PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پسورد بیت لاکر

eshvel
19-12-2012, 16:15
سلام من یه مشکل با بیت لاکرتوویندوز سون دارم بابیت لاکرروی یکی ازدروهام پسورد گذاشتم ومتاسفانه یادم رفته ممنون میشم اگه کمکم کنید.ضروری:n03:

jafarian
22-12-2012, 00:41
شما باید از گزینه BitLocker Recovery Key استفاده کنید که بصورت یک فایل txt اگر که ریکاوری کی درست کرده باشین سایت پایین بصورت شکل توضیح داده شما وقتی پسورد فراموش کردین داخل همون قسمتی که پسورد ویندوز باید وارد کنید گزینه I forgot my password انتخاب کنید بعدشم روی گزینه Type the recovery key باید کلیک کنید ازاخرم شماره سریال برنامه recovery key وارد کنید داخل کادر مورد نظر روی دکمه Finish آخر سر کلیک کنید تمامی این مراحل درصورتی با موفقیت انجام میگیرد که شما BitLocker recovery key که بصورت یک فایل txt درست کرده باشین سایت پایین درقسمت OPTION ONE بصورت شکل کامل توضیح داده

How to Unlock a Data or Removable Drive Locked by BitLocker Drive Encryption ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

واما روش دیگه به اینصورته که ازگزینه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

که برای فعال کردنش طبق سایت اول که بصورت شکل توضیح داده باید برین باید منوی استارت اجرادرقسمت سرچش تایپ کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینترکنید بعدشم طبق شکل اول سایت پایین چکمارک گزینه مورد نظر بزنید بعدم روی گزینه اکی کلیک کنید

BitLocker password recovery viewer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگرکه این گزینه رو ندارین باید این فایل بسته به سیستم خودتون از پایین دانلود کنید منظورم از سیستم 32 یا که 64 بیتی بعدشم طبق همین سایت پایین که آموزشش گذاشته نصب کنید

Remote Server Administration Tools for Windows 7 with Service Pack 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد که نصب کردین برنامه رو سیستم ریست شد بالا که اومد باید روی computer کلیک راست گزینه Properties بعدشم به سربرگ BitLocker Recovery اونجا سریال اون درایوی که روش قفل گذاشتین به نمایش درمیاد :n01:

BitLocker Active Directory Recovery Password Viewer Overview ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

baran1305
28-02-2013, 16:29
سلام

من متاسفانه اون کدی که آخر می داد برای ذخیره کردن سیو نکردم

و الان نمی تونم وارد بشم

این خطا رو می زنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]