PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از system repair disk

mehdisp
12-12-2012, 15:28
من الان ویندوزم تو وضعیت خوبی نیست و سی دی system repair disk رو از قسمت بکاپ درست کردم این باتوجه به اینکه ویندوزم کمی خرابه بدردم می خوره واسه تعمیر اساسی ویندوز؟
مهم مهم مهم اگه از این استفاده کنم نرم افزار هام و فایل هام پاک میشه؟؟؟

jafarian
12-12-2012, 16:06
با استفاده از این برنامه مشکلی برای فایلهای شما پیش نمیاد در ضمن شما اگر dvd ویندوز 7 داشته باشین نیازی به درست کردن این سیدی نیست با استفاده از dvd بالا میاین بصورت بوت بعدشم به قسمت system recovery options میرین همین کار اون قسمت برای شماانجام میدهد:n01:

mehdisp
12-12-2012, 18:54
من كه ويندوزم اورجسنال 7home peremium هست دي وي دي ويندوز از كجا مي تونم گير بيارم؟
ضمنا نگفنتي نرم افزار ها پاك ميشه يا نه واينكه با توجه به وضيعت نامطلوب فعلي ويندوز كه اين سي دي رو تو همين وضعيت ويندوز ساختم باز هم بكارم مياد يانه؟

jafarian
13-12-2012, 00:09
من كه ويندوزم اورجسنال 7home peremium هست دي وي دي ويندوز از كجا مي تونم گير بيارم؟
ضمنا نگفنتي نرم افزار ها پاك ميشه يا نه واينكه با توجه به وضيعت نامطلوب فعلي ويندوز كه اين سي دي رو تو همين وضعيت ويندوز ساختم باز هم بكارم مياد يانه؟

من که گفتم شما از طریق این قسمت کار زیادی برای سیستم خودتون که بتونید احیاش کنید به حالت اول اون بازگردانی کنید نمیتونید انجام بدین دراین قسمت یک گزینه system restore هست که با اون میتونید سیستم به چند روزقبل بازگردانی کنید یک گزینه به اسم startup repair هست که با اون میتونید برای مواقعی که ویندوز به مشکل برمیخورد بطور مثال بالا نمیاد رو صفحه لود هنگ میکنید با اون استارت آپ ویندوز ترمیم کنید یک گزینه هم داره به اسم command prompet که بعضی از فرامین ویندوز دراون میتونید وارد کنید که هیچکدوم از این گزینه بکار شمانمیاد حالا من درمورد وضع سیستم شما اطلاعی ندارم که مشکل چی هست اما پیشنهاد من به شما اینه که ویندوز لینک پایین که در دوورژن 32 بیتی با 64 بیتی قراردادم دانلود کنید هرکدوم خواستین بعد این ویندوز نصب کنید این ویندوز داخلش دستکاری صورت نگرفته فقط آپدیتها به این ویندوز اضافه شده که مال ماه پیش کرکم داخل همون فایل txt قراردادم.

Windows 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])