PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطع شدن برق پنل سمند و ریست شدن آن

willhunting
14-12-2012, 16:04
سلام به همه دوستای گل :11:
چند وقتیه که پنل داشبورد ماشینم (سمند) خود به خود ریست میشه.فرضا رمز که گذاشتم یا شوک سنسور رو زیاد کردم یا تاریخو اینا کلا برمیگرده به حالت دیفالتش.
البته ناگفته نمونه که نور صفحه ش (که تاریخ اینارو مینیویسه) گاهی اوقات قطع میشه و با یه فشار رو صفحه،نورش وصل میشه (اما دکمه ها نور دارن همیشه).
انگار که کلا برقش قطع میشه و کلا ریست میشه!
چطور میشه درستش کنم؟
(سمند مدل 83 X7 )

willhunting
15-12-2012, 12:59
عزیزان کسی نمیدونه !؟
حدا اقل یکی بگه چجوری میشه بازش کرد

hamidR15
16-12-2012, 17:41
سلام به همه دوستای گل :11:
چند وقتیه که پنل داشبورد ماشینم (سمند) خود به خود ریست میشه.فرضا رمز که گذاشتم یا شوک سنسور رو زیاد کردم یا تاریخو اینا کلا برمیگرده به حالت دیفالتش.
البته ناگفته نمونه که نور صفحه ش (که تاریخ اینارو مینیویسه) گاهی اوقات قطع میشه و با یه فشار رو صفحه،نورش وصل میشه (اما دکمه ها نور دارن همیشه).
چطور میشه درستش کنم؟
(سمند مدل 83 X7 )

عزیزان کسی نمیدونه !؟
حدا اقل یکی بگه چجوری میشه بازش کرد
سلام دوست عزیز. شما باید سوالتون رو اینجا مطرح بفرمائید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

willhunting
18-12-2012, 10:35
سلام دوست عزیز. شما باید سوالتون رو اینجا مطرح بفرمائید:
این که جزو سیستم صوتی محسوب نمیشه!
فکر کنم سوالم رو درست متوجه نشدید!
منظورم اینه:

hamidR15
18-12-2012, 15:06
این که جزو سیستم صوتی محسوب نمیشه!
فکر کنم سوالم رو درست متوجه نشدید!
منظورم اینه:

احتمالا از قسمت بک آپ هستش. دقیق نمیدونم ولی شاید این سیستم دارای یه باطری بک آپ باشه که خراب شده و بعد از خاموش شدن خودرو نمیتونه اطلاعات رو ذخیره نگه داره.تو پخشهای ماشینها که همچین چیزی بود یه چک بکن.

willhunting
18-12-2012, 17:32
احتمالا از قسمت بک آپ هستش. دقیق نمیدونم ولی شاید این سیستم دارای یه باطری بک آپ باشه که خراب شده و بعد از خاموش شدن خودرو نمیتونه اطلاعات رو ذخیره نگه داره.تو پخشهای ماشینها که همچین چیزی بود یه چک بکن.
باطری بک آپ نداره چون با جدا شدن سیم از باطری ماشین،این پنل هم ریست میشه و برمیگرده به حالت دیفالتش.
بیشتر مواقعی که ماشین استارت میخوره بعد از چند ثانیه ریست میشه،جوری که انگار موقع استارت بهش برق نمیرسه
کدوم بخش عزیز،میشه لینک بدین
ممنون

r13671014
30-09-2015, 15:38
سلام به همه دوستای گل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چطور میشه درستش کنم؟
(سمند مدل 83 X7 )
سلام دوست عزیز
دقیقا همین مشکل رو من دارم
شما موفق به حلش شدید؟
لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر /سمند x7 85

hamidR15
30-09-2015, 23:54
بررسي و ارائه راه حل در ارتباط با مشکلات و خرابی های احتمالي سیستمهای صوتی اعضاء ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])