PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز

ham33d
13-12-2012, 12:41
سلام-میخام win xp نصب کنم ولی نمی شه به یه زوری بوت میشه بعد مراحل اول نصب ویندوز رد می کنه بعد ریست می شه به جایی که بره مراحل بعد بازم میاد از

اول -مشکل ار کجا بید .با تشکر

EXTREME
13-12-2012, 14:35
سلام-میخام win xp نصب کنم ولی نمی شه به یه زوری بوت میشه بعد مراحل اول نصب ویندوز رد می کنه بعد ریست می شه به جایی که بره مراحل بعد بازم میاد از

اول -مشکل ار کجا بید .با تشکر

کند بودن روند نصب ویندوز علت های زیادی دارد باید سی دی ویندوز درایور اپتیک و هارد و پاور سیستم چک بشه و کم بودن میزان حجم رم و سازگارنبودن رم با مین

در مورد دومین مورد شما وقتی مرحله اول نصب ویندوز شد بعد از ریست نباید اینتر بزنید و دوباره بوت کنید چون اینکار باعث میشه دوباره از اول کار انجام بشه

ham33d
13-12-2012, 17:17
دوست عزیز قبلا مشکلی نداشت جدیدا این طور شده به یه هارد دیگه تست کردم مشکلی نداشت
من اصلا اینتر نزدم -اتوماتیک میره از مراحل اول نصب وین xp

EXTREME
13-12-2012, 17:23
دوست عزیز قبلا مشکلی نداشت جدیدا این طور شده به یه هارد دیگه تست کردم مشکلی نداشت
من اصلا اینتر نزدم -اتوماتیک میره از مراحل اول نصب وین xp

با یک هارد دیگه تست کردین مشکلی نبود؟

ham33d
13-12-2012, 18:58
بله استاد

EXTREME
13-12-2012, 21:25
بله استاد

خوب هاردتون مشکل داره هاردتون رو به یک سیستم دیگه وصل کنید و یک عکس از تب health نرم افزار hd tune بدین

behbod1
13-12-2012, 22:13
با اجازه اساتید
من شخصا با چنین مشکلی روبه رو شدم چند وقت پیش پسر عموم هاردش رو آورد هارد به هارد کردیم وقتی برد روی سیستمش نصب کرد ویندوز بالا نمیومد و صفحه مرگ ظاهر میشد (همون صفحه آبی) من تونستم ویندوز رو بالا بیارم ولی نمیتونست ویندوز رو عوض کنه وقتی میخواست ویندوز رو عوض کنه مراحل اول طی میشد تا اونجا که میخواست درایو ها رو بیاره سیستم ریست میشد
آخرشم مشکلش حل نشد و بخاطر همین موضوع یک سیستم دیگه خرید هنوزم مشکلش حل نشده
به نظر من هارد شما مشکل داره سریع یک هارد بخر و اطلاعاتت رو انتقال بده چون ممکنه اطلاعتتم از دست بدی
موفق باشید.

Ghaioom
14-12-2012, 15:23
رو یه سیستم ویندوز داشتیم نصب میکردیم یه جا بعد از کپی کردن فایل ها و ریستارت شدن و اوایل نصب ویندوز که یه قسمت پر میشه اونجا تو دقیقه 34 صفحه آبی میومد. هارد رو بعد زدیم سیستم دیگه نصب شد! :n04::n02:
چند بار اینکارو کردیم نمیشد بعد رو اون سیستم همون بار اول نصب شد جالب بود! دی