PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برترین بازی‌های ۲۰۱۲ - برترین هر ژانر - برترین بازی پلتفرمر

havas_1980
25-12-2012, 15:01
بــرتــریــن بــازی‌هــای ۲۰۱۲
برترین هر ژانر
برترین بازی پلتفرمر

Best Games of 2012
Genre Awards
Best Platformer Game

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Deadlight
PC / Xbox 360

سازنده: Tequila Works
ناشر: Microsoft Studios

Mark of the Ninja
PC / Xbox 360

سازنده: Klei Entertainment

Rayman Origins
PC

سازنده: Ubisoft Montpellier
ناشر: Ubisoft

Spelunky
Xbox 360

سازنده: Derek Yu

Fate2646
25-12-2012, 22:21
خوب من تو این ژانر به Rayman Origins رای میدم چون عاشق چیزای گوگلی مگولیم
البته انتخاب سخت بود. Spelunky هم برای pc هم هست من الان رو pc ایم دارمش.Mark of the Ninja هم با اینکه ربطی به shank نداشت اما یه جورایی جای اونو و کمبودشو جبران کرد برام

MohammadT15
25-12-2012, 22:56
البته اینایی که میگم نظر شخصیمه اما بیشتر با Rayman ارتباط برقرار کردم

شخصیت های بازی واقعا جالب بودن ... ویژگی شخصیت ها اندامشون حرکاتشون چهرشون خلاصه همه چیشون اینقدر زیبا کار شده 10 ساعت بشینی فقط نگاشون کنی خسته نمیشی:n02:

گیم پلی بازی که واقعا برای من جذاب بود . همه چی پشت سر همه . تند سریع بدون توقف ! درست کردن ضربات ترکیبی توی مبارزات . موسیقی جالب

خلاصه همه چیش هنری بود . گرافیک گیم پلی موسیقی و ...

تنها نکته ی منفیش هم یه خورده اون باگهاش بود . البته به ندرت خودشونو نشون میدادن اما به هر حال بازی باگ داشت .

hosseincode2008
25-12-2012, 23:08
خوب من تو این ژانر به Rayman Origins رای میدم چون عاشق چیزای گوگلی مگولیم
البته انتخاب سخت بود. Spelunky هم برای pc هم هست من الان رو pc ایم دارمش.Mark of the Ninja هم با اینکه ربطی به shank نداشت اما یه جورایی جای اونو و کمبودشو جبران کرد برام
Spelunky اولين بار براي PC سال 2009 و به صورت رايگان اومده. اين نسخه اي كه امسال اومده نسخه پيشرفته و تجاري هست كه فقط روي XBL منتشر شده و همين نسخه مد نظر ما بوده. براي همين فقط پلتفرم Xbox 360 جلوش نوشته شده.

vahidgame
26-12-2012, 14:19
همه بازی های این لیست در نوع خودشون بازی های بسیار و خوب سرگرم کننده ای هستن.
ولی در این بین به نظرم Mark of the Ninja واقعا یه شاهکار بودش که نه تنها بهترین بازی این ژانره بلکه به طور کلی هم حداقل جزو 10 بازی برتر امساله. کما اینکه بعضی از سایت های معتبر خارجی رو هم دیدم که حتی برای گوتی هم اونو نامزد کردن.
بعد از Dishonored هم بهترین بازی سبک مخفی کاری امسال بودش و نسبت به بازی هایی در این سبک مثل Hitman: Absolution خیلی جلوتره.
در کل به نظرم همون طور که امسال یه سری بازی ها کمی ناامید کننده بودن و جزو نکات منفی امسال بودن ، یه سری بازی مثل Mark of the Ninja هم جزو سورپرایزها و نکات مثبت امسال بودن...

Arrowtic
26-12-2012, 16:40
بدون شک رای من میره به Mark of The Ninja.یک بازی بسیار عالی که هر چه قدر که Shank منو ناامید کرده بود این به وجد اورد منو!

Gregar
27-12-2012, 09:19
Rayman تنها واسه بازی کردن به صورت co op میخورد و من هم چون کسی رو نداشتم :n28: تنهایی نشد بازی کنم وگرنه بازی معرکه بود ولی در هر صورت که حساب کنم mark of the ninja باحال تر بود .

havas_1980
29-12-2012, 20:56
رای امسال من در ژانر پلتفرمر میره به Mark of the Ninja که تونست استاندارادهای طلایی مخفی کاری رو - در کنار کنترلی روون - به زیبایی هر چه تمام تر در قالبی دو بعدی بگنجونه.

چیزی که آرزوشو داشتم و به نظر دست نیافتنی بود.

havas_1980
02-01-2013, 22:42
سرانجام برنده این نظر سنجی ...

Rayman Origins
PC

سازنده: Ubisoft Montpellier
ناشر: Ubisoft

مقام دوم : Mark of the Ninja