PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شرکت در کلاس های دانشگاه های دیگه

Web_Seo
25-12-2012, 17:25
سلام دوستان ..

من دانشجوی یه رشته ی مهندسی در یکی از دانشگاه های غیر انتفاعی هستم ..

بنا بر علاقه ی شدیدی که به تحصیلات آکادمیک رشته ی موسیقی دارم و یکی از دانشگاه های علمی کاربردی که به منزل ما نزدیک هست این رشته رو داره می خواستم ببینم می تونم به صورت میهمان در این کلاس ها شرکت کنم ؟؟

یعنی به صورت میهمان سر بعضی از کلاسا بشینم ..

شنیده بودم که می شه با داشتن کارت دانشجویی سر کلاسای هر دانشگاهی نشست .. آیا این درسته ؟؟

ممنونم ..

Rainbow
25-12-2012, 19:55
خیر دوست عزیز ... به صرف داشتن کارت دانشجویی نمیشه سر هر کلاسی بدون هماهنگی نشست ... باید با مسئولین اونجا حتما هماهنگی کنید

Web_Seo
25-12-2012, 21:56
خیر دوست عزیز ... به صرف داشتن کارت دانشجویی نمیشه سر هر کلاسی بدون هماهنگی نشست ... باید با مسئولین اونجا حتما هماهنگی کنید

ممنونم از پاسختون ..

به نظرتون اجازه می دن ؟؟

پس این که با داشتن کارت دانشجویی به عنوان میهمان میرن دانشگاه های دیگه چه جوریه ؟؟

moh72
25-12-2012, 22:33
ممنونم از پاسختون ..

به نظرتون اجازه می دن ؟؟

پس این که با داشتن کارت دانشجویی به عنوان میهمان میرن دانشگاه های دیگه چه جوریه ؟؟
اینکه میهمان دانشگاه دیگه ای بری فرق میکنه مثلا واحدی که تو دانشگاه خودتون نیست یا به هر دلیلی نمیتونید برش دارید یه نامه از دانشگاهتون میگیرید و میرید اون واحدو تو یه دانشگاه دیگه با پرداخت شهریه ثابت و متغیر بر میدارید
ولی مورد شما رو نمیدونم برو از دانشگاه خودتون یا اون علمی کاربردی بپرس

Web_Seo
25-12-2012, 23:13
اینکه میهمان دانشگاه دیگه ای بری فرق میکنه مثلا واحدی که تو دانشگاه خودتون نیست یا به هر دلیلی نمیتونید برش دارید یه نامه از دانشگاهتون میگیرید و میرید اون واحدو تو یه دانشگاه دیگه با پرداخت شهریه ثابت و متغیر بر میدارید
ولی مورد شما رو نمیدونم برو از دانشگاه خودتون یا اون علمی کاربردی بپرس

ممنونم از پاسختون ..

منظورم اون میهمان نبود ..

من توی دانشگاه خودمون می بینم که بچه های مختلفی میان سر بعضی کلاسامون که اصلا نه توی رشته ی ما هستند و نه توی دانشگاه ما ..

به خاطر دوستشون میان می شینن سر کلاس که تنها نباشه ..

runner
25-12-2012, 23:21
سلام
اگه دوستی آشنایی تو اون دانشگاه داشته باشی خیلی راحت میتونی بری سر کلاساشون بشینی!!!
البته بیشتر از همه نگهبانی و استاد هستن که نباید گیر باشن! :n02:
اگه از در دانشگاه بخوای بری تو ازت کارت نگیرن نصف راه رو رفتی! :n10:
ما هم تو دانشگامون هستن رفیقامون که بامون میان سر کلاس خیلی وقت ها هم به استاد میگن مهمانیم و استاد کاری نداره!

یه بار تست کن مشکلی پیش نمیاد!

moh72
25-12-2012, 23:22
ممنونم از پاسختون ..منظورم اون میهمان نبود ..من توی دانشگاه خودمون می بینم که بچه های مختلفی میان سر بعضی کلاسامون که اصلا نه توی رشته ی ما هستند و نه توی دانشگاه ما ..به خاطر دوستشون میان می شینن سر کلاس که تنها نباشه ..همونطور که گفتم من دقیق اطلاع ندرام که مسئولین دانشگاه این اجازه رو میدن یا نه ولی معمولا اونایی که میان کلاس دوستشون از کسی اجازه نمیگیرن و خب همه رو هم که کنترل نمیکنن اما اگر بخواید هر روز یه کلاسو برید فکر کنم مشکل داشته باشه (البته بهتره از دانشگاه بپرسین،از دانشگاه خودتون هم میتونید بپرسید)

Web_Seo
26-12-2012, 00:20
ممنونم از همه ی دوستان ..

این واحد علمی کاربردی که من می خوام برم زیاد در و پیکر نداره ..

یه هنرستان موسیقیه که صبح ها هنرستانه و عصرها دانشگاه علمی کاربری کلاساشو میندازه اونجا :دی

Web_Seo
26-12-2012, 21:08
دوستان دیگه کسی اطلاعاتی نداره در اختیارمون بذاره ؟؟؟؟؟؟ :دی

runner
26-12-2012, 21:12
دوستان دیگه کسی اطلاعاتی نداره در اختیارمون بذاره ؟؟؟؟؟؟ :دی

آقا اطلاعاتی نیاز نیست برو بشین حالشو ببر!!! :n20::n18:
بیا برا ما هم تعریف کن!!

Web_Seo
26-12-2012, 23:37
آقا اطلاعاتی نیاز نیست برو بشین حالشو ببر!!! :n20::n18:
بیا برا ما هم تعریف کن!!

:دی

آخه اینارو شنیدم یه مقدار مردد شدم ..

نکنه برم یارو از وسط کلاس پرتم کنه بیرون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :n28:

باید بگردم یه رفیق صمیمی اونجا پیدا کنم :n12:

hermione
26-12-2012, 23:58
خیلی هم خوشش بیاد که یه نفر اومده سر کلاسش
من تا حالا ندیدم استاد به کسی که آشنا نیست بگه چرا سر کلاس من اومدی ؟!
اتفاقا اگه نظر منو بخوای اصلا صداشو در نیار با کسی هم نمی خواد دوست بشی . اگه به یه نفر گفتی کل دانشگاه می فهمن :دی

و در آخر اگه حوصله داشتی بیا جای منم سر کلاسام برو که یه حاضری بخوره توی لیستم:دی

Masoud-Susa
27-12-2012, 00:30
و در آخر اگه حوصله داشتی بیا جای منم سر کلاسام برو که یه حاضری بخوره توی لیستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخ آخ ..گل گفتی. آقـا کلاسای دوستمون رو رفتی کلاسسای منم هست :دی

+

من قبل کنکور یه وقتایی رو با دوستام میرفتیم سر کلاس های دانشگاه آزاد خیلی هم حال میداد کسی هم نبود گیر بده ؛ خود استادا هم استقبال می کردن : دی

کلا اضافه کلاس رفتن و اینا آزاده اما؛ پیچوندن مشکل داره :n09:

alavi71
27-12-2012, 11:49
سلام دوستان ..

من دانشجوی یه رشته ی مهندسی در یکی از دانشگاه های غیر انتفاعی هستم ..

بنا بر علاقه ی شدیدی که به تحصیلات آکادمیک رشته ی موسیقی دارم و یکی از دانشگاه های علمی کاربردی که به منزل ما نزدیک هست این رشته رو داره می خواستم ببینم می تونم به صورت میهمان در این کلاس ها شرکت کنم ؟؟

یعنی به صورت میهمان سر بعضی از کلاسا بشینم ..

شنیده بودم که می شه با داشتن کارت دانشجویی سر کلاسای هر دانشگاهی نشست .. آیا این درسته ؟؟

ممنونم ..

سلام
اگر از اول در کلاسها شرکت کنید شک نمیکنند و فکر میکنند از دانشجویان اونجا هستید.(خصوصا اگر حضور غیاب نداشته باشه )
ولی در اواسط اگر باشه برخی اساتید مهمان راه نمیدهند و یا اینکه قبل از کلاس هماهنگی کنید ...

Web_Seo
27-12-2012, 23:38
:n02::n02::n02:

اگه موسیقی می خونین حاضرم همه ی کلاسارو به جاتون برم :n10:

امیدوارم اینجوری باشه که می گین ..

دست همگی درد نکنه ..

خیلی خوشحالم کردیناااااااا :n12: :n20: