PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جوملا- نصب پلاگین

nicholas206
17-12-2012, 20:01
با سلام
من تو جوملا میخوام پلاگین پرداخت آنلاینو نصب کنم(دفعه ی اولم هم هست میخوام چیزی نصب کنم).
فرمت فایل php هست اما وقتی آپلودش میکنم مینویسه "نوع بایگانی ناشناخته است"
باید چطوری یه پلاگینو نصب کنی ؟ فرمتش چیه ؟ (جوملا 1.5)
با تشکر

tabriz-info
17-12-2012, 20:45
با سلام
من تو جوملا میخوام پلاگین پرداخت آنلاینو نصب کنم(دفعه ی اولم هم هست میخوام چیزی نصب کنم).
فرمت فایل php هست اما وقتی آپلودش میکنم مینویسه "نوع بایگانی ناشناخته است"
باید چطوری یه پلاگینو نصب کنی ؟ فرمتش چیه ؟ (جوملا 1.5)
با تشکر

پلاگین ها معمولا به صورت زیپ شده هستند و فایل نصب دارند

nicholas206
17-12-2012, 22:07
پلاگین ها معمولا به صورت زیپ شده هستند و فایل نصب دارند

اینم زیپ بود ! اما فرمت فایل نصبش چیه ؟ من باید رو اون کلیک کنم ؟! :n13:

nicholas206
18-12-2012, 10:38
آقا من اینو نصبش کردم... تیک فعال سازیش رو هم زدم
اما نمیدونم الان باید چیکار کنم ! :n02:

tabriz-info
18-12-2012, 11:04
این فایل زیپ شده یه فایل XML توش داره که دستور install تو اون نوشته شده حالا شما منظورتون از فایل نصب چیه نمیدونم
شما کاری به فایل نصب نداشته باشید از اینستالر جوملا فایل زیپ شده رو آپلود میکنید و خودش نصب میشه

بعد از نصب بستگی داره که شما چی نصب کردید

معمولا کامپوننت ها به صورت com_file.zip هستند و بعد از نصب از بخش مدیریت کامپوننت ها در دسترس هستند

یا اینکه ممکنه پلاگین باشند که از بخش پلاگین ها قابل دسترسی هستند

nicholas206
18-12-2012, 14:03
این فایل زیپ شده یه فایل XML توش داره که دستور install تو اون نوشته شده حالا شما منظورتون از فایل نصب چیه نمیدونم
شما کاری به فایل نصب نداشته باشید از اینستالر جوملا فایل زیپ شده رو آپلود میکنید و خودش نصب میشه

بعد از نصب بستگی داره که شما چی نصب کردید

معمولا کامپوننت ها به صورت com_file.zip هستند و بعد از نصب از بخش مدیریت کامپوننت ها در دسترس هستند

یا اینکه ممکنه پلاگین باشند که از بخش پلاگین ها قابل دسترسی هستند

بله نصب شد اما بعدشو نمیدونستم باید چیکار کنم. اما مهم نیست چون یه پلاگین ارسال ایمیل هم نصب کردم زد کامل وبسایتو داغون کرد !
منم زنگ زدم پشتیبانی تا ببینیم چی میشه.
میخواستم خودم یاد بگیرم... اینقدر تو کوچکترین چیز نیاز نباشه پول پرداخت کنیم اما .... :n28:
خیلی ممنون دوست عزیز بابت وقتت.
تازه واسه این دست گلی که به اب دادم این چند روز قراره کلا بخش مدیریت سایتو ازم بگیرن و واگزار بشه به یه وبمستر :n14:

tabriz-info
18-12-2012, 16:12
بله نصب شد اما بعدشو نمیدونستم باید چیکار کنم. اما مهم نیست چون یه پلاگین ارسال ایمیل هم نصب کردم زد کامل وبسایتو داغون کرد !
منم زنگ زدم پشتیبانی تا ببینیم چی میشه.
میخواستم خودم یاد بگیرم... اینقدر تو کوچکترین چیز نیاز نباشه پول پرداخت کنیم اما .... :n28:
خیلی ممنون دوست عزیز بابت وقتت.
تازه واسه این دست گلی که به اب دادم این چند روز قراره کلا بخش مدیریت سایتو ازم بگیرن و واگزار بشه به یه وبمستر :n14:

بابت این هزینه لازم نیست

شما باید از این اشتباه ها انجام بدید تا یاد بگیرید

هر کاری یه راهی داره لازم نیست برای هر موردی به پشتیبان متصل بشید

اگر خطایی که میداد همینجا میگفتید راهنمائی میکردم چیکار کنید

هزینه ای هم نداره

nicholas206
19-12-2012, 10:51
خیلی ممنون دوست عزیز... منم همین فکرو میکردم و میکنم... ولی خوب دیگه سایت بالا نمیومد... و الان پشتیبانی درستش کرد.
اما هنوز اون قسمت هایی که خودم میخواستم اضافه کنم هست...
خوب... الان من فایل زیپ پرداخت رو نصب کردم و بعدش فعالش کردم... حالا باید چکار کنم ؟ باید یه منویی چیزی بسازم ؟! :n13: