PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اجرای GTA5 SAN ANDERIAS VNV

bobsponge
25-12-2012, 15:37
سلام دوستان......لطفا کمک ......من بازی رو کامل نصب میکنم ولی روش کلیک میکنم اجرا نمیشه..حتی directX 9.0 رو هم نصب کردم................تازه بازی جنگهای صلیبی اجرا میشه که یعنی هم درایور گرافیک نصبه هم درایور صدا،،، پس چرا gta5 اجرا نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟از سال ۲۰۰۵ تا الان بیش از صدبار بدون مشکل نصب و بازی میکردم... لطفا اگه میتونید کمک کنیدآیا امکانش هست که درایور گرافیک یا همون ویدیو کارت من درست نصب نشده باشه؟¤؟؟؟با نصب درست کارت گرافیک مشکل حل میشه؟؟؟یه نکته دیگه که یادم رفته بود اینه که directX 9.0 رو از تو خود دی وی دی بازی نصب نکردم..چون نصب نمیشد و از جای دیگه دانلود و نصب کردم که حجمش ۹۸ مگابایته..........کمک کمک کمک کمک

jadidbazi
26-12-2012, 16:45
چه جالب!اتفاقا منم بازی GTA SAN ANDREAS رو دارم ، شرکتشم VNV GAMES هستش! چند ساله دارم این رو بازی میکنم اما هنوزم خسته نشدم.خیلی بازیش باحاله!هم دوبله به فارسیه،هم رادیو ی ایرانی داره،هم ماشین های ایرانی و...

در مورد مشکلتم نگران نباش،خودمم تا حالا باهاش صد بار مشکل داشتم.انواع مشکل ها...
خب،برای رفع این مشکلت باید بگی که کارت گرافیک کامپیوترت چند MB یا GB هستش؟

توصیه هم میکنم که Directx 9.0 رو از لینک زیر دانلود کن،چون سایت شرکت سازندشه!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hossein079
23-08-2014, 09:43
سلام دوستان...من بازی جی تی آی رو نصب کردم وارد بازی هم میشم ولی موقعی که میخواد لود کنه از بازی میاد بیرون گرافیکم 2 رم 2 لطفا کمکم کنید