PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در مورد ارتباط دو کامپیوتر از طریق خط تلفن (incoming Connection)

s.a.h
28-07-2006, 02:28
سلام به همه
من از طریق ساخت Incoming Connection تونستم به یه کامپیوتر دیگه وصل بشم و تونستم از طریق ریموت دسکتاپ اون سیستمو کنترل کنم اما من می خوام با اون سیستم رابطه دو طرفه داشته باشم مثلا بازی کنم و یا چت کنم فایل بدم فایل بگیرم
اگه بتونید در این رابطه کمکم کنید خیلی ممنون میشم :happy:

s.a.h
28-07-2006, 11:28
هیچ کس کمک نمی کنه ؟؟

s.a.h
28-07-2006, 23:58
اقا یکی کمک کنه بعد جوری نیاز دارم کمک کنید

nightmare
29-07-2006, 00:03
دوست عزیز راستش الان زود باید برم . فردا اگر زنده باشم میام و بهت توضیح میدم . قابلیت Remote Assistant در ویندوز به دردت می خوره.

فعلا تا بعد.....

s.a.h
30-07-2006, 11:47
قابلیت ریموت اسیستنتو می دونم
می خوام با این روش کار کنم

mahsoft
30-07-2006, 12:27
چرا از هاپر ترمینال استفاده نمی کنی

هم امکان چت داره هم امکان رد بدل کردن اطلاعات

شما واضح مشکلتو بگو

s.a.h
31-07-2006, 01:39
دوست عزیز
من کار اب هایپر ترمینالو بلدم اون به کارم نمی یاد
چون در این روش سیستمها به صورت شبکه درمیاد می خوام از این روش استفاده کنم
من جچون خودم تا به حال با شبکه کار نکردم نمی دونم باید چی کارکنم من از طریق ساخت يه incoming connection تونستم دو تا سیستمو از طریق خط تلفن شبه هم وصل ویه ایکون مثل ایکون dial up connection بغل ساعت اومد که نشونه وصل شدن من به اون سیستم بود.
حالا از اینجا به بعد و نمی دونم باید چی کار کنم
درضمن بعد از اینکار من از remote desktop هم استفاده کردم و تونستم به روی سیستمی که به اون وصل شده بودم مدیریت داشته باشم. ولی من می خوام یه ارتباط دو طرفه داشته باشم بتونم فایل بگیرم فایل بدم چت کنم از اینترنت اون سیستم استفاده کنم و حتی بازی های تحت شبکه رو هم اجرا کنم
لطف کنید راهنمایی کنید ممنون

s.a.h
01-08-2006, 12:49
هم اکنون نیاز مند یاری سبزتان هستیم :puke:

alizali
01-08-2006, 13:20
ریموت دسک تاپ جواب داد با خطوط دایال آپ؟
میشه راهنمای همین کاری که تا الان کردین رو معرفی کنین منم بهش نیاز دارم

Naeim
01-08-2006, 21:07
اولا سرعت تو این ارتباط پایین هستش
بعد شما هر چیزی رو که share کنی دوستت تو اون کامپیوتر میتونه داشته باشه
واسه چت کردن فایل فرستادن و از این قبیل کارها از برنامه خود ویندو از تو این مسیر استفاده کن
windows drive:\Program Files\NetMeeting\conf.exe

s.a.h
02-08-2006, 10:59
این روش بالا تر ین سرعت ممکن ارتباط تلفنی رو میده یعنی 33 kb ما تو هیچ ارتباط تلفنی دیگری بیشتر از این سرعت نداریم
بنا به دلایلی من باید حتما از این روش استفاده کنم . اگر کسی بلد هست راهنمایی کنه اگر هم که نه شمارو به خیرو مارو به سلامت