PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوری:مشکل شدید با deep freeze 7

lMlOlHlSlElNl
16-12-2012, 13:55
سلام دوستان ببخشید من اومدم رو سیستمهای مدرسمون deep freeze 7 و نصب کردم حالا پشیمون شدم ولی نمیذاره هیچی نصب کنم پسوردشم هر چی میزنم قبول نمیکنه پسورد نذاشتم روش ولی رو اون آیکون کنار ساعت که با دابل کلیک و شیفت میزنم پسورد میخا هرچی هم میزنم قبول نمیکنه میخواستم ببینم چطور میشه پاکش کرد?
این مسئله خیلی مهمه چون کامپیوتر دانشگاس باید هرچه زودتر درستش کنم ممنون میشم اگه کمکم کنید

مهرسا1
16-12-2012, 14:05
سلام دوستان ببخشید من اومدم رو سیستمهای مدرسمون deep freeze 7 و نصب کردم حالا پشیمون شدم ولی نمیذاره هیچی نصب کنم پسوردشم هر چی میزنم قبول نمیکنه پسورد نذاشتم روش ولی رو اون آیکون کنار ساعت که با دابل کلیک و شیفت میزنم پسورد میخا هرچی هم میزنم قبول نمیکنه میخواستم ببینم چطور میشه پاکش کرد? این مسئله خیلی مهمه چون کامپیوتر دانشگاس باید هرچه زودتر درستش کنم ممنون میشم اگه کمکم کنید دوست عزیز مشا باید با استفاده از برنامه on time password بهش رمز یک بار مصرف بدین تا بتونین برنامه رو غیر فعال کنین کدی رو که بالای پنجره هست تو برنامه میزنین بعد بهتون یه رمز یه بار مصرف میده با اون میتونین غیر فعالش کنین و بقیه برنامه هاتون رو نصب کنین موفق باشین

lMlOlHlSlElNl
16-12-2012, 14:11
دوست عزیز مشا باید با استفاده از برنامه on time password بهش رمز یک بار مصرف بدین تا بتونین برنامه رو غیر فعال کنین کدی رو که بالای پنجره هست تو برنامه میزنین بعد بهتون یه رمز یه بار مصرف میده با اون میتونین غیر فعالش کنین و بقیه برنامه هاتون رو نصب کنین موفق باشین

خیلی ممنون
یه سوال داشتم این نرم افزار on time password یه نرم افزار جداست یا داخل همین deep freeze هست

مهرسا1
16-12-2012, 21:26
با خود نرم افزار نصب میشه البته اگه شما نسخه ادمین رو نصب کرده باشین

lMlOlHlSlElNl
16-12-2012, 22:08
واقعا از کمکتون ممنوم ولی متاسفانه نتونستم از راهی که شما گفتید برنامه رو غیر فعال کنم ناچارا ویندوز و عوض کردم
اول خیلی می ترسیدم که حتی ویندوزم نتونه کاری کنه ولی خدا رو شکر با تعویض ویندوز مشکل حل شد و نرم افزار از کار افتاد
ولی توبه میکنم از deep freeze میخواد یه مشکل و حل کنه هزار تا دیگه درست میکنه