PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست ایجاد تغییر در بعضی قسمت های سایت

adamous06
20-12-2012, 15:55
من يه سايت پيش بيني فوتبال دارم که نياز به يه سري تغييرات داره،بعضي از تغييرات اين هست:
- تغيير دادن و قرار دادن لينکهاي جديد در بعضي قسمت هاي سايت و حذف بعضي از لينکها
- تغيير در متن بعضي صفحات
- ساختن database و قرار دادن لينک xml نتايج زنده،جدول ليگها و برنامه بازي هاي ليگهاي مختلف(لينک xml در اختبارتون قرار ميگيره)
- طراحي و ساخت گيشه روزنامه براي صفحه ورودي سايت وبخشي در قسمت مديريت براي آپلود کردن صفحه اول روزنامه هاي روز(چيزي مثل گيشه روزنامه هاي سايت ورزش3)
- قرار دادن درگاه آنلاين در سايت(API درگاه آنلاين در اختيارتون قرار ميگيره)
- انجام دادن تمام کارهاي امنيتي سايت و گرفتن باگ هاي موجود
- رفع بعضي اشکالات موجود در بخش مسابقات گروهي و تغييرات در شيوه برگزاري مسابقات گروهي سايت(مهمترين بخش)
- رفع اشکال در بخش جايزه مسابقات ميکس(کاربر وقتي بازي ها رو انتخاب ميکنه و پولي که ميخواد بزاره رو وارد ميکنه بخش جايزه مبلغ احتمالي که ميتونه ببره رو به تومن نشون ميده اما اگه کاربر برنده شد مبلغ به ريال به حسابش واريز ميشه)

اکثر تغييرات جزئي هستن و فقط گيشه روزنامه و تغييرات مربوط به مسابقات گروهي يه کم کار ميبره

از زمان ساخت و بعضي تغييرات اين سايت با 3 تا مجري کار کردم که واقعاً منو اذيت کردن با بدقولي هاشون،خواهش ميکنم اگه کسي توانايي انجام اين تغييرات رو داره و ميتونه دقيقاً اونچيزي که ميخوامو انجام بده پيام بده.قصدم جسارت به مجري هاي عزيز نيست اما الان يه جوري شده که مجري ها بدون مطالعه دقيق و پرس و جو فقط ميخوان يه پروژه رو بگيرن.وسط کار که رسيد تازه يادشون مي افته يه قسمتي رو نميتونن انجام بدن و شروع ميکنن به قول دادن و زمان رو عقب انداختن.
دوستاني که ميتونن اينکارو به بهترين شکل انجام بدن قیمت و مدت زمان انجام رو اعلام کنن تا جزئيات دقيق رو عرض کنم خدمتشون
يه موضوع ديگه اينکه عاجزانه تقاضا دارم اگه کار رو به کسي سپردم نسبت به سايت و اسکريپتي که در اختيارش قرار ميگيره تعهد داشته باشه و کار رو بعد از اتمام کپي نکنه و جايي ارائه نده،من واقعاً هزينه کردم واسه اينکار

tabriz-info
26-12-2012, 18:24
براتون پیام خصوصی فرستادم