PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با تاچ پد

heessaam
12-12-2012, 14:01
سلام
بچه ها به یک مشکل عجیب برخورد کردم . لپ تاپ ایسر 4738 دارم.

تاچ پدم درست کار می کرد تا اینکه یه موس به usb وصل کردم و از کار افتاد و با ری استارت لپ تاپ هم درست نشد . بعد رفتم device manager و درایورشو آنیستال کردم . پیغام اومد باید ری استارت بشه وقتی ری استارت شد ویندوز خودکار نصبش کرد و دوباره خوب کار

میکرد اما دوباره پیغام اومد برای اعمال تغییرات باید ری استارت بشه . دوباره که ری استارت کردم دوباره از کار افتاد و این مراحل همیشه اتفاق میفته . درایورشو آپدیت کردم اما با طی این مراحل هم دیگه کار نکرد برای همین مجبور شدم درایور قبلیو دوباره از سی دی درایورها

نصب کنم و مجبور شدم بعد از نصب ، آتیستال کنم ،ری استارت کنم و دیگه با وجود اینکه گفت برای اعمال تغییرات باید ری استارت بشه ری استارت نکردم . الان یک ماهه نمی تونم لپ تاپمو خاموش یا ری استارت کنم چون دوباره از کار می افته و مجبورم اون مراحلو طی

کنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Agame.Arash
12-12-2012, 14:53
فکتوری ریست یا ریکاوری نداره لپتاپت؟ کل هاردو از اول فرمت میکنه؟... من یه دل قدیمی داشتم فقط وقتی به برق وصل بود تاچش کار نمیکرد... به نظرم همون ریکاوری کارت رو را بندازه و نیازی به تعمیر سخت افزاری نداره...

Sent from my Xperia S using Tapatalk 2

heessaam
12-12-2012, 17:52
مطمئنا مشکل سخت افزاری نیست . ریسیت فکتوری نداره یا حداقل من نمیدونم .
سوال دومتون هم متوجه نشدم ! چی کل هاردو فرمت میکنه ؟!

Agame.Arash
12-12-2012, 20:09
فکتوری ریست کل هاردو فرمت می کنه !... از dvd هایی که تو لپتاپ بود چیزی روش ننوشته بود recovery یا یه درایو تو لپتاپ به این نام نداری ؟... سعی کن ویندوز عوض کنی شاید فرجی شد!

heessaam
12-12-2012, 22:50
تازه متوجه منظورتان شدم .
اگه لپ تاپو خاموش نکنم ویا ریسیت نکنم مشکلی پیش نمی یاد ؟ چون اصلا نمی خوام ویندوز عوض کنم .