PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : *کمک*لطفا کمک کنید*کمک*مشکل عجیب ویندوز7

adel-samimi
13-12-2012, 14:48
سلام.خسته نباشید.ببخشید نمیدونم تاپیک رو جای درستی ارسال کردم یا نه ولی باور کنید این مشکلی که دارم اعصابم رو خورد کرده.ممنوم میشم کمک کنید.
من بعد از نصب تم و ری استارت کردن لپ تاپ با مشکل عجیبی مواجه شدم.
کلا سیستم قاطی کرده.نوشته های زیر ایکونا نمایش داده نمیشه . حتی وقتی وارد رجیستری میشم هیچ نوشته ای وجوذ نداره! منوی استارت هم باز نمیشه!!!!پوشه ها بصورت واقعا عجیبی باز میشن و نمیتونم وارد فایل ها بشم و تم رو حذف کنم!
جان هرکی دوس دارین کمک کنین

ممنونم

assassinman
13-12-2012, 14:56
ویندوز رو کرک نکردی بعد ویندوز رو آپدیت کردی این بلا سرش اومده خودمم این مشکل رو داشتم راهش فقط ویندوز عوض کردنه اکتیوم کنی فایده نداره:n10: بپر ویندوز رو عوض کن بعد سری اکتیوش کن تورو از همه بیشتر دوست دارم :دی

adel-samimi
13-12-2012, 15:07
نه بابا!!!ویندوزش فابریکه!!!!!!!!!!!!!رو خود لپ تاپه نصب بود!اکتیو هم هست!

jafarian
13-12-2012, 16:30
نه بابا!!!ویندوزش فابریکه!!!!!!!!!!!!!رو خود لپ تاپه نصب بود!اکتیو هم هست!

مشکل شما مربوط به همون تمی میشه که نصب کردین تنها راهشم استفاده از system restore ویندوز به شرطی که قبلش point restore درست کرده باشین منظورم قبل از نصب تم هستش برای restore هم dvd ویندوز داخل دستگاه قراربدین بصورت بوت بالا بیاین بعدم داخل کادراول next بزنید درکادربعدم گزینه repair your computer انتخاب کنید بعدشم همینطوری next بزنید تا به کادر system recovery options برسین اونجا گزینه system restore انتخاب کنید بعد باید ویندوز به قبل از نصب تم restore کنید :n01:

adel-samimi
13-12-2012, 17:44
خیلی ممنون از پاسخگویی

ببخشید دی وی دی واسه ری استور تهیه نکردم
یعنی هیچ راه دیگه ای نیست؟