PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ کردن ویندوز هنگام گذاشتن سی دی و دی وی دی

gladiator11
20-12-2012, 20:59
یه سیستم هست روش ویندوز xp نصبه وقتی سی دی یا دی وی دی میندازی هنگ میکنه و تا وقتی دستی ریستارت نکنی درست نمیشه . اینا رو هم امتحان کردم 1- امتحان کردن دی وی دی رایتر توی سیستم دیگه که مشکلی نداره 2- امتحان کردن سی دی های مختلف که توی همه موارد هنگ کرد 3 - تعویض پاور که جواب نداد 4 - تعویض کابلها که جواب نداد 5- یه دی وی دی رایتر نو نصب کردم بازم هنگ کرد:n03:

hamidreza2010
21-12-2012, 01:04
شما که این همه رو امتحان کردی ایکاش یبار ویندوزش رو هم عوض میکردی ببین چی میشه
ولی اگه میخواین ویندوزش رو عوض کنی از یه سیدی ویندوز دیگه استفاده کنی نه همین سیدی ویندوزی که الان رو سیستمت نصب هست ( ترجیحا ایکس پی سرویس پک 3 باشه - اگه تونستی ویندوزهای دیگه رو هم امتحان کن منظورم 7 هست )
موفق باشی

gladiator11
21-12-2012, 15:01
مشکل اینه که این سیستم ماله یه عکاسیه که چند تا سیستم و پرینتر و کپی ها رو شبکه کرده برا شبکه کردنش هم هربار 40 50 تومن خرج میکنه الان نمی خواد ویندوز عوض شه که اون هزینه رو دوباره نکنه. ویندوزشم یک ماهه عوض کرده

hamidreza2010
21-12-2012, 17:07
راستش چی بگم؟ولی من راه آخر رو بهت میگم یعنی هرکاری کردی نشد یبار ویندوز عوض کن + اون کارایی که باید انجام بدی مثل شبکه و ....بعد از ویندوزت بک آپ بگیر تا در صورت خرابی مجدد دیگه نیاز به این همه گرفتاری و هزینه نباشه. میگم این راه آخره حالا بازم چند جا بپرس اگه هیچ راهی نداشتی این رو امتحان کن. شاید دوستان دیگه نظره بهتری داشته باشن

Pedram_IR
22-12-2012, 00:03
کابل برقش رو هم عوض کردی یا فقط کابل ساتا رو؟ منظورم اینه که یه کابل دیگه از پاور بگیری و کابل واسط بین پاور و دی وی دی رایتر (اگر داشته باشه) رو عوض کنی؟

gladiator11
23-12-2012, 11:50
کابل برقش رو هم عوض کردی یا فقط کابل ساتا رو؟ منظورم اینه که یه کابل دیگه از پاور بگیری و کابل واسط بین پاور و دی وی دی رایتر (اگر داشته باشه) رو عوض کنی؟

کلا یه پاور نو انداختم درست نشد(پاور نو بندازی کابل برقشم نو میشه دیگه)

Pedram_IR
23-12-2012, 14:36
شاید ویندوز xp که نصب کردی توی plug and play درایور رایتر مشکل داره، توی device manager درایور قبلیش رو roll back driver کن یا آپدیت درایور بزن ببین درست میشه؟