PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ msi GE60 & GE70

sh@y@n
15-12-2012, 01:41
بنا به درخواست دوستان تصمیم گرفتم یه تاپیک برای این دو لپتاپ ایجاد کنم تا یه منبع مستقل برای این دو مدل وجود داشته باشه و هر کسی خواست بتونه سوالاتشو بپرسه
بنا به شباهت زیاد این دو مدل به هم برا هر دوتا یه کلوپ درست کردم فرق اصلی این دو مدل در کارت گرافیک 650 برای ge60 و گرافیک 660 برای ge70 هست ( البته یه سری فرقای کوچک دیگه مثل رزولیشن صفحه نمایش و .... هم دارن) البته ge60 با گرافیک 660 هم از طرف msi عرضه شده ولی متاسفانه هنوز از طرف ماتریس وارد نشده پس این احتمال هست که بعدا شاهد ge60 با گرافیک 660 هم باشیم
این هم بگم که خودم مدل ge70 رو دارم و اگر عکسی یا تستی بزارم مربوط به این مدل میشه
مشخصات GE70 :
مشخصات رو از روی کارتن لپتاپ براتون میزارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشخصات GE60 :
Operating System : Genuine Windows® 7 Home Premium (MSI recommends upgrade to Geniunel
CPU : Intel Core i7 3610QM 2.3Ghz up To 3.3Ghz 6MB
Chipset : Intel HM76
LCD : 15.6 inch (1366X768) HD
VGA : NVIDIA GeForce GT650M DDR5 2GB
Memory : 8 GB DDR3
Communication : WiFi+BT4+Bigfoot Gaming LAN
I/O Ports : Card Reader: MMC/SD/SDHC/SDXC/MS/MS Pro/HG
LAN: 10/100/1000
Wireless LAN: 802.11 b/g/n
D-Sub(VGA): 1
HDMI: 1
USB 2.0 port: 2
USB 3.0 port: 2
eSATA: N/A
eSATA/USB Combo: N/A
Mic-in/Headphone-out: 1/1
Line-in: N/A
Express Card: N/A
Modem port: N/A

Audio : 2
Webcam : HD
Storage : 750 GB
Optical Drive : DVD
Battery : 6 Cells
Dimensions : 395 x 267 x 55mm
Weight : 2.7 Kg
یه توضیح در مورد ge60 بدم که من اطلاعاتو در مورد این مدل از سایت ماتریس برداشتم و دقیق نمیدونم که این مدل هم مثل ge70 با داس عرضه میشه یا با ویندوز 7
از این دو مدل هم فعلا فقط همین دو کانفیگ موجوده
این دو مدل درسته که از سری G هستند اما همونطور که در عکس ها میبینید واقعا طراحی باریک و سبکی دارید به طوری که ge70 با وجود اینکه 17.3 اینچ هست اما تنها 2.7 کیلو وزن داره یعنی تنها به اندازه لپتاپای 15.6 اینچی که این واقعا امتیاز بزرگیه
از لحاظ قیمت ge60 با قیمت حدود 3.300 در رنج قیمتی n56 و dv6t-7000 و y580 قرار داره و میتونه رقیبی برای مدلای مذکور باشه , قیمت فروش ge70 هم حدود 3.800 هست
موقع خرید هم باید یک کوله msi و یک gaming mouse هدیه بگیرید:n02:
اینم عکس این دو مدل در کنار هم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکس از قسمت کولینگ و محتویات laptop و محل هارد ssd

چند عکس از لپتاپ خودم ( ge70 )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sh@y@n
15-12-2012, 01:44
تست 15 دقیقه ای cpu در حالت توربو ( با کلاک حدود 3.2 )

همین تست در حالت fan boost

--------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------
تست 15 دقیق ای کارت گرافیک با برنامه furmak که سنگین ترین تست برای گرافیک هست و بیشترین دما رو تولید میکنه که بعیده در حالت عادی به این دما برسید ( توضیح اینکه کارت 660 از 650 حرارت بیشتری تولید میکنه بنابراین ge60 باید خنک تر باشه)

-------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------
تست 3dmark 11

اینم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ت ت asus g75 برای مقایسه

hasanoooooooo
15-12-2012, 12:13
کيفيت ساختشون چجورياست؟ اين GE 60 که SSD هم نداره! الان Y580 با گرافيک 660 و SSD حدود 3300 هست تازه باس رم اين ge60 1333 هست ولي رقيباش 1600!... احساس ميکنم يکم گرون هست... ولي GE70 بنظرم ميصرفه...
از نظر قيافه هم مثل y580 يقر هست... من فکر ميکنم hp از نظر قيافه نمره بيشتري رو بخودش اختصاص ميده...ممنون از ايجاد تاپيک ...

sh@y@n
15-12-2012, 22:17
کيفيت ساختشون چجورياست؟ اين GE 60 که SSD هم نداره! الان Y580 با گرافيک 660 و SSD حدود 3300 هست تازه باس رم اين ge60 1333 هست ولي رقيباش 1600!... احساس ميکنم يکم گرون هست... ولي GE70 بنظرم ميصرفه...
از نظر قيافه هم مثل y580 يقر هست... من فکر ميکنم hp از نظر قيافه نمره بيشتري رو بخودش اختصاص ميده...ممنون از ايجاد تاپيک ...

کیفیت ساخت در کل خوبه فقط مشکلشون همون بدنه پلاستیکیه براقه اما همین بدنه باعث سبک تر شدنشون هم شده بدنه هم کاملا ضد خشه
والله فکر میکنم هر دو قابلیت اضافه کردن ssd رو دارن باس رم هم 1600 هست نمیدونم شما از کجا دیدید 1333 هیچ ارزونی هم بی دلیل نیست
منظورتون رو از یقر نفهمیدم:n02: اتفاقا نسبت به بقیه لپتاپای گیمینگ خلی سبک و باریک هستن

hasanoooooooo
15-12-2012, 22:31
noteboockcheck گفته بود که باس رم 1333 هست براي ge60 البته بازم فرقي نميکنه....

sh@y@n
15-12-2012, 22:46
noteboockcheck گفته بود که باس رم 1333 هست براي ge60 البته بازم فرقي نميکنه....
ممکنه نسخه ای که اونا بررسی کردن باس 1333 بوده , سرعت هاردم زده 5400 rpm
اینایی که توی ایران موجوده احتمالا با باس 1600 و هارد 7200 rpm هستن

parsicola
26-12-2012, 09:44
سلام
منم GE70 خریدم و فوق العاده ازش راضی هستم. اما از دوستان عزیزی که می خوان لپ تاپ برای گیم و مالتی مدیا تهیه کنند خواهش می کنم صرفا به خاطر وجود فلان کارت گرافیک روی یه لپ تاپ گول نخورند. مثل این میمونه که موتور یه ماشین مسابقه ای رو به زور روی یه ماشین معمولی بندازند و بخوان پول ماشین مسابقه ای رو هم ازتون بگیرند. تازه اون ماشین بعد یه مدت کوتاه موتورش میسوزه و میمونه دستتون. از هر برندی هم که می خرید باید خوب برررسی کنید که آیا اون لپ تاپ مخصوص اینکار ساخته شده یا نه؟ و آیا توان و مقاومت لازم برای کارهای سنگین و درازمدت گرافیکی و مالتی مدیا رو داره یا نه؟ وگرنه بعد 6 ماه ، یه سال باید مدام درحال تعمیر دستگاهتون باشید. کلا سه تا برند سری های مخصوص گیمینگ واقعی تولید می کنند که دوتا ازونا تو ایران هم حضور دارند یکیشون ASUS و اونیکی هم همین MSI هستش. جفتشون هم کارشون درسته و جوایز بسیاری رو نصیب خودشون کردند. همین MSI تو لپ تاپ های سری گیم از قطعات معروف به کلاس نظامی استفاده می کنه که به دلیل مقاومت بالاشون نسبت به شرایت سخت و فشار کار بالا در تجهیزات الکترونیکی نظامی استفاده می شند. ASUS هم درحال حاضر رتبه اول کمترین خرابی لپ تاپ رو به دست آورده که از کیفیت بالای ساختشون حکایت داره.

parsicola
26-12-2012, 09:54
آقا شایان عزیز با تشکر از مطالبتون . اما یه سوال برام پیش اومد؟ تو یکی از عکس هاتون هارد SSD دیده میشه! اما منم همین مدل رو دارم اما SSD نداره برادر من! خودت اضافه کردی یا از اول داشت؟!!!

kalantarahura
26-12-2012, 10:11
سلام
منم GE70 خریدم و فوق العاده ازش راضی هستم. اما از دوستان عزیزی که می خوان لپ تاپ برای گیم و مالتی مدیا تهیه کنند خواهش می کنم صرفا به خاطر وجود فلان کارت گرافیک روی یه لپ تاپ گول نخورند. مثل این میمونه که موتور یه ماشین مسابقه ای رو به زور روی یه ماشین معمولی بندازند و بخوان پول ماشین مسابقه ای رو هم ازتون بگیرند. تازه اون ماشین بعد یه مدت کوتاه موتورش میسوزه و میمونه دستتون. از هر برندی هم که می خرید باید خوب برررسی کنید که آیا اون لپ تاپ مخصوص اینکار ساخته شده یا نه؟ و آیا توان و مقاومت لازم برای کارهای سنگین و درازمدت گرافیکی و مالتی مدیا رو داره یا نه؟ وگرنه بعد 6 ماه ، یه سال باید مدام درحال تعمیر دستگاهتون باشید. کلا سه تا برند سری های مخصوص گیمینگ واقعی تولید می کنند که دوتا ازونا تو ایران هم حضور دارند یکیشون ASUS و اونیکی هم همین MSI هستش. جفتشون هم کارشون درسته و جوایز بسیاری رو نصیب خودشون کردند. همین MSI تو لپ تاپ های سری گیم از قطعات معروف به کلاس نظامی استفاده می کنه که به دلیل مقاومت بالاشون نسبت به شرایت سخت و فشار کار بالا در تجهیزات الکترونیکی نظامی استفاده می شند. ASUS هم درحال حاضر رتبه اول کمترین خرابی لپ تاپ رو به دست آورده که از کیفیت بالای ساختشون حکایت داره.

مبارک باشه.انشاالله فنش سالیان سال برات بچرخه!!!!!!
وقت کردی چند تا تست بگیر ببین کولینگ این سیستم چطوره.تو سایتهای خارجی خوندم که میگن در دماهای بالا حرارت در زیر کیبورد محسوس و گاها ازار دهنده است.در ضمن میشه بگین چند و از کجا خریدین؟باگارانتی ماتریسه؟اگه میشه اطلاعات کاملترب بدید.با سپاس فراوان

parsicola
26-12-2012, 11:54
وقت کردی چند تا تست بگیر ببین کولینگ این سیستم چطوره.تو سایتهای خارجی خوندم که میگن در دماهای بالا حرارت در زیر کیبورد محسوس و گاها ازار دهنده است.در ضمن میشه بگین چند و از کجا خریدین؟باگارانتی ماتریسه؟اگه میشه اطلاعات کاملترب بدید.با سپاس فراوان

سلام. قربان محبتت
با گارانتی ماتریس دوملیون و 270 خریدمش (هفته پیش) از پاساژ پایتخت طبقه همکف و از نمایندگی خود MSI Matrix . قیمت سایتش سه ملیون و 800 نوشته اما جشنواره پائیزی بود (فکر کنم الان هم ادامه داره) من اون قیمت خریدم با یه موس و کوله به عنوان اشانتیون. موسش خیلی خفنه و مخصوص گیمه.من چندتا بازی نصب کردم و اتفاقا روی پام می زارم و بازی می کنم. فعلا گرماش اذیتم نکرده و گرمای زیاد و خاصی رو احساس نکردم. .... اوه ... اوه ... اوه... پاهام چرا قهوه ای شدند؟ مثل اینکه یه هفته س سوخته و من خبر نداشتم :n28:

تو این لینک هم مطالبی گذاشتم. بدردتون می خوره

sh@y@n
26-12-2012, 15:20
آقا شایان عزیز با تشکر از مطالبتون . اما یه سوال برام پیش اومد؟ تو یکی از عکس هاتون هارد SSD دیده میشه! اما منم همین مدل رو دارم اما SSD نداره برادر من! خودت اضافه کردی یا از اول داشت؟!!!
اون جای هارد ssd هست که خالیه

داداش اگه توجه کنی توی پست دوم تست cpu و همچنین تست furmark رو برای گرافیک گذاشتم
فکر نمیکنم حتی در سنگین ترین شرایط لپتاپ از اون تست ها داغ تر بشه!

Xilevens
31-12-2012, 02:34
واقعا براي اولين بار MSI گل كاشته
بالاخره يه طراحي درست و حسابي زد
خيلي ظاهرش قشنگه

VAHID1001
20-01-2013, 14:35
سلام دوستان یه سوالی داشتم ... فرق مدل ge60 با ge70 چیه ؟ جز گرافیک و صفحه نمایش؟؟؟؟

MRG66
21-01-2013, 07:06
ge60 درایو dvdrw داره اما اون بلوری
فکر کنم ge60 دور هاردش 5400 هست اما اون 7200

hamid3600
21-01-2013, 12:03
آقا فناوری widi یا همون wireless display هم دارن این دو تا؟

sh@y@n
21-01-2013, 15:41
آقا فناوری widi یا همون wireless display هم دارن این دو تا؟
منظورتو نگرفتم :n13:
اگر منظورت اینه که مثلا به جای اینکه با استفاده از کابل hdmi خروجی تصویر بگیریم با استفاده از وایرلس این کارو کنیم که بعید میدونم بشه!

hamid3600
21-01-2013, 16:19
اره.منظورم همین بود.الان اکثر تلوزیونای lcd و led فناوری widi رو دارن.gt60 و gt70 دارن این فناوری رو.میخواستم ببینم این دو تا هم دارن یا نه؟

sh@y@n
21-01-2013, 16:49
اره.منظورم همین بود.الان اکثر تلوزیونای lcd و led فناوری widi رو دارن.gt60 و gt70 دارن این فناوری رو.میخواستم ببینم این دو تا هم دارن یا نه؟
نه , فکر نمیکنم داشته باشن

VAHID1001
25-01-2013, 09:44
اون جای هارد ssd هست که خالیه
اقا یه سوال g70 میتونه هارد ssd رو در کنار هارد خودش ساپورت کنه ؟

sh@y@n
25-01-2013, 10:07
اقا یه سوال g70 میتونه هارد ssd رو در کنار هارد خودش ساپورت کنه ؟
بله میتونه
توی عکسایی که گذاشتم مشخصه
ولی دیروز داشتم با لپتاپ ور میرفتم متوجه شدم برای اینکه بخاید در پشت لپتاپ رو باز کنید باید گارانتی رو باطل کنید چون برچسب گارانتی دقیقا خورده روی یکی از پیچا
محل هارد ssd هم زیر همون در هست

VAHID1001
26-01-2013, 19:49
بله میتونه
توی عکسایی که گذاشتم مشخصه
ولی دیروز داشتم با لپتاپ ور میرفتم متوجه شدم برای اینکه بخاید در پشت لپتاپ رو باز کنید باید گارانتی رو باطل کنید چون برچسب گارانتی دقیقا خورده روی یکی از پیچا
محل هارد ssd هم زیر همون در هست

خوب میبریم خود شرکت ماتریس میدیم نصب کنن

rahshab
27-01-2013, 09:41
اقايون اين مدل ge٧0 بلو ري رايت ميكنه

hossein.is90
27-01-2013, 18:01
اگه کسی msi ge70 داره تر تمیز و بی عیب و ایراده خریدارم...کسی هست دوستان!؟

rahshab
27-01-2013, 18:35
اگه کسی msi ge70 داره تر تمیز و بی عیب و ایراده خریدارم...کسی هست دوستان!؟
اگه بتوني از اين دستگاهايي كه تو نمايشگاه گيمينگ بودن پيدا كني خيلي به صرفست هم تميز هم يه ٥٠٠ ارزونتر

hossein.is90
27-01-2013, 18:43
اگه بتوني از اين دستگاهايي كه تو نمايشگاه گيمينگ بودن پيدا كني خيلي به صرفست هم تميز هم يه ٥٠٠ ارزونتر

از کجا بگیرم؟ سراغ داری کسی یا جائی!؟

sh@y@n
28-01-2013, 02:22
اقايون اين مدل ge٧0 بلو ري رايت ميكنه
فکر نکنم
bluray-rom داره

VAHID1001
05-02-2013, 21:20
اقا قیمت چسبیده به خدا ge60
3960000
ge 70 هم موجود نیست
ما که قیدش رو زدیم فعلا :n27::n28:

rahshab
07-02-2013, 11:20
مدل ge70 , ge60 سی پیو نسل جدید دارند ivy?????

sh@y@n
09-02-2013, 17:59
مدل ge70 , ge60 سی پیو نسل جدید دارند ivy?????
بله
ivy bridge دارند

Armakillthem
25-02-2013, 23:10
سلام . دوستان این 2 مدل 3d هم ساپورت میکنن؟؟؟ منظورم روی خودشونه نه به صورت TV

sh@y@n
25-02-2013, 23:25
سلام . دوستان این 2 مدل 3d هم ساپورت میکنن؟؟؟ منظورم روی خودشونه نه به صورت TV
نخیر مانیتور 3d ندارن
البته 3d روی لپتاپ فقط در حد یکی دوبار استفاده خوبه و بیشتر جنبه تبلیغاتی داره
پیشنهاد میکنم روی لپتاپ دنبال 3d نرو که پول دور ریختنه

VAHID1001
02-03-2013, 22:44
اقا میگن لبتاپ msi ge70 قراره تا قبل از عید دوباره فروش بره این حقیقت داره من یه جایی خوندم که قیمتش حدود 3.5 هستش اگر حقیقت داره من صبر کنم به جای ge60 یه ge70 بگیرم

sh@y@n
02-03-2013, 23:52
اقا میگن لبتاپ msi ge70 قراره تا قبل از عید دوباره فروش بره این حقیقت داره من یه جایی خوندم که قیمتش حدود 3.5 هستش اگر حقیقت داره من صبر کنم به جای ge60 یه ge70 بگیرم
سلام
من در مورد اینکه میخان دوباره بیارن یا نه اطلاعی ندارم
اما بعید میدونم قیمتش 3.5 باشه
الان ge60 حدود 3.750 هست و ge70 هم همیشه حدود 500 گرونتر بوده

VAHID1001
03-03-2013, 19:07
سلام
من در مورد اینکه میخان دوباره بیارن یا نه اطلاعی ندارم
اما بعید میدونم قیمتش 3.5 باشه
الان ge60 حدود 3.750 هست و ge70 هم همیشه حدود 500 گرونتر بوده

اره میدونم ولی میگن با ارز دولتی میخوان بگیرن نمیدونم قضیه چیه ماتریس امروز قیمت ها رو از سایتش برداشته ما که نفهمیدیم چه خبره :n13:

parsicola
04-03-2013, 11:22
اره میدونم ولی میگن با ارز دولتی میخوان بگیرن نمیدونم قضیه چیه ماتریس امروز قیمت ها رو از سایتش برداشته ما که نفهمیدیم چه خبره :n13:
والا منم این مطلب رو شنیدم اما تو روزنامه خوندم که هنوز ارز مرجعی به هیچ شرکتی اختصاص ندادند و فقط قولشو دادند. البته اعلام این قضیه از طرف مسئولین باعث شده کلا بازار لپ تاپ از رونق بیفته و همه منتظر کاهش قیمتها باشن درحالیکه خیلی زود نتیجه بده تا فروردین طول میکشه. درکل بازار الان متزلزل و غیر قابل اعتماده و باید صبر کنید. من که به همه توصیه م فعلا تا دو سه ماه صبر کنند

poliut
15-04-2013, 08:59
سلام . من میخام این مدلو بخرم. در مورد صداش نظرتون چیه. بیس تو این لپتاپ خوب اجرا میشه؟ البته میدونم woofer نداره اما شنیدم بیس نصبتا خوبی داره.
استارتر محترم من عکس ها یا ویدئوهایی رو که آپ کردیم ندارم.

sh@y@n
16-04-2013, 19:32
سلام . من میخام این مدلو بخرم. در مورد صداش نظرتون چیه. بیس تو این لپتاپ خوب اجرا میشه؟ البته میدونم woofer نداره اما شنیدم بیس نصبتا خوبی داره.
صداش به نظر من که عالیه و تا حالا با هر لپتاپی مقایسه کردم بهتر بوده woofer هم نداره اما 4 تا اسپیکر داره که بیس خوبی هم داره
عکسا رو میگردم اگر پیداشون کردم دوباره آپ میکنم
فقط یه سوال , شما میخای مدل ge70 رو بخری ؟ تا جایی که من میدونم این مدل دیگه گیر نمیاد شما از کجا پیدا کردی و با چه قیمتی ؟

sh@y@n
17-04-2013, 01:11
عکسا رو دوباره آپلود کردم

kalantarahura
17-04-2013, 07:25
ge60 رو زده 3380.یعنی الان داره که بخریم؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohammad varaste
18-04-2013, 00:41
آقا خداییش من این ge60 سفارش دادم قراره شنبه بفرستن.
ولی اگه کسی تا حالا عیبی ازش دیده بگه من برم تا فردا شب سفارشو عوض کنم

sh@y@n
18-04-2013, 03:17
ge60 رو زده 3380.یعنی الان داره که بخریم؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بله به احتمال زیاد موجود دارن

آقا خداییش من این ge60 سفارش دادم قراره شنبه بفرستن.
ولی اگه کسی تا حالا عیبی ازش دیده بگه من برم تا فردا شب سفارشو عوض کنم

ge60 بنظر من تنها عیبش اینه که کیفیت صفحش یک مقدار از ge70 کمتره , البته نه این که بد باشه ولی ge70 صفحه بهتری داره
البته با این وجود فکر کنم صفحش نسبت به y580 بهتر باشه
در کل بنظر من انتخاب خوبی داشتید شما در این رنج سه انتخاب بیشتر ندارید یا hp dv6t-7000 یا لنوو y500 یا همین ge60

mohammad varaste
18-04-2013, 16:12
ge60
نسبت به اون دوتای دیگه صفحه نمایش ضعیفتری داره ؟
آخه من شنیدم صفحه نمایشش خیلی خیلی پایینه
.......................
درسته من برا بازی میخوام و گرافیک ge60 بالاتره
اما خوب کارای اصلیم میثل فیلم دیدن و اینترنت قطعا صفحه نمایش بالایی رو میطلبه

parsicola
18-04-2013, 19:59
برا فیلم دیدنو اینجور چیزا که هیچ کمبودی نداره گل پسر. چون ما با ge70 یکم فول اچ دی کار کردیم حالا دیگه به کمتر از این نمی تونیم رضایت بدیم. لذا به دلت بد نیار . تصویرش از اونائی که گفتی بهتر نباشه اصلا بدتر نیست.

sh@y@n
18-04-2013, 20:27
ge60
نسبت به اون دوتای دیگه صفحه نمایش ضعیفتری داره ؟
آخه من شنیدم صفحه نمایشش خیلی خیلی پایینه
.......................
درسته من برا بازی میخوام و گرافیک ge60 بالاتره
اما خوب کارای اصلیم میثل فیلم دیدن و اینترنت قطعا صفحه نمایش بالایی رو میطلبه
تصویرش از لنوو فکر میکنم بهتر باشه
hp رو هم از نزدیک ندیدم که مقایسه کنم

A.IvI.I.N
21-04-2013, 19:14
دوستان قیمت ge60 و ge70 بگین ممنون میشم.
الان جفتش تو بازار موجوده؟

sh@y@n
22-04-2013, 00:20
دوستان قیمت ge60 و ge70 بگین ممنون میشم.
الان جفتش تو بازار موجوده؟
ge60 : 3.380.000
ge70 فکر نمیکنم موجود باشه

amin5222106
22-04-2013, 13:17
سلام وقت بخیر خواستم چند تا سوال ازتون بپرسم . اول این که من یه لبتاپ میخوام واسه کار فتوشاپ و طراحی. که روزانه 10 ساعت کار کنم . نیدونم چه مدل و مارکی بخرم راستش بعضی دوستان lenovo z500 رو بهم پیشنهاد دادن
و بعضی MSI GE 60 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اما چون اطلاعاتی ندارم . میشه راهنمایی کنید که اصلا من نیاز دارم اینقدر هزینه کنم یه یا مدل core i5 گرافیک 630 هم کارم رو راه میندازه

saeedpm
22-04-2013, 18:55
کولینگ ge60 چطوره؟ ge60 بهتره یا Lenovo y580?

sh@y@n
22-04-2013, 20:33
سلام وقت بخیر خواستم چند تا سوال ازتون بپرسم . اول این که من یه لبتاپ میخوام واسه کار فتوشاپ و طراحی. که روزانه 10 ساعت کار کنم . نیدونم چه مدل و مارکی بخرم راستش بعضی دوستان lenovo z500 رو بهم پیشنهاد دادن
و بعضی MSI GE 60 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اما چون اطلاعاتی ندارم . میشه راهنمایی کنید که اصلا من نیاز دارم اینقدر هزینه کنم یه یا مدل core i5 گرافیک 630 هم کارم رو راه میندازه

برا فتوشاپ همون corei5 و 630 هم کفایت میکنه اما خوب قطعا corei7 بهتر و سریعتره
اگر برا گیم نمیخای نیازی به گرافیک 650 یا 660 نداری

کولینگ ge60 چطوره؟ ge60 بهتره یا Lenovo y580?

کولینگ ge70 به نظرت چطوره ؟ ge60 باید از اونم خنک تر باشه :n02:

mrs7660
23-04-2013, 15:28
سلام
msi ge60 بهتره یا Lenovo Y 500

sh@y@n
25-04-2013, 16:44
سلام
msi ge60 بهتره یا Lenovo Y 580

تقریبا مثل هم هستن
y500 یکمی cpu قویتر داره ( حدود 5 درصد ) ولی هاردش مثل اینکه 5400rpm هست

amin5222106
27-04-2013, 20:33
سلام میشه در رابطه با
MSI CX 61بهم اطلاعات بدین که در کل چه جور لپتاپی هستش

VAHID1001
01-05-2013, 00:25
سلام من بالاخره تونستم msi ge 60 بخرم از همه لحاظ عالی هستش از لحاظ سرعت که توی باز کردن یه عکس 13mg توی فتوشاپ کمتر از یک صدم ثانیه بازش کرد تنها ایرادی که میشه گفت داره صفحه براقشه که شرکت ماتریس این حسن اصلی این لبتاپ رو حذف کرده ولی در کل صفحه نمایشش توی افتاب مستقیم بازم قابل دیدن بود توی کل مسافرت عید با گوگل ارث باهاش نقشه خونی کردم مشکلی نداشت پس عیب بزرگی به حساب نمیاد امروز هم پیش دوستام با 580y مقایسه کردیم اصلا توی بالا اومدن ویندوز و باز کردن فیلم یا بازی خیلی خیلی به طور کاملا محسوس سریع تر بود
گرمای مطلوبی داره تا باهاش بازی نکنی ولی وقتی بازی اجرا بشه به علت اورکلاک دماش خیلی بالا میره ولی روی همون دما کوچک ترین افت سرعتی نداره 5 ساعت nfsmw باهاش بازی کردم زبون بسته اخ هم نگفت کلا ام اس ای گل کاشته با این سری ge
صدای واقعا عالی داره کیفیت صداش فقط خوراک اهنگه ...
تنها عیب بدنه براق این لبتاپ هست که جای انگشت روش میمونه
در هر صورت من خیلی خیلی بیشتر قبولش دارم نسبت به اچ پی و لنوو من هر سه رو امتحان کردم ام اس ای بیشتر به دلم نشست طبق تحقیقاتی هم که انجام دادم اچ پی دیگه اون برند سابق نیست و همه قطعات اشغالی شده و فقط مارک اچ پی روشه...
مزیت مهمی که نسبت به بقیه برند ها داره گارنتی معتبرش هست اونم شرکت ماتریس ...
از لحاظ گرافیک هم توی اجرای بازی ها فرقی با ge70 نداره سرعت اجراش همونه فکر میکنم تنها تفاوت فقط دمای بین این دو باشه چون گرافیک قوی تری روی ge70 هست به اورکلاک کمتری نیاز باشه و کمتر گرم بشه فقط همین...
برای دیدن فیلم با کیفیت اچ دی کاری که من کردم خرید یه کابل بود که با وصل کردم به یک تلوزیون اچ دی میتونید فیلم با کیفیت اچ دی هم ببینید ...
در کل توی اجرا کردن هیچی کم نیاورد خیلی هم راضی کننده تر بود نسبت به چیزایی که دیده بودم توی لبتاپ های هم سطح خودش

sh@y@n
01-05-2013, 00:59
سلام من بالاخره تونستم msi ge 60 بخرم از همه لحاظ عالی هستش از لحاظ سرعت که توی باز کردن یه عکس 13mg توی فتوشاپ کمتر از یک صدم ثانیه بازش کرد تنها ایرادی که میشه گفت داره صفحه براقشه که شرکت ماتریس این حسن اصلی این لبتاپ رو حذف کرده ولی در کل صفحه نمایشش توی افتاب مستقیم بازم قابل دیدن بود توی کل مسافرت عید با گوگل ارث باهاش نقشه خونی کردم مشکلی نداشت پس عیب بزرگی به حساب نمیاد امروز هم پیش دوستام با 580y مقایسه کردیم اصلا توی بالا اومدن ویندوز و باز کردن فیلم یا بازی خیلی خیلی به طور کاملا محسوس سریع تر بود
گرمای مطلوبی داره تا باهاش بازی نکنی ولی وقتی بازی اجرا بشه به علت اورکلاک دماش خیلی بالا میره ولی روی همون دما کوچک ترین افت سرعتی نداره 5 ساعت nfsmw باهاش بازی کردم زبون بسته اخ هم نگفت کلا ام اس ای گل کاشته با این سری ge
صدای واقعا عالی داره کیفیت صداش فقط خوراک اهنگه ...
تنها عیب بدنه براق این لبتاپ هست که جای انگشت روش میمونه
در هر صورت من خیلی خیلی بیشتر قبولش دارم نسبت به اچ پی و لنوو من هر سه رو امتحان کردم ام اس ای بیشتر به دلم نشست طبق تحقیقاتی هم که انجام دادم اچ پی دیگه اون برند سابق نیست و همه قطعات اشغالی شده و فقط مارک اچ پی روشه...
مزیت مهمی که نسبت به بقیه برند ها داره گارنتی معتبرش هست اونم شرکت ماتریس ...
از لحاظ گرافیک هم توی اجرای بازی ها فرقی با ge70 نداره سرعت اجراش همونه فکر میکنم تنها تفاوت فقط دمای بین این دو باشه چون گرافیک قوی تری روی ge70 هست به اورکلاک کمتری نیاز باشه و کمتر گرم بشه فقط همین...
برای دیدن فیلم با کیفیت اچ دی کاری که من کردم خرید یه کابل بود که با وصل کردم به یک تلوزیون اچ دی میتونید فیلم با کیفیت اچ دی هم ببینید ...
در کل توی اجرا کردن هیچی کم نیاورد خیلی هم راضی کننده تر بود نسبت به چیزایی که دیده بودم توی لبتاپ های هم سطح خودش
موقع بازی کردن چقدر گرم میشه ؟ من تستای خودم رو صفحه اول گذاشتم همه هم در حالت توربو هستن و 100% استفاده از cpu و gpu اگر نگاه کنید نتایج فوق العادست هیچ بازی ای نمیتونه اینقدر به سیستم فشار بیاره
ge70 صفحه خیلی خوب و بزرگی هم داره من با وجود اینکه یه مانیتور 24 اینچ جفتمه ولی اکثر فیلم و سریالا رو روی خودش میبینم
با نظرتون کاملا موافقم msi با سری g واقعا گل کاشته من خودم اولین تجربم از msi هست ولی دیگه عمرا سراغ برند دیگه برم:n02:

VAHID1001
03-05-2013, 15:08
موقع بازی کردن چقدر گرم میشه ؟ من تستای خودم رو صفحه اول گذاشتم همه هم در حالت توربو هستن و 100% استفاده از cpu و gpu اگر نگاه کنید نتایج فوق العادست هیچ بازی ای نمیتونه اینقدر به سیستم فشار بیاره
ge70 صفحه خیلی خوب و بزرگی هم داره من با وجود اینکه یه مانیتور 24 اینچ جفتمه ولی اکثر فیلم و سریالا رو روی خودش میبینم
با نظرتون کاملا موافقم msi با سری g واقعا گل کاشته من خودم اولین تجربم از msi هست ولی دیگه عمرا سراغ برند دیگه برم:n02:

نمیدونم وقتی توی بازی باشم تو حالت توربو اینقدری گرم میشه که دست رو اگر سی ثانیه بچسبونی به خروجی فن دست میسوزه واسه خنک کردنشم مجبور شدم از یه فن 220 ولت استفاده کنم

sh@y@n
06-05-2013, 19:14
نمیدونم وقتی توی بازی باشم تو حالت توربو اینقدری گرم میشه که دست رو اگر سی ثانیه بچسبونی به خروجی فن دست میسوزه واسه خنک کردنشم مجبور شدم از یه فن 220 ولت استفاده کنم
اگر تونستی با برنامه هایی که عکس گذاشتم یه تست بگیر

arshia hidden
11-05-2013, 19:09
با سلام
آقا منم میخوام برم GE60 بگیرم ولی به مشکل خوردم نمیدونم این لپ تاپ رو بگیرم یا y580 رو واقعا انتخاب کردن واسم سخت شده. سخت افزار y580 قوی تره ولی من msi رو بیشتر دوست دارم واقعا گیج شدم. GE70 هم که دیگه تو بازار نیست بریم بگیریم. اگه GE60 دارای صفحه ی full hd بود بدون شک میگیرفتمش ولی حالا واقعا نمیدونم چیکار کنم خواهشن راهنماییم کنید

The.Game
15-05-2013, 06:28
سلام
جی ای 70 کیبوردش ال ای دی داره ؟
اگه نداره میشه عوض کرد ال ای دی دار انداخت روش؟
دوستان میگن تو تو بازار نیستش ینی دیگه نمیشه خرید؟ هیچ جا پیدا نمیشه؟

sh@y@n
16-05-2013, 18:25
سلام
جی ای 70 کیبوردش ال ای دی داره ؟
اگه نداره میشه عوض کرد ال ای دی دار انداخت روش؟
دوستان میگن تو تو بازار نیستش ینی دیگه نمیشه خرید؟ هیچ جا پیدا نمیشه؟

بک لایت نداره , فکر نکنم بشه عوض کرد
فکر نکنم بتونی گیر بیاری نمایندگی هم که تمام کرده شاید دست دوم بتونی گیر بیاری

ram44
16-05-2013, 23:09
سلام دوستان
میشه لطف کنین قیمت الان ge60 , ge70 رو بهم بگین؟؟؟؟؟؟

majidb568
17-05-2013, 19:04
fogh oladast to kafesham.man khastam GE60 begiram hala yekam nazaram avaz shod ehtemalan chand rooze dge GE70 begiram:n01::n06:

sh@y@n
17-05-2013, 19:53
سلام دوستان
میشه لطف کنین قیمت الان ge60 , ge70 رو بهم بگین؟؟؟؟؟؟
ge70 که گیر نمیاد
ge60 هم باید حدود 3400 باشه

Ehsanx13
25-05-2013, 13:07
دوستان من 8 ماهه که GE 70 دارم و فقط میتونم بگو عالیه ! تو هیچ زمینه ای کم نمیاره !
8 گیگ رم 1600 + CPU 4 هسته ای ( که همزمان میتونه به 8 هسته مجازی تقسیم بشه ) + GTX 660m
گرافیک این نوتبوک تو هیچ بازیی کم نمیاره ! البته نباید ازش انتظار 680و داشته باشید ولی مثل بولدوزر BF3 رو روی تنظیمات Medium تا Ultra اجرا میکنه با 40-60 فریم !!!
صفحه نمایش مات که اگه یه پروژکتور 5000 واتم مستقیم نور بندازه داخلش هیچ انعکاسی نداره !!
کارت شبکه Killer e2200 مخصوص بازی آنلاین ! هارد 7200 ! دیسپلی FHD !! کیبورد Steelseries !!
ولی بی عیب که نمیشه ! :n02:
جنسش از پلاستیک زد خشه که من یکم باهاش مشکل دارم . خیلی لک میگیره ! البته تاثیر خیلی زیادی تو سبک شدنش داشته ! 2.7 کیلو !!!!!!!! 2 کیلو سبکتر از وزن متوسط لپتابای همردش !
فقط من یه مشکل باهاش دارم ! چند مدت پیش 6 تا dead pixel اومد رو صفحه !! اعصابمو خورد کرده ! به نظرتون گارانتی درستش میکنه ؟
در ضمن نمیدونم چرا یه مدت درایو DVD اینقدر سرعتش اومده پایین ! موقع کپی اطلاعات از رو دیسک به زور سرعت به 5 میرسه ؟:n13:
من که تاحالا مشکل خاصی باهاش نداشتم غیر از همون dead pixel !
اگه پول GE70 دارین به هیچ وجه GE60 یا نمیدونم Y580 و اینا نخرین ! این یه چیز دیگس !

sh@y@n
25-05-2013, 23:23
دوستان من 8 ماهه که GE 70 دارم و فقط میتونم بگو عالیه ! تو هیچ زمینه ای کم نمیاره !
8 گیگ رم 1600 + CPU 4 هسته ای ( که همزمان میتونه به 8 هسته مجازی تقسیم بشه ) + GTX 660m
گرافیک این نوتبوک تو هیچ بازیی کم نمیاره ! البته نباید ازش انتظار 680و داشته باشید ولی مثل بولدوزر BF3 رو روی تنظیمات Medium تا Ultra اجرا میکنه با 40-60 فریم !!!
صفحه نمایش مات که اگه یه پروژکتور 5000 واتم مستقیم نور بندازه داخلش هیچ انعکاسی نداره !!
کارت شبکه Killer e2200 مخصوص بازی آنلاین ! هارد 7200 ! دیسپلی FHD !! کیبورد Steelseries !!
ولی بی عیب که نمیشه ! :n02:
جنسش از پلاستیک زد خشه که من یکم باهاش مشکل دارم . خیلی لک میگیره ! البته تاثیر خیلی زیادی تو سبک شدنش داشته ! 2.7 کیلو !!!!!!!! 2 کیلو سبکتر از وزن متوسط لپتابای همردش !
فقط من یه مشکل باهاش دارم ! چند مدت پیش 6 تا dead pixel اومد رو صفحه !! اعصابمو خورد کرده ! به نظرتون گارانتی درستش میکنه ؟
در ضمن نمیدونم چرا یه مدت درایو DVD اینقدر سرعتش اومده پایین ! موقع کپی اطلاعات از رو دیسک به زور سرعت به 5 میرسه ؟:n13:
من که تاحالا مشکل خاصی باهاش نداشتم غیر از همون dead pixel !
اگه پول GE70 دارین به هیچ وجه GE60 یا نمیدونم Y580 و اینا نخرین ! این یه چیز دیگس !
فکر کنم تقریبا با هم خریدیم :n02:

به نظر من ببر گارانتی , ماتریکس خدماتش خیلی خوبه احتمالا برات درستش کنن
مگه بلو ری نداره ؟ فکر میکردم همشون بلو ری دارن
تنها عیبش همینه که بدنه لک گیره

Ehsanx13
26-05-2013, 11:03
فکر کنم تقریبا با هم خریدیم :n02:

به نظر من ببر گارانتی , ماتریکس خدماتش خیلی خوبه احتمالا برات درستش کنن
مگه بلو ری نداره ؟ فکر میکردم همشون بلو ری دارن
تنها عیبش همینه که بدنه لک گیره
نمیدونم . من اولای مهر خریدم واسه تو دانشگاه گیم بزنم ! :n02:
چرا اتفاقا ! blue-ray-DVD combo هست . ولی نمیدونم چرا سرعت خوندن دیسک های DVD ش اینقدر پایینه ؟! با blue-ray ش مشکلی ندارم . ولی اگ بخوام یه بازی نصب کنم بعضی وقتا هر دیسک یه نیم ساعتی طول میکشه ! :n29:
بزار امتحانا رو بدم برم خونه , همون شیراز میدمش گارانتی .

Ehsanx13
26-05-2013, 14:06
کــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــمــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ک !!!!!!
من امروز داشتم کیبوردو تمیز میکردم ورداشتم یه خلال دندون کردم زیر دکمه ها که زیرشونم تمیز کنم :n02: همه چی داشت خوب پیش میرفت که یهو خلال زیر دکمه " دبلیو /\/\ " شکست !!! هرکاریم میکنم درنمیاد ! لا مسب بدجوری گیر کرده ! الان بدون اون دکمه اثلا ( س ثابون ندارم :n02:) نمیشه بازی کرد !
زیر نوت بوک دو تا پیچ هست که عکس کیبورد بغلش کشیده . بازشون کردم ولی کیبورد باز نمیشه ! میخواستم بدونم کسی نمیدونه باید چجوری بازش کنم بدون اینکه بخوام اخو نوتبوکو باز کنم و او برچسب گارانتیو پاره کنم؟!؟ باو خیلی واجبه ! فردا تو بتل match داریم ! :n03:

New-P30world
26-05-2013, 16:45
کــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــمــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ک !!!!!!
من امروز داشتم کیبوردو تمیز میکردم ورداشتم یه خلال دندون کردم زیر دکمه ها که زیرشونم تمیز کنم :n02: همه چی داشت خوب پیش میرفت که یهو خلال زیر دکمه " دبلیو /\/\ " شکست !!! هرکاریم میکنم درنمیاد ! لا مسب بدجوری گیر کرده ! الان بدون اون دکمه اثلا ( س ثابون ندارم :n02:) نمیشه بازی کرد !
زیر نوت بوک دو تا پیچ هست که عکس کیبورد بغلش کشیده . بازشون کردم ولی کیبورد باز نمیشه ! میخواستم بدونم کسی نمیدونه باید چجوری بازش کنم بدون اینکه بخوام اخو نوتبوکو باز کنم و او برچسب گارانتیو پاره کنم؟!؟ باو خیلی واجبه ! فردا تو بتل match داریم ! :n03:

آخه این چه کاری بود عزیز دل داداش! حداقل از یه چیز فلزی با احتیاط استفاده می کردی ( البته کلا توصیه نمی شود! )

با جاروبرقی امتحان کردی ؟؟ بلکه قورتش بده! :n06:

Ehsanx13
27-05-2013, 08:39
آخه این چه کاری بود عزیز دل داداش! حداقل از یه چیز فلزی با احتیاط استفاده می کردی ( البته کلا توصیه نمی شود! )

با جاروبرقی امتحان کردی ؟؟ بلکه قورتش بده! :n06:
:n02:
آره دیروز به جارو برقی گذاشتم کل کیبورد رو تمیز کردم اونم درومد ! البته تونستم کیبورد رو باز کنم ولی فایده نداشت چون از پشت بسته بود !
ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص
W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W WW
چه حالی میده !!!!!!!!!!! :thumbsup:

New-P30world
27-05-2013, 14:40
آره دیروز به جارو برقی گذاشتم کل کیبورد رو تمیز کردم اونم درومد ! البته تونستم کیبورد رو باز کنم ولی فایده نداشت چون از پشت بسته بود !
W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W WW

خدارو شٌکر.. :n01:

کلا برای تمیز کردن بیشتر قطعات کامپیوتر و لپتاپ ( البته و اگر تقریبا زود به زود انجام بشه ) از یک دمنده! استفاده می کنن..

چون مثلا ممکن بود جارو برقی چندتا از کلیدهارو میل نمایند! :n02:

sh@y@n
28-05-2013, 23:54
خوب خدا رو شکر که مشکلت حل شد
من از روز اول یکی از این keyboard protector ها خریدم تا الان هیچ مشکلی نداشتم
الان هم کیبوردم مثل روز اوله:n02:

3D-Max
22-06-2013, 17:07
MSI GE سری جدید ترکونده من که دیوانه وار منتظرم سری جدید وارد بشن
چند وقت پیش میخواستم GE70 بگیرم که تو بازار پیدا نمیشد
بخاطر FULL HD و صفحه مات دلم نیومد GE60 بگیرم
الان سری جدید GE60 کانفیگ اصلیش فول اچ دی + صفحه مات:n12:
بنظرتون کی وارد ایران میشن؟خدا کنه دلار همینجوری بره پایین
یه لپ تاپ 14اینچ هم تو سری جدید هست که دوتا کانفیگ داره فعلا (فول اچ دی و اچ دی+)
ببینید MSI چیکار کرده
GE40 2OC Dragon Eyes

[*=left]Windows 8
[*=left]The latest 4th generation Intel® Core™ i7 Processor
[*=left]14" HD+(1600X900) / FHD(1920X1080) anti-glare LCD in LED backlight
[*=left]High-end NVIDIA® GeForce GTX 760M discrete graphics card (with GDDR5 2GB VRAM) provides great performance and better images quality
[*=left]Exclusive Super RAID with 2 SSD RAID0 gives over 900MB/s storage speed! (option)
[*=left]The most slim and lightweight 14” gaming notebook with exclusive dragon eye and aluminum design
[*=left]Matrix display with max 3 displays to expend the vision for extreme gaming experience or multi tasks
[*=left] Exclusive Audio Boost design enhanced 30% more clear sound and fidelity detail for external headsets and speakers.

GE60 2OC

[*=left] Windows 8
[*=left] The latest 4th generation Intel® Core™ i7 Processor
[*=left] 15.6" Full HD (1920x1080) anti-glare LCD panel in LED backlight
[*=left] High-end NVIDIA® GeForce GT 750M discrete graphics card (with GDDR5 2GB VRAM) provides great detail images quality
[*=left] Exclusive Cooler Boost 2 technology improves cooling & acoustics greatly
[*=left] Matrix display expands the vision for extreme gaming experience
[*=left] Killer™ E2200 Game Networking for smarter, faster, networking for all online entertainment
[*=left] Keyboard made just for gamers by SteelSeries
[*=left] Exclusive Audio boost design for crystal clear audio fidelity

GE60 2OE

Windows 8
The latest 4th generation Intel® Core™ i7 Processor
15.6" Full HD (1920x1080) anti-glare LCD panel in LED backlight
High-end NVIDIA® GeForce GTX 765M discrete graphics card (with GDDR5 2GB VRAM) provides great detail images quality
Exclusive Cooler Boost 2 technology improves cooling & acoustics greatly
Matrix display expands the vision for extreme gaming experience
Killer™ E2200 Game Networking for smarter, faster, networking for all online entertainment
Keyboard made just for gamers by SteelSeries
Exclusive Audio boost design for crystal clear audio fidelity

هر سه مدل هارد SSD میخورن
GE40 فوق العادست لپتاپ 14اینچی گیمینگ فقط خدا کنه فول اچ دی وارد شه
با شناختی که از ماتریس دارم فکر نکنم فول اچ دی وارد کنه : (
*matrix display فوق العادست!!!
بنظرم این ویژگی واقعا فوق العادست:n04:
ساپورت همزمان سه مانیتور ( VGA+HDMI1.4+laptop monitor)
میتونی همزمان که داری تو تلوزیون بازی میکنی تو صفحه لپ تاپ وب گردی کنی و تو مونیتور vga با یه برنامه دیگه کار کنی!!!
تصویر زیر :

این ویژگی تو سایر لپ تاپ ها موجوده؟خدایی فوق العادست:n12:

rbdragon72
23-06-2013, 22:18
بنظرتون کی وارد ایران میشن؟خدا کنه دلار همینجوری بره پایین

[/QUOTE]

خودشون که گفتن فعلا وارد نمی کنند:n28:. میگن بازاریابی یک کار فوق حرفه ای است و ... .
من خودم نزدیک بود برم هم سری قدیمشو بگیرم وقتی این رو دیدم گفتم محاله سری قدیمی رو بگیرم .
اگر ماتریکس وارد نکنه یا یکی رو گیر میارم برام از اونور بفرسته یا میرم سراغ برند دیگه مثل ASUS
اما خدا کنه با کاهش قیمت دلار این سری وارد بشه . حیف واقا خیلی این نسخه بهینه و بی نقص هست.
کسی از دوستان کسی رو میشناسه که بتونه این سری رو برام بیاره ؟؟؟:n01:

SIR MAMAD
27-06-2013, 15:36
بچه ها خبری نشد از سری جدید؟

ASUS ROG
29-06-2013, 15:46
یه خورده زشته

msf66
21-07-2013, 02:47
سلام بچه ها

خبر خوب برای طرفداران msi
بلاخره لپتاپ GE60 با پردازنده هاسول وارد ایران شد تو ماتریس دیدم:n20:

اینم مشخصات

CPU : Intel Core i7 4700QM 2.4Ghz up To 3.4Ghz 6MB

vga : Nvidia GeForce GT 750M

Memory : 8GB DDR3
15.6 Full HD (1920x1080), Anti-glare:n19:

Storage : 1 TB

Weight : 2.4Kg

SIR MAMAD
21-07-2013, 08:26
سلام بچه ها

خبر خوب برای طرفداران msi
بلاخره لپتاپ GE60 با پردازنده هاسول وارد ایران شد تو ماتریس دیدم:n20:

اینم مشخصات

CPU : Intel Core i7 4700QM 2.4Ghz up To 3.4Ghz 6MB

vga : Nvidia GeForce GT 750M

Memory : 8GB DDR3
15.6 Full HD (1920x1080), Anti-glare:n19:

Storage : 1 TB

Weight : 2.4Kg
:n19:جدی می گی؟ فول اچ دی و ماته؟ :n19::n19:
قیمت داری با گارانتی ماتریس ؟
رمش تا 16 گیگ قابل ارتقا هست یا 32 ؟

msf66
21-07-2013, 12:10
:n19:جدی می گی؟ فول اچ دی و ماته؟ :n19::n19:
قیمت داری با گارانتی ماتریس ؟
رمش تا 16 گیگ قابل ارتقا هست یا 32 ؟

قصد داشتم بخرم زنگ زدم گفتن یکم صبر کنید داره وارد میکنه:n03:
اینا نپرسیدم بذار وارد بشه مشخص میشه اخه تو سایت ماتریس مشخصات همینا زده برا همین فک کردم اورده:n27:

rbdragon72
21-07-2013, 13:33
قصد داشتم بخرم زنگ زدم گفتن یکم صبر کنید داره وارد میکنه:n03:
اینا نپرسیدم بذار وارد بشه مشخص میشه اخه تو سایت ماتریس مشخصات همینا زده برا همین فک کردم اورده:n27:

متاسفانه ماتریکس مدل GE60-2OC رو وارد کرده . این مدل چراغهای زیر کیبورد رو نداره و گرافیکش هم GT هست نه GTX
:n28:
من 2OD رو دوست دارم کانفیگش با توجه به قیمتش عالی هست و من تو برند دیگه ای چنین چیزی ندیده بودم. واقا حیفه که وارد نشه و به نظر من بجای 2OC بریم سراغ برند های دیگه مثل asus که فروشش تو ایران بیشتره ،بهتره.حداقل اگه خراب شه قطعاتش راحت تر گیر میاد.
من لپتاپ قبلیم هم msi سری گیم بود که سوخت و ماتریکس با این همه ادعا نتونست حتی مشکلشو پیدا کنه و الان لپتاپم داره تو جعبش خاک میخوره.

رمش هم تا 16 بالا میره که برای این سیستم کافیه (تازه زیاد هم هست :n01:)

rbdragon72
28-07-2013, 11:50
ماتریکس gt70 جدید رو وارد کرده اما باز ge60 قدیم رو تو سایتش اورده و زده موجود نمیباشد.:n30:
فکر کنم قصد وارد کردنشو نداره :n28::n29:

sahand. sh
17-08-2013, 00:10
دوستان قیمت دقیق لب تاب msi ge60 . ge70چنده الا و ایا ge70 الا عرضه میشه یا نه ؟ راستی من میخوام ge60 بخرم به نظرتون چظور لب تابیه ؟ لطفا کسی که خودش سری 60 داره توضیح بده باتشکر

3D-Max
25-08-2013, 13:41
دوستانی که msi دارن میشه یه کمکی بکنن
کیفیت لپ تاپ گیم msi چجوریاست؟(سری GE )
من بین خرید asus 550 و GE 60 بدجوری مردد شدم
60 که فعلا وارد نشده ولی حدودا قیمتش تو همین مایه هاست
جدا از قیمت
به نظرتون کدوم لپ تاپ بهتره ؟
از برند ایسوز خوشم میاد یجواریی تضمین کننده کیفیته واسم!
ولی دید خوبی نسبت به msi ندارم
دوستانی که msi دارن نظرشون چیه؟
شما بین 550 و 60 کدومو انتخاب میکنید؟
ممنون

sh@y@n
25-08-2013, 21:23
دوستانی که msi دارن میشه یه کمکی بکنن
کیفیت لپ تاپ گیم msi چجوریاست؟(سری GE )
من بین خرید asus 550 و GE 60 بدجوری مردد شدم
60 که فعلا وارد نشده ولی حدودا قیمتش تو همین مایه هاست
جدا از قیمت
به نظرتون کدوم لپ تاپ بهتره ؟
از برند ایسوز خوشم میاد یجواریی تضمین کننده کیفیته واسم!
ولی دید خوبی نسبت به msi ندارم
دوستانی که msi دارن نظرشون چیه؟
شما بین 550 و 60 کدومو انتخاب میکنید؟
ممنون
کیفیت عالیه فقط بدنه کمی لک گیره
به نظر من کیفیتش از اسوس بهتره و امکانات بیشتری هم داره , اصلا شما نباید سری مولتی مدیا رو با گیمینگ مقایسه کنی چون گیمینگ کاملا بهتره
ge60 دو مدل داره یکی با گرافیک 750 که قیمتش حدود 1100 دلار هست و از n550 گرونتره ولی گرافیکش gddr5 هست
یه مدل هم داره با گرافیک 765 که 1200 دلار هست
معلوم هم نیست کدوم مدلو بیارن یا اصلا بیارن یا نه :n02:
من خودم هم ge70 اولین لپتاپم از msi بود ولی انقدر خوب بود که دیگه عمرا از msi دست بکشم :n02:

manutd2555
05-11-2013, 21:38
سلام دوستان
منم بین msi GE 40 و asus N46JV موندم.به نظر شما کدوم رو انتخاب کنم.
من از لپ تاپ زیاد استفاده میکنم و مدام روشنه و می خوام GTA V رو نه تو گرافیک بالا ولی تو متوسط بازی کنم.به نظرتون کدوم به دردم می خوره؟
یکی هم که آیا این مدل msi زیر کیبردش ال ای دی داره؟و این که msi ساخت کجاست؟
ممنون

Death Warrior
21-11-2013, 15:44
بالأخره Msi GE60 وارد شد .:n19:

با این مشخصات :

CPU : 4th Generation Intel® Core™ i7-4700MQ

Ram : 8GB DDR3 1600
Screen : Full HD 1920x1080:n12:
VGA : nVIDIA Geforce GT750M 3D Graphic Card:n15:

H.D.D : 1 TB

Optical Drive : DvD RW

قیمت : 3.590.000 تومان

manutd2555
24-11-2013, 20:35
بالأخره Msi GE60 وارد شد .:n19:

با این مشخصات :

CPU : 4th Generation Intel® Core™ i7-4700MQ

Ram : 8GB DDR3 1600
Screen : Full HD 1920x1080:n12:
VGA : nVIDIA Geforce GT750M 3D Graphic Card:n15:

H.D.D : 1 TB

Optical Drive : DvD RW

قیمت : 3.590.000 تومان

به نظر شما این مدل بهتره یا GE40؟
میشه یه کم مقایسه کنین؟
به نظرتون صبر کنم قیمتش پایین میاد؟

Death Warrior
27-11-2013, 21:44
به نظر شما این مدل بهتره یا GE40؟
میشه یه کم مقایسه کنین؟
به نظرتون صبر کنم قیمتش پایین میاد؟

به نظر من که GE60 بهتره
اما اگر حمل و نقل براتون مهم هست ، GE40 رو بگیرید
من خودم امروز پایتخت بودم ، گفتن هیچ تغییری در قیمت ها صورت نمیگیره .

mehrabooni
27-11-2013, 22:01
یکی لینک فروشنده ی ge60 میزاره

Sent from my iPhone 3GS using Tapatalk

Death Warrior
28-11-2013, 19:19
یکی لینک فروشنده ی ge60 میزاره

bzt
01-12-2013, 02:04
Ge40 20c وارد شده یا نه؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

mehrabooni
01-12-2013, 10:14

خریدمش
تازه الان سفارش دادم رفیقا

mojtaba007
01-12-2013, 12:10
من میخوام نور صفحه کلید داشته باشه
الان کدومش داره

Death Warrior
02-12-2013, 21:34
Ge40 20c وارد شده یا نه؟

خیر ، لپتاپ GE40 2OL وارد شده

Death Warrior
02-12-2013, 21:35
من میخوام نور صفحه کلید داشته باشه
الان کدومش داره
فعلاً از سری GE مدلی که بکلایت داشته باشه وارد نشده

mojtaba007
03-12-2013, 21:56
دوستان فردا میرم بخرمش به نظرتون با 36000000﷼ چیزی بهتر از این دیگه پیدا نمیکردم؟
برام کیفیت تصویر و امکانات و قدرت سخت افزاری ملاکه

manutd2555
04-12-2013, 12:30
دوستان،لطفا اگر کسی این لپ تاپ رو خرید یه بررسی و یه چند تا هم عکس بذاره تا بقیه هم تو تصمیم گیری راحت تر باشن!
ممنون :n12:

Death Warrior
04-12-2013, 15:23
دوستان فردا میرم بخرمش به نظرتون با 36000000﷼ چیزی بهتر از این دیگه پیدا نمیکردم؟
برام کیفیت تصویر و امکانات و قدرت سخت افزاری ملاکه
به نظر من بهترین انتخاب همین GE60 هست .

b0zk0rd
06-12-2013, 14:07
doostan ye rahnemayi konid mano bn
beram samte lenovo y510p ya msi ge60
kasi aksi nadare az kifo mousi ke msi mide ?
keyfiyat mouse esh chetore ???
kolan kodom garantish javbgo tare
harchi ke az seri jadid masi ge60 midonin mikham bedonam
yeki ham inke garm kardanesh dar che sathe
chon hich ja aksi az garm kardanesh montasher nashode ya site notebookchek ham hich ch=eki ro in mklodel anjam nadade

b0zk0rd
10-12-2013, 01:16
کسی نیست جواب بده :n13:

mojtaba007
10-12-2013, 09:04
chon hich ja aksi az garm kardanesh montasher nashode ya site notebookchek ham hich ch=eki ro in mklodel anjam nadade
از من زیادی گرم میکنه
ولی فوق العاده است

mehrabooni
11-12-2013, 01:51
از موس و کیفش بیشتر از خود لپ تاپ خوشم اومد
فوق العاده حرفه ای

manutd2555
12-12-2013, 00:21
از موس و کیفش بیشتر از خود لپ تاپ خوشم اومد
فوق العاده حرفه ای

دوست عزیز،میشه چند تا از لپ تاپ و موس و اینا عکس بگیری بذاری؟قربونت دستت.
:n12:

b0zk0rd
25-12-2013, 18:26
هرکی وقعا یک چیز محشر میخواد و نزدیک 4تومن پول داره msi ge60 رو بخره
دارم ازش راضی هستم
یک چیز میدونم که میگم

rahshab
29-12-2013, 16:15
دوستانی که کارای گرافیکی و بازی و فیلم مد نظرشونه msi گزینه خوبیه ولی کسانی که کارای محاسباتی دارند msi نسبت به lenovo کم میاره
این تجربه من بود که با لب تابهای ge70 و غ580 lenovo کار کردم
ضمنا منظورم از کار محاسباتی کار با فلوئنت انسیس و ویزوال نسترن هستش

manutd2555
04-01-2014, 12:35
بابا یکی چند تا عکس بگیره بذاره خب!!!
یعنی عکس گرفتن انقد سخته؟؟؟؟
:n14:

behzady2002
07-01-2014, 03:52
من مدل ge60 2oc رو از نمایندگی خریدم. عکس نمیتونم فعلا بذارم ولی تجربیاتمو میگم :
مزایا:
1-ssd میخوره از نوع msata فکر میکنم 2 تا اسلات داشته باشه که یعنی عالی
2-صفحه نمایش مات چشم رو اذیت نمیکنه و در کل کیفیت صفجه نمایش fhd خیلی بالاتر از لنوو هستش هرچند که به پای سونی اپل شاید نرسه
3-خنک کنندگیش واقعا خوبه و من که روش برنامه abaqus رو اجرا کردم در 100% بار فنش واقعا دمای لپتاپو خنک نگه میداره و در حالت Game که اورکلاک هست هم گرماش اصلاً محسوس نیست کا لنوو و ایسوس مشکل دارن با گرم شدن!
4- کیفیت صداش محشره اگه برنامه sound blaster رو نصب کنی روش بهترم میشه!! و واقعا لذت میبری .
5-کیفش 2 مدل هست که در واقع هر دو کوله پشتی هستن و کیفیت خوبی دارن که می تونی یک مدل رو انتخاب کنی. ارزش کولش 100 به بالاست. ماوسش هم بی نظیره و مخصوص گیم قابل برنامه ریزی و چراغ led که در واقع کیف و ماوس و لپ تاپ با هم ست هستن . کیفیت موسش عالیه که 7 کلید روی خود ماوس هست که همشون قابل برنامه ریزیه.
6-تاچش مولتی تاچ و کار باهاش خیلی راحته طوری که نیازت به صفحه لمسی از بین میره و ویندوز 8 رو راحت میتونی از قابلیتاش استفاده کنی.
7-وایرلسش خیلی خوب عمل میکنه و جاهایی که بقیه آنتن کمی دارن از اینکه آنتنت پره لذت میبری... برای لن هم برنامه ویژه ای داره که متونی تنظیم کنی چه برنامه هایی اولویت استفاده از اینترنت رو دارن که واسه بازی عالیه
8-گارانتی دستگاه از نمایندگی معتبر msi هستش که تمام قطعات این دستگاه رو دارن
9-حافظه ی گرافیکی این لپتاپ ddr5 هستش که تاثیرش تو بازی خیلی زیاده!
10-صفحه کلید فارسی داره
11-بقیه مشخصاتش رو دیگه خودتون میدونین
فعلاً اینا رو داشته باش

معایب:
1-صفحه کلید نور پس زمینه نداره که واقعا توو ذوق آدم میخوره یه همچین لپتاپی نور صفحه کلید نداشته باشه.
2- عمر باتریش در بهترین حالت که وایرلس خاموش نور کم باشه 5 ساعت در حالت وایرلس نور معمولی 2.5 ساعت و در حالت high performance یک ساعت نگه میداره که کمه!
3-جنس پایین بدنه یکم ضعیفه و یکم جلز ولز میکنه تو دست. روی صفحه کلید المینیومیه ولی بقیه جاها از جنس پلاستیکه که بنظرم یکم ضعیفه و باید مواظبش باشی هرچند که وزن دستگاه حدود 2.6 کیلوگرمه که تقریبا خوبه.
4- جنس دی وی دی درایو هم پلاستیکیه که به نظر ضعیف میاد ولی عملکرد خوبی داره و صدای زیادی موقع کار ایجاد نمیکنه.
نکته: اینم دقت داشته باش که این مدل هارد 5400 دور روش نصبه که توو سایتا به اشتباه 7200 دور نوشتن. مشکلی نداره فقط بجای 750 GB با دور 7200 روش 1TB با دور 5400 گذاشتن.
نتیجه گیری کلی: اگر میتونی مواظب لپتاپت باشی و نور پس زمینه برات مهم نیست حتما این مدلو بگیر چون واقعا لنووو و ایسوس توو performance از این مدل ضعیف ترن ولی کیفیت ساختشون بالاتره.

b0zk0rd
11-01-2014, 23:31
آقا مدا الان یک ماه این لپ تاپ msi ge60رو خریدم از همه چیز راضی هستم !!
مخصوصا من که خوراکم گیم هست اصلا ....
به هرکی گیمره توصیه مکنم
عاشق دگمه فن بوست هستم !!!

mehrabooni
16-01-2014, 21:02
دوست عزیز،میشه چند تا از لپ تاپ و موس و اینا عکس بگیری بذاری؟قربونت دستت.
:n12:

Sent from my iPhone 3Gs using Tapatalk

mehrabooni
16-01-2014, 21:05
همه چیزش عالیه بخدا ولی واقعا مزخرفه کیفیت کیبوردش،انقدر ضعیفه احساس میکنم ساخت ایرانه این لپتاپ ((((((((از جنس چینی هم ضعیفتره))))))))

بعد از یه ماه استفاده ی شدید،الان دکمه های s w خراب شده ((((((((گیر میکنن))))))))

b0zk0rd
25-01-2014, 16:35
داداش واسه تو اینطور بوده !!ما هم استفاده کردیم
تنها ضعف msi ge60فقط و فقط میشه به نداشتن بک لایت اشاره کرد !!!!

msm1994
25-01-2014, 23:05
سلام دوستان
تاچ پد لپتاپ چطوره؟حالت لق مانند داره؟
کلا از لپتاپ راضی هستین؟

mehrabooni
26-01-2014, 01:55
همه چیزش عالیه بخدا ولی واقعا مزخرفه کیفیت کیبوردش،انقدر ضعیفه احساس میکنم ساخت ایرانه این لپتاپ ((((((((از جنس چینی هم ضعیفتره))))))))

بعد از یه ماه استفاده ی شدید،الان دکمه های s w خراب شده ((((((((گیر میکنن))))))))

داداش واسه تو اینطور بوده !!ما هم استفاده کردیم
تنها ضعف msi ge60فقط و فقط میشه به نداشتن بک لایت اشاره کرد !!!!

بخاطر استفاده ی غلط خودم بوده
بردم گارانتی گفتن یک تن پوست تخمه از زیر کیبورد اوردن بیرون

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

mehrabooni
26-01-2014, 01:56
سلام دوستان
تاچ پد لپتاپ چطوره؟حالت لق مانند داره؟
کلا از لپتاپ راضی هستین؟

بهترین تاچ پدو داره . اره لقه
اره راضیم خیلی راضی . از این بهتر امکان نداشت بتونم بخرم

manutd2555
26-01-2014, 20:45
بهترین تاچ پدو داره . اره لقه
اره راضیم خیلی راضی . از این بهتر امکان نداشت بتونم بخرم

داداش یعنی چی لقه؟میشه بیشتر توضیح بدی؟
لق بودن عیبه یا حسنه؟

mehrabooni
27-01-2014, 00:57
داداش یعنی چی لقه؟میشه بیشتر توضیح بدی؟
لق بودن عیبه یا حسنه؟

والا برای ما که لق میزنه
اولش مزخرفه ولی الان عادت شده

mehrabooni
27-01-2014, 00:58
روی تاچ پد که انگشتتو بزاری لقه دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!چیو توضیح بدم
شما اگه خریداری من میگم برو بخر شک نکن

b0zk0rd
02-02-2014, 14:59
داداش اگه تاچ پدت لق میزنه ببر نماینگی بگو یک نگاهی بهش بندازن !!:n13::n13:
تاچ پد محکم باید سره جاش ثابت باشه !!واسه من و واسهدوستم که هر دو ge60داریم محکم :n06:

mehrabooni
04-02-2014, 18:05
داداش اگه تاچ پدت لق میزنه ببر نماینگی بگو یک نگاهی بهش بندازن !!:n13::n13:
تاچ پد محکم باید سره جاش ثابت باشه !!واسه من و واسهدوستم که هر دو ge60داریم محکم :n06:

پس مال من که لق میزنه مشکل داره
زیر کیبوردم پر از اشغال شده که نمیدونم چطوری تمیز کنم اخه دکمه ها گیر میکنه

aryans86
08-02-2014, 20:37
دوستان من حدودا 1 ماهی هست می خوام لپ بگیرم منتها GE 60 2OC تو ذوق می زنه .. بک لایت نداره گرافیکشم GT 750 !!در صورتی که 2OE GTX 765 هست بک ام داره ! به نظر شما اونو وارد می کنند ؟ صبر کنم تا بعد عید ؟ نه که یه دفعه دلار بره بالا قیمتا بره بالا بیچاره شم ! ؟ اصلن بره چی اون مدلشو نمیارن؟!!! 100$ فرق دارن ! یه سوال دیگه من یه فیلم دیدم touch pade دو تکه بود و تلق تلق بدی میداد مثه چینیا :دی می خوام ببینم تاچ پد این سری ای که تو ایران هست چه شکلیه . مرسی

b0zk0rd
15-02-2014, 00:58
دوستان من حدودا 1 ماهی هست می خوام لپ بگیرم منتها GE 60 2OC تو ذوق می زنه .. بک لایت نداره گرافیکشم GT 750 !!در صورتی که 2OE GTX 765 هست بک ام داره ! به نظر شما اونو وارد می کنند ؟ صبر کنم تا بعد عید ؟ نه که یه دفعه دلار بره بالا قیمتا بره بالا بیچاره شم ! ؟ اصلن بره چی اون مدلشو نمیارن؟!!! 100$ فرق دارن ! یه سوال دیگه من یه فیلم دیدم touch pade دو تکه بود و تلق تلق بدی میداد مثه چینیا :دی می خوام ببینم تاچ پد این سری ای که تو ایران هست چه شکلیه . مرسی

داداش به نظر من وارد نمیکنن!!
البته 150 دلار تفاوت دارن که با احتساب عواض چیزی در هد 1تومن تفاوت قیمت میزنه برات !!

b0zk0rd
15-02-2014, 01:00
پس مال من که لق میزنه مشکل داره
زیر کیبوردم پر از اشغال شده که نمیدونم چطوری تمیز کنم اخه دکمه ها گیر میکنه

عزیز اول که خریدی 4000تومن میدادی از این محافظ کیبوردا میخریدی !!الان که اشغال پر شده یا یا جارو برقی تمیز کن یا لپ تاپتو برعکس کن چند تا ضربه اروم به اینور اونورش بزن اشغالا بریزن !!یک وقت چیزی نکنی زیر دگمه های کیبردت :n25::n24:

mehrabooni
15-02-2014, 07:55
عزیز اول که خریدی 4000تومن میدادی از این محافظ کیبوردا میخریدی !!الان که اشغال پر شده یا یا جارو برقی تمیز کن یا لپ تاپتو برعکس کن چند تا ضربه اروم به اینور اونورش بزن اشغالا بریزن !!یک وقت چیزی نکنی زیر دگمه های کیبردت :n25::n24:

داداش چه راه حلی بود گفتی.......ازت ناراحت نیستم،چون هدفت کمک بود اما خواهش میکنم دفعه ی بعد بهتر راهنماییم کن

جاروبرقی چندتا از دکمه های کیبوردو ازجا دراورد..................بغیر از دکمه،چندتا قطعه ی ریز پلاستیکی سفید رو هم کند

mehrabooni
15-02-2014, 07:55
با مکافاتی چندنفری دوباره دکمه ها رو بعز از چند ساعت جا زدیم

b0zk0rd
17-02-2014, 16:33
داداش شرمندت شدم !!من خودم با جارو برقی تمیزکردن
معذرت:n30::n30::n30::n30:

aryans86
19-02-2014, 21:35
نه اختلاف قیمت بالای 600 تومن نمیشه هر جور حساب کنی داداش . همین 2OC 1100$ هست که 3600 در میاد شما برو hideevolution.com با همون مشخصات 2OE 1200$ در میاد حالا نهایت حرف شما 1250$ ولی 150$ 4 تومنم بگیری میشه 600 تومن ! الان به نظرت بگیرم ؟ یا صبر کنم بعد عید ؟ بعد از تاچ پدش عکس داری ؟ یکی دیدم یه تیغه تقرهای داش تلق تلق ام می کرد :n03:. ممنون از راهنماییت . یه سوال دیگه اگه داییم بره فرانسه از اونجا بیاره عوارض میخوره ؟ارزون تر در میاد ؟بازش کنه بگه بره خودمه! ؟ چون وارد نیسم پرسیدم مرسی

HATEN
06-03-2014, 13:25
سلام دوستان

من سه روزی میشه این لپ تاپ رو گرفتم(
2OC) -مشکلاتی رو باهاش دارم مثلا یکیش در اجرای بازی هاست
من بازی کرایسیس 3 رو با کیفیت اخر در لپ تاپ دوستم که ضعیف تر از این لپ تاپ است بدون لگ اجرا کردم ولی ریی این لپ تاپ لگ میزنه
موقعی هم که با باطری کار میکنم اصلا نمیتونه بازی هارو حتی رو کیفیت پایین اجرا کنه وقتیم تنظیمش میکنم با همون گرافیک 750 بالا بیاد باز هم درست نمیشه
کسی هست که بتونه منو کمک کنه؟

mojtaba007
06-03-2014, 14:38
سلام دوستان

من سه روزی میشه این لپ تاپ رو گرفتم(
2OC)
-مشکلاتی رو باهاش دارم مثلا یکیش در اجرای بازی هاست
من بازی کرایسیس 3 رو با کیفیت اخر در لپ تاپ دوستم که ضعیف تر از این لپ تاپ است بدون لگ اجرا کردم ولی ریی این لپ تاپ لگ میزنه
موقعی هم که با باطری کار میکنم اصلا نمیتونه بازی هارو حتی رو کیفیت پایین اجرا کنه وقتیم تنظیمش میکنم با همون گرافیک 750 بالا بیاد باز هم درست نمیشه
کسی هست که بتونه منو کمک کنه؟
من سنگین ترین بازی ها رو بدون لگ اجرا میکنم

HATEN
06-03-2014, 14:41
من سنگین ترین بازی ها رو بدون لگ اجرا میکنم

ه نظره شما باید چی کار کنم؟مشکل از کجاست؟

oOomid.M
06-03-2014, 20:47
ه نظره شما باید چی کار کنم؟مشکل از کجاست؟

بزارش روی High Performance

HATEN
06-03-2014, 21:18
امتاحان کردم نمیشه
یعنی لپ تاپ مشکل داره؟

mojtaba007
06-03-2014, 21:48
اخرین نسخه کارت گرافیکتو نصب کن
نشد ویندوزتو عوض کن

afsarieh
19-03-2014, 13:49
سلام دوستان ..
میخواستم ببینم مدل GE60 2OE داخل ایران هست ؟ اومده ؟
چون من اول قصد خرید 2OC رو داشتم ولی بعد که دیدم گرافیک 2OE قویتر هست گفتم پس همین 2OE رو بگیرم بهتر هست . اما توی نت هرجا سرچیدم 2OE گیر نیوردم برای قیمت و خرید .
عجله ای هم ندارم برای خرید . تا برج 2 وقت هست هنوز ..

bzt
26-03-2014, 21:14
مژدگانی به دوستی که فروشگاهی معرفی کند که ge40 20c داشته باشد

K-Mojtaba
02-04-2014, 19:33
سلام
کمکم کنین
GE60 2OE کسی سراغ نداره کجا گیرم میاد؟
من بچه شیرازم اما نه تو اینترنت نه تو بازار گشتم ندیدم اصلا
کسی میدونه اصلا گیرم میاد یا نه؟
رفقا پیشنهاد دادن از دبی بیارم اما داییم میگفت اگه از اونور بیاری کیبوردش فارسی نداره
پلیز هلپ
چون هم گرافیکش بالا تره هم نور پس زمینه داره
راسی
این مدل GE60 2OC براش بک لایت کیبورد یا همون نور پس زمینه نمیذارن ؟ تو نمایندگیش میگم
یعنی اگه ببرم نمایندگیش با هزینه براش نور زیر کیبورد نمیذارن؟
ممنون

mehrabooni
02-04-2014, 22:52
دختری یا بچه ای ؟
ناراحت نشی دادا میخوام کمکت کنم..........بک لایت میخای چکار ؟
مگه دختری که ظاهر لپتاپ برات مهمه......اقا اقا اقا اقا شما مرد هستین ، کانفیگ رو بچسب
برو 2oc بخر ، من دارم فوق العاده راضی هستم همه ی بازی ها رو الترا بازی میکنم با حداکثر فریم

mehrabooni
02-04-2014, 22:54
سلام دوستان ..
میخواستم ببینم مدل GE60 2OE داخل ایران هست ؟ اومده ؟
چون من اول قصد خرید 2OC رو داشتم ولی بعد که دیدم گرافیک 2OE قویتر هست گفتم پس همین 2OE رو بگیرم بهتر هست . اما توی نت هرجا سرچیدم 2OE گیر نیوردم برای قیمت و خرید .
عجله ای هم ندارم برای خرید . تا برج 2 وقت هست هنوز ..

دادا شما 2oc بگیر پشیمون نمیشی

K-Mojtaba
02-04-2014, 23:20
دختری یا بچه ای ؟
ناراحت نشی دادا میخوام کمکت کنم..........بک لایت میخای چکار ؟
مگه دختری که ظاهر لپتاپ برات مهمه......اقا اقا اقا اقا شما مرد هستین ، کانفیگ رو بچسب
برو 2oc بخر ، من دارم فوق العاده راضی هستم همه ی بازی ها رو الترا بازی میکنم با حداکثر فریم

نه آخه من فقط شبا وقت دارم با لپتاپم کار کنم که اگه چراغ روشن باشه مزاحم خواب خانمم میشم
حتی از این چراغ کیبوردی ها هم بود قدیمیها که با یواس بی وصل میشد به کیبورد از بالا نور مینداخت اونم داشتم سوخت ، دیگه گشتم پیدا نکردم
من با مدل 2oc یه هفته ای کار کردم واقعا عالیه
اما اگه نور کیبرد باشه بهتره
البته گرافیک سری 2OE واقعا بهتره ها
چون سری GTX هست اما این 2oc تو سری GT هست
حالا اگه 2OE سراغ دارین جایی داره بگین ممنون میشم:n01:

mehrabooni
03-04-2014, 09:17
من خودم همه جارو گشتم 2oe پیدا نکردم.......مطمئن باش وارد کشور نکردن وگرنه من پیدا میکردم......حتی شهرستان ها رو گشتم

شما 2oc بخر یک چراغ مطالعه هم بخر کارت راه میفته

K-Mojtaba
03-04-2014, 12:08
من خودم همه جارو گشتم 2oe پیدا نکردم.......مطمئن باش وارد کشور نکردن وگرنه من پیدا میکردم......حتی شهرستان ها رو گشتم

شما 2oc بخر یک چراغ مطالعه هم بخر کارت راه میفته

خیلی ممنون دست شما درد نکنه:n16:

bzt
05-04-2014, 23:55
مژدگانی به دوستی که فروشگاهی معرفی کند که ge40 20c داشته باشد

Akom@n
07-04-2014, 08:32
نه آخه من فقط شبا وقت دارم با لپتاپم کار کنم که اگه چراغ روشن باشه مزاحم خواب خانمم میشم
حتی از این چراغ کیبوردی ها هم بود قدیمیها که با یواس بی وصل میشد به کیبورد از بالا نور مینداخت اونم داشتم سوخت ، دیگه گشتم پیدا نکردم
من با مدل 2oc یه هفته ای کار کردم واقعا عالیه
اما اگه نور کیبرد باشه بهتره
البته گرافیک سری 2OE واقعا بهتره ها
چون سری GTX هست اما این 2oc تو سری GT هست
حالا اگه 2OE سراغ دارین جایی داره بگین ممنون میشم:n01:

من یه ایمیل به خود شرکت ماتریس (که گارانتی رسمی msi هست) زدم، مدل دیگه ای قصد ندارند وارد کنند و به احتمال زیاد در سری آپاچی که باگرافیک سری 800 هم معرفی شده همان 850 را وارد کنند
اما مثل اینکه این دفعه مدل بکلایت دار وارد می کنند

mehrabooni
09-04-2014, 00:29
سری اپاچی دیگه چیه
مگه موتوره

Akom@n
09-04-2014, 07:21
سری اپاچی دیگه چیه
مگه موتوره

اسمشه خوب! :n29:
من نذاشتم که!:n02:
msi سری جدید کل لپتاپ هارو که معرفی کرده علاوه بر اسم عددی و حروفی مثل 20e اومده یه اسم همین طوری هم گذاشته
(میتونین به سایت جهانی msi سر بزنین!)

mehrabooni
11-04-2014, 03:07
دادا نزن خب
من که نگفتم خدایی نکرده دروغ میگی

iammhk128
14-04-2014, 22:12
با سلام به همه دوستان
30 روزی هست لپتاپ msi ge60 20c خریدم و بعد از این مدت تازه تست کردم و دیدم یک مشکل هست میخواستم قبل از بردن به گارنتی ببینید کسی چنین مشکلی و راه حلش داره یا خیر؟
وقتی کابل vga وصل میکنم به لپتاب و مانیتور به جای اینکه مانیتور کیفیت خوبی داشته باشه تصویر با یک پرده مانند صورتی قرار میگیره روی چند تا مانیتور دیگه با کابل های دیگه هم تست کردم ویندوز هم نصب کردم نشد و زنگ زدم جایی که گرفتم گفت احتمالا از گرافیک اینتل باشه که باز هم اخرین ورژن گرفتم درست نشد به نظر شما مشکل اگه سخت افزاری نباشه از کجا میتونه باشه ولی با اچ دی ام ای تست کردم درسته همین من رو جای شک انداخته
چون نمیخوام برای یک کابل مانیتور ببرم گارنتی که معلوم نیست چیکارش میکنند

مشکل از درایورهای گرافیک بود که درست شد

manutd2555
24-04-2014, 13:22
سلام دوستان...میخواستم بپرسم صدای فنش چطوره؟تو کارهای عادی صداش شنیده میشه؟

manutd2555
26-04-2014, 13:07
یکی نیست به ما جواب بده؟؟؟:n03:

farzaneh*f
26-04-2014, 16:35
بچه ها ge40 تاپیک نداره! :n03: کسی اطلاعاتی نداره در موردش؟!

manutd2555
27-04-2014, 12:56
بچه ها ge40 تاپیک نداره! :n03: کسی اطلاعاتی نداره در موردش؟!
شما هرچی سوال داشته باشین همینجا بپرسین جواب میدن،چون ge60 و ge40 فرق چندانی ندارن،فقط سایز هاشون متفاوته!

fight12
27-04-2014, 13:16
شما هرچی سوال داشته باشین همینجا بپرسین جواب میدن،چون ge60 و ge40 فرق چندانی ندارن،فقط سایز هاشون متفاوته!

من میخوام ge60 بگیرم .
میشه هارد ssd بهش اضافه کرد؟
اضافه کردن هارد راحته یا ببرم خودشون وصل کنن؟

farzaneh*f
27-04-2014, 13:54
مرسی، می خوام به طور کلی نقاط ضعف و قوتشو بدونم... مثلا در مورد z510 به طور خلاصه فهمیدم سخت افزارش خوبه، قیمتش خیلی خوبه، طراحیش قشنگه، اما کیفیت صفحه نمایشش پایینه و باتری و بدنه ش یه کم ضعیفه
در مورد ge40 تا اینجا که فهمیدم ابعاد و وزنش مناسبه، سخت افزارش مث همون 510 البته به جز هاردش که زیاد برا من مهم نیست هارد، کیفیت صفحه نمایش یه ذره بهتره، باتریش بهتره و از اولم روش ویندوز نصبه، عوضش گرون تره و ظاهرشم زیاد مث 510 دلنشین نیست، حالا با توجه به شباهت های دو تاشون تو قسمت سخت افزار احساس می کنم این یکی بدنه ی محکم تر و مقاوم تری داشته باشه... به جز اینا نکته ی خاصی هست؟! اشکالای خاصی داره که اکثرا بهش اشاره کنن؟!

manutd2555
27-04-2014, 17:01
من میخوام ge60 بگیرم .
میشه هارد ssd بهش اضافه کرد؟
اضافه کردن هارد راخته یا ببرم خودشون وصل کنن؟
بله میشه!
اگه خودتون اضافه کنین گارانتیش میپره،واسه همون باید بدین نمایندگی واستون اضافه کنه.

manutd2555
27-04-2014, 17:11
مرسی، می خوام به طور کلی نقاط ضعف و قوتشو بدونم... مثلا در مورد z510 به طور خلاصه فهمیدم سخت افزارش خوبه، قیمتش خیلی خوبه، طراحیش قشنگه، اما کیفیت صفحه نمایشش پایینه و باتری و بدنه ش یه کم ضعیفه
در مورد ge40 تا اینجا که فهمیدم ابعاد و وزنش مناسبه، سخت افزارش مث همون 510 البته به جز هاردش که زیاد برا من مهم نیست هارد، کیفیت صفحه نمایش یه ذره بهتره، باتریش بهتره و از اولم روش ویندوز نصبه، عوضش گرون تره و ظاهرشم زیاد مث 510 دلنشین نیست، حالا با توجه به شباهت های دو تاشون تو قسمت سخت افزار احساس می کنم این یکی بدنه ی محکم تر و مقاوم تری داشته باشه... به جز اینا نکته ی خاصی هست؟! اشکالای خاصی داره که اکثرا بهش اشاره کنن؟!
تا اونجایی که من دیدم سخت افزار ge40 خیلی از z510 بهتره،چون اون corei5 ه ولی ge40 سی پی یوش corei7 ه!گرافیکشم همینطور!
صفحه نمایشش هم این به ازای 14 اینچ خیلی پیکسلش بیشتر از اون به ازای 15 اینچه!
ولی در کل بدنه ی ge40 پلاستکیه ولی اون به نظر فلزی بود.
درضمن ge40 نور صفحه کلید نداره ولی z510 نور صفحه کلید داره.(طبق اطلاعات موجود تو آل دیجیتال)
در کل بستگی به خودتون داره و نیازتون!

manutd2555
27-04-2014, 17:12
جالبه!اونایی که این لپ تاپ رو دارن جواب نمیدن،من که این لپ تاپ رو ندارم اونقدر تحقیق کردم که تو این کار خبره شدم.:n20:

farzaneh*f
27-04-2014, 18:12
تا اونجایی که من دیدم سخت افزار ge40 خیلی از z510 بهتره،چون اون corei5 ه ولی ge40 سی پی یوش corei7 ه!گرافیکشم همینطور!
صفحه نمایشش هم این به ازای 14 اینچ خیلی پیکسلش بیشتر از اون به ازای 15 اینچه!
ولی در کل بدنه ی ge40 پلاستکیه ولی اون به نظر فلزی بود.
درضمن ge40 نور صفحه کلید نداره ولی z510 نور صفحه کلید داره.(طبق اطلاعات موجود تو آل دیجیتال)
در کل بستگی به خودتون داره و نیازتون!

البته 510 هم i7 داره هم i5 من مدل i7 شو می خواستم، در مورد پیکسلا به نکته ی خیلی خوبی اشاره کردین من اصلا در نظر نگرفته بودم تفاوت ابعاد صفحه نمایش این دو تا رو و فک می کردم تفاوت شون جزئیه... مرسی :n16:

iammhk128
28-04-2014, 07:24
جالبه!اونایی که این لپ تاپ رو دارن جواب نمیدن،من که این لپ تاپ رو ندارم اونقدر تحقیق کردم که تو این کار خبره شدم.:n20:

بله درسته اخه هر کس گرفته دیگه حوصلش نمیشه برگرده به این تایپک و جواب بده خودم هم گرفتم و ازش راضی هستم البته سرعت هاردش کمه که یک اس اس دی گذاشتم روش

saze
28-04-2014, 12:15
سلام
درایورهای ویندوز 8.1 رو از چه سایتی دانلود کنم؟( msi cx61 ) سایت msi لینک درایورها رو نداره.

manutd2555
28-04-2014, 13:21
بله درسته اخه هر کس گرفته دیگه حوصلش نمیشه برگرده به این تایپک و جواب بده خودم هم گرفتم و ازش راضی هستم البته سرعت هاردش کمه که یک اس اس دی گذاشتم روش
بله دیگه!اونطوریه!
میشه شما بگین صدای فنش چطوره؟زیاد صدا نمیده؟
سرعت هارد هم با ssd حل میشه!
چند خریدین؟
میشه چند تا عکس اینا بگیرین بذارین؟
:n06:

iammhk128
28-04-2014, 14:08
بله دیگه!اونطوریه!
میشه شما بگین صدای فنش چطوره؟زیاد صدا نمیده؟
سرعت هارد هم با ssd حل میشه!
چند خریدین؟
میشه چند تا عکس اینا بگیرین بذارین؟
:n06:

بله صدا فنش اصلا مشخص نیست مگه بری داخل بازی یا خودت فعالش کنی اون موقع هم تازه انگار کول پد داری
با هارد اس اس دی که گذاشتم روش 3650 شد
عکس از چیا همه جا عکسش هست فقط کافیه سرچ بزنید

iammhk128
28-04-2014, 14:11
سلام
درایورهای ویندوز 8.1 رو از چه سایتی دانلود کنم؟( msi cx61 ) سایت msi لینک درایورها رو نداره.

سرچ بزن همش هست چون msi روی ویندوز 8.1 خیلی مانور داده مثلا برای ge60 لینکه زیر بودش

saze
28-04-2014, 17:04
سرچ بزن همش هست چون msi روی ویندوز 8.1 خیلی مانور داده مثلا برای ge60 لینکه زیر بودش

با تشکر از شما
برای دانلود درایور CX61 0NF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به سایت مایکروسافت متصل میشه.

manutd2555
29-04-2014, 10:37
سلام دوستان،اونایی که نخریدن دست نگه دارن،شرکت ماتریس مدل جدید GE60 با اسم GE60 NEW وارد کرده که تو سایتشون موجوده،قیمتش هم 3840 هزار تومنه!با گرافیک gtx765 که خیلی قوی تر از gt750 ه!فکر کنم همون ge60 2oe باشه!
فقط کاشکی یه کم قیمتش بیاد پایین!من واسه 2 ماه دیگه میخوام!
اینم لینکش:

iammhk128
01-05-2014, 21:46
سلام دوستان،اونایی که نخریدن دست نگه دارن،شرکت ماتریس مدل جدید GE60 با اسم GE60 NEW وارد کرده که تو سایتشون موجوده،قیمتش هم 3840 هزار تومنه!با گرافیک gtx765 که خیلی قوی تر از gt750 ه!فکر کنم همون ge60 2oe باشه!
فقط کاشکی یه کم قیمتش بیاد پایین!من واسه 2 ماه دیگه میخوام!
اینم لینکش:

خیلی باید دقت کنید که ایا یک مقدار سی پی بالاتر + صفحه کی بورد با نور + گرافیک بالاتر ارززش داره براش نزدیک به 400 هزار تومان بیشتر بدهید :n13:

manutd2555
02-05-2014, 15:03
خیلی باید دقت کنید که ایا یک مقدار سی پی بالاتر + صفحه کی بورد با نور + گرافیک بالاتر ارززش داره براش نزدیک به 400 هزار تومان بیشتر بدهید :n13:
به نظر من که گرافیکش ارزش داره!چون گرافیک لپ تاپ رو نمیشه عوض کرد،باید قوی باشه.

amirfakhrian
04-05-2014, 21:26
امروز لپ تاپ ge60 2oe که ماتریس با نام ge60 new وارد کرده رو سفارش دادم. تا فردا یا پس فردا به دستم می رسه. ابتدا می خواستم n550 رو سفارش بدم ولی این لپ تاپ هر روز گرونتر می شه و دیگه ارزش خرید نداره.

manutd2555
05-05-2014, 12:21
امروز لپ تاپ ge60 2oe که ماتریس با نام ge60 new وارد کرده رو سفارش دادم. تا فردا یا پس فردا به دستم می رسه. ابتدا می خواستم n550 رو سفارش بدم ولی این لپ تاپ هر روز گرونتر می شه و دیگه ارزش خرید نداره.
اگه دستت رسید یه چند تا عکس بگیر و یه بررسی بکنش لطفا!
از کجا سفارش دادی؟

amirfakhrian
06-05-2014, 16:57
سلام
امروز لپ تاپ ge60 2oe به دستم رسید.
مشخصات کلی لپ تاپ به این صورت است:
cpu:4800mq
hard:1t 5400rpm
gpu:gtx 765
lcd: 15.6 full hd -non-glare
ram:8gb
از نظر ظاهری لپ تاپ نسبتا خوبی است.
صفحه نمایش full hd با روکش مات است، که مات بودن یک مزیت بزرگ است. از نظر روشنایی و کنتراست هم قابل قبول است.زاویه دید هم خوب است. من به شخصه لپ تاپ های معروف برندهای دیگر رو از نزدیک بررسی نکردم و بنابراین نمی توانم مقایسه ای بین صفحه نمایش ها انجام دهم.
بزرگترین مزیت این لپتاپ به سایر هم رده های خود از نظر قیمت cpu و gpu قویتر است که اگر در اینده وقت شد یک بررسی انجام می دهم.
تفاوت دیگه ای که این مدل با مدل قبلی که ماتریس ارائه کرده بود نور صفحه کلید است که در سه حالت خاموش، روشن و نیمه روشن تنظیم می شود.
همراه این لپ تاپ یک کیف و موس وجود دارد که کیفیتش بدک نیست.

DragonVsPhoenix
06-05-2014, 18:26
سلام
صفحه نمایش full hd با روکش مات است، که مات بودن یک مزیت بزرگ است. از نظر روشنایی و کنتراست هم قابل قبول است.زاویه دید هم خوب است. من به شخصه لپ تاپ های معروف برندهای دیگر رو از نزدیک بررسی نکردم و بنابراین نمی توانم مقایسه ای بین صفحه نمایش ها انجام دهم.
بزرگترین مزیت این لپتاپ به سایر هم رده های خود از نظر قیمت cpu و gpu قویتر است که اگر در اینده وقت شد یک بررسی انجام می دهم.
تفاوت دیگه ای که این مدل با مدل قبلی که ماتریس ارائه کرده بود نور صفحه کلید است که در سه حالت خاموش، روشن و نیمه روشن تنظیم می شود.

اتفاقى پستتو دیدم, مبارکت باشه. عجب سیستم خفنی داره لپ تاپت! خوب شکارش کردیا :n09:! مال منم misه, یه سه سالی میشه دارم ازش بدون مشکل استفاده ميكنم. ايشالا لپ تاپت فنش برات بچرخه.
اگه باتریش زیاد برات مهم نباشه انتخابت پرفکت بوده.

amirfakhrian
06-05-2014, 19:20
ممنون
بعداظهری باطریش رو تست کردم و افتضاح بود. خوشبختانه خیلی کم پیش میاد که اطرافم پریز برق نباشه، و لپ تاپم همیشه تو شارژه.
عیب دیگه لپ تاپ سرعت پایین هارد است که تا یکی دو ماه آینده یک حافظه ssd براش می گیرم تا پرواز کنه.

mehrabooni
08-05-2014, 02:19

توی کارهای عادی نه
شب اگه ساکت باشه صدای هارد رو میشنوی فقط که مثل چیک چیک قطره های آبه

aryans86
08-05-2014, 15:07
ممنون
بعداظهری باطریش رو تست کردم و افتضاح بود. خوشبختانه خیلی کم پیش میاد که اطرافم پریز برق نباشه، و لپ تاپم همیشه تو شارژه.
عیب دیگه لپ تاپ سرعت پایین هارد است که تا یکی دو ماه آینده یک حافظه ssd براش می گیرم تا پرواز کنه.
مبارکت باشه منم تقریسا ۱ ساله صبر کردم بره این . یه سوال صفحه نمایش ۱۳۶۶.۷۶۸ هست یا ۱۹۲۰.۱۰۸۰ چون اگه اولی باشه hd میشه نه full hd .دیجی کالا رو ببین زده ۱۳۶۶.۷۶۸ من واقعا موندم .

بعدم شنیده بودم ssd بزاری گارانتی باطل میشه!

amirfakhrian
08-05-2014, 16:09
مبارکت باشه منم تقریسا ۱ ساله صبر کردم بره این . یه سوال صفحه نمایش ۱۳۶۶.۷۶۸ هست یا ۱۹۲۰.۱۰۸۰ چون اگه اولی باشه hd میشه نه full hd .دیجی کالا رو ببین زده ۱۳۶۶.۷۶۸ من واقعا موندم .

الان همه فرق hd با full hd رو می دونند. تو پست قبلی توضیحاتم کافی بود.

amirfakhrian
08-05-2014, 20:51
کنترل پنل nvidia فقط شامل تنظیمات3d settings است و تنظیمات مربوط به رنگ و غیره وجود ندارد. این وضعیت طبیعی است یا نه؟

Akom@n
08-05-2014, 21:01

نه باطل نمیشه، فقط باید پیش خود نمایندگی ببری حتما که بزاره

msm1994
08-05-2014, 23:06
دوستان این مدل ge60 جدید کیبورد فارسی داره؟

amirfakhrian
09-05-2014, 06:16
کیبورد فارسی ندارد. توصیه می کنم هر کسی که این لپ تاپ رو انتخاب میکنه حتما یک حافظه ssd هم براش تهیه کنه.

mehrabooni
09-05-2014, 12:46
کیبورد فارسی ندارد. توصیه می کنم هر کسی که این لپ تاپ رو انتخاب میکنه حتما یک حافظه ssd هم براش تهیه کنه.

ای کاش ۶ ماه صبر میکردم این مدلو میخریدم

aryans86
09-05-2014, 22:11
یعنی full hd ایه دیجی کالا اشتباه زده؟

mehrabooni
09-05-2014, 22:42
یعنی full hd ایه دیجی کالا اشتباه زده؟

اگه فول اچ دی نباشه که قیمتش اون نمیشه
دادا بنظر منم دیجی کالا اشتباه نوشته

aryans86
09-05-2014, 23:04
این هفته میگیرم . ssd چند بندازم کارو را میندازه ؟ قیمتاش چجوریه؟

mehrabooni
10-05-2014, 02:04
این هفته میگیرم . ssd چند بندازم کارو را میندازه ؟ قیمتاش چجوریه؟

باو بدون اس اس دی عالیه

saze
23-05-2014, 12:22
سلام
لطفا برای دانلود درایور لپ تاپ msi cx61 (ویندوز 8.1)سایت مرجع معرفی کنید( سایت msi پیغام ویندوز ارجینال میده و اجازه دانلود نمیده).

haniballecter1
26-05-2014, 08:55
سلام

با سلام و تبریک به شما و سایر دوستانی که این لپ تاپ رو خریداری کردن. به قول دوستان ایشاللا که فنش براتون بچرخه

داداش منم همین لپ تاپ رو خریده اما هاردش به جای 5400rpm، قویتر بوده و 7200rpm هست ایشون تو همون قیمت 1840 خریده یه ssd 64 gb انداخت روش که حال اساسی بکنه آخه خودش به صورت پیشفرض ssd نداره

ممنون و شاد باشین

amirfakhrian
26-05-2014, 14:49
با سلام و تبریک به شما و سایر دوستانی که این لپ تاپ رو خریداری کردن. به قول دوستان ایشاللا که فنش براتون بچرخه

داداش منم همین لپ تاپ رو خریده اما هاردش به جای 5400rpm، قویتر بوده و 7200rpm هست ایشون تو همون قیمت 1840 خریده یه ssd 64 gb انداخت روش که حال اساسی بکنه آخه خودش به صورت پیشفرض ssd نداره

ممنون و شاد باشین
ممنون
آیا با نرم افزار خاصی بررسی کردید که هارد 7200 است؟ البته من به قیمت 3750 خریدم.منم قصد دارم تا یکی دو ماه آینده دو تا 64 ssd بگیرم.

haniballecter1
27-05-2014, 00:37
ممنون
آیا با نرم افزار خاصی بررسی کردید که هارد 7200 است؟ البته من به قیمت 3750 خریدم.منم قصد دارم تا یکی دو ماه آینده دو تا 64 ssd بگیرم.
سلام
تازه یه روز میشه خریده. با اینکه به پیشنهاد من خریده اما هنوز فرصت نکردم برم ببینمش اما تو مشخصاتش زده بود که هاردش 7200 هستش
ممنون و شاد باشین
در ضمن وقتی شما ssd بندازین روش دیگه خیلی فرقی نمی کنه 7200 باشه یا 5400. در هر حال ایشاللا که ازش راضی باشی و حالشو ببری

mehrabooni
19-06-2014, 01:03
بهترین لپتاپه
فقط یکم موقع بازی کردن گرمای کیبوردش اذیت میکنه

mehrabooni
28-06-2014, 23:04
چرا انقدر تاپیک ساکته

Sent from my iPhone 5 using tapatalk

hacker13
30-06-2014, 19:34
سلام دوستان

برای اولین باره فکر کنم به این تاپیک سر دارم میزنم چون به لبتاپ asus n550jk شک پیدا کردم اگه میشه منو کسانی که این لبتاپ رو دارن راهنمایی کنند

1-ایا این لبتاپ صفحه نمایش خوبی دارد ؟؟؟ ( در این مورد کامل توضیح دهید زاویه دید و .....)

ا2-یا در هنگام بازی زیادی داغ میکند ؟؟ اخه اون مدل ایسوس دوتا فن داره یکی از اینم بیشتر ولی این یه فن اونو میگن خیلی داغ میکنه در حد اینکه بشه یه نیمرو روش درست کرد ( این مورد هم خیلی مهم هست )

3-صدای فن به گوش میرسد ؟؟

4-در هنگام کار با کیبوردش راحت هستید ؟؟؟

5-زیادی قطور به نظر نمیاد از نزدیک ؟؟؟

6-با نور متوسط صفحه و وب گردی چقدر شارژ نگه میداره ؟؟( وب گردی با کابل لن نه وای قای )

اگه جواب سوال های بالا رو درست و دقیق بدون تعصب بدین منو خیلی کمک کردین میخوام تا اخر هفته یا اینو یا اون ایسوس رو بگیرم البته مدل غیر لمسیش رو

فکر کنید خودتون میخواین لبتاپ بگیرین پس از کمکتون دریغ نکنید

باتری صفحه نمایش و کولینگش برام خیلی مهمه و دلیل دودلیم اینا هست

پیشاپیش سپاس گزارم از پاسخ شما
:n16:

Akom@n
02-07-2014, 11:04
سلام دوستان

برای اولین باره فکر کنم به این تاپیک سر دارم میزنم چون به لبتاپ asus n550jk شک پیدا کردم اگه میشه منو کسانی که این لبتاپ رو دارن راهنمایی کنند

1-ایا این لبتاپ صفحه نمایش خوبی دارد ؟؟؟ ( در این مورد کامل توضیح دهید زاویه دید و .....)

ا2-یا در هنگام بازی زیادی داغ میکند ؟؟ اخه اون مدل ایسوس دوتا فن داره یکی از اینم بیشتر ولی این یه فن اونو میگن خیلی داغ میکنه در حد اینکه بشه یه نیمرو روش درست کرد ( این مورد هم خیلی مهم هست )

3-صدای فن به گوش میرسد ؟؟

4-در هنگام کار با کیبوردش راحت هستید ؟؟؟

5-زیادی قطور به نظر نمیاد از نزدیک ؟؟؟

6-با نور متوسط صفحه و وب گردی چقدر شارژ نگه میداره ؟؟( وب گردی با کابل لن نه وای قای )

اگه جواب سوال های بالا رو درست و دقیق بدون تعصب بدین منو خیلی کمک کردین میخوام تا اخر هفته یا اینو یا اون ایسوس رو بگیرم البته مدل غیر لمسیش رو

فکر کنید خودتون میخواین لبتاپ بگیرین پس از کمکتون دریغ نکنید

باتری صفحه نمایش و کولینگش برام خیلی مهمه و دلیل دودلیم اینا هست

پیشاپیش سپاس گزارم از پاسخ شما
:n16:
البته من این لپتاپ رو ندارم و فقط اونایی رو که می تونم جواب میدم
1: صفحه نمایشش خوب و راضی کنندست و زاویه دیدش هم با اینکه ips نیست، قابل قبول هست داره اما خوب n550 صفحه نمایش خیلی خوبی داره و از این نظر بهتره
(البته این لپتاپ فقط صفحه نمایش مات داره)
2: داغ میکنه که خوب طبیعیه، دمای سطح لپتاپ در حداکثر فشار تا 45 درجه و دمای زیر لپتاپ هم تا نزدیک 50 درجه میرسه اما در مقایسه با n550 که در سطح بالایی به 48 و در سطح پایینی به 46 میرسه برتری جزئی داره چون دمای سطح بالایی بیشتر حس میشه، البته در msi این دما در سطح بیشتری احساس میشه و ایسوس در سطح کمتری از کیبورد (منبع: نوتبوک چک)
اگه حساس باشین هر دوی این لپتاپ ها اذیت می کنن
3: آره، گرچه فکر نکنم خیلی اذیت کنه
4: کیبوردش که حرف نداره
5: کلا تلاشی نشده برای نازک کردن یا نازک به نظر اومدن این لپتاپ :n02:
6: این مورد رو نمی دونم، اما اگر ssd بزارین روش و در مواقع نیاز نداشتن هارد اصلی رو خاموش کنین 1 تا 2 ساعت به نگهداری شارژش اضافه میشه

Saidgta
11-07-2014, 16:28
دوستان الان بهترین و بالاترین کانفیگ GE60 چی هست و قیمتش حدودا چنده؟
ممنون

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

Saidgta
11-07-2014, 16:38
بعد یه سوال دیگه دوستان
این GE60 کانفیگی نداره که صفحه اش مات نباشه؟
من چشمم با صفحات مات مشکل داره...
اصلا نمیتونم با این صفحه ها کنار بیام.

Akom@n
11-07-2014, 17:38
بعد یه سوال دیگه دوستان
این GE60 کانفیگی نداره که صفحه اش مات نباشه؟
من چشمم با صفحات مات مشکل داره...
اصلا نمیتونم با این صفحه ها کنار بیام.

بالاترین کانفیگ داخل کشور گرافیک :

CPUIntel Core i7 4700MQ Haswell 2.4Ghz up To 3.4Ghz 6MB
ChipsetIntel® HM87
LCD15.6 inch (1920x1080) Full HD
VGANvidia GeForce GTX850MGraphics VRAM2GB GDDR5
Memory8GB DDR3
128 ssd
+ 1tb 7200rpm

خارج از ایران با گرافیک gtx860 هم هست

مطمئن هستین چشمتون با مات مشکل داره؟! آخه معمولا براق واسه انعکاس نورش مشکل ایجاد میکنه :n13:
فکر نمی کنم کانفیگ براق داشته باشه چون اکثرا گیمر ها و لپ تاپ های گیمینگ رابطه خوبی باهاش ندارن :n02:

Saidgta
11-07-2014, 20:01
بالاترین کانفیگ داخل کشور گرافیک :

CPUIntel Core i7 4700MQ Haswell 2.4Ghz up To 3.4Ghz 6MB
ChipsetIntel® HM87
LCD15.6 inch (1920x1080) Full HD
VGANvidia GeForce GTX850MGraphics VRAM2GB GDDR5
Memory8GB DDR3
128 ssd
+ 1tb 7200rpm

خارج از ایران با گرافیک gtx860 هم هست

مطمئن هستین چشمتون با مات مشکل داره؟! آخه معمولا براق واسه انعکاس نورش مشکل ایجاد میکنه :n13:
فکر نمی کنم کانفیگ براق داشته باشه چون اکثرا گیمر ها و لپ تاپ های گیمینگ رابطه خوبی باهاش ندارن :n02:
من هفته پیش یه لنوو z510 خریدم ولی بعد از سه روز با 400 هزار تومن ضرر فروختمش. فقط به این خاطر که صفحه اش شدیدا چشممو اذیت میکرد.
از طرفی لپ تاپ ابزار کارمه و صفحه اش واسم خیلی مهمه.بعضی روزا تا 10 ساعت باید به صفحه اش خیره بشم... تو اون سه روزی که لنوو رو داشتم چشمام قرمز قرمز بود.
واسه همین از صفحات مات فراریم. اصلا با کیفیت تصویرشون حال نمیکنم...
در مورد تاپ ترین کانفیگش،مگه یه کانفیگ با پردازنده 4800mq نداره؟؟

و در نهایت شما بین این لپ تاپ و ایسوس N550 تاچ کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
ممنون...

amirfakhrian
11-07-2014, 21:35
صفجه براق چشم رو بیشتر اذیت می کنه و از این جهت صفحه مات بهتر است. درکل روز شاید 5،6 ساعت با لپ تاپ(msi ge60) کار می کنم و اصلا چشمم رو اذیت نمی کنه.
اگر اولویت شما کیفیت صفحه نمایش است n550 گزینه بهتری است. با اینحال کیفیت صفحه نمایش msi هم قابل قبول است.
از نظر سخت افزاری msi بهتر است و به خاطر اینکه از سری گیمینگ می باشد برای کار طولانی مدت در شبانه روز مناسبتر است.
از نظر قیمت msi به صرفه تر است و با دارا بودن پورت msata می توان حافظه ssd رو در کنار هارد اصلی نصب کنیم.
آن مدلی که پردازنده 4800 داشت مدل قدیمی تر است که دو ماه پیش وارد شد و شاید بتونید پیدا کنید.

Saidgta
11-07-2014, 21:50
صفجه براق چشم رو بیشتر اذیت می کنه و از این جهت صفحه مات بهتر است. درکل روز شاید 5،6 ساعت با لپ تاپ(msi ge60) کار می کنم و اصلا چشمم رو اذیت نمی کنه.
اگر اولویت شما کیفیت صفحه نمایش است n550 گزینه بهتری است. با اینحال کیفیت صفحه نمایش msi هم قابل قبول است.
از نظر سخت افزاری msi بهتر است و به خاطر اینکه از سری گیمینگ می باشد برای کار طولانی مدت در شبانه روز مناسبتر است.
از نظر قیمت msi به صرفه تر است و با دارا بودن پورت msata می توان حافظه ssd رو در کنار هارد اصلی نصب کنیم.
آن مدلی که پردازنده 4800 داشت مدل قدیمی تر است که دو ماه پیش وارد شد و شاید بتونید پیدا کنید.
ممنون از لطفتون.
اما طبق تحقیقاتی که کردم فهمیدم که قدرت سخت افزاری n550 حتی مقداری هم بیشتره. البته اصلا محسوس نیست. اما کمتر هم نیست.
درسته که gtx 850m از نوع ddr3 هست، ولی به واسطه فرکانس هسته بیشتر، توی بازی ها و بنچ مارکها بهتر عمل میکنه. اگه یه سر به نوت بوک چک بزنید متوجه میشید.
از طرفی لپ تاپ ام اس آی به علت اینکه فنش همیشه روشنه و حتی در حالت آیدل هم خاموش نمیشه( طبق بررسی نوت بوک چک) در روشن موندن های طولانی یکم استهلاک داره(مربوط به فن) که البته خیلی اهمیتی نداره و البته نویز بیشتری تولید میکنه.
با توجه به اینکه گیمر حرفه ای نیستم فکر کنم ایسوس انتخاب بهتری باشه.
از راهنمایی خوبتون بسیار ممنونم.
با آرزوی بهترین ها...

Akom@n
12-07-2014, 11:18
ممنون از لطفتون.
اما طبق تحقیقاتی که کردم فهمیدم که قدرت سخت افزاری n550 حتی مقداری هم بیشتره. البته اصلا محسوس نیست. اما کمتر هم نیست.
درسته که gtx 850m از نوع ddr3 هست، ولی به واسطه فرکانس هسته بیشتر، توی بازی ها و بنچ مارکها بهتر عمل میکنه. اگه یه سر به نوت بوک چک بزنید متوجه میشید.
از طرفی لپ تاپ ام اس آی به علت اینکه فنش همیشه روشنه و حتی در حالت آیدل هم خاموش نمیشه( طبق بررسی نوت بوک چک) در روشن موندن های طولانی یکم استهلاک داره(مربوط به فن) که البته خیلی اهمیتی نداره و البته نویز بیشتری تولید میکنه.
با توجه به اینکه گیمر حرفه ای نیستم فکر کنم ایسوس انتخاب بهتری باشه.
از راهنمایی خوبتون بسیار ممنونم.
با آرزوی بهترین ها...

بر چه اساسی اینو می گید؟!
اتفاقا من هر چی بنچ مارک و فریم ریت واسه بازی ها دیدم خصوصا در مورد کارت گرافیک این لپتاپ msi عملکرد به وضوح بهتری داشته
جالبه که ریویو نوت بوک چک هم همه جا میگه 850 ddr5 به وضوح بهتره، شما از کجا اینو متوجه شدین نمیدونم!:n13:

Cinebench R15

CPU Multi 64Bit

Asus N750JK-T4042H ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
464 Points ∼30%

MSI GE70-2PCi785 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
642 Points ∼41%+38%'

فقط تو pcmark کمی کم آورده که اونم به خاطر هاردش هست، چون مدلی که نوتبوک چک تست کرده یه هارد 5400 نه چندان جالب داره
گرچه بازم تو pcmark7 بهتر عمل کرده

PCMark 7 in comparison

Nokia Booklet 3G ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (min)
Z530, Graphics Media Accelerator (GMA) 500

457

...

Toshiba L50-A-10Q ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4700MQ, GeForce GT 740M

3183

HP Envy 17-j110eg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4702MQ, GeForce GT 750M

3185

Lenovo ThinkPad W540 20BGCTO1WW ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4700MQ, Quadro K1100M

3204

Asus N750JK-T4042H
4700HQ, GeForce GTX 850M

3205

MSI GE70-i765M287 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4700MQ, GeForce GTX 765M

3207

Asus N750JV-T4110H ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4700HQ, GeForce GT 750M

3211

Asus VivoBook V551LB-DB71T ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4500U, GeForce GT 740M

3217

...

Sony Vaio SV-Z1311Z9EX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (max)
3612QM, HD Graphics 4000

6624

3DMark 11 in comparison

Acer Aspire One 722-C52kk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (min)
C-50, Radeon HD 6250

186

...

Schenker W503 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4800MQ, GeForce GTX 765M

4318

Lenovo IdeaPad Y510p ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4700MQ, GeForce GT 750M SLI

4542

Ibuypower Battalion 101 W670SJQ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4900MQ, GeForce GTX 850M

4604

Asus N750JK-T4042H
4700HQ, GeForce GTX 850M

4616

MSI GX60 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
A10-4600M, Radeon HD 7970M

4633

Nexoc M731 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4810MQ, GeForce GTX 850M

4659

MSI GE70-2PCi785 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4700HQ, GeForce GTX 850M

4716

...

Schenker XMG P724 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (max)
4810MQ, GeForce GTX 880M SLI

12756

3DMark 11 - 1280x720 Performance

Asus N750JK-T4042H ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4616 Points ∼35%

Asus N750JV-T4110H ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2735 Points ∼21%-41%

4716 Points ∼36%+2%

Nexoc M731 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4659 Points ∼35%+1%

3DMark (2013)

1280x720 Ice Storm Standard Score

90772 Points ∼61%

70024 Points ∼47%-23%

100649 Points ∼68%+11%

99736 Points ∼67%+10%

1280x720 Cloud Gate Standard Score

12726 Points ∼52%

8871 Points ∼37%-30%

14681 Points ∼61%+15%

13962 Points ∼58%+10%

HP Envy 17-j110eg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
8632 Points ∼36%-32%

1920x1080 Fire Strike Standard Score

2766 Points ∼28%

1508 Points ∼15%-45%

3404 Points ∼34%+23%

2801 Points ∼28%+1%

1527 Points ∼15%-45%

فریم ریت بازی هارو هم مقایسه کنید بتری msi محسوسه

از لحاظ پرفورمنس n550 کم میاره، برتری n550 صفحه نمایشش هست (که طبیعیه به خاطر مولتی مدیا بودن):n16:

Saidgta
12-07-2014, 12:34
بر چه اساسی اینو می گید؟!
اتفاقا من هر چی بنچ مارک و فریم ریت واسه بازی ها دیدم خصوصا در مورد کارت گرافیک این لپتاپ msi عملکرد به وضوح بهتری داشته
جالبه که ریویو نوت بوک چک هم همه جا میگه 850 ddr5 به وضوح بهتره، شما از کجا اینو متوجه شدین نمیدونم!:n13:

Cinebench R15

CPU Multi 64Bit

464 Points ∼30%

642 Points ∼41%+38%'

فقط تو pcmark کمی کم آورده که اونم به خاطر هاردش هست، چون مدلی که نوتبوک چک تست کرده یه هارد 5400 نه چندان جالب داره
گرچه بازم تو pcmark7 بهتر عمل کرده

PCMark 7 in comparison

Nokia Booklet 3G ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (min)
Z530, Graphics Media Accelerator (GMA) 500

457

...

Toshiba L50-A-10Q ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4700MQ, GeForce GT 740M

3183

4702MQ, GeForce GT 750M

3185

Lenovo ThinkPad W540 20BGCTO1WW ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4700MQ, Quadro K1100M

3204

Asus N750JK-T4042H
4700HQ, GeForce GTX 850M

3205

MSI GE70-i765M287 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4700MQ, GeForce GTX 765M

3207

4700HQ, GeForce GT 750M

3211

Asus VivoBook V551LB-DB71T ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4500U, GeForce GT 740M

3217

...

Sony Vaio SV-Z1311Z9EX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (max)
3612QM, HD Graphics 4000

6624

3DMark 11 in comparison

Acer Aspire One 722-C52kk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (min)
C-50, Radeon HD 6250

186

...

Schenker W503 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4800MQ, GeForce GTX 765M

4318

Lenovo IdeaPad Y510p ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4700MQ, GeForce GT 750M SLI

4542

Ibuypower Battalion 101 W670SJQ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4900MQ, GeForce GTX 850M

4604

Asus N750JK-T4042H
4700HQ, GeForce GTX 850M

4616

MSI GX60 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
A10-4600M, Radeon HD 7970M

4633

4810MQ, GeForce GTX 850M

4659

4700HQ, GeForce GTX 850M

4716

...

Schenker XMG P724 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (max)
4810MQ, GeForce GTX 880M SLI

12756

3DMark 11 - 1280x720 Performance

4616 Points ∼35%

2735 Points ∼21%-41%

4716 Points ∼36%+2%

4659 Points ∼35%+1%

3DMark (2013)

1280x720 Ice Storm Standard Score

90772 Points ∼61%

70024 Points ∼47%-23%

100649 Points ∼68%+11%

99736 Points ∼67%+10%

1280x720 Cloud Gate Standard Score

12726 Points ∼52%

8871 Points ∼37%-30%

14681 Points ∼61%+15%

13962 Points ∼58%+10%

8632 Points ∼36%-32%

1920x1080 Fire Strike Standard Score

2766 Points ∼28%

1508 Points ∼15%-45%

3404 Points ∼34%+23%

2801 Points ∼28%+1%

1527 Points ∼15%-45%

فریم ریت بازی هارو هم مقایسه کنید بتری msi محسوسه

از لحاظ پرفورمنس n550 کم میاره، برتری n550 صفحه نمایشش هست (که طبیعیه به خاطر مولتی مدیا بودن):n16:
این آمار و ارقامی که شما آوردید اصلا مربوط به GE60 یا N550 نیست!
ماله GE70 و N750 هست گویا...
به تصویر ضمیمه شده نگاه کنید؛ رتبه گرافیک GTX 850m در بین کارتهای گرافیک 49 هست؛ در حالی که GTX 765m رتبه ی 54 رو داره.(نوت بوک چک).
از طرفی Asus N550 i7&GTX850m تونسته از سایت نوت بوک چک امتیاز 100 درصد رو بگیره؛ به لینک زیر مراجعه کنید:
تعداد خیلی کمی از لپ تاپ ها میتونن همچین امتیازی رو بگیرن. در مقابل ام اس آی GE60 تونسته امتیاز 83 درصد رو بگیره:
این امتیاز مربوط به نسبت قیمت به کارایی هست.
با اینکه ایسوس قیمت بالاتری داره ولی با این حال امتیاز 100 درصد رو گرفته و این نشون دهنده برتری محسوس اون هست.

اون بنچمارکهایی که شما دیدید مربوط به N550 با پردازنده i5 و گرافیک gt 750 هست. اون مدل اصلا مورد بحث ما نیست.
به هر حال این برتری هم باید وجود داشته باشه تا اون اختلاف قیمت 400 هزار تومنی توجیح بشه.
پس خیلی غیر طبیعی و غیر قابل قبوب نیست. چون این دو تا لپ تاپ اصلا در یک قیمت نیستن.

Akom@n
12-07-2014, 12:54
این آمار و ارقامی که شما آوردید اصلا مربوط به GE60 یا N550 نیست!
ماله GE70 و N750 هست گویا...
به تصویر ضمیمه شده نگاه کنید؛ رتبه گرافیک GTX 850m در بین کارتهای گرافیک 49 هست؛ در حالی که GTX 765m رتبه ی 54 رو داره.(نوت بوک چک).
از طرفی Asus N550 i7&GTX850m تونسته از سایت نوت بوک چک امتیاز 100 درصد رو بگیره؛ به لینک زیر مراجعه کنید:
تعداد خیلی کمی از لپ تاپ ها میتونن همچین امتیازی رو بگیرن. در مقابل ام اس آی GE60 تونسته امتیاز 83 درصد رو بگیره:
این امتیاز مربوط به نسبت قیمت به کارایی هست.
با اینکه ایسوس قیمت بالاتری داره ولی با این حال امتیاز 100 درصد رو گرفته و این نشون دهنده برتری محسوس اون هست.

اون بنچمارکهایی که شما دیدید مربوط به N550 با پردازنده i5 و گرافیک gt 750 هست. اون مدل اصلا مورد بحث ما نیست.
به هر حال این برتری هم باید وجود داشته باشه تا اون اختلاف قیمت 400 هزار تومنی توجیح بشه.
پس خیلی غیر طبیعی و غیر قابل قبوب نیست. چون این دو تا لپ تاپ اصلا در یک قیمت نیستن.

سخت افزار مشابه هست دوست عزیز و همچنین سیستم کولینگ و طراحی
شما گفتین نوتبوک چک، منم از همون سایت براتون گذاشتم و چون n550jk i7 و ge60 apache بررسی نشده بوده از 17 اینچی هاشون استفاده کردم
ضمنا شما دارین n550 سری جدید رو با ge60 سری قدیم مقایسه می کنید؟! :n04:
آخرش هم به این نتیجه می رسید که n550 بهتره :n09:
خوب ge60 هم 850 ddr5 داره! که قوی تر از 850 عادی هست!
اون امتیاز هم جوک بود دوست عزیز :n02: همین n750 83 گرفته، اون مدل هنوز ریویو نشده که امتیاز بگیره!!
ایسوس فقط مدت کوتاهی هست که گرون تر از ge60 شده و تا همین چند وقت پیش هم قیمت بودند که این بر می گرده به سیاست شرکت ها
(قیمت قبلی هر دو 1200 دلار بود که msi مدل 850 رو 100 دلار و مدل 860 رو 50 دلار قیمتش رو کم کرد که البته معمولا این کارو می کنه و هر سری بعد از مدتی ارزون میشه برخلاف ایسوس)
اگه بخوام هم قیمت مقایسه کنم اون وقت n550 باید با ge60 apache pro مقایسه کنم که gtx860 داره و دیگه هیچ حرفی واسه گرافیک n550 نمی مونه:n02:
بحث من روی مدل فعلی شرکت ها هست

Saidgta
12-07-2014, 13:08
سخت افزار مشابه هست دوست عزیز و همچنین سیستم کولینگ و طراحی
شما گفتین نوتبوک چک، منم از همون سایت براتون گذاشتم و چون n550jk i7 و ge60 apache بررسی نشده بوده از 17 اینچی هاشون استفاده کردم
ضمنا شما دارین n550 سری جدید رو با ge60 سری قدیم مقایسه می کنید؟! :n04:
آخرش هم به این نتیجه می رسید که n550 بهتره :n09:
خوب ge60 هم 850 ddr5 داره! که قوی تر از 850 عادی هست!
اون امتیاز هم جوک بود دوست عزیز :n02: همین n750 83 گرفته، اون مدل هنوز ریویو نشده که امتیاز بگیره!!
ایسوس فقط مدت کوتاهی هست که گرون تر از ge60 شده و تا همین چند وقت پیش هم قیمت بودند که این بر می گرده به سیاست شرکت ها
(قیمت قبلی هر دو 1200 دلار بود که msi مدل 850 رو 100 دلار و مدل 860 رو 50 دلار قیمتش رو کم کرد که البته معمولا این کارو می کنه و هر سری بعد از مدتی ارزون میشه برخلاف ایسوس)
اگه بخوام هم قیمت مقایسه کنم اون وقت n550 باید با ge60 apache pro مقایسه کنم که gtx860 داره و دیگه هیچ حرفی واسه گرافیک n550 نمی مونه:n02:
بحث من روی مدل فعلی شرکت ها هست

دوست عزیز تو کشور ما اصلا n550 با گرافیک 750m وجود نداره.
تا بوده همین نسخه gtx 850m بوده!!!
ار ابتدا هم مقایسه بین همینا بوده!
من نه ام اس آی دارم و نه ایسوس که بخوام الکی از لپ تاپ خودم تعریف کنم. حسابی تحقیق کردم تا بتونم انتخاب درستی انجام بدم.
در ضمن اون سایت نوت بوک چک هم سایت معتبری هست و مطمین باشید بیشتر از من و شما کارشون رو بلدن و بعید میدونم واسه خنده و الکی به چیزی امتیاز بدن!
از طرفی ge60 آپاچی پرو هم قابل قیاس با ایسوس n550 نیست چون قیمتش بیشتره.
بحث ما هم از ابتدا مقایسه دوتا لپ تاپ زیر بوده و در پی انتخاب یکی از این دوتا بودم:
msi ge60 i7 : Gtx 765m
vs
asus n550 i7 :Gtx 850m

لطفا تعصباتتون رو کنار بذارید. من توی همون پست اول هم گفتم که تفاوت پرفورمنس این دوتا اصلا محسوس نیست و اصلا ارزش بحث کردن نداره.
فقط چون ایسوس چندتا مزیت مثل صفحه نمایش به مراتب بهتر و لمسی،صدای به مراتب بهتر ، Leap motion و کیفیت ساخت بهتر رو داره، اگه کسی داشته باشه بهتره 400 تومن بیشتر هزینه کنه و همون ایسوس رو بخره...
همین.

Akom@n
12-07-2014, 13:37
دوست عزیز تو کشور ما اصلا n550 با گرافیک 750m وجود نداره.
تا بوده همین نسخه gtx 850m بوده!!!
ار ابتدا هم مقایسه بین همینا بوده!
من نه ام اس آی دارم و نه ایسوس که بخوام الکی از لپ تاپ خودم تعریف کنم. حسابی تحقیق کردم تا بتونم انتخاب درستی انجام بدم.
در ضمن اون سایت نوت بوک چک هم سایت معتبری هست و مطمین باشید بیشتر از من و شما کارشون رو بلدن و بعید میدونم واسه خنده و الکی به چیزی امتیاز بدن!
از طرفی ge60 آپاچی پرو هم قابل قیاس با ایسوس n550 نیست چون قیمتش بیشتره.
بحث ما هم از ابتدا مقایسه دوتا لپ تاپ زیر بوده و در پی انتخاب یکی از این دوتا بودم:
msi ge60 i7 : Gtx 765m
vs
asus n550 i7 :Gtx 850m

لطفا تعصباتتون رو کنار بذارید. من توی همون پست اول هم گفتم که تفاوت پرفورمنس این دوتا اصلا محسوس نیست و اصلا ارزش بحث کردن نداره.
فقط چون ایسوس چندتا مزیت مثل صفحه نمایش به مراتب بهتر و لمسی،صدای به مراتب بهتر ، Leap motion و کیفیت ساخت بهتر رو داره، اگه کسی داشته باشه بهتره 400 تومن بیشتر هزینه کنه و همون ایسوس رو بخره...
همین.

n550jv پس چیه اون وقت؟! داداش شما از بازار خبر نداری، نه از داخل و نه از خارج!
طوری هم میگین تا بوده همین بوده که انگار نمی دونین الان 5-6 ماه هم نیست که این لپتاپ سری جدید وارد شده
تازه بر اساس استدلال شما هم خوب الان ge60 apche با گرافیک 850 فروش رسمی داره و اتفاقا مدل قبلی کمیاب شده

ge60 apche pro و n550 jk هر دو 1200 دلار هستن، که قیمت شون دقیقا مساویه! حالا چطوریه که ge60 بیشتره خدا میدونه

اون 100% اصلا از ریویو نوتبوک چک نیست چون هنوز ریویو نکرده! از ریویو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست که 100% داده
جالبه شما 83 درصد n750 رو نمی بینین، یعنی 17 اینچ بودن این قدر چیز بدیه؟!!
اگه خود نوتبوک چک ریویو کرده بود خوب یه چیزی
در اخر هم پس به نظرتون این 5% هم منطقیه؟!

داداش من خودم به خیلی ها همین جا n550 پیشنهاد دادم و قبولش دارم این لپتاپ رو
اما شما وقتی مدل جدید ge60 داخل کشور هست داری مدل قبلی رو با n550 مقایسه می کنی!
خوب اگه می خوای خوب انتخاب کنی این دو تا باید مقایسه بشن
به نظر من این شما هستین که رو این لپتاپ تعصب عجیبی دارین و حاضرین با مدل قبلی یه شرکت مقایسه کنید تا بگید این بهتره!
وگرنه من این برتری هایی که گفتین رو قبول دارم چون لپاپ سری مولتی مدیاست!

Saidgta
12-07-2014, 14:11
n550jv پس چیه اون وقت؟! داداش شما از بازار خبر نداری، نه از داخل و نه از خارج!
طوری هم میگین تا بوده همین بوده که انگار نمی دونین الان 5-6 ماه هم نیست که این لپتاپ سری جدید وارد شده
تازه بر اساس استدلال شما هم خوب الان ge60 apche با گرافیک 850 فروش رسمی داره و اتفاقا مدل قبلی کمیاب شده

ge60 apche pro و n550 jk هر دو 1200 دلار هستن، که قیمت شون دقیقا مساویه! حالا چطوریه که ge60 بیشتره خدا میدونه

اون 100% اصلا از ریویو نوتبوک چک نیست چون هنوز ریویو نکرده! از ریویو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست که 100% داده
جالبه شما 83 درصد n750 رو نمی بینین، یعنی 17 اینچ بودن این قدر چیز بدیه؟!!
اگه خود نوتبوک چک ریویو کرده بود خوب یه چیزی

داداش من خودم به خیلی ها همین جا n550 پیشنهاد دادم و قبولش دارم این لپتاپ رو
اما شما وقتی مدل جدید ge60 داخل کشور هست داری مدل قبلی رو با n550 مقایسه می کنی!
خوب اگه می خوای خوب انتخاب کنی این دو تا باید مقایسه بشن
به نظر من این شما هستین که رو این لپتاپ تعصب عجیبی دارین و حاضرین با مدل قبلی یه شرکت مقایسه کنید تا بگید این بهتره!
وگرنه من این برتری هایی که گفتین رو قبول دارم چون لپاپ سری مولتی مدیاست!
در مورد n550jv هم حق با شماست.دقت نکرده بودم.
ولی اون قیمتش حدود 3100 هست و اصلا بحثش جداست.
از ابتدا هم مقایسه بین این دو تا بوده؛ این صد بار:
msi ge60 i7 gtx765m
asus n550 i7 gtx850m
ما اصلا به مدلای دیگه چیکار داریم؟؟؟
من دارم تحقیق میکنم تا بتونم بین اون دوتا یکی رو انتخاب کنم و بخرم.
در ضمن نسخه جدید GE60 که مجهز به گرافیک GTX 860m هست تو ایران پیدا میشه؟
من حاظرم بخرم! کجا داره و قیمت؟
من که هیچ جا ندیدم...

Saidgta
12-07-2014, 14:24
راستی یه چیزی!
شما اومدی GE70 رو با N750 مقایسه کردی و بعد به این نتیجه رسیدی که GE60 از N550 بهتره؟!!!!
عزیز N750 کارت گرافیک 2گیگ داره ولی n550 چهار گیگ هست.
دوم اینکه صفحه نمایش n550 لمسی و شفاف هست و ips هست و کیفیتش از n750 به مراتب بیشتره.
سوما وزنش نیم کیلو کمتره!
(پس اون 83 درصد اصلا امتیاز n550 نیست عزیز)
از اون طرف ge70 کلا کانفیگش با ge60 فرق داره و کارت گرافیکش gtx850m ddr5 هست.
واقعا خنده داره. شما اومدی نسخه بهبود یافته GE60 رو با نسخه ضعیف تر N550 مقایسه کردی و در آخر نتیجه گرفتی که GE60 قوی تره!!!
به این میگن تعصب!

amirfakhrian
12-07-2014, 16:28
دوست عزیز لپ تاپ من ge60 با گرافیک gtx765 است که 3 ماه پیش وارد شد و الانم خیلی کم است و به جای اون،سری جدیدش با گرافیک gtx850 وارد شد. n550jk (گرافیک 850)هم تازه دو ماه است وارد بازار شده است و قبل از ورود این لپ تاپ مدل n550jv (گرافیک 750) در بازار یافت می شد. بنابراین شما باید سری جدید n550 ( با قیمت3.95 میلیون) رو با سری جدید ge60( با قیمت 3.8 میلیون) مقایسه کنید و اینقدر تعصب نداشته باشید. بیشتر کاربران اینجا با سایت نوت بوک چک آشنا هستند و بدونید که نقدهای مربوط به این لپ تاپ ها رو هم در این سایت و هم در سایت های مشابه به طور کامل بررسی کردم و همین طوری از روی شنیده ها چیزی نمی گم. نه من پول لپ تاپ شما رو می دهم که نگرانش باشم و نه این دو شرکت سخت افزاری مال بنده است. میتونید هر دو مدل جدید n550 و ge60 رو در سایت آل دیجیتال با قیمت ببینید.

Akom@n
12-07-2014, 17:21
راستی یه چیزی!
شما اومدی GE70 رو با N750 مقایسه کردی و بعد به این نتیجه رسیدی که GE60 از N550 بهتره؟!!!!
عزیز N750 کارت گرافیک 2گیگ داره ولی n550 چهار گیگ هست.
دوم اینکه صفحه نمایش n550 لمسی و شفاف هست و ips هست و کیفیتش از n750 به مراتب بیشتره.
سوما وزنش نیم کیلو کمتره!
(پس اون 83 درصد اصلا امتیاز n550 نیست عزیز)
از اون طرف ge70 کلا کانفیگش با ge60 فرق داره و کارت گرافیکش gtx850m ddr5 هست.
واقعا خنده داره. شما اومدی نسخه بهبود یافته GE60 رو با نسخه ضعیف تر N550 مقایسه کردی و در آخر نتیجه گرفتی که GE60 قوی تره!!!
به این میگن تعصب!

داداش شما نمی خوای قبول کنی یا اطلاعاتت کافی نیست!

شما بحث قیمت رو کردین من گفتم اگه قیمت رو در نظر بگیرین ge60 با همین قیمت 860 داره اما داخل ایران نیست، گرچه همین 850 دار هم از 850 روی n550 قوی تره
رم کارت گرافیک مقدارش اهمیت کمتری داره تا نوعش و حتی 1 گیگ ddr5 هم بهتر از 4 گیگ ddr3 هست
در مورد امتیاز من دیگه حرفی ندارم چون شما نمی خوای قبول کنی و اصلا این دوتا جمله رو نادیده گرفتی

اون 100% اصلا از ریویو نوتبوک چک نیست چون هنوز ریویو نکرده! از ریویو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هست که 100% داده
وگرنه نوتبوک چک به لپتاپ های بهتر از این نمره 100 نمیده

خوب من هم می گم مقایسه شما اشتباه هست که یه مدل 2013 از msi رو برداشتین با مدل 2014 از ایسوس مقایسه می کنید!
اون هم وقتی مدل 2014 msi داخل بازار هست
من نسخه بهبور یافته رو مقایسه نکردم دوست عزیز، همه هم می دونن که از نظر پرفورمنس مدل های 15 و 17 اینچ تفاوت خاصی ندارن و بعضا کولینگ 17 اینچ ها بهتره فقط
من اومدم نسخه 2014 و پایه ge70 که اتفاقا هیچ امکانات اضافه ای نداشته (حتی هارد 7200 هم برداشته شد بود) رو با n750 مقایسه کردم که اون هم مدل 2014 بود و پایه
چون این سایت 15 اینچی هارو بررسی نکرده بود
حتی ge60 apache pro رو هم می گفتم باز هم منطقی بود چون هم قیمت این n550jk هست

منم دیگه پستی نمی زارم چون فکر میکنم دیگه بحث از حالت علمی در اومده:n16:

Saidgta
12-07-2014, 17:50
درسته. حق با شماست.
نسخه آپاچی رو دیجیکالا آورده که کارت گرافیکش GTX850m هست.
دوستان این GE60 مدلی داره که صفحه اش روکش مات نداشته باشه؟

Akom@n
12-07-2014, 19:12
درسته. حق با شماست.
نسخه آپاچی رو دیجیکالا آورده که کارت گرافیکش GTX850m هست.
دوستان این GE60 مدلی داره که صفحه اش روکش مات نداشته باشه؟

البته قصد جسارت نداشتم :n06:
در مورد چیز هایی مثل صفحه نمایش حق با شما بود و بحث من فقط روی پرفورمنس بود

متاسفانه من مدلی ندیدم که مات نباشه
اما برای اطلاع دقیق از این که چنین مدلی وارد ایران شده یا نه می تونید به شرکت ماتریس ایمیل بزنید

Saidgta
12-07-2014, 21:33
البته قصد جسارت نداشتم :n06:
در مورد چیز هایی مثل صفحه نمایش حق با شما بود و بحث من فقط روی پرفورمنس بود

متاسفانه من مدلی ندیدم که مات نباشه
اما برای اطلاع دقیق از این که چنین مدلی وارد ایران شده یا نه می تونید به شرکت ماتریس ایمیل بزنید
راستش من شدیدا با صفحات مات مشکل دارم و واسه همین هفته قبل یه لنوو z510 خریدم و بعد از سه روز با 400 تومن ضرر فروختمش.
از طرفی استایل و تیپ سری گیم ام اس آی خیلی مناسب کار من نیست. دو روز دیگه میخوام اینو ببرم سر کلاس! میشم سوژه دانشجوها...
از طرفی گیمر حرفه ای هم نیستم؛ به قول یارو گفتنی قدیم گیمریم! الان تکو توک عناوین جدید و مطرح رو بازی میکنم... در مجموع اختلاف زیادی هم از نظر پرفورمنس بین این دوتا لپ تاپ نیست.
پس با توجه به نیازهام، فکر میکنم خریدن ایسوس عاقلانه تر باشه.
ممنون از راهنمایی هاتون

Akom@n
12-07-2014, 21:44
راستش من شدیدا با صفحات مات مشکل دارم و واسه همین هفته قبل یه لنوو z510 خریدم و بعد از سه روز با 400 تومن ضرر فروختمش.
از طرفی استایل و تیپ سری گیم ام اس آی خیلی مناسب کار من نیست. دو روز دیگه میخوام اینو ببرم سر کلاس! میشم سوژه دانشجوها...
از طرفی گیمر حرفه ای هم نیستم؛ به قول یارو گفتنی قدیم گیمریم! الان تکو توک عناوین جدید و مطرح رو بازی میکنم... در مجموع اختلاف زیادی هم از نظر پرفورمنس بین این دوتا لپ تاپ نیست.
پس با توجه به نیازهام، فکر میکنم خریدن ایسوس عاقلانه تر باشه.
ممنون از راهنمایی هاتون

فکر کنم انتخاب خوبی داشتین چون میگین فقط واسه گیم نمی خواین و از طرفی هم شفاف می خواین
انشالله فنش براتون بچرخه :n06:

890239055
12-07-2014, 23:57
سلام کسی نمیدونه اهواز کجا میشه GE60 خرید

Saidgta
13-07-2014, 00:17
چرا از دیجیکالا نمیخرید؟
سایت معتبری هست.

890239055
13-07-2014, 16:27
چرا از دیجیکالا نمیخرید؟
سایت معتبری هست.

من یه لپتاپ ایسوز n550jv از اهواز خریدم خراب بود مغازه دار ازم پس نگرفت مرجوع کنه با اینکه مثلا نمایندگیش بود ولی چون داخل دست رس بود رفتم ازش شکایت کردم با اینکه چهار ماه طول کشیده هنوز مونده تا به نتیجه برسم حالا برم از یه سایت که حدا میدونه کجا تهرانه بخرم بعد اون موقع اگه خراب بود پس نگرفت هی بیام و برم تهران دنبال شکایت در ضمن اکثرا سایت ها گرون تر از مغازه ها میدن اون زمانی که n550 رو خریدم 3800 داخل هیچ سایتی زیر 4 میلیون ندیده بودم

Akom@n
13-07-2014, 18:15
به خود ماتریس ایمیل بزنید و ازشون آدرس نمایندگی شهرتون رو بپرسین:n06:

Saidgta
13-07-2014, 18:48
من یه لپتاپ ایسوز n550jv از اهواز خریدم خراب بود مغازه دار ازم پس نگرفت مرجوع کنه با اینکه مثلا نمایندگیش بود ولی چون داخل دست رس بود رفتم ازش شکایت کردم با اینکه چهار ماه طول کشیده هنوز مونده تا به نتیجه برسم حالا برم از یه سایت که حدا میدونه کجا تهرانه بخرم بعد اون موقع اگه خراب بود پس نگرفت هی بیام و برم تهران دنبال شکایت در ضمن اکثرا سایت ها گرون تر از مغازه ها میدن اون زمانی که n550 رو خریدم 3800 داخل هیچ سایتی زیر 4 میلیون ندیده بودم
دوست عزیز فروش دیجیکالا در روز بیشتر از 1 میلیارد تومنه.
من شخصا بالای 15 میلیون تومن ازش خرید داشتم!
یک هفته مهلت تست بهت میده و از همه فروشنده های شهرتون مطمئن تره! خیالت راحت باشه.
من خودم یه سری از مهلت تستش استفاده کردم و بدون چون و چرا واسم تعویضش کردن.
از طرفی وقتی از دیجیکالا خرید میکنی اصلا نمیخواد نگران تاریخ روی کارت گارانتیت باشی. گارانتیت از وقتی شروع میشه که دیجیکالا فاکتورو واست صادر میکنه. کدوم مغازه داری اینجوری جنس میفروشه؟!!!

890239055
13-07-2014, 20:00
به خود ماتریس ایمیل بزنید و ازشون آدرس نمایندگی شهرتون رو بپرسین:n06:

بهش ایمیل دادم ولی جواب نداد

دوست عزیز فروش دیجیکالا در روز بیشتر از 1 میلیارد تومنه.
من شخصا بالای 15 میلیون تومن ازش خرید داشتم!
یک هفته مهلت تست بهت میده و از همه فروشنده های شهرتون مطمئن تره! خیالت راحت باشه.
من خودم یه سری از مهلت تستش استفاده کردم و بدون چون و چرا واسم تعویضش کردن.
از طرفی وقتی از دیجیکالا خرید میکنی اصلا نمیخواد نگران تاریخ روی کارت گارانتیت باشی. گارانتیت از وقتی شروع میشه که دیجیکالا فاکتورو واست صادر میکنه. کدوم مغازه داری اینجوری جنس میفروشه؟!!!

بعد اونوقت چطور از اهواز پس میگیره

Saidgta
13-07-2014, 21:17

بعد اونوقت چطور از اهواز پس میگیره
واسشون پستش میکنید!
تو ایران فروشنده ای معتبر تر از دیجیکالا پیدا نمیکنید.
کدوم فروشنده ای 7 روز مهلت تست میده بهتون؟
دیجیکالا سومین فروشگاه کالای دیجیتال در جهانه.
اینقدر نگران نباشید.

Akom@n
14-07-2014, 15:02

معمولا چند ساعت تا 1 یا 2 روز جواب میدادن که:n13:
به هر حال به شماره ی پشتیبانی هم می تونید زنگ بزنید
البته می تونید از فروشگاه آنلاین هم بخرید (مثل همین دیجی کالا و ... )

Saidgta
14-07-2014, 23:16
دوستان گیمر واسه اینکه یه بازی رو روی رزولیشن پایینتر انجام داد ، باید چیکار کرد که فول اسکرین بمونه و به عبارتی تو کل صفحه فیکس بشه؟

Saidgta
15-07-2014, 00:47
دوستان خودم جوابشو پیدا کردم.
من به تازگی یه ایسوس n550 خریدم و متوجه شدم که روی رزولیشن FullHD و با تنظیمات گرافیکی حداکثر(اولترا + AA4 و...) مقداری افت فریم وجود داره و بازی اونطور که باید به آدم نمیچسبه.(که این افت فریم توی همه لپ تاپ های زیر 7 تومن طبیعیه...البته تو بعضی از بازی های خاص...)
پس تصمیم گرفتم رزولیشن رو به اچ دی کاهش بدم. اما متوجه شدم که با این کار اطراف تصویر فضاهای خالیه سیاه ایجاد میشه و همه لپ تاپ ها روی ویندوز 7 و 8 و 8.1 این مشکل رو دارن.
حالا واسه حل این مشکل راه حل زیر رو کشف کردم که اینجا هم میذارم تا دوستان ام اس آی دار هم استفاده کنن و لذت ببرن:
1-اول از همه روی دسکتاپ کلیک راست کنید، و به منوی تغییر رزولیشن برید و سپس روزلیشن صفحه رو بذارید روی 768×1366 و پنجره مربوطه رو ببندید.
2. حالا کلیدهای زیر رو فشار بدید:
Alt+Control+F11
حالا یکی از گزینه ها که یه همچین چیزیه (scale to fit full screen) رو انتخاب کنید.
3. حالا بازیتون رو اجرا کنید و از طریق منوی تنظیمات گرافیکیش، رزولیشن رو بذارید روی 768×1366 و جزییات گرافیکی رو بذارید روی اولترا و واسه خودتون صفا کنید.
امیدوارم مفید بوده باشه...

Public Enemy
15-07-2014, 22:52
با سلام خدمت دوستان عزیز .

دوستان اینجا کسانی هستند که MSI GE60 Apache رو خریداری کرده باشند ؟‌

یه عکس از هاردشون با نرم افزار Crystaldiskinfo می خوام ( هارد 1 ترا بایتی )

Akom@n
18-07-2014, 13:02
با سلام خدمت دوستان عزیز .

دوستان اینجا کسانی هستند که MSI GE60 Apache رو خریداری کرده باشند ؟‌

یه عکس از هاردشون با نرم افزار Crystaldiskinfo می خوام ( هارد 1 ترا بایتی )

البته لپتاپ خودم نیست واسه یکی از آشنا ها هست که تازه گرفته،

Public Enemy
19-07-2014, 14:51
با تشکر .

می شه بگین در چه شرایطی از نرم افزار عکس گرفتین ؟

ظاهرا دمای هارد دیسک این لپ تاپ بالاتر از دمای سایر لپ تاپ هاست ( حدود 10 درجه ! البته دمای معمولی هستش و جای نگرانی نداره ) . این مورد یعنی دمای بالای هارد رو یکی از دوستان بهم گفت ولی سیستم تست نداشتم بررسی کنم

Akom@n
19-07-2014, 23:30
با تشکر .

می شه بگین در چه شرایطی از نرم افزار عکس گرفتین ؟

ظاهرا دمای هارد دیسک این لپ تاپ بالاتر از دمای سایر لپ تاپ هاست ( حدود 10 درجه ! البته دمای معمولی هستش و جای نگرانی نداره ) . این مورد یعنی دمای بالای هارد رو یکی از دوستان بهم گفت ولی سیستم تست نداشتم بررسی کنم

مرورگر باز بود با 3 تا تب (chrome)
cooler bost هم خاموش و بدون کولپد

yoosefshaskol
19-08-2014, 20:44
دوستان یه سوال
این لپ تاپ ge60 apache رو وقتی روش cpu-z رو نصب کردم نوع چیپست رو ننوشته بود که hm86 هست یا hm87 و به جاش نوشته بود id8c49
این یعنی چی؟الان چیپستش چیه؟

Ali-AM
21-08-2014, 20:06
سلام دوستان
میخاستم بدونم لپ تاپ MSI GE60 2PC Apache نقاط ضعف و قوتش چیه؟
میخاستم این لپ تاپ رو بگیرم لطفا اونهایی که این لپ تاپ رو دارن بگن کلا این لپ تاپ چجوریاست؟ارزشش رو داره حدود 4 تومن پول واسش بدم؟
اگه بگیرم به احتمال زیاد ssd دارش رو میگیرم

u2u_2007
22-08-2014, 11:06
سلام من یه GE602oc دارم میخواستم ببینم میشه رو لپ تاپم SSD نصب کنم؟

Akom@n
23-08-2014, 14:00
سلام دوستان
میخاستم بدونم لپ تاپ MSI GE60 2PC Apache نقاط ضعف و قوتش چیه؟
میخاستم این لپ تاپ رو بگیرم لطفا اونهایی که این لپ تاپ رو دارن بگن کلا این لپ تاپ چجوریاست؟ارزشش رو داره حدود 4 تومن پول واسش بدم؟
اگه بگیرم به احتمال زیاد ssd دارش رو میگیرم

لپ تاپ خوبیه و مناسب گیم و کارهای حرفه ای البته در سطح متوسط هست
نقاط ضعف به نظر من فقط کولینگش هست (که البته تو این قیمت و حجم و قطر لپتاپ عادی هست)
باید موقع استفاده سنگین جریان هوای خوبی براش آماده کرد
نقاط قوت هم کیبورد و صفحه مات و گرافیک خوب و ساپورت msata هست

سلام من یه GE602oc دارم میخواستم ببینم میشه رو لپ تاپم SSD نصب کنم؟
پورت msata رو که داره ،
بله می تونید (اگه هنوز گارانتی داره حتما باید نمایندگی ببرین)

دوستان یه سوال
این لپ تاپ ge60 apache رو وقتی روش cpu-z رو نصب کردم نوع چیپست رو ننوشته بود که hm86 هست یا hm87 و به جاش نوشته بود id8c49
این یعنی چی؟الان چیپستش چیه؟

hm86 هست

Ali-AM
31-08-2014, 12:17
سلام دوستان ge60 2pc apache رو ببرم نمایندگی و رمه 16 و یه هارده 128 ssd اظافه کنم حدودا چند تومن میشه؟

yoosefshaskol
01-09-2014, 11:12
سلام دوستان ge60 2pc apache رو ببرم نمایندگی و رمه 16 و یه هارده 128 ssd اظافه کنم حدودا چند تومن میشه؟
حداقل سیصد هارد و دویست رم

Mehdi Tamimi
23-09-2014, 15:12
سلام وقت به خیر
من یه لبتاب ge60 2oe خریدم که ویندوز نداشت خودم ویندوز نصب کردم بعد از یک ماه چند روز هاردش مشکل پیدا کرد وفرستادم عوض کردن
الان برگشنه و ویندوز 7 اورجینال روش نصب کردن که من هم بلافاصله بک آپ گرفتم وویندوز رو پاک کردم وویندوز 8.1 گذاشتم
1-چطور لوگوی MSI رو روی ویندوز نصب کنم ؟
2-نرم افزاری که تو ویندوز 7 برای ایمیج گرفتن بود رو ازکجا دانلود کنم MSI BurnRecovery
3-ریکاوری برای این لبتاب ویندوز 8.1 موجود هست ؟
4-من بازی کالاف دیوتی گاست رو اجرا کردم و20 دقیقه ای بازی کردم ولی خیلی گرم میشه به شکلی که نمیشه دست جلوی هدسینگش گذاشت طبیعیه ؟
5-باچع نرم افزاری حرارت CPU و GPU رو ببینم با نرم افزارSpeccy که در حالت عادی حرارت از 38 تا 60 ولی در بازی تا 100 هم رسید میترسم CPU صدمه ببینه ...

amirfakhrian
23-09-2014, 17:14
بازی watch dogs رو روز اولی که لپ تاپ رو گرفتم نصب کردم ولی اینقدر لپ تاپ داغ کرد که نگو. از اون به بعد سنگینترین بازی که روش نصب کردم فیفا بود.

Mehdi Tamimi
24-09-2014, 05:38
واقعل موندم این cpu با این حرارت چطور دوام آورده حرارت صد درجه حرارت کمی نیست تاحالا لبتاب گیمینگ نداشتم واین اولین تجربه من هست خیلی دوست داشتم بهترین بازیها رو کنار کارهای معمولی با این لبتاب انجام بدم ولی نشد....

Sent from my HTC Butterfly s

Mehdi Tamimi
25-09-2014, 06:35
باسلام با تحقیقاتی که انجام دادم متوجه شدم خروجی هدسینگ این مدل لبتاب به هم وصل هست ویک فن اون هدسینگ روخنک میکنه یعنی حرارت هدسینگ cpu به gpu انتقال داده میشه وبرای همین همیشه این دو تقریبا در یک دما حرارت کارمیکنند
به نظر من این یک ایراد خیلی بزرگ هست ولی یه مدل ازmsi دیدم که دوتافن داره هنوز تحقیق درست حسابی برای اون مدل انجام ندادم[

الان یک کول پدر جهار فنه زیر سیستم فعال هست در نت کارمیکنم

hdIMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[/IMG]

Mehdi Tamimi
30-09-2014, 13:12
جواب ام اس ای برای حل مشکل گرم شدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi Tamimi
30-09-2014, 13:39
جواب ام اس ای برای حل مشکل گرم شدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali-AM
03-10-2014, 13:32
سلام دوستان
من MSI ge60 2pc Apache دارم که یک هفتست خریدم
صفحه نمایش یکم مشکل پرش صفحه (flicker) داره
بایوس و فریمور رو آپدیت کردم درست نشد
کسی همچین مشکلی داره؟ راه حل چیه؟ مشکل سخت افزاریه؟

Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk

Mehdi Tamimi
03-10-2014, 20:33
سلام ویندوز ودرایرها رو تک به تک نصب کن اگر مشکل پابرجا بود حتما ببر نمایندگی نشون بده من که تا الان نتونستم بایوس ge60 2oe رو آپدیت کنم :n14:

Ali-AM
03-10-2014, 20:36
تو سایت msi اموزش تصویری آپدیت بایوس و فریمور هست مشکلی نداشتم براحتی آپدیت شد
نسخه های مختلف درایورو تست کردم مشکل حل نشد
ولی وقتی درایور اینتل نصب نیست صفحه پرش نداره!!!!

Mehdi Tamimi
03-10-2014, 20:40
نسخه آخر درایور رو دانلود ونصب کن یا بزار ویندوز آپدیتش رو از مایکروسافت بگیره ،از شانس بد من هم همه پی دی اف ها رو دانلود وخوندم مرحله ها ی به روز رسانی برای من نمیاد

Mehdi Tamimi
03-10-2014, 20:44
راستی یه چیز دیگه لبتابت ویندوز داشت ؟

Ali-AM
03-10-2014, 20:58
راستی یه چیز دیگه لبتابت ویندوز داشت ؟

اره روش سون بود یه چند ساعت باهاش کار کردم بعد 8.1 ریختم
متاسفانه تو اون چند ساعت به صفحه دقت نکردم که ببینم پرش داره یا نه. ولی یه بکاپ از اون ویندوز گرفتم
البته الانم باید دقت کنی تا بفهمی وجود داره بعده یه هفته کار کردن دوستم بهم گفت وجود داره منم که دقت کردم دیدم هست

Mehdi Tamimi
03-10-2014, 21:02
از ویندوز هشت بک آپ بگیر هفت رو ریستور کن ببین اونجا هم مشکل پا برجا هست راستی اگر تونستی یه توضیحی از ساده ترین بروز رسانی بایوس برام بزار

Ali-AM
03-10-2014, 21:04
توی ویندوز هشت چیز مهمی ندارم ولی یه سوال اینکه الان ریکاوری کنم 7 رو پارتیشن بندی هم به حالت اول برمیگرده و اطلاعاتم تو هارد پاک میشه؟ اخه بعده ویندوز عوض کردن پارتیشن بندی کردمو یسری اطلاعات ریختم توش

Mehdi Tamimi
03-10-2014, 21:19
شما حتی اگر کل درایورها بک آپ گرفتی فقط درایو ویندوز رو ریکاور کنید با چه نرم افزاری بک آپ گرفتی ؟ تا بیشتر راهنمایی کنم ...

Ali-AM
03-10-2014, 21:22
با نرم افزاره خوده ام اس ای که رو لپ تاپ بود
همراه لپ تاپ یه دفترچه بود درمورد ریکاوری که میگفت حتما انجام بده منم انجام دادم!

Mehdi Tamimi
03-10-2014, 21:28
اگر فایهای بک آپ رو از روی هارد پاک کردی که با dvd1 بوت ودوباره ریستور کن فقط دقت کن اگر جایی سوال یا تیکی مبنا به برگردوندن سایز
پارتیشن بود اون روتیک نزن وفقط درایو ویندوز رو ریستور کن اگربک آپ هنوز روی هارد هست که با کلید f3 در حالت بوت بدون dvd ریکاور کن

Mehdi Tamimi
03-10-2014, 21:32
ولی توصیه میکنم از این نرم افزار برای بک آپ گیری استفاده کن وفقط بوت ایبل رو دانلود ورو سیدی بریز وبا بوت بک وریستور کن

Acronis True Image 2015 18 Build 5539 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نسخه 2۰۱۴ هم موجود هست

Mehdi Tamimi
12-10-2014, 09:30
تا حالا ریکاوری ویندوز هفت رو انجام ندادم که 100 در صد متمعا باشم ولی نباید ربطی به پارتیشن بندی داشته باشه اگر هم بخواد پارتیشنها رو به حالت اولیه برگردونه حتما سوال میکنه که میبایست دقیقا مراحل ریکاوری رو انجام بدی
واگر سوالی در این مربوط پرسید جواب بدی

amirfakhrian
13-06-2015, 07:45
یک سال بعد از خرید لپ تاپم یک حافظه ssd روش نصب کردم. برای هر مدل لپ تاپی که مدنظرتون است یک هزینه جدا برای ssd در نظر بگیرید. لپ تاپ های امروزی بدون ssd واقعا یک چیزی کم دارند.

mehrabooni
18-06-2015, 15:20

میشه بفرمایین باید چکار کنم
توضیح فارسی نداره

Mehdi Tamimi
18-06-2015, 15:27
گفته فریمور مربوطه رو دانلود وبه روز رسانی کن

Sent from my HTC Butterfly 2 using Tapatalk