PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارسال ایمیل انبوه

vooody
22-12-2012, 12:20
سلام دوستان
من میخام یه نرم افزار ارسال ایمیل انبوه با ویژال برا م بنویسه...کسی هست...البته رایگان نه:n16:

samasara
28-01-2013, 14:23
اول باید یک لیست ایمل درست حسابی داشته باشی هر وقت گیر اوردی دوباره پست ده!!!:n09:

arashkalami
10-03-2013, 17:28
من یک لیست درست و حسابی واسه خودم درست کردم
70000 ایمیل فعال
حالا می تونی ساخت برنامه رو بگی

samasara
17-03-2013, 15:49
اگر از vb6 استفاده می کنی یک کامپوننت برای ازسال ایمیل وجود داره . و اگر از .net استفاده می کنی لینک زیر میتونه کمکت کنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته این مثل C قدرت کافی رو نداره که بشه بصورت ناشناس ایمیل رو ارسال کرد .. اول باید به ایمیل خودت لوگ آن بشی بعد ایمیل های رو دونه به دونه با یک وقفه ی حدود 60 میلی ثانیه ای (البته برای متن های کمتر از 500 کارکتر) ارسال کنی برای اینکه به شه از لیست داخل برنامه استفاده کنی باید با فایل کار کنی به نظر من سخت ترین قسمت کارت هم همینه چون باید با یک سبکی اون فایل تکس رو در برنامت فراخونی کنی تا تمام ایمیل ها به درستی ثبت بشن (پیشنهاد من اینه که بصورت رندم رکورد ها رو بخونی )

باید توجه داشته باشی که سرعت اینترنت هم در زمان انتخاب وقفه برای ارسال خیییلی مهمه چون اگر درست نشه تنظیمش کرد کلی خراب کاری به بار میاره و شاید هی دیسکانک بشی

samasara
17-03-2013, 15:58
البته اینم بگم که معمولا از جیمیل برای لوگ آن شدن استفاده میکنن اما برای اطلاعات بیشتر پروتوکل smtp رو برسی کن سوال بود بپرس