PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2 تا سوال در مورد ویندوز 8

HO3IN-Life
13-12-2012, 15:02
سلام.دوستان یه 2 تا سوال دارم : 1.این که چرا من نمیتونم در Internet explorer زمانی که تایپ میکنم با اینتر یه خط بیام پایین ؟ همین الانش که دارم تایپ میکنم نمیتونم با Enter یه خط بیام پایین و واسه همینه که خطام پشته سر همه ! کسی در این ویندوز با این مشکل برخورد کرده ؟ اینم بگم که با Firefox چنین مشکلی ندارم ... یه مشکل دیگه هم این که در Explorer در بعضی سایتا نمیتونم Log in بشم.وقتی یوزر و پسمو وارد میکنم دوباره همون صفحه اول رو میاره بدون Log In شدن ! 2.به نظرتون همه ی آپدیت های ویندوز رو دانلود کنم ؟ سرعت رو کاهش نمیده ؟ دوستان آپدیت کردن ؟ یه آپدیت بود که میفتن اکتیو ویندوز رو از بین میبره ... اون کدوم بود ؟ ببخشید زیاد شد سوالام. ممنون

hamidreza2010
18-12-2012, 04:51
من فکر کنم این پست رو یه جای دیگه دیدم:n08:جدی میگم دوستان خیلی واسم آشناست.
ولی به هرحال منم اون مشکل رو گاهی اوقات با فایرفاکس دارم که البته خود به خود خراب میشه و همونجوری هم درست میشه
آره تمام آپدیتهای وندوز رو بگیرید.راستش من تا حالا آپدیتی که سرعت ویندوز رو کاهش بده ندیدم چون معمولا آپدیت ها باعث رفع باگ و افزایش کارایی ویندوز میشن.
کد اون آپدیت الان دقیقا یادم نیست ولی شما آپ کن اگه کرکت از بین رفت من یه کرک بهت میدم که هر چقدر آپدیت کنی از بین نره
موفق باشی