PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک!!!!درایوهای هاردم پریده به دادم برسید لطفااااااا

jamaljamal951
23-12-2012, 17:51
با سلام
سیستم رو روشن کردم با لا نیومد هر کاریش کردم ، هاردم رو رو یه سیستم به عنوان slave گذاشتم وقتی بالا اومد دیدم فقط یه درایو داره و همش هم خالیه و درایوای دیگم هم پریده !!!!!!!!!!!
لطفا کمکم کنین چه کاری باید انجام بدم ممنون میشم !!!!!!
هاردم هشتاد مکستور ساتا هستش
ممنون بی صبرانه منتظرم ....

EXTREME
23-12-2012, 17:56
با سلام
سیستم رو روشن کردم با لا نیومد هر کاریش کردم ، هاردم رو رو یه سیستم به عنوان slave گذاشتم وقتی بالا اومد دیدم فقط یه درایو داره و همش هم خالیه و درایوای دیگم هم پریده !!!!!!!!!!!
لطفا کمکم کنین چه کاری باید انجام بدم ممنون میشم !!!!!!
هاردم هشتاد مکستور ساتا هستش
ممنون بی صبرانه منتظرم ....
هارد رو که به یک سیستم دیگه زدین از disk managment سیستم عکس بدین تا وضعیت پارتیشن هارو ببینیم

jamaljamal951
23-12-2012, 23:58
با سلام
راستش رفتم از سی دی ویندوز اوردم یه پارتیشن فقط ایجاد کردم ولی فرمت نکردم تا اطلاعاتم پاک نشه ، الان هم اصلا اون یکی درایو تو دیسک دفرگمنت اصلا نمیاره که بخوام عکسشو براتون بفرستم چون فکر کنم فرمت نکردم نمیاره دابل کلیک هم که میکنم پیام میده فرمت شه؟ منم لغو میکنم که این پیغامو میده عکسشو میذارم واستون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2-
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
24-12-2012, 09:40
با سلام
راستش رفتم از سی دی ویندوز اوردم یه پارتیشن فقط ایجاد کردم ولی فرمت نکردم تا اطلاعاتم پاک نشه ، الان هم اصلا اون یکی درایو تو دیسک دفرگمنت اصلا نمیاره که بخوام عکسشو براتون بفرستم چون فکر کنم فرمت نکردم نمیاره دابل کلیک هم که میکنم پیام میده فرمت شه؟ منم لغو میکنم که این پیغامو میده عکسشو میذارم واستون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2-

این درایو تو disk managment باید باشه منتها به حالت raw باید رفته باشه درسته ؟

jamaljamal951
24-12-2012, 14:26
بله درسته تو دیسک منیجمنت هست ..........

EXTREME
24-12-2012, 15:37
بله درسته تو دیسک منیجمنت هست ..........

به حالت raw رفته ؟ یعنی فایل سیستمش raw شده ؟

jamaljamal951
24-12-2012, 20:26
بله عکسشو براتون میذارم disk 1 هارد دومه که خرابه پارتیشن د داره بقیه پارتیشناش رو هم با ویندوز 7 پاک کردم وای فرمت نکردم ببینین :

EXTREME
24-12-2012, 23:47
اگه تو اون پارتیشن اطلاعات دارین با نرم افزار easus data recovery اطلاعاتشو ریکاوری کنید بعد پارتیشن رو دیلیت کنید و دوباره ایجاد کنید و فرمت
پارتیشن های دیگه هم خراب شده یکی free space شده باید دوباره درست شه و یکی هم unlocated شده باید پارتیشن ایجاد بشه

از نرم افزار test disk هم میتونید برای fix کردن پارتیشن raw شده استفاده کنید
طریقه کار با این نرم افزار در لینک زیر است

jamaljamal951
26-12-2012, 18:51
با نرم افزار که fix نشد باید فرمت کنم فرمت ها هم فرق داره که کمتر اطلاعات پاک بشه یا نوع فرمت کردنم فرقی نمیکنه؟
با تشکر

EXTREME
26-12-2012, 20:00
با نرم افزار که fix نشد باید فرمت کنم فرمت ها هم فرق داره که کمتر اطلاعات پاک بشه یا نوع فرمت کردنم فرقی نمیکنه؟
با تشکر

اگه اطلاعات توش دارین اول با نرم افزار easus data recovery اطلاعات پارتشن raw را ریکاوری کنید برای اینکار نیاز به حجم اضافه دارین سپس میتونید پارتیشن رو دیلیت کنید و دوباره ایجاد کنید و فرمت سریع تا درست بشه

eeeeeeehsan
16-12-2013, 02:43
سلام
منم دقیقاً همین مشکل رو دارم، همین الآن IDMمم هنگ کرد، ریست کردم لپ تاپو، یعنی دکمه پاور رو نگه داشتم تا خاموش شد، بعد که اومد بالا فقط 50 گیگ درایو c از 750 گیگ کل هاردم مونده، هیچکارش نکردم هنوز! تو Disk managment هم 647 گیگ فضای خالی زده، چیکار کنم؟ توروخدا یه راه حل قطعی بگید اطلاعاتم سالم برگرده.. دعاتون می کنم..