PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کنترول محل کار با دوربین لطفا فوری راهنمائی کنید

jojonice
18-12-2012, 16:14
سلام
لطفا راهنمائی کنید
در محل کار مثلا چند اتاق است و میخواهیم در هر اتاق یک دوربین کار بزاریم حالا میخواهم بدونم میشود از وب کم هم استفاده کرد که ارزون تر در بیاد ؟ اگر میشود خوب فاصله کامپیوتر تا هر اتاق چند متر است و وب کم احتمالا اگر کابلش بیشتر از 1 متر باشه دیگه کار نمیکنه
خوب چه دوربین های دیگری میشود استفاده کرد چه راهی است از دوربین بیسیم باید استفاده کرد ؟
و بعد این دوربین ها باید به کامپیوتر وصل شود و یا به وسیله ای دیگری
وچون هم میخواهم برای زمانی که اونجا هستیم این سرویس کار کنه و هم بشود از خانه هم چک کنیم مثلا از طیق اینترنت
لطفا راهنمائی کنید که چه روشهائی است
ممنون
خداحافظ

khelane
18-12-2012, 21:08
سلام
لطفا راهنمائی کنید
در محل کار مثلا چند اتاق است و میخواهیم در هر اتاق یک دوربین کار بزاریم حالا میخواهم بدونم میشود از وب کم هم استفاده کرد که ارزون تر در بیاد ؟ اگر میشود خوب فاصله کامپیوتر تا هر اتاق چند متر است و وب کم احتمالا اگر کابلش بیشتر از 1 متر باشه دیگه کار نمیکنه
خوب چه دوربین های دیگری میشود استفاده کرد چه راهی است از دوربین بیسیم باید استفاده کرد ؟
و بعد این دوربین ها باید به کامپیوتر وصل شود و یا به وسیله ای دیگری
وچون هم میخواهم برای زمانی که اونجا هستیم این سرویس کار کنه و هم بشود از خانه هم چک کنیم مثلا از طیق اینترنت
لطفا راهنمائی کنید که چه روشهائی است
ممنون
خداحافظ

بهترین کار اینه که یه کارت dvr بخری بعد یه سری دوربین های ارزون هست شما بسته به نیازتون دوربین ها رو تهیه کنی همین چون انواع دوربین و لنز هست تا بخوای زیاد شما ارزون تر رو بخر بعد دوربین ها به یه منبع تغذیه نیاز دارن اونم راحته خودتون هم اگه یه کم سلیقه کار داشته باشید میتونی وصل کنید کلا وسایل مورد نیاز
دوربین به تعداد لازم
کارت برای اتصال به سیستم اصلی
داکت برای وقتی که کابل کشی میکنی ظاهر اتاق تمیز بمونه
اینترنت و یه سیستم که همیشه روشن باشه(فکر کنم از خود دستگاه دی وی ار هم بشه به اینترنت وصل بشی ولی جون سیستم داری و خود دستگاه هم گرونه زیاد بصرفه نیست)
دوربین ها رو وصل کردی و کابل کشی ور تموم کردی به کارت دی وی ار میرسونی و وصل میکنی شما قبلا باید کارت رو به پی سی وصل کرده باشی و درایورش رو وصل کرده باشی بعد تنظیماتی داره که دو نوعه یکیشون سایت هست که مستقیم به دوربین وصل میشی و یکیشون هم سنتر هست برای تنظیمات برنامه فرضا دادن ای پی و فعال کردن قابلیت کنترل از راه دور و سایر اعمال دیگه
کلا همینها
کارت هم از 100 به بالا هست بستگی به تعداد پورت و نوع جنس هست به نظر من یه جنس متوسط بگیر خیلی بهتره
کاری بود درخدمتم
بنده زیاد وارد هم نیست ولی یه بار با یه مهندس کار کردم که فقط نذاشت ببینم چطوری ای پی ها رو وارد کنم . ... که با یه کم تلا ش انشالله اونم یاد میگیرم
یه بار هم مال پسرخاله ام رو درست کردم ولی اون با دستگاه دی وی ار داشت وصل کردم
موفق باشی

rezaew
19-12-2012, 00:04
سلام دوستان اتفاقا من هم همین سوال را داشتم
میشود من هم یه مروری کنم
اول دوربین ها را میخریم ( خوب یه سوال چه نوع دوربین یعنی باید دوربین usb باشه یا مدل دیگه منظورم چه خروجی باید داشته باشه تا بدون مشکل به dvr متصل شود )
بعد دوربین ها را به برق وصل میکنیم
حالا باید دوربین ها را به dvr وصل کنیم

تا اینجا درست گفتم ؟

خوب اگر درست بود بعدش باید dvr را با کامپیوتر وصل کنیم که تصاویر دوربین ها را روی کامپیوتر بیاورد درسته ؟
حالا سوال دیگه این dvr از لحاظ ظاهری و اندازه مثل یک ----- است و بیرون کامپیوتر وصل میشود یا مثل کارت گرافیک و یا شبکه است و باید به مادربورد وصل شود ؟
آقا اگر سوال دیگری بود از خدمتتون میپرسم
مرسی

khelane
20-12-2012, 18:28
سلام دوستان اتفاقا من هم همین سوال را داشتم
میشود من هم یه مروری کنم
اول دوربین ها را میخریم ( خوب یه سوال چه نوع دوربین یعنی باید دوربین usb باشه یا مدل دیگه منظورم چه خروجی باید داشته باشه تا بدون مشکل به dvr متصل شود )
بعد دوربین ها را به برق وصل میکنیم
حالا باید دوربین ها را به dvr وصل کنیم

تا اینجا درست گفتم ؟

خوب اگر درست بود بعدش باید dvr را با کامپیوتر وصل کنیم که تصاویر دوربین ها را روی کامپیوتر بیاورد درسته ؟
حالا سوال دیگه این dvr از لحاظ ظاهری و اندازه مثل یک ----- است و بیرون کامپیوتر وصل میشود یا مثل کارت گرافیک و یا شبکه است و باید به مادربورد وصل شود ؟
آقا اگر سوال دیگری بود از خدمتتون میپرسم
مرسی

همه جیز درسته
ولی dvr دو نوعش هست یکی خود دستگاه که مثل سایر دستگاه ها (-----.... ) میمونه
یکی دیگه هم کارت دی وی ار هست عین کارت شبکه گرافیک... دوربین ها رو وصل میکنی بهشون بعد درایورش رو نصب کردی میری توش تصاویر دوربین ها رو برات لود میکنه همین