PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مگه مي شه؟! هيستوري كامپيوترم كار نمي كنه!!

chovalier
29-07-2006, 01:06
سلام عزيزان
فورا برم سر اصل موضوع
همين الآن كه دارم كار مي كنم اگه روي History كليك كنم مي بينم خالي خاليه با اين كه تا يه دقيقه ي پيش هزار جا رفته بودم
اگه مي خوايد بحث كلير هيستوري رو وسط بكشيد بگم روش كليك نكردم همين حالا هم هيچي ثبت و ضبط نمي شه
متشكرم مي شم اگه راهنماييم كنيد

Admiral
29-07-2006, 09:30
سلام عزيزان
فورا برم سر اصل موضوع
همين الآن كه دارم كار مي كنم اگه روي History كليك كنم مي بينم خالي خاليه با اين كه تا يه دقيقه ي پيش هزار جا رفته بودم
اگه مي خوايد بحث كلير هيستوري رو وسط بكشيد بگم روش كليك نكردم همين حالا هم هيچي ثبت و ضبط نمي شه
متشكرم مي شم اگه راهنماييم كنيد

سلام

در پنجره ی اینترمن اکسپلورر از منوی Tools گزینه Internet Options رو انتخاب کنید.

ببینید در تب General در قسمت History چه عددی برای تعداد روزها هست؟

اگه تعداد روزها صفر نبود میریم سراغ مرحله بعد.

از همون پنجره ی Internet Options در سربرگ Advanced اون پایین برین به قسمت Security که عکس یه قفل کنارشه.

حالا ببینید گزینه هشتم یعنی Empty Temporary Internet Files Folder When Broser is Closed تیک نخورده باشه.
اگه تیک خورده بود اون تیک رو بردارید.

حالا امتحان کنید ببینید مشکلتون حل شد؟ :rolleye:

موفق باشید

Admiral
29-07-2006, 09:36
در پنجره ی اینترمن اکسپلورر از منوی Tools گزینه Internet Options رو انتخاب کنید.چ

*: در پنجره ی اینترنت اکسپلورر (IE) از منوی Tools گزینه Internet Options رو انتخاب کنید.

chovalier
29-07-2006, 12:28
سلام

در پنجره ی اینترمن اکسپلورر از منوی Tools گزینه Internet Options رو انتخاب کنید.

ببینید در تب General در قسمت History چه عددی برای تعداد روزها هست؟

اگه تعداد روزها صفر نبود میریم سراغ مرحله بعد.

از همون پنجره ی Internet Options در سربرگ Advanced اون پایین برین به قسمت Security که عکس یه قفل کنارشه.

حالا ببینید گزینه هشتم یعنی Empty Temporary Internet Files Folder When Broser is Closed تیک نخورده باشه.
اگه تیک خورده بود اون تیک رو بردارید.

حالا امتحان کنید ببینید مشکلتون حل شد؟ :rolleye:

موفق باشید
سلام دوست من
اول از همه عضويتتون رو در اين فاروم صميمي صميمانه تبريك عرض مي كنم و آرزو دارم همواره موفق باشي و خوشحالم كه در اين بحث شركت كردي
من الان دارم از كامپيوتر اداره ي بابام برات پست مي دم ولي تا نيم ساعت ديگه مي رم خونه و بهتون مي گم
ولي توي همين اداره هم هيستوري كار نمي كنه چك كردم و همه ي چيز هايي كه گفته بودي سر جاشون بودند
اما يه چيز منو به دادن اين پست وسوسه كرد و اون اين بود:
فكر نمي كنم يعني غير ممكنه كسي دست زده باشه آيا ممكنه به صورت اتوماتيك اين اتفاق بيفته؟؟؟؟(مخابرات مي تونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)
خيلــــــــــــــــــــــ ــــــــــي ممنون كه خوشحالم كردي و به من كمك كردي لطفا منو بي كمك نزار

Admiral
29-07-2006, 19:29
سلام دوست من
اول از همه عضويتتون رو در اين فاروم صميمي صميمانه تبريك عرض مي كنم و آرزو دارم همواره موفق باشي و خوشحالم كه در اين بحث شركت كردي
من الان دارم از كامپيوتر اداره ي بابام برات پست مي دم ولي تا نيم ساعت ديگه مي رم خونه و بهتون مي گم
ولي توي همين اداره هم هيستوري كار نمي كنه چك كردم و همه ي چيز هايي كه گفته بودي سر جاشون بودند
اما يه چيز منو به دادن اين پست وسوسه كرد و اون اين بود:
فكر نمي كنم يعني غير ممكنه كسي دست زده باشه آيا ممكنه به صورت اتوماتيك اين اتفاق بيفته؟؟؟؟(مخابرات مي تونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)
خيلــــــــــــــــــــــ ــــــــــي ممنون كه خوشحالم كردي و به من كمك كردي لطفا منو بي كمك نزار

سلام

خیلی ممنون از خوشامدگویی صمیمانه شما دوست عزیز

در مورد مخابرات خیالت راحت باشه چون اصلاً History ربطی به مخابرات نداره !

در Internet Options و قسمت General عدد مقابل Days to keep pages in history رو تعداد روزهایی که مایلید صفحات وب در History بمانند رو انتخاب کنید.مثلاً 10 روز

همینطور در همان سریرگ General دکمه Settings رو بزنید و فضای پوشه ی Temporary رو 200 یا 300 مگابایت انتخاب کنید.

بعد نتیجه رو بگید. من هم تا جایی که بتونم کمک میکنم.

chovalier
30-07-2006, 12:59
سلام

خیلی ممنون از خوشامدگویی صمیمانه شما دوست عزیز

در مورد مخابرات خیالت راحت باشه چون اصلاً History ربطی به مخابرات نداره !

در Internet Options و قسمت General عدد مقابل Days to keep pages in history رو تعداد روزهایی که مایلید صفحات وب در History بمانند رو انتخاب کنید.مثلاً 10 روز

همینطور در همان سریرگ General دکمه Settings رو بزنید و فضای پوشه ی Temporary رو 200 یا 300 مگابایت انتخاب کنید.

بعد نتیجه رو بگید. من هم تا جایی که بتونم کمک میکنم.
سلام عزيزم تعداد روزها 20 هست وروي 300 مگابايت
توي اينتر نت آپشنز و توي سر برگ ادونسد هم همه چيز رو به راهم ولي درست نشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Admiral
30-07-2006, 13:20
سلام دوست عزیز

میشه بگی برای دیدن History دقیقاً چه کار میکنی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن ببین توی این مسیری که میگم فایلی هست یا نه :

توی Internet Options و در سربرگ General دکمه Settings رو بزن و بعد View Files

ببین این پوشه ای که باز میشه خالی هست یا نه ؟

موفق باشید.

chovalier
30-07-2006, 14:06
سلام دوست عزیز

میشه بگی برای دیدن History دقیقاً چه کار میکنی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن ببین توی این مسیری که میگم فایلی هست یا نه :

توی Internet Options و در سربرگ General دکمه Settings رو بزن و بعد View Files

ببین این پوشه ای که باز میشه خالی هست یا نه ؟

موفق باشید.
سلام
ببين من براي ديدن History روي نوار بالاي IE و روي هيستوري كليك مي كنم حالا يه پنجره در سمت چپم باز مي شه كه خاليه!(View=By order Visited Today)يعني گاهي وقتا كار مي كنه مث الان و گاهي وقتا كار نمي كنه مث ديروز
توي اون پوشه هم اونقدر فايل هست كه نتونم بشمورم
ممنون

chovalier
30-07-2006, 19:32
اولا بهت تبريك مي گم كه به همين زودي اولين ستاره رو گرفتي
ولي
كمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــك
تو رو خدا كمكم كن
وقتي شات داون مي كنم كلا همه ي هيستوريم پاك مي شه آخه تا حالا اينجوري نبود
دارم ديوونه مي شم اگه مي دوني كمكم كن.
ممنــــــــــــــــــــــ ــــــــــون

chovalier
01-08-2006, 10:05
ولي
تو رو خدا كمكم كن
نمي دونيد؟

Admiral
01-08-2006, 11:01
ولي
تو رو خدا كمكم كن

ممنون

یعنی قبل از خاموش کردن History کار میکنه ولی دفعه بعد که کامپیوتر رو روشن میکنی خالی میشه ؟!

chovalier
02-08-2006, 01:43
ممنون

یعنی قبل از خاموش کردن History کار میکنه ولی دفعه بعد که کامپیوتر رو روشن میکنی خالی میشه ؟!
دقيقا گاهي وقت ها هم كه دارم نگاه مي كنم اگه View اون رو عوض كنم يهو همه غيب مي شه
ممنون اگه كمكم كني