PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در رایت فایل image بر روی dvd

raha20011
17-12-2012, 16:30
من به تازگی بازی اساسین رو دانلود کردم.حجم فایل ایمیج چیزی حدود 5.5 گیگ هست.من چطوری اون رو در دوپارت روی دی وی دی رایت کنم.در واقع مشکلم اینه که نمیدونم چطوری به دو پارت باید تقسیمش کنم.از نرم افزار Nero Burning ROM 12 هم برای رایت استفاده میکنم.لطفا اگر بلدید راهنمایی کنید.:n27:

Ghaioom
17-12-2012, 16:55
اگه فایل iso هست میتونی extract کنی بعد جداگانه رو دو تا دی وی دی بریزی.

در ضمن میتونی بدون رایت نصبش کنی با نرم افزار virtual clone drive.

این لینکها رو هم پیشنهاد میکنم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

raha20011
17-12-2012, 17:10
اگه فایل iso هست میتونی extract کنی بعد جداگانه رو دو تا دی وی دی بریزی.

در ضمن میتونی بدون رایت نصبش کنی با نرم افزار virtual clone drive.

این لینکها رو هم پیشنهاد میکنم:

ممنون از راهنماییتون دوست عزیز.حالا من اگر از نرم افزار سایت anzalweb که لینکشو دادید استفاده کنم در هنگام نصب بازی خودش پیغام میده دیسک دو را قرار دهید؟

raha20011
17-12-2012, 17:41
مشکل من با این نرم افزار سایت anzalweb حل نشد چون فقط برای دیتا دیسک جواب میده برای iso اینطور نیست.لطفا اگر کسی میتونه کمکم کنه.توضیحات نرم افزار ultraiso هم که گذاشتید عکساش نیست.

black.assassin
17-12-2012, 17:49
من به تازگی بازی اساسین رو دانلود کردم.حجم فایل ایمیج چیزی حدود 5.5 گیگ هست.من چطوری اون رو در دوپارت روی دی وی دی رایت کنم.در واقع مشکلم اینه که نمیدونم چطوری به دو پارت باید تقسیمش کنم.از نرم افزار Nero Burning ROM 12 هم برای رایت استفاده میکنم.لطفا اگر بلدید راهنمایی کنید.:n27:

اگه فقط می خواید که روی سیستمتون نصب کنید لازم نیست رایتش کنید. فقط کافیه از نرم افزارهای ساخت درایو مجازی مثل power iso استفاده کنید.
اما برای رایت:
اگر نرم افزار zip کردن مثل winrar دارید ازش استفاده کنید. فایل iso رو rar کنید. ( فشرده سازی) فقط حواستون باشه موقع ایجاد فایل .rar مقدار حجم هر پارت رو مثلا 2.75 گیگ بذارین. بعد هر پارت رو به صورت دیتا روی 2 تا DVD رایت کنید.
هر موقع خواستید نصب کنید اینکارو انجام بدین:
1- دو تا DVD رو تو هارد کپی کنید.
2- اکسترکت کنید.
3- فایل iso رو به صورت درایو مجازی استفاده کنید. ( با استفاده از power iso )

raha20011
17-12-2012, 18:05
اگه فقط می خواید که روی سیستمتون نصب کنید لازم نیست رایتش کنید. فقط کافیه از نرم افزارهای ساخت درایو مجازی مثل power iso استفاده کنید.
اما برای رایت:
اگر نرم افزار zip کردن مثل winrar دارید ازش استفاده کنید. فایل iso رو rar کنید. ( فشرده سازی) فقط حواستون باشه موقع ایجاد فایل .rar مقدار حجم هر پارت رو مثلا 2.75 گیگ بذارین. بعد هر پارت رو به صورت دیتا روی 2 تا DVD رایت کنید.
هر موقع خواستید نصب کنید اینکارو انجام بدین:
1- دو تا DVD رو تو هارد کپی کنید.
2- اکسترکت کنید.
3- فایل iso رو به صورت درایو مجازی استفاده کنید. ( با استفاده از power iso )
من virtual clone drive رو دارم.چجوری میتونم ازش به عنوان درایو مجازی برای این کار استفاده کنم؟
بعد اینکه چرا دوقسمت کنم.تو یه قسمت فشرده میکنم.

raha20011
17-12-2012, 18:38
من مشکلم حل شد.از همتون که راهنمایی کردین خیلی ممنونم:n06: