PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطع ارتباط برنامه ی Babylon از اینترنت بدون استفاده از فایروال!

Alive
28-07-2006, 18:33
احتمالا بسیاری از شما دوستان از نرم افزار Babylon که یک لغت نامه کوچک و بسیار مفید است استفاده میکنید.
مشکلی که این نرم افزار دارد این است که اگر در حین استفاده از آن به اینترنت متصل باشید نرم افزار با اتصال به سایت خود به سرعت تشخیص می دهد که یک نسخه غیر قانونی است و در نتیجه از کار می افتد.
راه حل استفاده از نرم افزارهای Firewall همانند ZoneAlarm است که بوسیله آنها دسترسی برنامه به اینترنت را قطع کنید.
ولی راه حلی که من به شما پیشنهاد می کنم ساخت یک اتصال غیر واقعی برای Babylon است که هرچقدرهم سعی کند از طریق آن به اینترنت متصل بشود موفق نخواهد شد.
برای این منظور کافیست :

***در حین انجام این مراحل اتصال اینترنت شما حتما قطع باشد.

1-وارد منوی Configuration بشوید و سپس License را انتخاب نمایید.
2-گزینه Enter License را بزنید دو عبارت زیر را به ترتیب در فیلدهای بالا و پایین وارد کنید:

Mary Lundberg
7430CPN49Y24TAK5PKFF579BBXNDJYA

دکمه Enter را بزنید.
3-حال وارد منوی Configuration بشوید و سپس Connection را انتخاب نمایید.
4-گزینه Connection Trough Firewall را انتخاب نمایید.
5- درفیلد اول عبارت nat.nat.com و در فیلد دوم عدد 1111 را وارد کنید.
6-در پایین صفحه هم عبارت Enable Online Update را تیک بزنید.
7-حال OK کنید و از برنامه خارج شوید .

از این بعد حتی با اتصال به اینترنت و بدون استفاده از Firewall قادر خواهید بود از Babylon استفاده نمایید.این روش و سریال برای نسخه های 5 و 6 کار میکند.

royaye_talkh55
29-07-2006, 04:43
دوست عزيز
به اين انجمن خوش آمدي
در مورد اين آموزشت هم تشكر مي كنم ولي
شما تاپيك تكراري زدي و اگه مي خواستي اين راهنمايي رو بكني بايد تو تاپيك خودش اين كار رو مي كردي
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alive
29-07-2006, 11:59
مهرداد جون اونجا هم گذاشتم.ضمنا من همچین تازه وارد هم نیستم فقط یوزرم رو عوض کردم! :cool: (از سال 2004 عضو اینجا بودم :tongue: )

AK1
30-07-2006, 00:10
مهرداد جون اونجا هم گذاشتم.ضمنا من همچین تازه وارد هم نیستم فقط یوزرم رو عوض کردم! :cool: (از سال 2004 عضو اینجا بودم :tongue: )

دوست عزيز اگه از طريق مديريت يوزت رو عوض مي كردي هم پست هات مي موند هم تاريخ عضويت و ... :ohno:
البته اگه نمي خواستي شناخته شي يه حرف ديگست
واي كه من چقدر فضولم :blush:

royaye_talkh55
30-07-2006, 00:46
نقل قول:
مهرداد جون اونجا هم گذاشتم.ضمنا من همچین تازه وارد هم نیستم فقط یوزرم رو عوض کردم! (از سال 2004 عضو اینجا بودم )
جواب:

اتفاقا چون ديدم كه اينجا گذاشتي و برا اين مورد تاپيك جديد زدي مطمئن شدم كه تازه واردي وگرنه تمام دوستان قديمي مي دونن كه نبايد تاپيك تكراري زد

نقل قول:
دوست عزيز اگه از طريق مديريت يوزت رو عوض مي كردي هم پست هات مي موند هم تاريخ عضويت و ...
البته اگه نمي خواستي شناخته شي يه حرف ديگست
واي كه من چقدر فضولم
جواب:
صد درصد موافق

Mani_Borna
30-07-2006, 04:03
خوب همون تاپيك خودش كافي بود ديگه تاپيك جديد براي چي.طرفدارهاي اين برنامه فقط بهمون تاپيك ميرن.