PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل administrator

ziba_nk
19-12-2012, 21:57
سلام...یه مدته که کامپیوترم اجازه نصب هیچچ برنامه ای رو بهم نمیده... هر برنامه ای رو میخوام نصب کنم نهایتش ارور the system adminitrator has set policies to prevent this installation رو میگیرم....کامپیوتر هم کامپیوتر خانگی هستش و به هیچ pc دیگه ای وصل نیست.....توروخدا کمکم کنین درستش کنم...میخوام آنتی ویروس نصب کنم هم نمیشه....تورو خدا بگید چیکار کنم ...مممنون

pro_translator
19-12-2012, 23:00
برو توی Run و بنویس regedit...

بعد برو توی مسیر زیر:

HKEY_LOCAL_Machine\Software\Policies\Microsoft\Win dows\Installer

سمت راست صفحه یه کلید به نام DisableMSI از نوع REG_DWORD با مقدار 0 بساز...

بعد برو به مسیر زیر:

\HKEY_CLASSES_ROOT\Installer\Products

بعد از لیست دنبال محصولی (product) بگرد که باعث ایراد شده... بعد پوشه‌ی اون محصول رو پاک کن...

pro_translator
19-12-2012, 23:09
اگه روش بالا جواب نداد، Control Panel رو باز کن و برو توی Administrative Tools...

Local Security Policy رو باز کن...

توی Local Security Policy روی Software Restriction Policies راست کلیک کن و New Software Restriction Policy رو بزن...

روی software restrition policies کلیک کن و قسمت راست پنجره Enforcement رو می‌بینی...

روی Enforcement دابل کلیک کن و از قسمت پایین صفحه روی All Users Except Local Administrators رو انتخاب کن...

حالا تنظیمات رو تایید کن و ببین می‌تونی نرم‌افزار رو نصب کنی یا نه...

اگه نشد، این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو دانلود و باز کن ببین درست می‌شه یا نه...