PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل خط کوچک روی صفحه لپ تاپ

navidsehat
22-12-2012, 00:55
سلام.یه لپ تاپ ایسوس دارم 6 ماهه خریدم. مدل A53S. یه خط خیلی کوچیک و نازک روش افتاده (سمت راست I تو عکس)تا دو روز فکر کردم یه لکه هست آخه خیلی کوچیکه ولی وقتی صفحه لپ تاپو تمیز کردم هر کار کردم پاک نشد و فهمیدم مشکل از صفحه است. هیچ ضربه ای هم به صفحش وارد نشد. کسی میدونه مشکل از چیه؟ آیا اون قسمت پیکسلش سوخته؟ عجیب اینجاست که خیلی کوچیکه حتی از اون حرف I هم نازکتره! در ضمن گارانتیش هنوز فعاله میتونم ببرم درستش کنم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
22-12-2012, 13:16
اگه مشکل از lcd باشه و از پیکسل باشه یا پیکشل هاش خاموش شده که با چند ضربه آروم روشن میشه وگرنه سوخته یا اینکه lcd مشکل پیدا کرده

navidsehat
22-12-2012, 15:41
اگه مشکل از lcd باشه و از پیکسل باشه یا پیکشل هاش خاموش شده که با چند ضربه آروم روشن میشه وگرنه سوخته یا اینکه lcd مشکل پیدا کرده

مرسی از جوابتون. کلی ضربه بهش زدم ولی بازم هست. یه چیز دیگه این که وقتی مستقیم بهش نگاه میکنم اونو میبینم و اگه از کنار صفحه بهش نگاه کنم محو میشه! هنوزم فکر میکنم لکه هست ولی هر چی تمیزش میکنم پاک نمیشه :n13:

ess_1362
22-12-2012, 20:37
با نرم افزار paint ویندوز چند تا صفحه به رنگ های سفید و آبی و قرمز و سبز درست کن و با رزلوشن فول hd ذخیره کن
بعدش عکس ها را باز کن ببین در کدومش این لکه بیشتر یا کمتر هست

navidsehat
22-12-2012, 23:51
با نرم افزار paint ویندوز چند تا صفحه به رنگ های سفید و آبی و قرمز و سبز درست کن و با رزلوشن فول hd ذخیره کن
بعدش عکس ها را باز کن ببین در کدومش این لکه بیشتر یا کمتر هست

دوست عزیز تو همه رنگ ها معلومه ولی هر چی رنگ تیره تر باشه کم تر به چشم میاد

tehran12
11-01-2013, 22:29
سلام منم یه لپ تاپ دارم تقریباً یه مشکل مثل آقا نوید دارم البته واس من رنگ صفحه به قرمز میزنه و چندتا خط داره فکر نمیکنم از ال سی دی باشه از vga باید باشه دارم روش کار میکنم نتیجه رو اعلام میکنم:n02: