PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک درمورد کارنکردن هارد اکسترنال و تبدیل آن به هارد داخلی ! لطفا راهنمایی کنید دوستان

alijopi
13-12-2012, 12:42
سلام دوستان عزیز
به دادم برسید تا سکته نکردم !!!
من یه هارد اکسترنال 500 verico دارم که 2سال از عمرش میگذره .یه شب از کامپیوتر کندمش طبق معمول و فرداییش اومدم ازش استفاده کنم که هرچی وصلش کرم قطعش کردم درایوش بالا نمیاد که نمیاد ! چراغش روشنه هارد هم درحال گردشه یعنی داره کارمیکنه ولی اثری ازش نیست حتی تو دیسک منیجمنت هم نمیاد اسمش !:n03:
اون قسمت از عکس رو که قرمزش کردم اون چیپیت داغ میکنه به نظرم حرارتش غیر طبیعی هستش .البته بنده تو کار موبایلم فنی کارم . من از برده ناامیدم چون قطعاتشو ندارم ونیست .امید بستم به خود هارد البته انشاالله که سالم باشه و برد تبدیل خروجی usb قاطی کرده باشه یه سوخته باشه !!!
حالا من چیکنم !؟تو 2تا عکسی که میزارم واستون شکلو شمایلش مشخصه .سوال من اینه که چی جوری میتونم راش بندازم ؟گارانتیشم تموم شده و میگن 50ت میگیریم ویزیت میکنیم و 50ت میگیریم تحویل میدیم که ارزش نداره خودم کمتر از اینا خریده بودمش !
طبق عکسی که مشاهده میکنید خود مغزیه هارد با سوکت وصل میشه به یه بردی که اون سرش خروجی usb داره ! اون برد رو که بکنی میشه یه هارد خالی که فقط ظاهرش از هاردهای داخلی کوچیکتره .میخواستم بدونم راهی روشی کاری هست که بتونم این زبون بسته رو داخلیش کنم ازش استفاده کنم !؟آخه اطلاعاتش برام خیلی مهم هستن !!!
خواهشن یه راهی جلو پام بزارین لطفا !!!
ممنوم و منتظرم :n29: :n28:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]