PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل سخت افزاری و نصب ویندوز 7

Shahab_H
24-12-2012, 00:32
با سلام

یه لپ تاپ VAIO VGN_FZ490 هست که روش ویندوز 7 نصب بود و CD ROM اش کار نمی کرد. (اصلا درایو CD ROM رو نشون نمی داد تو my computer)
من درایور ویندوز 7 رو اومدم نصب کنم گفت اصلا همچین قطعه ی سخت افزاری روش نصب نیست! مال ویستاشو نصب کردم شناخت و نصفه نیمه کار افتاد (یعنی یهو وسطش یا بعد restart از کار می افتاد)
من باهاش اومدم ویندوز 7 بریزم وسطش چند بار CD ROM از کار افتاد و نصفه موند با فلش خواستم نصب کنم اصلا فلش رو نمیشناسه!
دیگه دیدم تنها چاره اینه که انقد ویندوزو سعی کنم بریزم شاید یه بار تا آخر بره! بالاخره 1 بار تا 100 رفت و Restart شد و اومد مراحلو کامل کنه Cd rom از کار افتاد سریع دراوردم دوباره گذاشتم CD رو کار افتاد رفت جلو تا بار آخر که اومد بوت شه داشت کارای آهرو می کرد از کار افتاد و بالا نیومد گفت windonws repair لازمه که با CD ویندوز رفتم تو مد Repair گفت نمی تونه Repair کنه!

جطوری میشه رو این لپ تاپ ویندوز ریخت و آوردش بالا؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

salar moghaddam
27-12-2012, 11:41
دوست من وقتی تا 100% میره و ری استارت میشه دیگه مسئولیت از سی دی رام برداشته میشه در واقع سیستم دوباره از هارد بوت میشه(چون فایل های مورد نیاز تو هارد ریخته شده ... )
فلشت رو با سرعت پایین به ntfs فرمت کن بعد فایل های ویندوز رو توش کپی کن و بعدش برو به بایوس و فلش رو معرفی و بوت رو ابتدا رو اون قرار بده تا از اون بوت بشه
اگر نشد با ی سرچ ساده آموزش نصب ویندوز از فلش هست ی سرچ بکنی پیدا میشه

Shahab_H
28-12-2012, 22:31
ممنون از توجهتون
همون طوری که گفتم فلش رو نمیشناسه اصلا.