PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ری استارت شدن هنگام بالا اومدن سیستم

ila
15-12-2012, 12:31
وقتی سیستم هم رو روشن میکنم . تا لوگوی ویندوز میخواد بالا بیاد همون که زیرش یه خطی هست هی پر میشه یهو سیستم ری استارت میشه با اینکه ویندوز رو تازه نصب کردم و قبلش اینطوری نبود...توی نصب ویندوز هم پدرم در اومد تا نصب کنم هی هنگ میکرد وسط نصب...مشکل چیه..؟
ممنون

sajjadheydari
15-12-2012, 12:47
وقتی سیستم هم رو روشن میکنم . تا لوگوی ویندوز میخواد بالا بیاد همون که زیرش یه خطی هست هی پر میشه یهو سیستم ری استارت میشه با اینکه ویندوز رو تازه نصب کردم و قبلش اینطوری نبود...توی نصب ویندوز هم پدرم در اومد تا نصب کنم هی هنگ میکرد وسط نصب...مشکل چیه..؟
ممنونفن سی پی یو رو چک کنید . خمیر سیلیکون زیر فن هم همینطور . از اینها نبود پاور رو عوض کرده تست کنید . در غیر این صورت مشکل از هارد کامپیوتر شماست .

ila
15-12-2012, 13:28
دمای سی پی یو ۲۳ درجه است
هارد رو هم سری قبل عوض کردم چون هاردش مشکل داشت
اگگه دوباره ویندوز رو عوض کنم باز هم مشکل به وجود میاد؟

jafarian
16-12-2012, 16:33
دمای سی پی یو ۲۳ درجه است
هارد رو هم سری قبل عوض کردم چون هاردش مشکل داشت
اگگه دوباره ویندوز رو عوض کنم باز هم مشکل به وجود میاد؟

اگر با نصب مجدد ویندوزم این مشکل دارین مشکلتون مربوط به سخت افزار سیستم میشه باید دو تا گزینه رو چک کنید از اونجا که میگین هارد یک سری هم عوض کردین کابلهای هارد خودتون عوض کنید کابلی هم که از پاور به هارد خورده رو عوض کنید در قسمت بایک رم دیگه سیستم خودتون چک کنید رم روی اسلات مادربورد نصب کنید از نوع اقدام به نصب ویندوز کنید:n01:

Pedram_IR
16-12-2012, 19:14
ممنون

اشکال سخت افزاریه، دمای سیستمت رو چک کن ببین بالا نباشه، اگر اشکال از دما نباشه درایو C رو باید CHKDSK کنی، من وقتی سیستمم اینطوری میشه، یه هارد دیگه دارم که روش ویندوز نصبه و اون رو می ذارم هارد اول، بعد که ویندوز داره بالا میاد ، از درایو c ویندوز قبلی که در این ویندوز درایو h میشه ارور میگیره ، و بعد از 10 ثانیه شروع میکنه به CHKDSK کردنش، و وقتی که کارش تمام شد دوباره که سیستم رو راه اندازی می کنم و همون هارد که بالا نمیومد رو به عنوان هارد بوت می ذارم دیگه بدون هیچ مشکلی بالا میاد.
تو هم با یه سیدی بوت سیستم رو بیار روی بوت و درایو C رو اسکن کن.

jamshid27
28-12-2012, 19:34
سلام
من هم دقیقا دو تا سیستم قدیمی دارم که همین مشکلو دارن
یعنی وقتی بوت تمام شد و وارد لود ویندوز میشه - همون که یه نوار زیر لوگوی ایکس پی شروع به پر کردن می کنه - بعد از 2 یا 3 ثانیه یه لحظه صفحه آبی نمایش داده میشه و سیستم ریستارت میشه
یه رم سالم جایگزین رم هر دو سیستم کردم جواب نداد
با برنامه memtest86 V4.o هم رمو چک کردم مشکلی نداشت!
بعضی از خروجی های پاور مثل سی دی رام و فلاپی رو هم از مدار خارج کردم بازم فرقی نکرد

دوستان لطفا راهنمایی کنید

Pedram_IR
29-12-2012, 00:26
سلام
من هم دقیقا دو تا سیستم قدیمی دارم که همین مشکلو دارن
یعنی وقتی بوت تمام شد و وارد لود ویندوز میشه - همون که یه نوار زیر لوگوی ایکس پی شروع به پر کردن می کنه - بعد از 2 یا 3 ثانیه یه لحظه صفحه آبی نمایش داده میشه و سیستم ریستارت میشه
یه رم سالم جایگزین رم هر دو سیستم کردم جواب نداد
با برنامه memtest86 V4.o هم رمو چک کردم مشکلی نداشت!
بعضی از خروجی های پاور مثل سی دی رام و فلاپی رو هم از مدار خارج کردم بازم فرقی نکرد

دوستان لطفا راهنمایی کنید

کارهایی رو که توی پست 2، 4 و 5 همین تاپیک گفته شده انجام دادین؟

jamshid27
30-12-2012, 02:29
سلام
با تشکر از راهنماییهاتون
هر دو تا سیستم درست شد
یکیش اشکال از هاردش بود که chdsk کردم درست شد.
سیستم دوم هم اشکال از کابل IDE بود که اونم درست شد.
در ضمن پیغام صفحه آبیش هم
unmountable_boot_volume
بود که تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توضیح داده که این پیغام مربوط به فایل بوت سیستم یا هارد یا کابل هارد می باشد.
بازم ممنون