PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر سنجي براي تشكيل زير مجموعه هاي تخصصي مثل نت بوك ؟

Shahryar_NEO
28-07-2006, 20:04
با عرض سلام و خسته نباشيد ...
خدمت تمام بچه ها و كاربران خوب و دوست داشتني بخش سخت افزار من مدتي بود كه مي ديدم چرا اين قدر بي نظمي در بحث ايجاد شده و ديدم يكي از دلايلش اين است بحث ها تخصصي نيست ...
حالا مي خواستم ببينم آيا شما دوستان موفقيد براي تشكيل زير مجموعه براي ديگر چيز هاي سخت افزاري مثل نك بوك يا پرينتر ...؟
دوستان اين را هم بگم اين فقط يه نظر سنجي هست پس نمي تونم بگم كه اگه شما بگيد ميشه ولي اگه خيلي ها موافق باشند ميگه با مديران صحبت كرد در اين مورد ...
باتشكر و در خواست همكاري ...
موفق و پيروز باشيد...
شهريار :)

Gabana
28-07-2006, 20:49
سلام
من با نوت بوك موافقم .
اما پرينتر ديگه بحث تخصصي نمي خواد به نظر من - چون يه موضوع فراگير مثل نوت بوك نيست .

Shahryar_NEO
28-07-2006, 22:15
سلام
من با نوت بوك موافقم .
اما پرينتر ديگه بحث تخصصي نمي خواد به نظر من - چون يه موضوع فراگير مثل نوت بوك نيست .
درسته اين حرف ولي مي تونند پرينتر و اسكنر و اين جور چيزا براي خودشون باشند چون وگرنه اكثرا توي جاهاي ديگه مي پرسند...
خيلي ممنون علي جان
قربانت شهريار :happy:

G A B R I E L
28-07-2006, 22:54
سلام

بنده با تشکیل انجمن اختصاصی نوت بوک 100% موافقم

ضمن اینکه در مورد پرینتر نباید به تنهایی یه انجمن تشکیل شود (فقط مختص پرینتر ) بلکه مثلا باید یه انجمن تو مایه های

پـریـنـتـر ، اسـکـنـر ، پـلـاتـر و دیـجـیـتـال پـــــن

ایجاد بشه فکر میکنم مناسب باشه

ضمن اینکه مدیران مدتها پیش قول ایجاد انجمن مرورگرها رو داده بودند اما .......

واقعا بی نظمی داره موج میزنه تو پی سی ورلد

مثلا یکی از کاربران اومده توی انجمن کارتهای جانبی (مودم.صوت.تی وی و ...)درباره پرینتر و چاپ و ... تاپیک زده!

آخه این دو تا چه تناسبی دارند؟؟؟!!!

Shahryar_NEO
29-07-2006, 10:25
سلام

بنده با تشکیل انجمن اختصاصی نوت بوک 100% موافقم

ضمن اینکه در مورد پرینتر نباید به تنهایی یه انجمن تشکیل شود (فقط مختص پرینتر ) بلکه مثلا باید یه انجمن تو مایه های

پـریـنـتـر ، اسـکـنـر ، پـلـاتـر و دیـجـیـتـال پـــــن

ایجاد بشه فکر میکنم مناسب باشه

ضمن اینکه مدیران مدتها پیش قول ایجاد انجمن مرورگرها رو داده بودند اما .......

واقعا بی نظمی داره موج میزنه تو پی سی ورلد

مثلا یکی از کاربران اومده توی انجمن کارتهای جانبی (مودم.صوت.تی وی و ...)درباره پرینتر و چاپ و ... تاپیک زده!

آخه این دو تا چه تناسبی دارند؟؟؟!!!
عزيزم خوبي كم پيدايي جيگر والا به خدا ميثم جان آن نشده اسم تاپيك را هم عوض مي كنم...
دوما مرسي من هم با اين سر تيتر براي زير مجموعه موافقم خيلي خوبه اين تاپيك را ه مببين ولي جوابش را ديگه نده :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قربانت شهريار

G A B R I E L
01-08-2006, 00:26
شهریار جان

سلام

بابا این لینکه چیه به ما دادی؟

میگه نام کاربری شما اجازه ورورد و ویرایش این صفحه را ندارد (یه چیزی تو همین مایه ها!)

XFXForce
01-08-2006, 02:26
خیلی خوب میشه.
مخصوصا لپ تاپ ........... .

majid62
01-08-2006, 10:32
سلام به همه من هم با انجمن تخصصي لپ تاپ موافقم مخصوصا كه مي خواهم تا ماه ديگه يك لپتاپ ديگه بگيرم

majid62
01-08-2006, 10:39
سلام به همه من هم با انجمن تخصصي لپ تاپ موافقم مخصوصا كه مي خواهم تا ماه ديگه يك لپتاپ ديگه بگيرم

Shahryar_NEO
01-08-2006, 12:19
خيلي ممنون دوستان ... از همگي تشكر مي كنم ...
گابريل جان اين تاپيك را بوسيليه ي ميثم جان پاك شد...
نمي دونم حد اقل 20 نفر راي بدين ببينيم ميشه با مديرا صحبت كرد يا نه ...
قربانت شهريار

m654
01-08-2006, 13:49
خيلي ممنون دوستان ... از همگي تشكر مي كنم ...
گابريل جان اين تاپيك را بوسيليه ي ميثم جان پاك شد...
نمي دونم حد اقل 20 نفر راي بدين ببينيم ميشه با مديرا صحبت كرد يا نه ...
قربانت شهريار
خوب بايد چند نفر هم بيان راش بندازن و اونو جلو ببرن مشخص شدن؟!

Devil Lord
01-08-2006, 14:05
من با تشکیل زیر مجموعه ای کلی در رابطه با نوت بوک موافقم مثلا اگر رم و یا هارد نوت بوک هم مشکل پیدا میکنه و برای خرید و فروش نوت بوک ها هم همونجا باشه خوبه کلی سامان دهی میشه به بخش سخت افزار

Shahryar_NEO
01-08-2006, 14:09
درسته كاملا حرفهاي شما شايان جان ...
ضمنا عزيزم براي پيش بردن مگه الان چي كار مي كنيم اون وقت هم مي كنيم...
قربانت شهريار

m654
01-08-2006, 15:09
درسته كاملا حرفهاي شما شايان جان ...
ضمنا عزيزم براي پيش بردن مگه الان چي كار مي كنيم اون وقت هم مي كنيم...
قربانت شهريار
اكي اما بايد يه حرفه ايه اين كار شايد يه بازاري درس درمون هم بايد باهاش هم كاري كنه ...آشنا به بازار و قطعات موجود تجهيزات همراه... بالاخره بازار همراه تقريبا يه بخش جداس...

whoami
05-08-2006, 09:19
با اين وضعيت افتضاح نوت بوك تو ايران انجمن كه هيچي يه تعمير گاه تخصصي هم بزني بد نيست