PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : movie maker در 7

sanam.b
13-12-2012, 00:45
با سلام به همه دوستان

تو ورژنهای قبلی ویندوز برنامه movie maker وجود داشت اما من تو 7 پیداش نکردم این برنامه رو حذف کردن یا برنامه ی جایگزین داره؟
من به این برنامه احتیاج دارم

jafarian
13-12-2012, 00:59
سایت پایین برای نصبش به اینصورت توضیح داده که ابتدا باید از یک سیستمی که بطور مثال ویندوزش ویستا هست ازروی فایلهای Movie Maker 6.0 اون کپی بگیرین بعد داخل مسیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ازویندوز کپی کنید طبق شکلی که داخل همون سایت قرارداده شده البته قبلش یک فلدر به اسم Windows Movie Maker 6.0 درست کنید بعد فایلها رو داخل این فلدر کپی کنید

در قسمت بعد که شماره 3 میشه گفته فایل فشرده پایین به اسم moviemk_dll_registrar.zip دانلود کنید از حالت فشرده خارجش کنید بعد روی فایلی به اسمinstall moviemk dlls.cmd کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید طبق شکل مروبط به شماره 3 بعدشم یک کادر شبیه داس باز میشه که کافیه کلید اینتر بزنید ازبعد از برنامه Windows Movie Maker خودتون یک شورتکات روی دسکتاپ درست کنید

How to Install Windows Movie Maker 6.0 on Windows 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چون روش بالا مستلزم این هستش که شما برنامه Windows Movie Maker از روی یک سیستم دیگه کپی بعدشم روی سیستم خودتون نصب کنید پیشنهادمن استفاده اینه که فایل Windows Movie Maker از لینک پایین بسته به نوع سیستم عامل خودتون که 32 یا 64 بیتی باشه دانلود بعدشم فقط کافیه نصبش کنید نیازی به روش بالا هم نیست:n01:

Windows Movie Maker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید