PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید لب تاپ و نظرتون درمورد K55DR (مختصر و کوتاه)

StudioX
21-12-2012, 18:49
سلام
ممنون بابت اطلاعاتی که تو این بخش داده بودین

من دوتا سوال کلی دارم که اگه راهنمایی کنید واقعا ممنون میشم

سوال اولم اینه که تا سقف نهایت 2.500.000 تومن قدرتمندترین لب تاب پیشنهادی تون چیه؟
برای قدرت پردازش بالا و قدیمی نشدن تا چندسال دیگه مهمه، اما بین i7 و Fusion A10 نمیدونم کدوم قوی تره در کل

سوال دومم هم اینه که به نظرتون یه لب تاب مینی مثلا 12" بگیرم مثلا ii3 باشه
و بعدش cpuشو ارتقا بدم به i7 کار جالبی هست؟ اصلا امکان ارتقا و بازدهی داره یا نه؟

مدل مد نظر خودم Asus K55DR هست که فقط در مورد پردازنده ش نگرانم :| خیلی مفید و کلی منو راهنمایی میکنید؟ پیشاپیش ممنون :n12:

airplay
21-12-2012, 19:26
سلام
ممنون بابت اطلاعاتی که تو این بخش داده بودین

من دوتا سوال کلی دارم که اگه راهنمایی کنید واقعا ممنون میشم

سوال اولم اینه که تا سقف نهایت 2.500.000 تومن قدرتمندترین لب تاب پیشنهادی تون چیه؟
برای قدرت پردازش بالا و قدیمی نشدن تا چندسال دیگه مهمه، اما بین i7 و Fusion A10 نمیدونم کدوم قوی تره در کل

سوال دومم هم اینه که به نظرتون یه لب تاب مینی مثلا 12" بگیرم مثلا ii3 باشه
و بعدش cpuشو ارتقا بدم به i7 کار جالبی هست؟ اصلا امکان ارتقا و بازدهی داره یا نه؟

مدل مد نظر خودم Asus K55DR هست که فقط در مورد پردازنده ش نگرانم :| خیلی مفید و کلی منو راهنمایی میکنید؟ پیشاپیش ممنون :n12:

cpuشو ارتقا بدم به i7 کار جالبی هست؟
:n04:
کار شما با لپ تاپ چیه؟
core i7 بهتره
سری z سونی 13 اینچیاش یک کیلو هستش

StudioX
21-12-2012, 19:37
cpuشو ارتقا بدم به i7 کار جالبی هست؟
:n04:
کار شما با لپ تاپ چیه؟
core i7 بهتره
سری z سونی 13 ایچیاش یک کیلو هستش

منطقی نیست؟ :n02: خب من از سونی خوشم نمیاد برند گرونی هست و سخت افزاراشم خیلی بالا نیست

من تو همه پرس و جوهایی که داشتم الان بینAsus K55DR و Asus K55VD موندم. تنها تفاوتم تو پردازنده س که نمیدونم کدوم بهتره :|

airplay
21-12-2012, 19:51
منطقی نیست؟ :n02: خب من از سونی خوشم نمیاد برند گرونی هست و سخت افزاراشم خیلی بالا نیست

من تو همه پرس و جوهایی که داشتم الان بینAsus K55DR و Asus K55VD موندم. تنها تفاوتم تو پردازنده س که نمیدونم کدوم بهتره :|

شما اگه سرعت بالا میخوای هارد ssd مهم تر از i5 یا i7 بودنه
نگفتید کارتون با لپ تاپ چیه؟
در مورد سونی هم بهترین 13 اینچی ها واسه سونیه
13 اینچ سبک با cpu قوی

StudioX
21-12-2012, 19:59
میخوام کارای سنگین باهاش بشه انجام داد، از حداقل فوتوشاپ و برنامه های شبیه ساز الکترونیک تا بازی های گرافیکی سنگین

از سونی چیزی تو رنج زیر 2.5 هست که سخت افزاری برابری بکنه با دو مدل ایسوزی که اسم بردم؟

BARCAIRI
27-03-2013, 17:23
با سلام
من می خواستم سی پی بو لب تاب ام رو ارتقاع بدم می خواستم بدونم تا چه قدر می تونم ارتقاعش بدم
لب تابم
toshiba satellite
a350-s6845