PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن ویندوز سون بعد از نصب داریور کارت گرافیک

blackkk
14-12-2012, 15:00
دوستان بعد از نصب داریو کارت گرافیکم ویندوزم بالا نمیاد اما قبل اینکه درایو کارت گرافیکو نصب کنم بالا میاد اما بعدش دیگه نمیاد حتی تا ولکام ویندوز سون هم بالا نمیاد و صفحه کلا سیاهه به نظرتون مشکل چیه ؟

jafarian
14-12-2012, 15:15
همینطوری که اشاره داشتین با نصب درایو کارت گرافیک این مشکل پیش اومده یا که به احتمال زیاد مشکلتون از درایوری که دانلود کردین که پیشنهاد من به شما اینه که یک درایور دیگه رو دانلود بعدشم تست کنید اگر که بادرایور قبلی همچین مشکلی نداشتین برای پاک کردن درایور قبلی هم از سه طریق میتونید پیش برین:n01:

روش اول

از طریق safe mode بالا بیاین بعدشم اونجا گزینه enable low resolution video 640*480 انتخاب کنید بعد که وارد ویندوز شدین درایور قبلی رو پاک کنید سیستم ریستارت کنید بعدشم درایوری قبلی رو که با اون مشکلی نداشتین نصب کنید

روش دوم

اگر با روش اول وارد ویندوز نتوستین بشین dvd ویندوز داخل دستگاه قراربدین بعدشم از طریق بوت بالا بیاین بعد درکادر اول که ظاهر میشود کلیدهای Shift+F10 همزمان فشار بدین یک صفحه شبیه صفحه داس باز میشه که داخل اون صفحه این دستور پایین ابتدا تایپ اینتر کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعداز کادری که باز میشه طبق شکل پایین عمل کنید روی گرافیک خودتون کلیک راست گزینه Unistall انتخاب بعدشم سیستم ریستارت کنید از نوع تست کنید

روش سوم

اگر باروش بالا هم درایور گرافیک پاک نشد از طریق بوت باز بالا بیاین داخل صفحه اول next بزنید بعدشم درصفحه بعد روی گزینه repair your computer کلیک کنید همینطوری next بزنید تا به کادر پایین برسین درکادر پایین گزینه مورد نظر انتخاب سیستم به قبل از نصب درایور گرافیک restore کنید.

iceboy24000
14-12-2012, 16:24
تو یه انجمن دیگه از سایتم پست میزدی تا کلکسیونت کامل میشد

jafarian
14-12-2012, 16:47
تو یه انجمن دیگه از سایتم پست میزدی تا کلکسیونت کامل میشد

احترام خودتون بهتره نگه داری دوست عزیز حالا اگر شما از روی من پست زدی جدا مسئله ای نیست حتما اینجا عضو شدین که از روی پست اینو اون برای انجمن خودتون کپی برداری کنید موفق باشی .