PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال در مورد ست کردن وایرلس مودم

linuxx2011
14-12-2012, 12:14
سلام:
من دیدم که بعضی جاها اصلا روی وایرلس مودم رمز قرار نمیدند یعنی به راحتی لپ تاب یا هر وسیله ای بهش وصل میشه اما خب وارد اینترنت نمیشه ومعمولا هم مینویسه limit Acses میخواستم بدونم قضیه اینا چیه؟
و ما هم میتونیم جوری ست کنیم وایرلس و که کد امنیتی نداشته باشه اما فقط خودمون بتونیم کانکت بشیم به نت و بقیه نتونند وصل بشند؟
ممنونم

sinashahab
14-12-2012, 12:58
مشكل اينه كه فقط يه كم سيگنال داره ميگيره و ارتباط كامل به مودم و نت نداره و آيپي درست نميگيره و كلا وصل نميشه.

واسه سوال دومت هم آره ميشه . فقط بازم هر كاري كني راه دور زدن داره. ولي ميشه نت خوري رو كاهش داد
برو مك آدرس تعريف كن واسه مدمت

linuxx2011
14-12-2012, 16:34
مشكل اينه كه فقط يه كم سيگنال داره ميگيره و ارتباط كامل به مودم و نت نداره و آيپي درست نميگيره و كلا وصل نميشه.

واسه سوال دومت هم آره ميشه . فقط بازم هر كاري كني راه دور زدن داره. ولي ميشه نت خوري رو كاهش داد
برو مك آدرس تعريف كن واسه مدمت
مشکل نت ندارم یعنی نامحدوده اما با این تعریف کردن به صورت مک که گفتین دیگه نمیشه با موبایل وصل شد به مودم؟
ممنون

sinashahab
14-12-2012, 18:31
خوب اگه مشكل حجم نداريد باز بزاريد بقيه هم حال كنن يا ازشون پول بگيريد.

ميشه. بايد مك موبايل رو به دست بياريد و به ليست مك هاي مودم اضافه كنيد.

linuxx2011
15-12-2012, 20:50
خوب اگه مشكل حجم نداريد باز بزاريد بقيه هم حال كنن يا ازشون پول بگيريد.

ميشه. بايد مك موبايل رو به دست بياريد و به ليست مك هاي مودم اضافه كنيد.
میشه که مثلا کاری کرد که اونایی که کانکت میشند فقط وفقط بتونند یه سایت خاصی رو باز کنند؟یعنی هر آدرسی که میزنند فقط و فقط آدرس سایت مورد نظر باز بشه؟؟البته خودم بتونم هر سایتی رو باز کنم؟؟
ممنون از اینکه جواب میدید.