریه طبیعیه که کمتر بازی بشه و احتمالا کمتر رای بیاره

منتظر نقدهای دوستان درباره تمام بازیها هستم شدید!

Aria1997
26-12-2012, 04:28

منم در تعجبم مجید جان ...
من به F1 12 رای دادم چون واقعا عالی بود
forza رو بازی نکردم xbox ندارم :n02:

virus2009
26-12-2012, 13:20
بین تمام اینایی که به MW رای دادن فکر کنم فقط دو-سه نفر تونستن فورزا رو بازی کنند
ولی اونایی که به فورزا رای دادن شاید یک یا دو نفرشون MW رو بازی نکرده باشند

پس نتیجه میگیریم که فورزا به دل خیلی ها نشسته و شکی درش نیست

MW هم که کلا Fail ـی بیش نبود و فقط ارزش یک بار بازی کردن رو داشت ( البته خوبی های زیادی هم داشت )
ولی فورزا با اون گیم پلی و اوپن ورلد وسیع آدم رو پای بازی میخکوب میکنه

CRIS Joon CR7
26-12-2012, 16:28

اصلا عجيب نيست...
چون تعداد زيادي از گيمر هاي اينجا PC باز هستند و مسلما خيلي هاشون هم بدون نجربه ي چيزي در موردش نظر نميدن
(خب اين منطقيه )
،
اما بعضي ها هم هستند كه بازي رو نديده ، ميكوبنش:n04:
البته من هم بدم نمياد سري NFS يه تكوني به خودش بده ولي كو؟ شما پيشرفت رو به ما نشان بده!
(الان قلبم مي گيره!)
در كل چه FH اول بشه چه نشه ، هوريزون خيلي هم عاليه، يكه:n08:

halflife g
26-12-2012, 17:13
F1 و TM به كنار ........از بين اين سه تا باقيمونده خداييش trials يه سر و گردن بالاتر بود

Mw كه علاوه بر ضعيف بودن نسبت به نسخه اصليش و وفادارنموندن بهش چيز پرمغزي نبود و كلا يه ريسينگ اركيد به تمام معنا بود انگشتو بذار رو دكمه w يا rt ماشين يهو تا ٣٠٠ ميره و شما هم لذت آني مي بري:n02:.....ولي خبري از ريبايي طراحي مراحل و چالشهاي اميدوار كننده نبود

Fh رو كامل بازي نكردم و خيلي نظر كاملي نميدم ولي همون دمويي كه به لطف يكي ديگه تستش كردم خيلي خيلي حس ريسينگ عالي داشت همه چيز بازي يه سر و گردن از بقيه بالاتر بود

و اما......trials evo واقعا عالي بود......مدت زمان بي نهايت بازي هم علاوه بر زمان نرمال خود بازي ارزش اين بازي رو چند برابر مي كرد : .....اينكه تو يه بازي ١٥ دلاري ديگران مراحل بسازن و تو بتوني مراحل اونارو رايگان دانلود و بازي كني خودش خيلي حرف.....به عنوان يه بازي ١٥ دلاري خيلي باارزش تر از ٦٠ دلاريهاي ليست بود
ولي بهرحال چون اركيد بود من خودم به fh راي دادم. و گرنه بيشتر از اونا ارزش داره.....

.

VAHID
26-12-2012, 18:06
برای من این سری nfs واقعا عالی بود ........

ehsan.ss
26-12-2012, 23:10
nfs که تو این چند سال کلا مزخرف بوده و امسال هم مزخرف تر از قبل

به جای Nee For Speed باید اسمش رو میذاشتن Need For Crash چون ادم تا میومد سرعت بگیره یکدفعه سر پیچ میشد و شتلق میخوردیم به در و دیوار

farzan311
26-12-2012, 23:28
من کلا دشمنی خاصی با این بازی های اختصاصی قوطی ها دارم:n09:
برا همین همیشه رای میره به سمت بازی های pc که nfs باشه با اینکه من الان دسترسی به هر دوتا قوطی رو دارم:n02:
به نظرم کلا بازی فقط باید با pc و گرافیک های high end باشه نه این تکنولوژی ها قدیمی که به زور بهشون بازی رو میخورونند:n21:

saeed_136915
26-12-2012, 23:59
به نظر من هم بیشتر کسانی که به MW رای دادن Forza رو بازی نکردن (همه رو نمیگم).

Gregar
27-12-2012, 09:38
به نظر من که امسال MW شکست بدی بود . نظر شخصیه البته . من به forza رای دادم با اینکه بازیش نکردم .

Farjameh
28-12-2012, 12:49
احتمالاْ شما رانندگی بلد نیستی! بیا بشین کنار من ببین راندگی یعنی چی!
اینکاره نیستی داداش. به بهترین بازی کامپیوتری توهین نکن. اول برو یاد بگیر گاز و ترمز چیه بعد بیا نظر بده.
من تو تمام مسابقات NFS‌ اول میشم و GOLD‌ میگیرم. حتی SHIFT 1 و ۲ که خیلی سخت بود هم تموم کردم.
در ضمن A Criterion Game شرکت سازنده امسال NFS هست و جزو نام بازی نیست!

Reza31001
28-12-2012, 14:01
با کمال احترام، تنها چیزی که میشه در جواب پست بالایی گفت

احتمالاْ شما رانندگی بلد نیستی! بیا بشین کنار من ببین راندگی یعنی چی!
اینکاره نیستی داداش. به بهترین بازی کامپیوتری توهین نکن. اول برو یاد بگیر گاز و ترمز چیه بعد بیا نظر بده.
من تو تمام مسابقات NFS‌ اول میشم و GOLD‌ میگیرم. حتی SHIFT 1 و ۲ که خیلی سخت بود هم تموم کردم.

:n08:

resident_evil
28-12-2012, 15:29
اگر میشد یه آمار بگیریم ببینیم چند نفر ازونایی که به NFS رای دادن FH رو بازی کردن خیلی خوب میشد البته اصلا قصد جسارت دارم ها . هرکسی نظری داره و محترم هم هست نظرش و شاید خیلی ها اصلا 360 نداشته باشن
اما FH واقعا بازی بی نقص و فوق العاده ای بود . گرافیک بایز به راحتی جزء برترین گرافیک های این نسل بود . گیم پلی و تنوع ماشین ها و فیزیک ماشین ها و صدا گذاری و کلا همه چیز در بالاترین سطح قرار داشت . نبود افت فریم و پارگی توی اون محیط وسیع و اون گرافیک و نورپردازی واقعا عالی بود .
کلا PG کار بزرگی انجام داد و امیدوارم همکاریشون با ماکروسافت ادامه داشته باشه و البته زیر نظر T10

pcsoft
29-12-2012, 06:41
اگر میشد یه آمار بگیریم ببینیم چند نفر ازونایی که به NFS رای دادن FH رو بازی کردن خیلی خوب میشد البته اصلا قصد جسارت دارم ها . هرکسی نظری داره و محترم هم هست نظرش و شاید خیلی ها اصلا 360 نداشته باشن
اما FH واقعا بازی بی نقص و فوق العاده ای بود . گرافیک بایز به راحتی جزء برترین گرافیک های این نسل بود . گیم پلی و تنوع ماشین ها و فیزیک ماشین ها و صدا گذاری و کلا همه چیز در بالاترین سطح قرار داشت . نبود افت فریم و پارگی توی اون محیط وسیع و اون گرافیک و نورپردازی واقعا عالی بود .
کلا PG کار بزرگی انجام داد و امیدوارم همکاریشون با ماکروسافت ادامه داشته باشه و البته زیر نظر T10

خب وقتی من یا هر کس دیگه xbox نداره. شما 20 خط بشین از خوبی های فورزا بگو. به کار من میاد؟ همینطور برعکس. پس بهتره فقط رای مون رو اعلام کنیم. شاید کسی نخواد xbox داشته باشه.

halflife g
29-12-2012, 09:50
خب وقتی من یا هر کس دیگه xbox نداره. شما 20 خط بشین از خوبی های فورزا بگو. به کار من میاد؟ همینطور برعکس. پس بهتره فقط رای مون رو اعلام کنیم. شاید کسی نخواد xbox داشته باشه.
ولي به كار من مياد.....دوس دارم نظر يا تعريف ايشون رو از بازيهاي امسال بشنوم......ديگه خداروشكر اين تاپيك بازي نيست كه تا مقايسه كني و نظر بدي همه برآشفته بشن.....همه نظر و تجربه شخصيشونو مينويسن و واسه همه بازيها هم تو هر سبكي آزاد
تازه نظر دادن هم هيچ منافاتي با راي دادن نداره.....و اگه اينجا هم كسي نتونه بحث و بررسي انجام بده بين بازيها و علت محبوبيت و معروفيت بيشتر يك بازي خاص درجامعه آماري ما رو بررسي كنه بهتر در فروم رو تخته كنيم و جاش فقط يه صندوق راي بذاريم

موفق باشيد

.

bsireza
01-01-2013, 23:51
من Forza Horizon رو بازی نکردم چون XBOX 360 ندارم به همین دلیل به NFS رای دادم

ولی خیلی دوست داشتم فورزا رو بازی کنم

havas_1980
02-01-2013, 22:57
سرانجام برنده این نظر سنجی ...

Need for Speed: Most Wanted
A Criterion Game