PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپديت هاي ويندوز

kiana82
23-12-2012, 14:46
در ويندوز سون و ويندوز ايكس پي هنگامي كه به صورت اتوماتيك آپديت مي شوند فايل هاي آپديت داونلود شده در چه مسيري ذخيره مي شوند؟مي خوام اينها رو روي يك سي دي رايت كنم كه اگر دفعه ديگه ويندوز رو نصب كردم مجبور نشم همه آپديت ها رو از اول انجام بدم.

jafarian
23-12-2012, 15:56
منوی run اجرا داخلش دستور پایین باموس از روش کپی بعدم داخل همون پنجره paste اینتر کنید تا به صفحه ای که آپدیتهای ویندوز در اون قراردارد برین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اما این روش عملی نیست در اکثر مواقع پیشنهاد من اینه ابتدا ویندوز خودتون بصورت خام آپدیت کنید بعدشم بدون اینکه برنامه ای نصب کنید بابرنامه acronis از ویندوز ایمیج بگیرین که سری بعد خواستین ویندوز آپدیت کنید از همین ایمیج استفاده کنید یا که از برنامه های WSUS Offline Update یا AutoPatcher برای آپدیت ویندوز استفاده کنید که اگر آموزش این دو برنامه رو خواستین بگین که قراربدم:n01:

kiana82
23-12-2012, 18:35
منوی run اجرا داخلش دستور پایین باموس از روش کپی بعدم داخل همون پنجره paste اینتر کنید تا به صفحه ای که آپدیتهای ویندوز در اون قراردارد برین

اما این روش عملی نیست در اکثر مواقع پیشنهاد من اینه ابتدا ویندوز خودتون بصورت خام آپدیت کنید بعدشم بدون اینکه برنامه ای نصب کنید بابرنامه acronis از ویندوز ایمیج بگیرین که سری بعد خواستین ویندوز آپدیت کنید از همین ایمیج استفاده کنید یا که از برنامه های WSUS Offline Update یا AutoPatcher برای آپدیت ویندوز استفاده کنید که اگر آموزش این دو برنامه رو خواستین بگین که قراربدم:n01:

من الان روي ويندوزم همه آپديت ها انجام شده و همه برنامه هاي لازم رو هم نصب كرده ام.چطور مي تونم ازش ايميج بگيرم و اگر ويندوز خراب شد چطور مي تونم اين ايميج رو به جاي ويندوز جديد نصب كنم؟

kiana82
23-12-2012, 18:37

مسيري رو كه شما گفتيد پيدا كردم داخلش كلي پوشه و فايل هست.كدوم فايل ها رو بايد براي نصب در آينده روي ويندوز جديد روي سي دي رايت كنم؟

jafarian
25-12-2012, 00:47
من الان روي ويندوزم همه آپديت ها انجام شده و همه برنامه هاي لازم رو هم نصب كرده ام.چطور مي تونم ازش ايميج بگيرم و اگر ويندوز خراب شد چطور مي تونم اين ايميج رو به جاي ويندوز جديد نصب كنم؟

برای گرفتن ایمیج همینطور که اشاره کردم از برنامه acronis میتونید استفاده کنید که آموزش این برنامه راپایین قرارداد بصورت pdf میتونید دانلود کنید درضمن ورژن بوت اکرونیس باید استفاده کنید

برای جمع آوری آپدیتهای ویندوزم به وسیله اون دو تا برنامه که اشاره کردم طبق تاپیک پایین پست شماره 13 برین

واما برای جمع آوری آپدیتها داخل خود ویندوز یک سرچ داخل فروم میکردین کلی مطلب در این زمینه بود .