PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عوض نشدن بکگراند

kar1591
21-12-2012, 00:36
سلام و شب بخیر
من هر کاری میکنم بکگراندم عوض نمیشه و این ارور رو میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kar1591
28-12-2012, 14:26
نیازمند یاریتان هستیم

Pami
28-12-2012, 17:46
فرمتش چی هست ؟

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

kar1591
02-01-2013, 19:51
jpg میزنم نمیشه

Eblis 2011
02-01-2013, 20:34
سلام دوست من .

این روش رو انجام بده ببین درست میشه :
این دستور رو تو run وارد کن : %USERPROFILE%\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Th emes\
بعد اینتر بزن . در صفحه ی باز شده روی TranscodedWallpaper.jpg راست کیلک کن و Rename رو بزن . اسمشو به TranscodedWallpaper.old تغییر نام بده و اگه ازت سوالی پرسید yes بزن .

+

اگه تو لیستی که باز شد slideshow.ini وجود داره راست کلیک کن روش و با برنامه Notepad بازش کن و f5 بزن و عبارت slideshow.ini رو سرچ کن و هر چی پیدا کرد از متن پاکش کن بعد سیوش کن . بعد تمام صفحات رو بنند ... یک تصویر مجدد انتخاب کن ببین درست میشه ....

پ ن : بین دستوری که فاصله themes رو وردار .

kar1591
02-01-2013, 20:54
من الان صفحه رو باز کردم ولی TranscodedWallpaper.jpg نداره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Eblis 2011
02-01-2013, 20:57
دستور رو تو run بزن .

start رو بزن بعد تو کادر این دستور رو وارد کن :
%USERPROFILE%\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Th emes\

البته الان تو این دستوری که من دادم بین کلمه themes فاصله میندازه نمیدونم چرا . شما وقتی کپی کردن تو ران این فاصله رو وردار .

kar1591
02-01-2013, 21:03
واالله من الان تو run میزنم اون صفحه ای نشون دادم میاد بالا

Eblis 2011
02-01-2013, 21:06
واالله من الان تو run میزنم اون صفحه ای نشون دادم میاد بالا

نمیدونم والا . اگه درست بزنی باید بیاد ... اینم تصویر مال من :

شما فاصله بین تم رو ورمیداری ؟

kar1591
02-01-2013, 22:25
اره برداشتم ویندوزم سونه فرقی نمی کنه؟

Eblis 2011
02-01-2013, 22:29
ویندوز منم سونه .

شما این مسیر ها رو چک کن :

Click Start, type Power Options in the Search box, and then click Power Options on the list.
In the Select a power plan window, click Change plan settings next to your selected Power plan.
Click Change advanced power settings, and then expand the Desktop background settings option.
Expand Slide show, and then make sure that the Plugged in option is set to Available.
Click OK, and then close the Edit plan window.

************************************************** ************************************************** ***********

Click Start, Control panel, Ease of Access, and then click Ease of Access Center.
Under Explore all settings, click Make the computer easier to see.
Make sure that the option to Remove background images not selected.
Click OK twice, and then close the Ease of Access Center window.

************************************************** ************************************************** ********

Click Start, type Group Policy in the Search box, and then click Edit Group Policy on the list.
Click User Configuration, click Administrative Templates, click Desktop, and then click Desktop again.
Double-click Desktop WallpaperSelect.

Note If the Policy is enabled and set to a specific image, users cannot change the background. If the option is enabled and the image is not available, no background image is displayed.
Click Not Configured to enable the option to change the desktop background.

kar1591
02-01-2013, 22:31
اهان امد....

Eblis 2011
02-01-2013, 22:32
اهان امد....

خب خداروشکر . حالا روش اول رو چک کن احتمالا اوکی میشه . اگه نشد پست شماره 11 رو انجام بده .

kar1591
02-01-2013, 22:33
درست شد دمت گرم