PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید لپتاپ i7 , >8gb ....

neoanderson
15-12-2012, 01:17
سلام

من یه لپ تاپ مهندسی که میخام بعضی از شرایط زیر را داشته و برای بعضیش هم اصلا برام مهم نیست

اونایی که مهم هستند
1: سی پی یو : i7 (البته تو سایت dell دیدم یه سری از لپ تاپاشو زده i7 3rd generation اگه دوستان در مورد این سی پی یو ها با سی پی یو هایی که نسل سوم نیستند یه توضیحی هم بدند ممنون میشم)
2: رم: 8گیگ به بالا
3: مقدار هارد درایوش برام مهم نیست چون فوقش یه اکسترنال میگیرم اما حتما میخام یه ssd حداقل 32 گیگی داشته باشه (فکر میکنم از کامپیوتر هایی که داشتم بعد یه مدت سرعتشون میاد پایین و این به خاطر مشکلات هارد باشه البته این نظر شخصیمه)
4: اعداد دست راست کیبرد داشته باشه

اونایی که اصلا برام مهم نیست.
رنگ لپ تاپ بره یا نره
طول عمر باطریش
صداش
بلو ری نداشته باشه بهتره (چون استفاده ندارم و هزینه الکیه )
گرافیک

در مورد قیمت تا 3 ملیون اما بیشتر هم شد اشکای نداره
اما اصلا اصلا پول برا برند مثلا اپل نمیخام بدم

بی زحمت اگه میشه مدلی را پیشنهاد میکنید قیمت احتمالیشو بزنید

-------------------------------------
یه سوال دیگه :
من تا چند وقته دیگه برای تحصیل دارم میرم اروپا : به نظر شما اونجا خرید کنم چقدر ممکنه سود کنم ؟ (از هر نظری که خودتون استادید )

biostar
15-12-2012, 22:22
از همون جا تهیه کنید ، هرچی باشه بهتر از ایران هست.

نسل جدید اینتل معماری پیشرفته تری داره و قوی تر هست ، اما تفاوت زیاد نیست و نسل های قبلی هم عالی هستند.

سری N از ایسوس
سری Y از لنوو
این ها برای خرید مناسب هستند

neoanderson
15-12-2012, 23:47
از همون جا تهیه کنید ، هرچی باشه بهتر از ایران هست.

نسل جدید اینتل معماری پیشرفته تری داره و قوی تر هست ، اما تفاوت زیاد نیست و نسل های قبلی هم عالی هستند.

سری N از ایسوس
سری Y از لنوو
این ها برای خرید مناسب هستند

ممنون از راهنماییتون
چیش میتونه بهتر باشه ؟ قیمت کیفیت ساخت برای تاجر اروپایی و چیزایی که اصلا نمیونم چی هست ؟
من تا به حال اسم لنو را نشنیدم . این شرکت جدید تاسیس شده ؟ کجایی هست

اگه جیزی باید بدونم خوشحال میشم راهنماییم کنید
ممنون

3D.ARCHITECTURE
22-12-2012, 17:30
ممنون از راهنماییتون
چیش میتونه بهتر باشه ؟ قیمت کیفیت ساخت برای تاجر اروپایی و چیزایی که اصلا نمیونم چی هست ؟
من تا به حال اسم لنو را نشنیدم . این شرکت جدید تاسیس شده ؟ کجایی هست

اگه جیزی باید بدونم خوشحال میشم راهنماییم کنید
ممنون
دوست من به نظر من خودت تو سایت های فروش لپ تاپ که امکانات مقایسه ای خوبی داره جستجو کن.بعد مدلی رو که انتخاب کردی میتونی تصمیم بگیری از ایران بخری یا اروپا که به نظر من خیلی تفاوت نداره برات.چون باید ریال تبدیل کنی.من اپل و وایو رو پیشنهاد نمیکنم.چون باید یه مقدار پول مارک بدی.خودم چند ساله اچ پی دارم و رندر های خیلی سنگینی میگیرم باهاش.خیلی از اچ پی راضیم.برای مقایسه هم سایت دی جی کالا رو بهت پیشنهاد میکنم.