PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب نشدن ویندوز از روی فلش روی لپ تاپ

hadi_vazi
20-12-2012, 14:58
سلام من آخرین نسخه ویندوز 8 نسخه رو گرفتم با برنامه Windows 7 USB DVD Download Tool ریختم رو فلش و بوتیبلش کردم و خواستم رو لپ تاپم نصب کنم ولی هر دفعه که می خوام رو پارتیشن ویندوزم نصب کنم ارور میده و می گه نمیتونه رو این پارتیشن نصب کنه.
نوع پارتیشن رو به system بعد به logical بعد به primary تبدیل کردم ولی هیچ تغیری نکرد.
ویندوز های 8 و 7 دیگه ای رو روی فلش ریختم و بازم ارور داد فقط با سی دی تونستم نصب کنم دلیل چیه؟

hadi_vazi
22-12-2012, 15:08
کسی نمخواد به سوال ما جواب بده؟

jafarian
23-12-2012, 00:55
شما این روش پایین از طریق خودویندوز که میگم برای بوت کردن فلش خودتون برین بدون اجرا نرم افزار خاصی بعدشم باز با بوت فلش بالا بیاین از نوع تست کنید اگر بازم در این روش همون پیغام دریافت کردین یک عکس از اروری که دریافت کردین اینجا قراربدین

ابتدا dvd ویندوز 8 داخل دستگاه قراربدین بعدشم کلیدهای win+x بزنید از منویی که باز میشه command prompet admin انتخاب کنید بعداز صفحه ای که باز میشه این دستورات پایین بترتیب با موس از روی اون کپی بگیرین داخل همون پنجره باموس paste کنید بترتیب بعدشم اینتر کنیدبرای هرکدوم جدا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نکته: بجای x باید اسم درایوی که dvd ویندوز 8 در اون قراردارد تایپ کنید بجای y هم باید اسم درایو فلش خودتون که به سیستم وصل هست وارد کنید بعدک اینتر که زدین فایلها بصورت اتومات کپی میشه روی فلش از آخرم دستور exit تایپ اینتر کنیدبعدشم از طریق بوت فلش بالا بیاین از نوع تست کنید:n01:

hadi_vazi
23-12-2012, 07:23
خیلی ممنون از راهنمائیتون تست میکنم خبرشو میدم بهتون.

hadi_vazi
23-12-2012, 20:48
راستی من اگه سی دی ویندوز 8 رو داشته باشم دیگه چرا از رو فلش ویندوز نصب کنم ؟
خوب با همون سی دی نصب میکنم.
من میخوام ویندوزهایی که از اینترنت میدانلود میکنم رو نصب کنم و دیگه رو سی هر دفعه نریزم.

hadi_vazi
27-12-2012, 04:48
اینم از اروری که میده:
setup was unable to create a new partition or locate an existing system partition. see the
setup log files for more information.