PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید لپ تاپ نیمه حرفه ای با قیمت مناسب و حدالاکثر امکانات

hesam.ah
10-12-2012, 20:14
سلام به همه دوستان...
دوستان من پارسای یدونه لپ تاپ msi ge620 خریدم که واقعا کاراییش واسه من خیلی بالا بود و مفت فروختمش رفت...!
حالا قصد خرید یدونه لپ تاپ واسه داداشم دارم که بازی های نه خیلی حرفه ای ولی یسری بازی تو مایه های call of رو اجرا کنه...
بقیه استفاده هامم وب گردی با یکم فتوشاب اونم نه خیلی حرفه ای...!
بودجه هم یک میلیون حالا 100 تومنم بالا پایین مشگلی نیست...رنگشم ترجیحا سفید باشه بهتره...!
یادمه اون موقه ها که 1.400 ge620 خریدم با 700 تومن یه مدل ایسر بود که خیلی خوب بود و کانفیگ خوبیم داشت...!
ممنون میشم یه راهنمایی بکنید....باتشکر

MZN84
10-12-2012, 21:25
با این بودجه یک لپ تاپ ضعیف هم برای بازی نمیشه گرفت.باید حداقل تا 1400 افزایش بدی تا شاید یه i3 بشه پیدا کرد که باز هم نمیتونه اکثر بازی ها رو اجرا کنه.

esi222
10-12-2012, 22:33
سلام به همه دوستان...
دوستان من پارسای یدونه لپ تاپ msi ge620 خریدم که واقعا کاراییش واسه من خیلی بالا بود و مفت فروختمش رفت...!
حالا قصد خرید یدونه لپ تاپ واسه داداشم دارم که بازی های نه خیلی حرفه ای ولی یسری بازی تو مایه های call of رو اجرا کنه...
بقیه استفاده هامم وب گردی با یکم فتوشاب اونم نه خیلی حرفه ای...!
بودجه هم یک میلیون حالا 100 تومنم بالا پایین مشگلی نیست...رنگشم ترجیحا سفید باشه بهتره...!
یادمه اون موقه ها که 1.400 ge620 خریدم با 700 تومن یه مدل ایسر بود که خیلی خوب بود و کانفیگ خوبیم داشت...!
ممنون میشم یه راهنمایی بکنید....باتشکر
1.100 خیلی کمه.با انتظارایی که داری باید بیشتر از اینا هزینه کنی...

hesam.ah
11-12-2012, 00:52
والا من خودم روزی نیم ساعتم فکر نمیکنم به نوت بوک احتیاج پیدا کنم...
و این که از این نمیتونم بیشتر هزینه کنم...
حالا یچیزی...به نظرتون میتونم یدونه دست دوم ترو تمیز با این قیمت پیدا کنم...!؟

esi222
11-12-2012, 09:53
والا من خودم روزی نیم ساعتم فکر نمیکنم به نوت بوک احتیاج پیدا کنم...
و این که از این نمیتونم بیشتر هزینه کنم...
حالا یچیزی...به نظرتون میتونم یدونه دست دوم ترو تمیز با این قیمت پیدا کنم...!؟
دست دوم شاید بتونی یه چیزایی پیدا کنی اما وقتی گفتی بازی Call of Duty دیگه همه چیزو خراب کردی