PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برترین بازی‌های ۲۰۱۲ - برترین هر ژانر - برترین بازی شوتر

havas_1980
25-12-2012, 16:25
بــرتــریــن بــازی‌هــای ۲۰۱۲
برترین هر ژانر
برترین بازی شوتر

Best Games of 2012
Genre Awards
Best Shooter Game

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

_

Borderlands 2
PC / Xbox 360 / PlayStation 3

سازنده: Gearbox Software
ناشر: 2K Games
Call of Duty: Black Ops II

سازنده: Treyarch
ناشر: Activision
Far Cry 3

سازنده: Ubisoft Montreal
ناشر: Ubisoft

Halo 4
Xbox 360

سازنده: 343 Industries
ناشر: Microsoft Studios
Max Payne 3

سازنده: Rockstar Vancouver
ناشر: Rockstar Games

soroosh_cz
25-12-2012, 21:37
از بین Far Cry 3 و Borderlands، من Far Cry 3 رو انتخاب میکنم... البته Borderlands هم محیط جالب و گیم پلی خیلی جالبی داره، ولی خودم به شخصه اگر با برادرم تمامش رو بصورت Co-Op تموم نمی کردیم، مطمئنا وسطش حوصله ام سر می رفت.

ess_1362
25-12-2012, 21:47
بله هیچ کدوم از این بازی ها را نتونستم بازی کنم!!:n02:
ولی فکر می کنم یک بازی استحقاق حضور در این فهرست را داشته باشه و آن هم DEUS EX باشه!!

ویرایش می کنم ظاهرا سبک شوتر هست که این بازی جز این سبک نیست

havas_1980
25-12-2012, 21:57
بله هیچ کدوم از این بازی ها را نتونستم بازی کنم!!:n02:
ولی فکر می کنم یک بازی استحقاق حضور در این فهرست را داشته باشه و آن هم DEUS EX باشه!!

ویرایش می کنم ظاهرا سبک شوتر هست که این بازی جز این سبک نیستمعرکه ایی تو احسان جان! یعنی فک کنم همه ترکیدن از خنده! :n02:
یه سال دیر اومدی برای رای دادن به Deus Ex: Human Revolution

Milad4171
25-12-2012, 22:06
من از این بازی های فقط دیسک یک مکس پین رو بازی کردم :n08: ( دیسک دومش خراب بود کار نکرد )
ولی خوشم اومد بد نبود.
بقیه هم تا الان قسمت نشده بازی کنم... البته فارکرای 2 رو بازی کردم خیلی خوب بود. فکر کنم 3 هم خوب باشه.

Alex Fera
25-12-2012, 22:11
اولین نفری بودم که به BorderLands 2 رای دادم،فکر کنم امسال واقعا بهترین بود.................
شاید از نظر گیم پلی یه خورده کم گذاشته بودن سازنده ها،اما از نظر فنی،مخصوصا تکسچرها خیلی عالی بود،من که خیلی لذت بردم........................
بقیه بازیها ناامیدم کردن،مخصوصا Halo 4،که فکر میکردم یکی از بهترین بازیهای نسل میشه 100 % اما اصلا اینطور نشد،در حد یه بازی متوسط بود واقعا............................
CoD :BO II و Max Payne 3 هم به دلیل نداشتن نوآوری حقشون نیست،البته MX3 زیاد بد نبود،اما راضی کننده نبود............
FarCry هم فقط میتونم بگم از لحاظ شخصیت پردازی و یه کم از هم لحاظ فنی خوب،بهترین بازی باید کاملترین بازی باشه.........................

halflife g
25-12-2012, 22:29
Black ops 2 و max payne كه بدون لحظه اي درنگ و تامل پايينتر از بقيه هستن......در نتيجه رقابت اصلي بين halo و borderlands و farcry هستش كه هرسه شونون هم عالي عمل كردن و امتيازاي تقريبا نزديك بهمي هم داشتن ولي مساله اينجاس كه :

از لحاظ مولتي پلير رقابتي halo وسيعترين و عظيمترين شوتر تاريخ هست و اين رويه رو هم به بهترين وجه تو شماره جديدش ادامه داد و از اين لحاظ سرترين....ولي مولتي پلير coop رو ميشه گفت halo و borderlands تو يه سطحن و شايد borderlands كمي بالاتر باشه.....
از لحاظ سينگل هرسه عالي هستن(مخصوصا هيلو كه با عوض شدن سازندش بازم خوش درخشيد) ولي از لحاظ گيم پلي فاركراي به علت تنوع و نوآوري بيشتر كمي از رقيباش بهتر ........

+

در كل اين سه تا خيلي خيلي بهم نزديكن از لحاظ سطح كيفي اختلافشون در حد اپسيلون و بيشتر ميره رو نظر شخصي:n02:........كه به نظر من فاركراي بيشتر مستحق اين عنوانه

.

raso666
25-12-2012, 22:31
من از بین این بازی ها فقط مکس پین 3 رو بازی کردم.قبلا 1و2 بازی کرده بودم خیلی باحال بود . تونستنم با ترینر تا اخرش برم:n02::n19:

MohammadT15
25-12-2012, 22:46
توی این شوتر ها که کلا COD BO2 تعطیله . البته به نظر دیگران احترام میذارم قصد توهین ندارم اما واقعا یه سری بازیها هستند توی ایران که فقط به دلیل اسم همیشه در نظر سنجیا در سطح های بالا قرار میگیرند

اصلا COD BO2 در سطح این بازیهایی که اینجا گذاشتید نیست و فقط عامه پسنده . بعید هم نیست که رای بیاره میبینید از هر جایی یه بار بازی کردن و میان بهش رای میدن ...البته توهین به دوستان نشه من نظر شخصیمو گفتم

اون وقت عنوان هایی مثل هیلو 4 چون انحصاری هستند و فار کرای 3 که واقعا محشر بود به دلیل عامه پسند نبودن شاید زیر سوال بره !

Borderland2 بازیه شاهکاری بود اما من نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم

Halo 4 هم همینطور . البته این بازی رو من کم و بیش بازی کردم متاسفانه اما همون مقدار فهمیدم بازیه بزرگیه

اما Far Cry 3 واقعا محشر بود . از لحاظ فیزیکی نشون دادن مناطق وسیع استوایی با بسیاری از موارد سرگرم کننده . در واقع فقط یه شوتر عادی نبود کلا اگه مدرسه میرفتم برای تحقیق زیست شناسی ازش استفاده میکردم ! چیزهای غیر منتظره توی بازی فوق العاده زیاد بود . گیم پلی با آزادی عمل بالا . موسیقی زیبا و .... خیلیییی مسائل دیگه باعث شد من به این بازی رای بدم و تنها نکته ی منفیش از نظر من این بود که عامل پول یکم بی ارزش بود !

3Dmajid
25-12-2012, 23:43
اصلا COD BO2 در سطح این بازیهایی که اینجا گذاشتید نیست و فقط عامه پسنده . بعید هم نیست که رای بیاره میبینید از هر جایی یه بار بازی کردن و میان بهش رای میدن ...البته توهین به دوستان نشه من نظر شخصیمو گفتم
اتفاقا عامه پسند بودن یه بازی خیلی مهمه !
معمولا بازیایی که به سلیقه ی مخاطب عام بخورن خیلی محبوب و معروف میشن.
در مورد گیم پلی COD BO2 باهات موافقم، خیلی دیگه تکراری شده ... ولی واقعا یکی از بهترین روایت داستان و پایان بازی رو دیدم ... همین باعث شد نظرم در مورد بازی کلا عوض بشه چون منم اولش مثل تو فک میکردم :n16:

بین COD BO2 و Maxpayne به BlackOps رای دادم.

فارکرای خیلی خوبه ولی اصلا نمیتونم بهش بگم شوتر !
سبکش شوتره ولی حس بکش بکش به آدم نمیده.
فقط دوس داری بری علاف بچرخی حیوون شیکار کنی :n02:

Aria1997
26-12-2012, 04:33
توی این شوتر ها که کلا COD BO2 تعطیله . البته به نظر دیگران احترام میذارم قصد توهین ندارم اما واقعا یه سری بازیها هستند توی ایران که فقط به دلیل اسم همیشه در نظر سنجیا در سطح های بالا قرار میگیرند

اون وقت عنوان هایی مثل هیلو 4 چون انحصاری هستند و فار کرای 3 که واقعا محشر بود به دلیل عامه پسند نبودن شاید زیر سوال بره !

Borderland2 بازیه شاهکاری بود اما من نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم

Halo 4 هم همینطور . البته این بازی رو من کم و بیش بازی کردم متاسفانه اما همون مقدار فهمیدم بازیه بزرگیه

اما Far Cry 3 واقعا محشر بود . از لحاظ فیزیکی نشون دادن مناطق وسیع استوایی با بسیاری از موارد سرگرم کننده . در واقع فقط یه شوتر عادی نبود کلا اگه مدرسه میرفتم برای تحقیق زیست شناسی ازش استفاده میکردم ! چیزهای غیر منتظره توی بازی فوق العاده زیاد بود . گیم پلی با آزادی عمل بالا . موسیقی زیبا و .... خیلیییی مسائل دیگه باعث شد من به این بازی رای بدم و تنها نکته ی منفیش از نظر من این بود که عامل پول یکم بی ارزش بود !

دقیقا هرچی میخواستم بنویسم شما نوشتی ...
واقعا FC3 محشر بود داستانش گرافیکش و از همه مهم تر گیم پلیش واقعا به من لذت داد
واقعا بازی بود که 4 ساعت تمام بازیش کردم که البته هنوز تموم نشده
شخصیت vaas واقعا عالی بود طرز حرف زدنش استایلش همه چیش!
BO2 رو من بعد 1 ساعت بازی کردن پاک کردم فکرکنم لازم به توضیح نباشه :دی

mjorh
26-12-2012, 12:14
CODBOII : ضعیفترین عنوان فرنچایز محبوب COD !چقدر گرافیک باس افتضاح باشه که مورد توجه سازنده ها قرار بگیره ! از هر نظر ضعیفتر از سریای قبلی بود ، گرافیک گیم پلی (هوش مصنوعی) داستان و ...

FarCry3: شاهکار یوبیسافت ! واقعا هیچ عیبی نداره و نقطه اوجشم گرافیک چشم نوازش هستش ! ، هنوز تمومش نکردم نمیتونم چیزی راجب داستانش بگم ولی به نظر میاد داستانش هم بی عیب و نقص باشه !

Halo 4 : .......بازی نکردم

Max Payne 3 : نمیدونم برعکس خیلیا این گیم خیلی به دلم نشست ، واقعا عالی بود ولی مکس پین نبود! گرافیک که اصن حرفی توش نیس داستان میتونست خیلی بهتر باشه صداگزاری و موسیقی هم حرف نداشتند گیم پلی هم عالی ولی یکنوخت !

Borderlands 2 : نتونسم ارتباط برقرار کنم باش ، نقطه اوجش Co-op و Multiplayer هست که خب امکان بازی کردن برا من وجود نداشت .

از بین همه ی اینا انتخاب من Far Cry 3 !

VAHID
26-12-2012, 18:12
هیچ کدوم به زیبایی بازی farcry 3 نمیرسن .......

mInI_ClockEr
27-12-2012, 14:41
فقط Far Cry 3 :n12:امسال خوب نشون داد خودش رو
کال آف که تکراری بود

Layken
27-12-2012, 14:47
تمامی شوترهایی که امسال منتشر شدن عالی و جای احترام را دارن ولی شوتر برای من همیشه یک معنی رو داره:

........:n12::n12:................................ ..:n12:.................... :n12:

........:n12:.....:n12:........................... ..:n12:.................... :n12:
........:n12:..........:n12:...................... ..:n12:.................... :n12:
........:n12:.............:n12:................... ..:n12:.:n12::n12::n12::n12::n12:
:n12::n12::n12::n12::n12::n12: :n12:................:n12:.....................:n1 2:
........:n12:..................................... ..:n12:.................... :n12:
........:n12:..................................... ..:n12:.....................:n12:

halflife g
27-12-2012, 17:35
فارکرای خیلی خوبه ولی اصلا نمیتونم بهش بگم شوتر !
سبکش شوتره ولی حس بکش بکش به آدم نمیده.
فقط دوس داری بری علاف بچرخی حیوون شیکار کنی :n02:
چه ربطي داره؟
بايوشاك مقدار زياد بازيش rpgهست
half life ٥٠ درصد بازيش به حل كردن معما و راه رفتن تو تاريكي و تنهايي مي گذره......

در صورتي كه اين دو بازي بالايي كه نام بردم بهترين هاي سبك شوتر هستن.......اينكه يه بازي در كنار شوتر خوب بقيه سبكا و المانها رو هم به بازي اضافه مي كنه ولي كماكان "هسته و ذات" بازي يه شوتر ميمونه نشون دهنده توانايي فوق العاده سازندش هست....

البته بازيهايي مثه halo و cod و gears و doom و ...هم صرفا شوتر هستن و فرم ديگه اي ندارن و با اين حال عالين....

.

Mohammad Yek110
27-12-2012, 17:37
سلام
من فارکرای رو تازه نصب کرده بودم به مکس پین رای دادم :دی
ولی واقعا فارکرای بهترین شوتر سال هست ، گرافیک عالی ، داستان خوب ، گیم پلی فوق العاده ، محیط جغرافیایی (:دی) خیلی حال داد بهم :دی

3Dmajid
27-12-2012, 22:13
در صورتي كه اين دو بازي بالايي كه نام بردم بهترين هاي سبك شوتر هستن.......اينكه يه بازي در كنار شوتر خوب بقيه سبكا و المانها رو هم به بازي اضافه مي كنه ولي كماكان "هسته و ذات" بازي يه شوتر ميمونه نشون دهنده توانايي فوق العاده سازندش هست....

آره حرفتو قبول دارم.
راستش من cod رو دو بار تا آخرش رفتم ولی farcry رو کلا یکی دو ساعت بیشتر بازی نکردم.
گذاشتمش کنار بقیه بازیارو تموم کنم بعدا روش تمرکز کنم.
شاید بخاطر همینه که به cod رای دادم.
الان یکم farcry زدم دیدم گیم پلی ش cod رو میزاره تو جیبش :n02:

Soli_AK47
27-12-2012, 23:39
Batman:Arkham city پس کو؟:n13:

3Dmajid
28-12-2012, 00:59

مـــــــــــــــــــــــا مـــــــــــــــــــــــا ن :n04:

صب بخیر :n04:

vahidgame
28-12-2012, 01:07
این بازی پارسال منتشر شد و سبک اونم شوتر نیست و اکشن ماجرایی هستش....
برای رای دادن به اون تقریبا یه سال دیر اومدین.

3Dmajid
28-12-2012, 22:19
من واقعا پشیمونم که به COD رای دادم.

چون Farcry بازی نکرده بودم.

واقعا Farcry عالیه ... از هر نظر.

گرافیک محشر.

گیم دیزاین بازی فوق العاده س ... طراحی محیط و آرت خیلی خوبه.

هوش مصنوعی خوب و از همه مهمتر تنوع بازی و openworld بودنشه.

میتونم بگم بهترین دوربین اول شخصی که تا حالا دیدم توی این بازی بوده.

:n12:
امیدوارم خداوند به خاطر این رای اشتباه منو ببخشه :n16:

:n02:

soroosh_cz
29-12-2012, 00:17
COD که بعد از MW2 دیگه فاتحه اش خونده اس... بیشتر بدرد افرادی میخوره که فقط دوست دارن آدم کشی کنن...
هر مرحله برو جلو، چهار تا شمپیت بیان جلو بزن بکش تا تموم بشه...:n02:

3Dmajid
29-12-2012, 00:20
COD که بعد از MW2 دیگه فاتحه اش خونده اس... بیشتر بدرد افرادی میخوره که فقط دوست دارن آدم کشی کنن...
هر مرحله برو جلو، چهار تا شمپیت بیان جلو بزن بکش تا تموم بشه...:n02:

موافقم ... البته cod bo1 و mw3 بازم یه کم خلاقیت داشت ... مراحلش دلچسب تر از این bo2 بود. :n21:

blackops
29-12-2012, 22:28
منم مثل خیلی ها نتونستم هیچ کدوم از این بازی ها رو بازی کنم هرکدوم یه ارور عجیب غریبی میدادن از ارور صفحه سیاه!!فقط بخاطر خاطرات خوبی که با max payneداشتم به اون رای دادم

havas_1980
29-12-2012, 23:13
وقتی با Far Cry 3 حضور در دنیایی بزرگ, سرسبز, سرزنده و در عین حال بسیار وحشیانه رو میتونم واقعا احساس کنم, اونم به لطف هوش مصنوعی مطلوب و گرافیکی خیره کننده, پس دیگه نمیشد که اونو برترین بازی شوتر امسال ندونم.

واقعا به کار بردن "شبیه ساز یه جزیره گرمسیری خطرناک" بهترین توصیف برای این بازیه. (نقل از سایت DarkStation)

havas_1980
02-01-2013, 22:34
سرانجام برنده این نظر سنجی ...

Far Cry 3

سازنده: Ubisoft Montreal
ناشر: Ubisoft

مقام دوم : Call of Duty: Black Ops II