PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال زمانه

صفحه ها : [1] 2

nar nia
10-12-2012, 18:39
خبرگزاری فارس: سریال جدید «حسن فتحی» به زودی از شبکه سه سیما به روی آنتن می‌رود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، مجموعه تلویزیونی «زمانه» روزهای پایانی تولید خود را سپری می‌کند و قرار است از روز شنبه 25 آذر ساعت 20:45 به روی آنتن شبکه سه سیما برود.
بنا بر این گزارش، زمانه داستانی است درباره قضاوت، تاوان و بخشش. داستان آدم‌هایی که دیگران را در معرض قضاوت قرار می‌دهند و باید تاوان سنگینی برایش بپردازند...
در این سریال حمید گودرزی، حسین محجوب، مهرانه مهین ترابی، پریناز ایزدیار، هومن برق نورد، شهرام قائدی، رویا میرعلمی، حسین مهری، آیدا فقیه زاده، تبسم هاشمی، فریبا متخصص، معصومه آقاجانی، ویدا جوان، صبا آقاجانی، حشمت آرمیده، بهنام قربانی و... ایفای نقش می‌کنند.
فردین خلعتبری آهنگساز با سابقه و سازنده موسیقی متن آثاری چون شب دهم و مدار صفردرجه برای این مجموعه تلویزیونی موسیقی متن می‌سازد.
خلعتبری پیش از این برای بسیاری از سریال‌های حسن فتحی آهنگسازی کرده است و موسیقی زیبای مجموعه مدار صفر درجه نیز حاصل یکی از همکاریهای او با این کارگردان مطرح سینما و تلویزیون است. آخرین همکاری خلعتبری و فتحی مربوط به ساخت موسیقی متن فیلم سینمایی «یک روز معمولی» است که هنوز به نمایش عمومی در نیامده است.
عوامل این سریال عبارتند از: کارگردان: حسن فتحی، نویسندگان: علیرضا کاظمی‌پور، سعید جلالی، سعید تشکری،مدیر تصویربرداری: افشین احمدی، مدیر صدا: خسرو کیوان‌مهر، طراح صحنه: امیر زاغری، طراح گریم: سید جلال موسوی، تدوین و صدا گذاری: بابک رضاخانی، طراح لباس: ژاله آنت، دستیار اول کارگردان: محمدرضا رستمی، منشی صحنه: شهره فهیمی،
مدیر تدارکات: مهدی پیله‌وریان، جانشین تولید: ناصر هادیان‌فر، برنامه‌ریز: مجتبی خادم‌زاده، مدیر تولید: نعمت گودرزوند چگینی.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirkhan_0o0
28-01-2013, 22:09
یکی از بهترین سریال های این چند وقت اخیر صدا و سیماست. سعی شده آبکی نباشه، کارگردانی، بازی ها به غیر از دوشخصیت زن سریال(خواهر پسره و ارغوان) خیلی خوبه. مخصوصاً حسین محجوب.
فتحی علیرغم در مسیر زاینده رود این کار رو خوب از آب در آورده.

poonel
29-01-2013, 00:43
امشب زمانه پخش شد یا نه؟

من سر ساعتی که سریال رو نشون میدادن تلویزیون رو روشن کردم، خنده بازار بود!

حالم گرفته شد.

اونم با اون خنده بازار چرت و پرت و بی مزه و چرند.

amirkhan_0o0
29-01-2013, 23:24
انگار دیشب پخش نشد

mojtaba2321
30-01-2013, 02:35
چقدر این سریال سوتی داره
دیشب اونجایی که آگهی ترحیم مادره رو زده بودن تاریخ سال 89 رو نشون میداد
اما توی شرکت روی وایت برد تاریخ خرید اجناس رو 91 زده بودن.

Rhodes
30-01-2013, 08:57
تا یه جاییش رو نگاه کردم....
بعد اینجا که دختره رو با باباش روبه رو کردن دیگه ........
خودمون کم استرس نداریم اینم بیاد روش....
دیشب گذاشت ؟؟؟ اگهی ترحیم کی ؟؟

kalantarahura
30-01-2013, 09:43
تا یه جاییش رو نگاه کردم....
بعد اینجا که دختره رو با باباش روبه رو کردن دیگه ........
خودمون کم استرس نداریم اینم بیاد روش....
دیشب گذاشت ؟؟؟ اگهی ترحیم کی ؟؟

اگهی ترحیم مادر دختره که دق کرد

amirkhan_0o0
30-01-2013, 15:20
تصویر از کارخونه رو ضبط نکردم. اما...

به نظر من علی رغم این سوتی ها این سریال یکی از بهترین ها در چند فصل اخیر صدا و سیما بوده.

ترنم اعتمادی
30-01-2013, 16:40
این سریال دخترارو خیلی خنگ در نظر گرفته چون هیچ پسری یه دختر بی خانواده رو قبول نمیکنه دختری که امروز باباش رو میکسه تا به عشقش برسه معلوم نیست فرداها چه میکنه
اما در کل سریال قشنگیه

Boy Ka
30-01-2013, 18:25
من قسمت قبلی رو ندیدم چی شد که مادر دختره سکته کرد؟

amirkhan_0o0
30-01-2013, 19:25
این سریال دخترارو خیلی خنگ در نظر گرفته چون هیچ پسری یه دختر بی خانواده رو قبول نمیکنه دختری که امروز باباش رو میکسه تا به عشقش برسه معلوم نیست فرداها چه میکنه
اما در کل سریال قشنگیه
توی این سریال ارغوان و اون خواهره خیلی ضعیف بازی می کنند. مخصوصا خواهره که انگار نه انگار بالا شهریه!! مثل دخترهای پائین شهری بازی می کنه.

من قسمت قبلی رو ندیدم چی شد که مادر دختره سکته کرد؟
باباهه اومد از دل دختره در بیاره، دختره نیومد باباهه در اومد گفت ماجرای شوهرت تقصیر من نیست؛ مامانه فهمید و سکته زد ..........

Rhodes
30-01-2013, 19:29
امشب میزاره ؟!
حسین مهری باید خراب شه سر حمید گودرزی .. خواب و خوراک براش نذاره ...

hamid_diablo
30-01-2013, 19:39
سلام

منم این سریال رو دنبال میکنم و نظر مثبتی به این سرایل دارم...شاید نکته مهم این باشه ک حسن فتحی روز به روز داره پخته تر میشه و مطمئنا در آینده سرایلهای بسیار بهتری رو از ایشون شاهد هستیم

نکته مهم دیگه تعدد نویسندگانه ...این میتونه استارتی باشه برای بقیه سرایل سازها که همین راه رو برای سریالهای خودشون ادامه بدن..چیزی ک سریال سازی دنیا داره انجامش میده

سومین نکته شخصیت پردازی عمیق و پخته این سریاله....شاید بعد زا "به کجا چنین شتابان" شریالی ندیم ک اینقدر به شخصیت پردازی توجه شده باشه

بازی بازیگران هم در حد اعلای خودش قرار داره...حمید گودرزی بعد از مدتها به تلویزیون برگشته و اتفاقا دست پر هم برگشته ....پریناز ایزدیار هم تونسته خودی نشون بده....امیدوارم موفق باشند

ترنم اعتمادی
30-01-2013, 21:24
دختره انقد خره که هیچی نمیگه شاید داداشش بتونه کاری کنه
حمید گودرزی خیلی نامردی کرد در حق دختره

mojtaba2321
30-01-2013, 22:10
اگه آخرش بهزاد برگرده ارغوان رو بگیره این یعنی رواج عقد موقت:n27:

بردیا
30-01-2013, 22:14

آقایون مجلسی ها که یه مدت خیلی طرفدارش بودن
منم آنچنان مخالفش نیستم ولی نه با همچین شرایطی

kaveh_d
31-01-2013, 00:27
راستش من این سریال رو بیشتر بخاطر بازی حسین محجوب نگاه میکنم. تو سر یال در مسیر زاینده رود زیاد جالب نبود اما اینجا خیلی بهتره. هر چند که متاسفانه هر روز حضورش کم رنگ تر میشه :n03:.

Mr_100_dolari
31-01-2013, 01:20
دو تا نکته جالب داشت این سریال یکی که جوری نشون دادش که انگاری اینا ازدواج کردن بعدش تابلو شد که صیغه بوده جالبترش اینه که حمید گودرزی برنگشت خود کلمه صیغه رو به کار ببره گفتش چند روز دیگه عقدمون تموم میشه که من اونجا هنگ کردم که چرا میگه عقدمون تموم میشه خوب آقا راحت بگو صیغه دیگه چرا انقدر از این کلمه میترسید آخه

با اینکه این فیلم رو دوست دارم و بعد از مدت ها دارم فیلم از تی وی میبینم اما نکته مسخره ای که داره بازم اینکه ته داستان مشخصه سر حمید گودرزی طی اتفاقاتی به سنگ میخوره و احتمالا طی دو قسمت آخر از ارغوان طلب مغفرت می کنه و ... (یه چیزی تو مایه های همون کلید اسرار)

به هر حال نسبت به فیلم های دیگه بهتره / از همشونم بیشتر از بازی حسین مهری (داداش ارغوان) خوشم اومد خیلی قشنگ بازی کرد توی این فیلم .

بازیگران سریال زمانه: حمید گودرزی، پریناز ایزدیار، مهرانه مهین ترابی، حسین مهری، شهرام قائدی، مهران احمدی، رویا میرعلمی، حسین محجوب، آیدا فقیه زاده،فریبا متخصص، معصومه آقاجانی، تبسم هاشم، ویدا جوان، صبا آقاجانی، حشمت آرمیده، بهنام قربانی و…

mojtaba2321
31-01-2013, 10:20
با اینکه این فیلم رو دوست دارم و بعد از مدت ها دارم فیلم از تی وی میبینم اما نکته مسخره ای که داره بازم اینکه ته داستان مشخصه سر حمید گودرزی طی اتفاقاتی به سنگ میخوره و احتمالا طی دو قسمت آخر از ارغوان طلب مغفرت می کنه و ... (یه چیزی تو مایه های همون کلید اسرار)

درسته کلا توی همه سریال های ایرانی یکدفعه یک تغییر و تحول عظیم در بازیگر رخ میده و از این رو به اون رو میشه، نمونش در سریال مرد نقره ای شاهد بودیم.

Javad-ht
31-01-2013, 10:28
10 روز پیش پسرخاله بابام اومده بود میگفت حسن فتحی اومده پیشم اول تا آخر سریال رو برام تعریف کرده!(بیمارشه)
مثل اینکه خیلی تلخ تموم میشه.
کلا سریال شاد تعطیل :n02:
یادش بخیر یه زمان هی مدیری و عطاران طنز میساختن حال میکردیم.

amirkhan_0o0
31-01-2013, 15:48
عمو که شفا گرفت رفت امام زاده و پای سجاده دیده شد و یواش یواش آدم خوبی شد. الان پسره داره یواش یواش آدم منفی ای می شه!
خود ارغوان رفت امام زاده و ... اینها خودش یه سری چیز هاست که شاید بتونه مدیرا رو راضی کنه که دختره و پسره با هم دائم بشن!

ترنم اعتمادی
01-02-2013, 14:56
10 روز پیش پسرخاله بابام اومده بود میگفت حسن فتحی اومده پیشم اول تا آخر سریال رو برام تعریف کرده!(بیمارشه)
مثل اینکه خیلی تلخ تموم میشه.
کلا سریال شاد تعطیل :n02:
یادش بخیر یه زمان هی مدیری و عطاران طنز میساختن حال میکردیم.

این فیلم کلا مشکل اخلاقی داره
هیچکس به این مسئله توجه نمیکنه
داداشه که معتاده همه میدونن اما کسی باهاش کار نداره
خواهر کوچیکه قایمکی ازدواج میکنه باعث مرگ مادرش میشه خواهر بزرگه با شوخی همه چی رو رد میکنه
باباشون معلوم نیست چیکارست اصلا
توی خونواده پسره: عموش باباشو کشته که هیچ دخترشم انداخته بهش بعد پسره زنی رو که دوست داشته ول میکنه مچسبه به اونا
بعد خوانواده های ما میشینن سیبیل به سیبیل این فیلم رو نگاه میکنن بعدشم میگن بذارین چشم بچه هاتون آخر این داستانا رو ببینه

mojtaba2321
01-02-2013, 15:24
این فیلم کلا مشکل اخلاقی داره
هیچکس به این مسئله توجه نمیکنه
داداشه که معتاده همه میدونن اما کسی باهاش کار نداره
خواهر کوچیکه قایمکی ازدواج میکنه باعث مرگ مادرش میشه خواهر بزرگه با شوخی همه چی رو رد میکنه
باباشون معلوم نیست چیکارست اصلا
توی خونواده پسره: عموش باباشو کشته که هیچ دخترشم انداخته بهش بعد پسره زنی رو که دوست داشته ول میکنه مچسبه به اونا
بعد خوانواده های ما میشینن سیبیل به سیبیل این فیلم رو نگاه میکنن بعدشم میگن بذارین چشم بچه هاتون آخر این داستانا رو ببینه

درسته مشکل داره و این سریال میخواد بگه بارکج به منزل نمیرسه
کمی دندون روی جیگر بزارید تازه اول رسوایی ها و بدبختی هاشونه.

ترنم اعتمادی
02-02-2013, 13:17
این فیلم مشکل بیشتر جوونایبلند پروازه:n14:

++++++

باید بگم که این یه ناحنجاریه که تو ایران باب شده
خدا به دادمون برسه

پست های متوالی ادغام شدند.
لطفا مطالب خود را در پست ارسال کنید. (smmn)

amirkhan_0o0
02-02-2013, 21:04
یه چیزی بهم می گه عموهه باید بمیره آخرای فیلم!!
-----------------------------------------------------------
بهزاد هم که از این رو به اون رو شد! آدم خوب بود و آدم بد داره می شه!

ترنم اعتمادی
02-02-2013, 21:50
من حس می کنم داداشه پدر بهزاد رو در میاره

mojtaba2321
02-02-2013, 22:09
توی آنونسی که از سریال میزاره یه جایی رو نشون میده بابای ارغوان اومده تو کارخونه و داره داد و بیداد میکنه:n24:
اما این بهزاده هم خیلی آدم پستی هست، باز لااقل ارغوان واقعیتو به خانوادش گفت ولی ایشون پررو پرو رفته ابزار عشق میکنه.

ترنم اعتمادی
03-02-2013, 00:18
همینه که داره مشکل ایجاد میکنه

ترنم اعتمادی
03-02-2013, 17:30
به نظرتون چیکار باید کرد با این جور ادما؟؟؟؟
باید آبروشونو برد
تا عبرت دیگران بشه

amirkhan_0o0
03-02-2013, 18:35
راستی فکر کنم بین هما و دکتر یه ماجرای عشقی پیش بیاد!

VAHID
03-02-2013, 19:02
به نظر من سرنوشت بهزاد هم مثل ارغوان میشه چون به بهار دروغ داره میگه و بعدا که متوجه بشه ...........

Rhodes
03-02-2013, 19:19

آره بهش میاد....
این بهزاد خیلی نامرده ! حالا نیومدی اینو ببری معرفی کنی و نامردی کردی حداقل اونو نگیر ...
من اونجا که توی کارخونه به منوچهر گفت : " یه روز کسالت بار تموم میشه و یه روزه کسالت بار دیگه شروع میشه " دلم براش سوخت ولی مثل این که ادم بشو نیست...

amirkhan_0o0
03-02-2013, 21:19
راستی منوچهر می تونه از بهزاد آتو داشته باشه و هر غلطی دلش خواست بکنه!

ترنم اعتمادی
03-02-2013, 22:45
مگه میشه فیلم ایرانی باشه و توش چند نفر عروسی نکنن؟
%100

mojtaba2321
03-02-2013, 22:48
به نظرتون چیکار باید کرد با این جور ادما؟؟؟؟
باید آبروشونو برد
تا عبرت دیگران بشه

نه کار اشتباه رو نباید با کار اشتباه دیگه انجام داد یعنی این راه درستش نیست.

mojtaba2321
03-02-2013, 22:49
مگه میشه فیلم ایرانی باشه و توش چند نفر عروسی نکنن؟
%100

توی بیشتر سریال های ایرانی همیشه داستان ختم به خیر میشه ... و من فقط یک سریال دیدم که پایان خوب و معقول داشت اونم خداحافظ بچه بود.

kalantarahura
04-02-2013, 08:33
ارغوان ماشینو اتیش زد و کنارش وایستاده و ماشین اصلن منفجر نشد.اقای کارگردان شما که کلا انیمیشنی این صحنه رو در اوردی حداقل منفجرش میکردی

Amateِur
04-02-2013, 10:58
صحنه ماشين واقعا چقدر طبيعي بود! چطوري دلشون اومد يه مزداي خدا تومني رو اتيش بزنن :دی سرعت اتيش انگار تصوير اهسته بود. حالا از اين صحنه بگذريم.
داستان معلومه چي ميشه ديگه. اين بهزاد بيچاره با دختر عموش بدبخت ميشن ديگه. همه چي تقصير ارغوان بوده بعد اين بهزادو بدبخت ميكنن :n03: بعد لابد يكي هم پيدا ميشه ارغوان رو ميگيره و خوشبخت ميشن :n02:

toolhelp
04-02-2013, 15:01
آقا اين صحنه آتيش زدن ماشين بود واقعا؟ من فكر كردم سردش بوده هيزم آتيش زده بعد وايساده كنارش كه خودشو گرم كنه ! آخه مگه بنزين اينقدر نرم و يواش ميسوزه؟ !

alone_boy
04-02-2013, 15:12
آقا اين صحنه آتيش زدن ماشين بود واقعا؟ من فكر كردم سردش بوده هيزم آتيش زده بعد وايساده كنارش كه خودشو گرم كنه ! آخه مگه بنزين اينقدر نرم و يواش ميسوزه؟ !
تابلو بود که کامپیوتریه
اصلا جلوه های ویژه این سریال فوق آماتور بودن

Amateِur
04-02-2013, 20:42
بابا حالا آتيشو ول كنيد. فيلم اكشن كه نيست، داستانو بگيريد :n01: ولي خودمونيما خيلي غير طبيعي بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Rhodes
04-02-2013, 20:53
الان برادره داره بهش میگه کو ماشین !!!! چرا اتیشش زدی ... :n13:

amirkhan_0o0
04-02-2013, 21:10
اینقدر که زنه تاکید کرد حرص نخورد تابلو هست که برادره میاد حرصش می ده!
---------------------------
ویرایش:
و دیدید که حرص خورد.

amirkhan_0o0
04-02-2013, 21:20
احتمال می دم عمو تصادف کنه بمیره!
بعد کارخونه بیوفته دست بهزاد و بعد پدر ارغوان بیاد کاسه کوزه رو بریزه به هم.

amirkhan_0o0
04-02-2013, 21:30
یه چیزی بهم می گه عموهه باید بمیره آخرای فیلم!!
-----------------------------------------------------------
بهزاد هم که از این رو به اون رو شد! آدم خوب بود و آدم بد داره می شه!
:n05::n05:

:n15::n15::n15::n15:
آقا یعنی چی؟
دکتره که خود ارغوان رو می خواد! چه خوش سلیقه!

XENON24
04-02-2013, 21:30
گفتم کسی الکی برای کسی کاری انجام نمیده..نگو پیرمرد چشمش دختره رو گرفته!!!:n19:

hamid_diablo
04-02-2013, 21:35
چ تحلیلهای زیبای :n02:

majid322
04-02-2013, 21:42
از طرفدارای این سریال عذر میخوام..ولی شخصیت پردازی و داستان 0 ... کاملا غیر واقعی و اغراق شده.

Eblis 2011
04-02-2013, 21:46
چه پیرمرد هیزی :n13: سن باباشو داره

از اواسط فیلم تابلو بود این پیشنهاد رو میده

amirkhan_0o0
04-02-2013, 21:48
از طرفدارای این سریال عذر میخوام..ولی شخصیت پردازی و داستان 0 ... کاملا غیر واقعی و اغراق شده.
نمی دونم با این نظر من موافق هستید یا نه که مدیوم سینما و تی وی (سریال) فرق می کنه. به هر جهت مخاطبین سریال ها عام تر! از مخاطبین سینما هستند. به نظر من برای یک سریال این مسائلی که شما فرمودیدمشکلی نداره. البته قبول داره که این چند قسمت پیش یک کم هندی شده. اما با این وجود اعتقاد دارم که این سریال یکی از بهترین و خوش ساخت ترین سریال های چند فصل اخیر است.

majid322
04-02-2013, 21:53
قبول ندارم..از چه جهت خوش ساخت ؟ البته ناراحت نشی من میخوام بدونم دقیقا از چه جهات این سریال قویه ؟ اگه بخوام یه نمونه از سریال خوب رو مثال بزنم

سریال پایتخت یکی از بهترینهایی بود که من دیدم از همه لحاظ سریال کامل و عالی بود..

Rhodes
04-02-2013, 22:30
اینقدر مقدمه گفت گفتم حالا میخواد بگه برو از خواهرت برام خواستگاری کن !!! یهو گفت خودت !!
منتظر بودم باز بگه شوخی بود.میخواستم عکس العملت رو ببینم ولی نــــــــــــــــه !
من که احتمال میدم داره از عمد یه کار روانشناسانه ای چیزی میکنه ....

ترنم اعتمادی
04-02-2013, 23:02
اینقدر مقدمه گفت گفتم حالا میخواد بگه برو از خواهرت برام خواستگاری کن !!! یهو گفت خودت !!
منتظر بودم باز بگه شوخی بود.میخواستم عکس العملت رو ببینم ولی نــــــــــــــــه !
من که احتمال میدم داره از عمد یه کار روانشناسانه ای چیزی میکنه ....

من که میگم میخواد به دختره بفهمونه که از خوبی دختره چیزی کم نشده
حالا دختره قبول کنه که خوشبخت میشه

mojtaba2321
04-02-2013, 23:15
قبول ندارم..از چه جهت خوش ساخت ؟ البته ناراحت نشی من میخوام بدونم دقیقا از چه جهات این سریال قویه ؟ اگه بخوام یه نمونه از سریال خوب رو مثال بزنم

سریال پایتخت یکی از بهترینهایی بود که من دیدم از همه لحاظ سریال کامل و عالی بود..
موضوعش خیلی به روزه و مشکل خیلی از جوونها و خانواده هاست.

ترنم اعتمادی
05-02-2013, 00:02
تایید میشه
البته مردم به روی خودشون نمیارن
اگه ته داستان ارغوان خوب تموم شه مسخرست
باید جواب حماقت بزرگشو بده

League OF Legends
05-02-2013, 00:06
:n19:فیلمهای ایرانی همه چیز اخرش به خوبیو خوشی تموم میشه

دزد ها دستگیر میشن

قاتل ها یا کشته میشن یا اینکه دستگیر میشن

ادم نادون به خریت خودش پی میبره

عاشق ها بهم میرسن
.
.
.

اخرشم با یه عروسی فیلم تموم میشه

دیدن نداره :n25:

kaveh_d
05-02-2013, 01:58
عموهه که احتمال زیاد سکته میکنه و میمیره. فکر نمیکنم نقش دیگه ای براش مونده باشه. فقط نمیدونم این بهار بنده خدا داره تقاص چی رو میده که بدبخت شد!

M0hsen3D
05-02-2013, 02:02
تایید میشه
البته مردم به روی خودشون نمیارن
اگه ته داستان ارغوان خوب تموم شه مسخرست
باید جواب حماقت بزرگشو بده
من قبول ندارم!
حماقتی که کرد باعث شد مادرشو از دست بده و همچنین صدمه روحی سنگینی بخوره! نکنه انتظار دارین به علاوه اینا جونشم بده به خاطر یه تصمیم اشتباه!
شکست یه پیچ تنده برای ادامه زندگی به قول دکی :n02:
دوستان اخه به اون دکتره با اون همه فهم و شعور و مخصوصا سنش میاد که از رو هیزی و هوش اون پیشنهادو به ارغوان داده باشه؟
اول میخواست با دادن دوباره پرونده حقوقیش به ارغوان اونو با سرگرم کردن کار از اون حال وخیم روحی روانی نجات بده اما چون ارغوان پروانه وکالتش باطل شد (قابل پیش بینی هم بود) , با اون پیشنهاد خواست امید رو برای ادامه زندگی درش ایجاد کنه (خودتون بزارین جاش! شکست عشقی بخوری ,مادرتو از دست بدی به خاطر اشتباهت (که خودتو به خاطرش صددرصد گناه کار میدونی) , بعد عشقت بره ازدواج هم بکنه , برادر معتاد ,بی پولی و ... چیزی هم واسه ادامه زندگی میمونه؟؟!!).

M0hsen3D
05-02-2013, 02:08
عموهه که احتمال زیاد سکته میکنه و میمیره. فکر نمیکنم نقش دیگه ای براش مونده باشه. فقط نمیدونم این بهار بنده خدا داره تقاص چی رو میده که بدبخت شد!
معلومه دیگه! فیلم داره میگه بهار هم تقاص کاری که با اون پسره آرش کرد رو داره پس میده! اون پسره بازیچه رابطه بین عموهه و بهزاد و همچنین بهار خانم بود! اخرشم به همه چی پی برد و گفت که امید وارم تقاص این کاری رو که با من کردین رو پس بدین.

kaveh_d
05-02-2013, 03:05
معلومه دیگه! فیلم داره میگه بهار هم تقاص کاری که با اون پسره آرش کرد رو داره پس میده! اون پسره بازیچه رابطه بین عموهه و بهزاد و همچنین بهار خانم بود! اخرشم به همه چی پی برد و گفت که امید وارم تقاص این کاری رو که با من کردین رو پس بدین.

درسته. اینجاش یادم نبود. پس حله :n02:
ایکاش تو زندگی واقعی هم همه زود تقاصشونو پس میدادن!

mojtaba2321
05-02-2013, 09:27
درسته. اینجاش یادم نبود. پس حله :n02:
ایکاش تو زندگی واقعی هم همه زود تقاصشونو پس میدادن!

زمانه...زمانه خودش تقاص همه چیو و همه کسو میگیره:n29:

Amateِur
05-02-2013, 14:31
من فكر كردم دكتره ميگه خواهرتو مي خوام نگو مردك هيز ميگه خودتو :دی حالا دكتره هم بد نيست :20:
باباه هم كه بد بخت سكته رو زد، من نگران لندكروز بودم نره قاتي باقاليا :دی ولي باباهه زنده ميمونه

ترنم اعتمادی
05-02-2013, 20:05
اگه زنده نمونه که خوش به حال بهزاد بیشور میشه
اونوقت عدالت کجا میره؟
راستی چرا خواهر بهزاد انقدر مصنوعی گریه می کنه؟
مگه میشه زن باشی، ایرانی باشی گریه بلد نباشی؟
بازیگر نداشتیم مگه؟

ترنم اعتمادی
05-02-2013, 20:07
با اینکه صحنه آتیش زدن ماشین خیلی تابلو بود اما ارغوان حیفش نیمد؟

ترنم اعتمادی
05-02-2013, 21:42
آقا دکتر به زودی میمیره
باید پایان قصه برای همه قابل قبول باشه
اما خودمونیما
خواهر بهار بازیگر خوبیه
راستی بازیگرای این فیلم دماغشونو عمل نکردن چه جوری بازیگر شدن؟:n04:

mojtaba2321
05-02-2013, 21:49
این دکتره یه بیماری لاعلاجی چیزی داشته خواسته آخر عمری خوش بگذرونه خودشم میدونه، ارغوان بازم گول خورد.

Eblis 2011
05-02-2013, 22:02
این دکتره یه بیماری لاعلاجی چیزی داشته خواسته آخر عمری خوش بگذرونه خودشم میدونه، ارغوان بازم گول خورد.

به نظرم خواست با ازدواجش با ارغوان . ارغوان رو از نظر مالی تامین کنه . و یه جورایی خوشبختش کنه .... با اینکه خودش میمیره ...

اگه دقت کرده باشی دیالوگ بین پدر و دختر در زندان ( ازغوان و باباش ) باباش پرسید دوستش داری طرفو ، ارغوان سرشو انداخت پایین و چیزی نگفت .

آقا دکتر به زودی میمیره
باید پایان قصه برای همه قابل قبول باشه
اما خودمونیما
خواهر بهار بازیگر خوبیه
راستی بازیگرای این فیلم دماغشونو عمل نکردن چه جوری بازیگر شدن؟:n04:

بازیگراش بعضیاشون واسه تئاتر هستند و به نظرم خیلی هم خوب بازی میکنن .... من عاشق چشم های بهار شدم :n02: خیلی نازه .

mojtaba2321
05-02-2013, 22:11
بهار خیلی شبیه اون بازیگر دختر توی سریال هتل پیاده رو هست، همون دختر محمود پاک نیت صاحب هتله.

راستی تا اندازه ای که هشدار مصرف بی رویه دگزا ، و خورشت قیمه بادمجون توی این سریال نقش داشتن اون خواهر بهار نداشت:n02: اگر هم نبود به نظرم لطمه ای به داستان نمیزد، بیشتر نقش نخودی رو داره.

ترنم اعتمادی
05-02-2013, 22:47
بهار خیلی شبیه اون بازیگر دختر توی سریال هتل پیاده رو هست، همون دختر محمود پاک نیت صاحب هتله.

راستی تا اندازه ای که هشدار مصرف بی رویه دگزا ، و خورشت قیمه بادمجون توی این سریال نقش داشتن اون خواهر بهار نداشت:n02: اگر هم نبود به نظرم لطمه ای به داستان نمیزد، بیشتر نقش نخودی رو داره.

تایید میشه
اما من رو واقعا نگران گرده مصرف دگزا
چرا یه فیلم خوب تا اخر خوب نمی مونه
اولش خوب شروع شد
البته اینکه فیلمهای ایرانی انقد از واقعیت دوره مسئله اسلامی بودنه
چون باید از طرف ارشاد تاییدیه بگیرن

hamed29
05-02-2013, 23:48
مگه چند قسمت مونده تموم شه؟ فکر کنم تو قسمت های بعدی روند داستان بهتر بشه، به صورت بالقوه ظرفیت ماجراهای جدید رو داره؛ مریضی دکتر،اینکه عمه فاطمه از ماجرا خبر دار شده، هنوز بهار و خانواده ش هیچی از ماجرا نمیدونن. من فکر کنم سرآخر هم دکتر بمیره ،هم بهار طلاق بگیره. بعد دوباره ارغوان و بهزاد با هم رو به رو بشن!!!

kaveh_d
06-02-2013, 10:09
سریالش 45 قسمته. 8 تا دیگه مونده :n01:.

Rhodes
06-02-2013, 11:45
عجیب شد.راستی راستی اینا با هم ازدواج کردن... من که سر در نمیارم.
دکتره هم که داره میمیره.معلوم نیست چه خبر بشه.

آره شبیه به همن... :n09:

بازیگراش بعضیاشون واسه تئاتر هستند و به نظرم خیلی هم خوب بازی میکنن
آره.خواهر بهزاد تاتری هست..
چن بار هم شبکه 4 چن تاش رو نشون داد.... بدم میاد ازش///

ترنم اعتمادی
06-02-2013, 12:52
بازیگر باید بلد باشه از همه effect های رفتاری استفاده کنه
تو این فیلم با اینکه به خیلی چیزا توجه نکردن اما به انتخب بازیگر دیگه اصلا توجه نکردن
با اون جلوه های ویژه تابلوشون:n27:

Eblis 2011
06-02-2013, 15:14
سریال های حسن فتحی همشون قشنگه .

nar nia
06-02-2013, 19:34
سریالش 45 قسمته. 8 تا دیگه مونده :n01:.

طبق آخرین اخبار 52 فسمت هست و تا پایان هفته اول اسفند پخشش طول می کشه.

amirkhan_0o0
06-02-2013, 21:01
حالا عموهه که مُــــرد!
ولی انگار قبلا قرار بوده امین تارُخ نقش عمو رو بازی کنه. که بعد جور نشده!
یعنی قرارداد هم بسته اما چون سرنوشت نقش معلوم نبوده، بی خیال شده!
همون بهتر که قبول نکرد! طرف اومده کلاس بازیگری تشکیل داره، خودش توی تلویزیون، تئاتر بازی می کنه!
البته بهار انگار از شاگردهای امین تارخ بوده!

برادره نکنه از کمپ فرار کنه؟؟
راستی خود پریناز ایزدیار اومد ویتامین ســــــه گفت 45 قسمته، نکنه آخراش آب ببندن تو سریال!؟

mojtaba2321
06-02-2013, 22:34
99 درصد بازیگرای تازه کار سینما و تلویزیون حاصل کار کارگاه امین تارخ هستن.

amirkhan_0o0
06-02-2013, 22:55
99 درصد بازیگرای تازه کار سینما و تلویزیون حاصل کار کارگاه امین تارخ هستن.
فرزاد حسنی، شهرام قائدی، پوریا پور سرخ، تا جایی که من می دونم از شاگردهاشن.

kaveh_d
06-02-2013, 23:19
یه 5-6 سالی بود هیچکدوم از سریالها رو دنبال نمیکردم. یعنی اصلا تلوزیون خودمونو نگاه نمیکردم و اعصابم راحت بود اما بخاطر حسین محجوب باز برگشتم:n02:.
بجز سریال در مسیر زاینده رود که ریاد از نقشش خوشم نیومد، از زمان فیلم رنگ خدا کارهای حسین محجوب رو دنبال میکنم. تو این سریال هم به نظرم خیلی خوب و معقول بازی کرد اما متاسفانه خیلی بد تموم شد و حسابی دیپرس شدیم! دیگه حوصله دیدن بقیه اشو ندارم هرچی میخاد بشه بشه:n03:....:n23:

hamed29
07-02-2013, 00:46
به نظر من از همه بهتر عمو بازی‎ ‎کرد، حیف شد مرد ( البته تو اوج رفت )‏ در مورد وصیت نامه هم فکر کنم این طوری بشه که زمین های سعادت آباد رو بده به بهزاد، حق عمه رو هم تمام و کمال بده. بخشی از اموال رو فکر کنم بده خیریه! شاید هم شرط تعیین کنه.

Abdolreza2012
07-02-2013, 00:55
تا چند قسمت پیش نظرم این بود که این فیلن خوبه ولی الان عوض شده نظرم
کم خودمون غمو قصه داریم که اینم اضافه شه روش
دیگه زیادی داره تو فیلم کشته میده حالا این دکتر هم احتمالا رفتنیه

SaMsUnG
07-02-2013, 12:38
به نظر من که سریال جالبیه و واقعیتهای پنهانی که بعضا وجود داره را داره نشون میده البته به صورت اسلامی تر (مثل رابطه های دختر پسری که بدون عقد هم الان وجود داره)

شخصا از حسن فتحی و کارگردانیش خوشم میاد یکی این سریالش به نظرم خوب بوده و دیگری میوه ممنوعه (اگه درست بگم) که اون هم جریان یه حاجی را نشون میداد که عاشق یه دختر جوون شده بود

Pessimist
07-02-2013, 13:06
همون سریال دلنوازان فقط با کمی تغییر....

فقط همینو میتونم بگم! ظاهرا سوژه قطحی بوده که ورداشتن موضوع یه سریال دیگه رو انتخاب کردن!

nar nia
07-02-2013, 18:19
عکس های پشت صحنه مجموعه زمانه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rahakhanoom
07-02-2013, 18:39
توجه کردید بازم کسایی که هیچ اشتباهی تو زندگیشون نمیکنن و خیلی پاکن اسمشون پیامبری هست ؟ :))
عمه فاطمه هیچ خطایی تو زندگیش نمیکنه !
ولی ارغوان اشتباه میکنه تو زندگیش و اسمش پیامبری امامی نیست
یا بهار! با اینکه مثلن خواستن خیلی دختر خوب و نجیبی نشونش بدن ولی با اون خواستگار دکترش روراست نبوده و اسمش بهار هست !
بهزاد
منوچهر
داغونن والا !

oghyanoos
07-02-2013, 20:04
توجه کردید بازم کسایی که هیچ اشتباهی تو زندگیشون نمیکنن و خیلی پاکن اسمشون پیامبری هست ؟ :))
عمه فاطمه هیچ خطایی تو زندگیش نمیکنه !
ولی ارغوان اشتباه میکنه تو زندگیش و اسمش پیامبری امامی نیست
یا بهار! با اینکه مثلن خواستن خیلی دختر خوب و نجیبی نشونش بدن ولی با اون خواستگار دکترش روراست نبوده و اسمش بهار هست !
بهزاد
منوچهر
داغونن والا !
این بار اول نیست
همیشه تو سریال ها اینگونست

Abdolreza2012
08-02-2013, 02:23
عکس های پشت صحنه مجموعه زمانه

چرا بعضی عکسا سانسور شده؟؟:n21::n15:

hamed29
08-02-2013, 12:39
خوب اگه اینکار رو نکنن که شما میگید فیلم هیچ بویی از واقعیت نبرده. بالاخره همه اشتباه میکنن حتی بهار. اصلا فکر کنم پیام اخلاقی داستان همینه که بالاخره همه یه روزی لااقل تاوان بخشی از گناهانشون رو در این دنیا میدن. دروغ بهزاد و سکته ی پدر بهار تاوان همون دروغی بود که به اون خاستگار سرکاری گفت.

ترنم اعتمادی
08-02-2013, 14:26
فیلم خوبیه و فیلم نامه قدرتمندی داره اما انگار کار گردان اصلا به جزییال دقت نکرده
این مسیله باعث افت کیفیت کار شده
اگه ریز بینی مخاطب نبود خیلی از مشکلات رو رونمایی میکنه

ترنم اعتمادی
08-02-2013, 18:22
تو یکی از برنامه های زنده سینا رو آوردن
گفت این سریال نزدیک به اوج خودشه

League OF Legends
08-02-2013, 18:24
اره امروز بود ساعت 2/5

بعدشم پرسپولیسی هستش:n24:

بهترین بازیگره این سریالم هستش البته حمید گودرزی هم جای خودشو داره اما سینا بهتره:n12:

amirkhan_0o0
08-02-2013, 20:01
اره امروز بود ساعت 2/5

بعدشم پرسپولیسی هستش:n24:

بهترین بازیگره این سریالم هستش البته حمید گودرزی هم جای خودشو داره اما سینا بهتره:n12:

حسین مهری قبلا خیلی تئاتری و با اغغراق بازی می کرد. حس هاش برای دوربین نبود؛ برای سن بود.
البته ظهور پدیده ای به نام حامد بهداد هم بسیاری از بازیگران جوان رو به اغراق در بازی کشونده بود.
اما الان خیلی پیشرفت کرده و بازیش باور پذیر تر شده.

mojtaba2321
08-02-2013, 21:44
این حسین مهری توی نابرده رنج دقیقا نقشش چی بود؟

MoJtaBa.R
08-02-2013, 23:36
حالا عموهه که مُــــرد!
ولی انگار قبلا قرار بوده امین تارُخ نقش عمو رو بازی کنه. که بعد جور نشده!
یعنی قرارداد هم بسته اما چون سرنوشت نقش معلوم نبوده، بی خیال شده!
همون بهتر که قبول نکرد! طرف اومده کلاس بازیگری تشکیل داره، خودش توی تلویزیون، تئاتر بازی می کنه!
البته بهار انگار از شاگردهای امین تارخ بوده!

برادره نکنه از کمپ فرار کنه؟؟
راستی خود پریناز ایزدیار اومد ویتامین ســــــه گفت 45 قسمته، نکنه آخراش آب ببندن تو سریال!؟

واسه اینکه ملت با دیدن قسمتهای اولیه نگن این مث فلان سریال شده بازیگرا اومدن توی مصاحبه هاشون گفتن عمرا کلیشه باشه حرفا و رفتارا و نقشا . اصلا هم قرار نیست آخراش مث باقی قسمتها تموم شه . یعنی قرار بود ملت سورپرایز شن . قرار بود نه شعار توی سریال باشه نه .... سریال رو توی ماه رمضان پخش میکردن بهتر بود با معجزات متعددی که نشون داده شد !

قسمت قرمز : یعنی از وقتی که چشم عمو جان مورد پیدا کرد تا به اینجا آب توی سریال نیفتاد ؟؟؟!!!

Rhodes
08-02-2013, 23:51
آره یه بار هم حمید گودرزی رو آورده بود گفت آاره بینندگان تا بیان با یه سریال ارتباط برقرار کنن و عادت کنن زود تموم میشه.برای همین این یه راه نو هست و طولانیه ..... ولی مثل اینکه.....

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

orochi
09-02-2013, 00:50
عکس‌هایی از پشت صحنه سریال «زمانه»
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سریال زمانه ششمین حاصل ششمین همكاری میان حسن فتحی (كارگردان) و اسماعیل عفیفه (تهیه كننده) است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حمید گودرزی با ایفای این نفش دوباره قابلیت‌های خود را به نمایش گذاشت.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فیلمنامه این سریال پیش از این برای ساخت به شبکه یک پیشنهاد شد که مورد موافقت قرار نگرفت اما شبکه سه از آن استقبال کرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در سریال زمانه تقریبا به تمام مضامین روز پرداخته شده است: مسكن، بیكاری ، فساد اقتصادی، گروه های موسیقی زیرزمینی از مضامینی هستند كه سریال به آنها پرداخته است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امین تارخ قرار بود در نقش «عمو» حضور یابد. او قرارداد هم بست و چند روزی مقابل دوربین آمد اما به دلیل آماده نبودن فیلمنامه كامل او از حضور در ادامه سریال عذرخواهی كرد و پس از چند روز تصویربرداری، از گروه جدا شد.

amirkhan_0o0
09-02-2013, 02:51
واسه اینکه ملت با دیدن قسمتهای اولیه نگن این مث فلان سریال شده بازیگرا اومدن توی مصاحبه هاشون گفتن عمرا کلیشه باشه حرفا و رفتارا و نقشا . اصلا هم قرار نیست آخراش مث باقی قسمتها تموم شه . یعنی قرار بود ملت سورپرایز شن . قرار بود نه شعار توی سریال باشه نه .... سریال رو توی ماه رمضان پخش میکردن بهتر بود با معجزات متعددی که نشون داده شد !

قسمت قرمز : یعنی از وقتی که چشم عمو جان مورد پیدا کرد تا به اینجا آب توی سریال نیفتاد ؟؟؟!!!
به هر حال حداقل ریتم فیلمنامه کند نشد که این خودش جای تحسین داره. اما جزئیات کم شد. و یه مقدار سوتی هاش زیاد شد. من هنوز اعتقاد دارم این سریال توی چند فصل اخیر صدا و سیما از بهترین سریال های درام بوده.

hamed29
09-02-2013, 16:12
پای وصیت نامه که اومد وسط فکر کنم داستان طور پیش بره که منوچهر مثل همیشه رو مخ بهزاد کار کنه که اموال رو بیش از چیزی که حقشه به جیب بزنه. یادم نمیاد تو هیچ فیلمی کاراکتری مثل منوچهر دیده باشم؛ تمام آتیشها از زیر سرش بلند میشه ولی تا میبینه اوضاع خرابه خودش رو کنار می کشه! اصرار هم داره که هیچ کاره ست

ترنم اعتمادی
09-02-2013, 20:43
نمی دونم چرا منوچهر شده نقش مکمل بهزاد؟
اصلا خوب نیست

XENON24
09-02-2013, 21:51
تماس تصویریشون عجب کیفیتی داشت!
اینترنتشون چند گیگ بود؟؟

hamed29
09-02-2013, 22:41
اینترنت کجا بود؟ لابد اول فیلم گرفتن بعد از تو لپتاپ پخشش کردن ؛ وگرنه اونطوری کلی دنگ و فنگ داره که.

ترنم اعتمادی
10-02-2013, 12:14
راست میگه اینترنتشون خیلی مصنوعی بود
این منوچهرم فقط واسه پول اینا نقشه کشیده
جالب اینجاست که اون بهزاد احمقم حرفشو میخونه

Rhodes
10-02-2013, 18:13
اینترنت از این مصنوعی تر ندیده بودم....
اصلا توی محیط بیمارستان اون قسمت میشه لپ تاپ برد ؟

بی باک بی بال
10-02-2013, 18:53
اینا اصلا فیلم نامه دارن یه نه :n13:

ترنم اعتمادی
10-02-2013, 19:09
چرا این فیلم انقد سوتیای گنده داره

وین رونی
10-02-2013, 21:45
خیلی دارن بی خودی کشش میدن.
خوب دکتر هم که مرد به نظرتون شوهر بعدی ارغوان کیه؟وکیله یا کارخونه داره؟

amirkhan_0o0
10-02-2013, 21:48
احتمالا اتفاقی ارغوان و بهزاد که میونش با زنش شکرآب شده مقابل هم قرار بگیرند و بهزاد دوباره از ارغوان خواستگاری کنه و ازغوان بهش نه بگه!
سریال خوب شروع شد ولی هرچی به آخر نزدیک می شه آبکی تر می شه!

Eblis 2011
10-02-2013, 22:13
انتقاد پشت هر چیزی تو ایران اکثرا یعنی اینکه اون چیز پیشرفت داشته و داره پیشرفت میکنه .

به نظرم سریال خوبیه .

mojtaba2321
11-02-2013, 00:21
به نظر شما یه فرد نابینا چطور میتونه بنویسه؟:n05:

بی باک بی بال
11-02-2013, 00:50
خوب دکتر هم که مرد به نظرتون شوهر بعدی ارغوان کیه؟وکیله یا کارخونه داره؟ :n19::n19::n19::n19:

mojtaba2321
11-02-2013, 01:20
راستی این ترانه آخری گروه 7th چرا پخش نشد؟

amirkhan_0o0
11-02-2013, 05:43
به نظر شما یه فرد نابینا چطور میتونه بنویسه؟:n05:
حالا این که حواسشون نبوده به کنار
ولی من چشم بسته می تونم بنویسم.
آدم کوری که قبلا بینا بوده هم نباید مشکل چندانی داشته باشه!!!!!!!!!!!!!!!!

Beta
11-02-2013, 09:45
نمیدونم ولی تو داهات ما نزدیک سال قبر آدمو سنگ میکنن تو این فیلم همون روز اول !:n02:
البته مال قسمت های قبل بود یه خورده دیر گفتم!

amirkhan_0o0
11-02-2013, 16:24
نمیدونم ولی تو داهات ما نزدیک سال قبر آدمو سنگ میکنن تو این فیلم همون روز اول !:n02:
البته مال قسمت های قبل بود یه خورده دیر گفتم!
بستگی به نوع دهات و نوع قبر داره چون که قبر نشست خودش رو بکنه و برای سنک مشکلی پیش نیاد.
ولی قبر اگه مهندسی ساز!! باشه نیازی به نشست نداره و همون روز می شه سنگ رو روش گذاشت!

ترنم اعتمادی
11-02-2013, 20:14
بستگی به نوع دهات و نوع قبر داره چون که قبر نشست خودش رو بکنه و برای سنک مشکلی پیش نیاد.
ولی قبر اگه مهندسی ساز!! باشه نیازی به نشست نداره و همون روز می شه سنگ رو روش گذاشت!

الان همه مشکلات این فیلم فقط سنگ قبره؟
در کل فیلم خوبیه

Amir..H
11-02-2013, 20:33
الان همه مشکلات این فیلم فقط سنگ قبره؟
در کل فیلم خوبیه

اره دیگه ... خو بیخود میکنن سنگ قبرو اینقد زود میزارن به قول دوستمون قبر مهندسی سازم که نداریم اون دنیا میشه مصبیت حالا بیا اوووو درسش کن

ویرایش:
به ارغوان بگین خواس شوعر کنه میتونه رو من حساب کنه هاااااا
قول میدم خوشبختش کنم:n18:

hamed29
12-02-2013, 13:59
جالب بود؛ کافر همه را به کیش خود پندارد
ظاهرا یه تاجر فکر میکنه همه برای سود کردن حاظرن هر کاری بکنن
مثل همین منوچهر و و اون رفیق وکیلش که فکر میکردن ارغوان واسه ارث دکتر زنش شد ( یعنی ازدواج رو یه جور سرمایه گذاری بلند مدت مالی میدونن )
امثال این افراد تو جامعه ی ما چقدرن؟

amirkhan_0o0
12-02-2013, 18:10
مثل همین منوچهر و و اون رفیق وکیلش که فکر میکردن ارغوان واسه ارث دکتر زنش شد ( یعنی ازدواج رو یه جور سرمایه گذاری بلند مدت مالی میدونن )
متأسفانه اکثر ما در همه عرصه ها(ورزشی، سیاسی، هنری و ...) داریم در مورد دیگران قضاوت می کنیم! و کم هم نیستیم.

mojtaba2321
12-02-2013, 18:54
ارغوان ارثی نمیبره، شوهرش چند تا بچه داشت.

amirkhan_0o0
12-02-2013, 19:12
یه تیکه گفت بچه هاش ناهید و نمی دونم چی چی عجب ادمای نازنینی هستند. یعنی این که از این بابت مشکلی نیست.
ولی یه جایی از برادره پرسید که می دونی اوضاع بهزاد چطوره؟؟
فکر کنم می خواد دهن کجی به بهزاد بکنه!

30vil
12-02-2013, 19:31

100 تا بچه هم داشته باشه 1/8 همسر مرحوم ارث میبره

amirkhan_0o0
12-02-2013, 21:31
تقریبا یه جورایی تابلو بود که ارغوان به فکر دو دوزه بازی هست. چرا که وقتی که داداشه بهش گفت که به خواهرزنه گفتم، خیلی چیزی نگفت.
ولی یک کم اخرای این قسمت سریال شوک اور بود!
پ ن:
ولی واقعاً ارزشش رو داشت که زن دکتر بشه! عجب خونه ای هست لامصب!
منم که پسرم حاضرم تغییر جنسیت بدم زن دکتره شم! دی:

hamid_diablo
12-02-2013, 21:35
Wow

داستان داره کم کم جالبتر میشه ..واقعا فکرشو نمیکردم ارغوان بخواد اینطوری انتقام بگیره اما بریا پیش بردن داستان حتما لازم بود:n26:

Amir..H
12-02-2013, 21:47
تقریبا یه جورایی تابلو بود که ارغوان به فکر دو دوزه بازی هست. چرا که وقتی که داداشه بهش گفت که به خواهرزنه گفتم، خیلی چیزی نگفت.
ولی یک کم اخرای این قسمت سریال شوک اور بود!
پ ن:
ولی واقعاً ارزشش رو داشت که زن دکتر بشه! عجب خونه ای هست لامصب!
منم که پسرم حاضرم تغییر جنسیت بدم زن دکتره شم! دی:
:n02:

Eblis 2011
12-02-2013, 21:53
چه انتقام شیرینی . حسابی حال کردم ، بهزاد رو لوله کرد با حرفاش ...... :n12:

30vil
12-02-2013, 22:04
درسته ارغوان یه جور کار بهزاد را تکرار کرد و انتقام شیرینی بود اما نباید فراموش کنیم که بهزاد به تحریک اون مرتیکه منوچهر بی خاصیت چاپلوس این کار را کرد و تمام این مشکلات براش به وجود اومد

اما ارغوان...

به نظر من اگر عشقی بینشون بود و اگر واقعا ارغوان بهزاد را دوست داشت هیچ وقت این کار را انجام نمیداد اما ...

amirkhan_0o0
12-02-2013, 22:08
به نظر من بین کار ارغوان و بهزاد تفاوت زیادی بود.
بهزاد مچ ارغوان رو گرفت. اما ارغوان نه تنها مچ بهزاد رو باز کرد، بلکه با صحنه آرایی و ... واقعیت رو طور دیگه ای نشون داد.

League OF Legends
12-02-2013, 22:16
داره حالم گرفته میشه نامرد بد نارویی به بهزاد زد:n19:

mjorh
12-02-2013, 22:17
میخواست نشون بده عشقی وجود نداشته ...همش هوس بوده ! خوبه ...فک کنم معضل اساسی جامعه مارو نشون میده که ملت همه ادعای عاشق بودن دارن!

Eblis 2011
12-02-2013, 22:22
میخواست نشون بده عشقی وجود نداشته ...همش هوس بوده ! خوبه ...فک کنم معضل اساسی جامعه مارو نشون میده که ملت همه ادعای عاشق بودن دارن!

آخه چه ربطی به هوس داره ؟

بهزاد در حقش نامردی کرد ( چون فهمید یه پول چرب و نرم در انتظارشه اگه بره بهار رویگیره ) .... بعد جدایی عین خیالش نبود و رفت به راحتی با بهار ازدواج کرد ( انگار نه انگار با احساسات یه دختر بازی کرد )

الان داره تاوان پس میده .

mojtaba2321
12-02-2013, 22:25
در اینکه نویسنده و کارگردان خواستن معضلات جوانان جامعه امروز رو به نمایش بزارن شکی نیست.
اما به نظر من هیچ تاثیری در بین جوونا نداره.
دخترا همچنان از پسران میکشن
پسرها هم از دختران طلب ... دارن.

amirkhan_0o0
12-02-2013, 22:30
آخه چه ربطی به هوس داره ؟

بهزاد در حقش نامردی کرد ( چون فهمید یه پول چرب و نرم در انتظارشه اگه بره بهار رویگیره ) .... بعد جدایی عین خیالش نبود و رفت به راحتی با بهار ازدواج کرد ( انگار نه انگار با احساسات یه دختر بازی کرد )

الان داره تاوان پس میده .
تاوان باید تناسب داشته باشه، درسته که بهزاد دنبال یه بهونه برای قطع رابطه بود. ولی ارغوانه حرکت شیطانی ای انجام داد.

در اینکه نویسنده و کارگردان خواستن معضلات جوانان جامعه امروز رو به نمایش بزارن شکی نیست.
اما به نظر من هیچ تاثیری در بین جوونا نداره.
دخترا همچنان از پسران میکشن
پسرها هم از دختران طلب ... دارن.
قرار نیست با یه سریال دنیا عوض شه. کار فرهنگی عموماً در دراز مدت و بر اثر تکرار شکل می گیره. این مسأله فقط می تونه ذهنیت ها رو عوض کنه!

mojtaba2321
12-02-2013, 22:46
قرار نیست با یه سریال دنیا عوض شه. کار فرهنگی عموماً در دراز مدت و بر اثر تکرار شکل می گیره. این مسأله فقط می تونه ذهنیت ها رو عوض کنه!

بله منظور منم همینه
اما هیچ ذهنیتی عوض نمیشه و همه اینها شعار هست.

ofogh
12-02-2013, 23:03
کار فرهنگی با نمایش خانه های مجلل و کاخ گونه میسر نمی شود . تا بکجا در سریالها می خواهیم به خطا برویم ؟ ظاهرا همه چی حل شده و مهمترین دغدغه روابط دختران و پسران شده است !!

amirkhan_0o0
12-02-2013, 23:07
کار فرهنگی با نمایش خانه های مجلل و کاخ گونه میسر نمی شود . تا بکجا در سریالها می خواهیم به خطا برویم ؟ ظاهرا همه چی حل شده و مهمترین دغدغه روابط دختران و پسران شده است !!
تا جایی که ما یادمونه تی وی ایران داشته خونه بدبخت بیچاره ها رو نشون می داده!
چطور حالا یکی دو تا برنامه یک کم داره سرش رو از آب میاره بالا اعتراض ها شروع می شه.

mojtaba2321
13-02-2013, 00:02
من موندم چرا توی سریال های ایرانی همه متحول میشن یهو؟(البته بجز سریال خداحافظ بچه که پایان خیلی خوبی داشت به نسبت بقیه سریالها)
مثلا اون مرد نقره ای دختره آخر سریال 180 درجه تغییر عقیده داد، یا اینجا ارغوان که همش میگفت نمیخوام زندگیشون رو خراب کنم چرا یهو این تصمیم رو گرفت، کاری به درست و غلطش ندارم ولی یه دفه نظر آدم عوض شدن داره یه سبک بین کارگردانای سریالها میشه.

hamid_diablo
13-02-2013, 00:16
تا جایی که ما یادمونه تی وی ایران داشته خونه بدبخت بیچاره ها رو نشون می داده!
چطور حالا یکی دو تا برنامه یک کم داره سرش رو از آب میاره بالا اعتراض ها شروع می شه.

اینم از خصوصیات جامعه ماست

هر کاری کنی ایراد میگیرن...اگه سرایل تو خونه های جنوب شهر باشه ملت فریاد میزنن چرا دارید حقارت جامعه رو نشون میدید...

اگه تو کاخ باشه دوباره ملت فریاد میزنن چرا دارید زندگی مرفه رو نشون میدید...

در ضمن برای کار فرهنگی هم باید جامعه رو ساخت هم فرد رو...این مهم هم زمانبره...مخصوصا برای ملت ما...

kalantarahura
13-02-2013, 08:59
نگاه پر شرارت و شیطانی ارغوان رو دیدین؟دیشب فقط فحشش میدادم.ارغوان دو تا اشتباه بزرگ کرد.اول اینکه گفت باباش مرده .مهمتر این که بدون اجازه خونوادش رفت مثل بی اصل و نصب ها صیغه شد.جدایشون یه طرف.ولی بهزاد دیگه رفت سراغ زندگیش.ولی ارغوان با این که زندگی خوبی داشت باز هم عقده داشت.به نظر شما اگر دکتر داوودی زنده بود به ارغوان اجازه میداد یه زندگی رو از هم بپاشونه؟سریال داره علنا انتقام گیری رو به تصویر میکشه.برادر ارغوان اگر مرد بود همون روزی که فهمید ارغوان شوهر کرده باید سر خواهرشو میبرید و بابای بهزاد رو جلو چشاش میاورد:n19::n19::n19::n24::n24: نه اینکه حالا یادش اومده که پپه نیست و یکم غیرت بد نیست.

amirkhan_0o0
13-02-2013, 21:21
احتمالا بهزاد 800 میلیون رو ببازه و نابود شه!
ارغوان هم همین طور بوی نابودیش میاد.

kaveh_d
13-02-2013, 21:37
اونی که ارغوان آخر فیلم باهاش حرف زد، کی میتونه باشه؟!

amirkhan_0o0
13-02-2013, 21:38
وکیله دیگه!
که می خواد با بهزاد شریک شه و نابودش کنه
راستی شاید خواهره با یه دکتر پولدار ازدواج کنه!

amirkhan_0o0
13-02-2013, 21:46
اینی که یه عشق آتشین به یه نفرت شدید تبدیل شه، به شدت قابل هضمه ولی دیگه با خواهره چرا؟ این برام یک کم عجیب بود.

Eblis 2011
13-02-2013, 21:49

نیکخواه .....

M E S S I
13-02-2013, 21:55

روح دكتر!!!:n19:

amirkhan_0o0
13-02-2013, 21:56
این فیلم هنوز از منوچهر انتقام نگرفته در حالی که منشأ بسیاری از بدی ها منوچهر بوده! هر چند این آدم ها کوچک تر از اونی هستند که ارزش انتقام گرفتن داشته باشند.

Eblis 2011
13-02-2013, 22:05
این فیلم هنوز از منوچهر انتقام نگرفته در حالی که منشأ بسیاری از بدی ها منوچهر بوده! هر چند این آدم ها کوچک تر از اونی هستند که ارزش انتقام گرفتن داشته باشند.

به زودی به نتیجه ی کاراش میرسه . :n01:

hamid_diablo
13-02-2013, 22:07
منوچهرم به زودی به سزای اعمالش میرسه...اما نکته جالب اینجاست ک برادر ارغوان خیلی هم کند ذهن نیست! اعتیادش به کنار .اما خوب متوجه شد بین یه بازی بین خیر و شر بین خواهراش قرار داره...

amirkhan_0o0
13-02-2013, 22:47
خوب بهزاد هم نباید آدم احمقی باشه و با وکیله شراکت کنه!
کسی که این همه توی زندگیش شکست خورده و آدم احمقی هم نیست، نباید همه تخم مرغ هاش رو توی یه سبد بچینه وگرنه سریال خیلی هندی می شه!

mojtaba2321
14-02-2013, 00:01
راستی مامان ارغوان و مامان بهزاد با هم خواهرن، قیافشون مث دو قلوها میمونه ولی من توی سریالای دیگه ندیدمشون.

mojtaba2321
14-02-2013, 00:02
خوب بهزاد هم نباید آدم احمقی باشه و با وکیله شراکت کنه!
کسی که این همه توی زندگیش شکست خورده و آدم احمقی هم نیست، نباید همه تخم مرغ هاش رو توی یه سبد بچینه وگرنه سریال خیلی هندی می شه!

بهزاد نمیتونه با وکیله شراکت کنه چون ارثشو ازش میگیرن.

amirkhan_0o0
14-02-2013, 00:06
بهزاد نمیتونه با وکیله شراکت کنه چون ارثشو ازش میگیرن.
چجوری ارث رو ازش بگیرن؟

بی باک بی بال
14-02-2013, 14:57
هر چی جلو تر میره بدتر میشه:n22:

League OF Legends
14-02-2013, 15:06
خیلی نامردیه همه ضد بهزاد بیچاره در اومدن تو جامعه ی ما گردن کلفت های مملکت بالای 6 تا زن دارن ....

اما این بیچاره :n28:

riverman
14-02-2013, 15:11
بعید بدونم اونی که ارغوان باهاش حرف زد وکیله باشه!

در مورد انتقام هم 1خورده ارغوان اشتباه کرد و مطمئنا اگه داودی بود جلوشو میگرفت.
کلا جریانات اخیر که پیش اومد خرابکاریای سینا بود

وین رونی
14-02-2013, 15:47
من میگم پشت خط داماد بهروز ایناست.چی بود اسمش منوچهر؟زنش که بچه دار نمیشه اغروان(به قول ننه بزرگم)هم مایه داره هم ترگل تر هم بچه دار میشه

XENON24
14-02-2013, 16:52
چرا تو فیلم زمانه هنوز هیچکی حامله نشده؟من نگرانم سیستم گرده افشانی صدا و سیما خراب شده باشه...

بردیا
14-02-2013, 17:08
چرا تو فیلم زمانه هنوز هیچکی حامله نشده؟من نگرانم سیستم گرده افشانی صدا و سیما خراب شده باشه...

برو عمر گل لاله رو ببین:دی
توش همه حامله شدن به جز نجیب خان:n08:

farshidshd
14-02-2013, 17:12
به نظر من ارغوان و اون یارو وکیل گنده هه دستشون تو یه کاسه هست. با هم نقشه می کشن

mojtaba2321
14-02-2013, 20:35
توی مصاحبه ای که امشب نشون داد و با کارگردان مصاحبه کرد 10 قسمت دیگه به پایان سریال مونده.
آقای فتحی گفت توی این 10 قسمت اتفاقای زیادی میفته.

SaMsUnG
16-02-2013, 11:45
منم احتمال زیاد میدم اون کسی که پشت تلفن با ارغوان صحبت کرد نیکخواه باشه، اگه دقت کرده باشین هر بار که نیکخواه میفهمید که ارغوان با یکی ازدواج گرفته یه حالی میشد و ناراحت میشد قسمتهای قبل هم که ارغوان بعد فوت دکتره پیشش رفت تو دفترش گفت که ناهار سفارش داده و ناهار را با هم بخوریم ( با ارغوان) احتمال زیاد تو اون موقعیت که تو سریال نشون نداد خواستگاری خودش را مطرح کرده از ارغوان و ارغوان هم گفته که باید بهزاد را زمین بزنی تا من باهات ازدواج کنم

1% دیگه هم احتمال میدم:n02: که کلا ارغوان کسی را اجیر کرده که بهزاد را بکشند :n28::n10:

bida
16-02-2013, 21:09
من یه چیزی تو این سریال رو اعصابمه اونم این گنده کردن الکی به اصطلاح خیانت بهزاد به بهار هست. اصلا این اسمش خیانت هست؟ مساله ازدواج ارغوان و بهزاد مال قبل از ازدواج اون با بهار بود.

خیلی دارن گندش می کنن

Eblis 2011
16-02-2013, 21:32
من یه چیزی تو این سریال رو اعصابمه اونم این گنده کردن الکی به اصطلاح خیانت بهزاد به بهار هست. اصلا این اسمش خیانت هست؟ مساله ازدواج ارغوان و بهزاد مال قبل از ازدواج اون با بهار بود.

خیلی دارن گندش می کنن

حرف شما در صورتی درسته که " بهزاد قبل از ازدواج با بهار از ازدواجش با ارغوان همه چیز رو به بهار میگفت " اینجوری دیگه خیانت نبود .... اما الان خیانته .

MoJtaBa.R
16-02-2013, 23:43
حرف شما در صورتی درسته که " بهزاد قبل از ازدواج با بهار از ازدواجش با ارغوان همه چیز رو به بهار میگفت " اینجوری دیگه خیانت نبود .... اما الان خیانته .

اتفاقا : مثل اینکه جز راست نباید گفت و هر راست نشاید گفت مصداقیه که توی قرآن هم اومده

گذشته آدما وقتی که آیندشون رو بخواد مورد آزار بده مطلقا عقلانی نیست گفتنش . بهزاد دروغی نگفته ! سوالی نشده بود تا بخواد همه چی رو بگه . لزومی هم نداشت . شما ازت چیزی بپرسن تموم ریز و درشت شیطنتها و خبطها و اشتباهات رو میای میگی عمو جان ؟؟؟؟؟ یه وقتایی تا برا خود آدم اتفاق نیفته نمیفهمه دردش رو . همه اونایی که زن دوم یه مرد بشن نمی پسندن دونستن واقعیت رو ! خدا اینقدرها هم در کمین انسانها نیست تا اتفاقی بفته بخواد بزنه تو سرشون !!! یه شیش ماه صیغه بوده و تموم !!! صیغه هم یه قرارداد موقته که میشه تمدید کردش ! حالا این نخواسته . نه شریعت جلوش رو میتونه بگیره نه قانون . پس چرا باید اینهمه بلا سرش میومد ؟؟؟ از هم خوششون نیومد تمدید نشد دیگه

...........

پخمه بودن فرد بهزاد در مورد حوادث دورو برش و یه درصد احتمال ندادن مالی که از کفش ارغوان و نیکخواه میخوان ببرن جالبه ! در صورتیکه اوایل سریال بهزاد هم جسورتر بود هم با عرضه و اینقدر پپه نبود ( pape ) : دی

گفته بودن نمیخوان تهش کلیشه ای بشه ولی به یکباره چرک نشون دادن آدما به هر قیمتی نشانه موفق یه پایان سریال نمیتونه باشه .

League OF Legends
16-02-2013, 23:47
خدایی بیش از حد سریالو دارن ضد بهزاد میسازن

Eblis 2011
16-02-2013, 23:52
اتفاقا : مثل اینکه جز راست نباید گفت و هر راست نشاید گفت مصداقیه که توی قرآن هم اومده

گذشته آدما وقتی که آیندشون رو بخواد مورد آزار بده مطلقا عقلانی نیست گفتنش . بهزاد دروغی نگفته ! سوالی نشده بود تا بخواد همه چی رو بگه . لزومی هم نداشت . شما ازت چیزی بپرسن تموم ریز و درشت شیطنتها و خبطها و اشتباهات رو میای میگی عمو جان ؟؟؟؟؟ یه وقتایی تا برا خود آدم اتفاق نیفته نمیفهمه دردش رو . همه اونایی که زن دوم یه مرد بشن نمی پسندن دونستن واقعیت رو ! خدا اینقدرها هم در کمین انسانها نیست تا اتفاقی بفته بخواد بزنه تو سرشون !!! یه شیش ماه صیغه بوده و تموم !!! صیغه هم یه قرارداد موقته که میشه تمدید کردش ! حالا این نخواسته . نه شریعت جلوش رو میوته بگیره نه قانون . پس چرا باید اینهمه بلا سرش میومد ؟؟؟ از هم خوششون نیومد تمدید نشد دیگه

...........

پخمه بودن فرد بهزاد در مورد حوادث دورو برش و یه درصد احتمال ندادن مالی که از کفش ارغوان و نیکخواه میخوان ببرن جالبه ! در صورتیکه اوایل سریال بهزاد هم جسورتر بود هم با عرضه و اینقدر پپه نبود ( pape ) : دی

گفته بودن نمیخوان تهش کلیشه ای بشه ولی به یکباره چرک نشون دادن آدما به هر قیمتی نشانه موفق یه پایان سریال نمیتونه باشه .

اولا قسمت بولد شده جملت هیچ مصداقی واسه این موضوع نداره عزیز دلم .

:n04: ثانیا قسمت قرمز رنگ برام جالبه تو حرفات . اون زمانیه که مثلا فردی قبلا خلافکار بوده و الان ترک کرده . نیازی نمیبینه که بخواد به زنش بگه و زندگیشونو چرکین کنه و خودشو آزار بده . ( چون الان دیگه ترکش کرده و توبه کرده ) و مثال هایی از این قبیل ....

ولی این موضوع به خانم بهزاد مربوطه : چون زنش حق داره که بدونه .....
اون حق داره که بدونه شوهرش قبلا ازدواج کرده ... باید قبل ازدواج بهش میگفت و بعد بهار با دونستن تمامی شرایط و حقایق تصمیم میگرفت که آیا حاضر میشد با در نظر گرفتن تمام جوانب زن بهزاد بشه یا نه .

MoJtaBa.R
17-02-2013, 00:16
اولا قسمت بولد شده جملت هیچ مصداقی واسه این موضوع نداره عزیز دلم .

:n04: ثانیا قسمت قرمز رنگ برام جالبه تو حرفات . اون زمانیه که مثلا فردی قبلا خلافکار بوده و الان ترک کرده . نیازی نمیبینه که بخواد به زنش بگه و زندگیشونو چرکین کنه و خودشو آزار بده . ( چون الان دیگه ترکش کرده و توبه کرده ) و مثال هایی از این قبیل ....

ولی این موضوع به خانم بهزاد مربوطه : چون زنش حق داره که بدونه .....
اون حق داره که بدونه شوهرش قبلا ازدواج کرده ... باید قبل ازدواج بهش میگفت و بعد بهار با دونستن تمامی شرایط و حقایق تصمیم میگرفت که آیا حاضر میشد با در نظر گرفتن تمام جوانب زن بهزاد بشه یا نه .

کلا با کاری که ارغوان کرد و چیزی که دکتر ازش خواسته بود و انجام نداد و داره نمیده منفی ترین نقش رو توی سریال مال خود کرده تا بهزاد !

اولا : پس از اون دسته هستی که تا میگن ف میری فرحزاد و زیر و روی گذشتت رو میریزی رو دایره ! اونجوری که هم مثله نقض میشه و هم ... !!! دمت گرم پس اگه قبلا یه بار عاشق شدی به خاطر اینکه یه درصدم شک به دلت راه نمیدی که شاید گفتنش به عشق بعدیت باعث از دست دادنش بشه بهش میگی و منتظر میمونه تا جواب بده !
کار بهزاد چون شریعت راه رو برا جوونا باز گذاشته اونم به اذن پدر که صیغه بشن اونم طی ماههای کم !! یه همچینین چیزی خیانت نبوده ! دوست داشتن چیزیه که توی ذات آدمیه . خبطی هم بجود نیومده . با این نوع نگرش نویسنده ؛ فقط اون قسمت توی زندگی آدما کمرنگ میشه که اشتباه کسی رو تکرار نکنیم .
ثانیا : مغلطه گری کمکی نمیکنه برا تغییر عقیده آدما :دی . کسی که خلاف کرده و توبه کرده ربطی به کسی که صیغه کرده ( که شرع بوجود آورندش بوده ) نداره عمو . چی رو با چی قیاس کردی ؟؟ :n04::n04: حالا هم همین قیاست هم عقلانی باشه : باز هم گفتنش به زندگی ادم کمکی نمیکنه ! دید آدما باید درست بشه . به جای اینکه آدما از اشتباه گذشته درس بگیرن و پلی بزنن به سوی تعالیشون :n23: صبح تا شب فک کنن قبل اینکه ببه بگیرن از دختر مردم چه عادتهای ناپسندی داشتن اینجوری که شما میگی از یه سالگی ببخشید از وقتی که خوندن نوشتن یاد گرفتیم یه دفتر 1000000 برگ بخریم !! و شروع کنیم به نوشتن روایت زندگی . وقت ازدواج بدیم عروس خانم. که بخونه و با اشتباهات و موفقیتهای ما آشنا بشه !!! چیزی هم از قلم نیفته دیگه . شاید زمانی یکی از دخترای محل رو مثلا توی صف نونوایی لوچان زدیم :دی بخواد بعدها رودررو کنه !

دقیقا جیگمل جان بعد قرمزی که کردی و رنگ عشقه :دی دو جمله پشت هم بود که حتما دیدم که گفتم ! اگه دورو برت باشن یه همچین کسایی و بپرسی ازشون حالشون بعد دونستن بدتر بوده تا قبلش !

Eblis 2011
17-02-2013, 00:21
کلا با کاری که ارغوان کرد و چیزی که دکتر ازش خواسته بود و انجام نداد و داره نمیده منفی ترین نقش رو توی سریال مال خود کرده تا بهزاد !

اولا : پس از اون دسته هستی که تا میگن ف میری فرحزاد و زیر و روی گذشتت رو میریزی رو دایره ! اونجوری که هم مثله نقض میشه و هم ... !!! دمت گرم پس اگه قبلا یه بار عاشق شدی به خاطر اینکه یه درصدم شک به دلت راه نمیدی که شاید گفتنش به عشق بعدیت باعث از دست دادنش بشه بهش میگی و منتظر میمونه تا جواب بده !
کار بهزاد چون شریعت راه رو برا جوونا باز گذاشته اونم به اذن پدر که صیغه بشن اونم طی ماههای کم !! یه همچینین چیزی خیانت نبوده ! دوست داشتن چیزیه که توی ذات آدمیه . خبطی هم بجود نیومده . با این نوع نگرش نویسنده ؛ فقط اون قسمت توی زندگی آدما کمرنگ میشه که اشتباه کسی رو تکرار نکنیم .
ثانیا : مغلطه گری کمکی نمیکنه برا تغییر عقیده آدما :دی . کسی که خلاف کرده و توبه کرده ربطی به کسی که صیغه کرده ( که شرع بوجود آورندش بوده ) نداره عمو . چی رو با چی قیاس کردی ؟؟ :n04::n04: حالا هم همین قیاست هم عقلانی باشه : باز هم گفتنش به زندگی ادم کمکی نمیکنه ! دید آدما باید درست بشه . به جای اینکه آدما از اشتباه گذشته درس بگیرن و پلی بزنن به سوی تعالیشون :n23: صبح تا شب فک کنن قبل اینکه ببه بگیرن از دختر مردم چه عادتهای ناپسندی داشتن اینجوری که شما میگی از یه سالگی ببخشید از وقتی که خوندن نوشتن یاد گرفتیم یه دفتر 1000000 برگ بخریم !! و شروع کنیم به نوشتن روایت زندگی . وقت ازدواج بدیم عروس خانم. که بخونه و با اشتباهات و موفقیتهای ما آشنا بشه !!! چیزی هم از قلم نیفته دیگه . شاید زمانی یکی از دخترای محل رو مثلا توی صف نونوایی لوچان زدیم :دی بخواد بعدها رودررو کنه !

دقیقا جیگمل جان بعد قرمزی که کردی و رنگ عشقه :دی دو جمله پشت هم بود که حتما دیدم که گفتم ! اگه دورو برت باشن یه همچین کسایی و بپرسی ازشون حالشون بعد دونستن بدتر بوده تا قبلش !
من که از جمله بندی هات چیزی گیرم نیومد .
به هر حال از بحث فیلم خارج نشیم . من نمیتونم عقاید شما رو عوض کنم شما هم نمیتونی .
شب خوش .

مانی ک
17-02-2013, 04:30
من نمیفهمم چرا ارغوان یه دفعه تصمیم به انتقام گرفت؟

مانی ک
17-02-2013, 04:36
حسن فتحی:
حسن فتحي، کارگردانی نام آشنا در تلويزيون است. او يكي از موفق ترين كارگردان هاي تلويزيون پس از انقلاب است و سريال هاي او هميشه با استقبال مردم مواجه شده. سريال هاي «فردا دير است»، «پهلوانان نمي ميرند»، «شب دهم» ، «مدار صفر درجه»، «ميوه ممنوعه»، «اشك ها و لبخندها» و «در مسير زاينده رود» همگي جزو كارهاي ماندگار و خاطره انگيز تلويزيون هستند.

رویارویی عشق و انتقام
زمانه حكايت آدم هايي است كه در كشمكش عقل و احساس، اسير طاعون نفرت شده و با تير انتقام، عشق را گردن مي زنند!

دومين انصراف امين تاريخ بعد از «محمد (ص)»
حسن فتحي، كارگردان اين سريال، درباره تغييرات تيم بازيگرانش به تماشا گفت:
«ما كار را با خانم ليندا كياني براي يكي از نقش هاي اصلي مان شروع كرديم. اما بعد از چند هفته اي كه تصويربرداري شروع شده بود، سفر مكه براي او پيش آمد و در آن زمان در شرايطي هم بودند كه مي خواستند حتما سفرشان انجام شود. بنابراين ما شرايطشان را درك كرديم. بعد از اينكه خانم كياني رفتند، من از پريناز ايزديار براي اين نقش دعوت كردم و در حال حاضر تقريبا تا نيمه كار را فيلمبرداري كرده ايم».
اما امين تارخ ديگر بازيگر اين سريال بود كه پس از مدتي انصراف داد و حسين محجوب جاي او را گرفت. فتحي در اين باره گفت:
«آقاي تارخ هم بعد از چند هفته اي كه از تصويربرداري كار گذشته بود، با من صحبت كردند و گفتند به دلايل شخصي قادر به ادامه كار نيستند و من هم حسين محجوب را به جاي او قرار دادم».
اين دومين انصراف امين تارخ بعد از كناره گيري اش از پروژه محمد (ص)اين اواخر است

«ارغوان را تقريبا مي توان قهرمان اصلي اين داستان دانست. اصلا اسم اين سريال قبل از «زمانه»، «ارغوان» بوده است.

Pessimist
17-02-2013, 06:05
من نمیفهمم چرا ارغوان یه دفعه تصمیم به انتقام گرفت؟

آره واقعا منم نفهمیدم چرا ارغوان یه دفعه ای تا این حد شخصیتش عوض شد و اینجوری انتقام گرفت به هر حال این قسمتش حسابی جای کار داشت و بهتر بود یه مقدر پخته تر میشد!

bida
17-02-2013, 15:17
...........

دقیقا انگار یه نیت خاصی وجود داره که بهزاد روبه خاطر گناه نابخشودنی که انجام داده ( که انصافا اصلا جای این همه مانور رو نداره و در واقعیت حال حاضر جامعه ایران ( فارغ از تایید و یا عدم تایید این شرایط ) اصلا نمود بیرونی نداره ) می خوان طوری تنبیه کنن که به شکر خوردن بیفته و دیگه بره های معصومی مثل بهار رو فریفته امیال شیطانی و فراماسونری خودش نکنه. باز هم میگم اگه این خیانته پس نویسنده های این سریال اصلا از جامعه دور و برشون خبر ندارن.

پ.ن: حتی در مورد رابطه بهزاد و ارغوان هم به نظر من بهزاد گناه کبیره ای مرتکب نشد. ادامه زندگی اون و ارغوان به سرانجام خوشی نمی رسید. کم کم عقل بر عشق و احساسات چیره شد .این دو نفر با هم خوشبخت نمی شدند. مشکل اصلی این جاست تو صدا و سیما بایستی این رابطه بهزاد و ارغوان رو کاملا شرعی نشون بده. پس تنها راه میشه قانون مسخره صیغه و ازدواج موقت. از طرفی چون میدونن که بهرحال در عرف ما صیغه جایگاه بسیار بدی داره و هیچ دختری حاضر نمیشه دست به این کار بزنه پس متوسل به روش هایی شدن که نشون بده بهزاد ارغوان رو با وعده ازدواج فریب داد و ادامه ماجرا وگرنه رابطه این دو نفر یک سیر کاملا طبیعی رو طی کرد ، یک عشق تاگهانی و جنون آمیز ، شناخت بیشتر همدیگه ، در نظر گرفتن واقعیت های موجود که در ابتدا کاملا بی اهمیت فرض می شدن ولی با گذشت زمان اثرشون بر زندگی هر دو طرف بیشتر و بیشتر شد و سرانجام هم جدایی.....

kaveh_d
17-02-2013, 16:35
ظاهرا این سریال دچار ممیزیهای زیادی شده. شاید بخاطر همینه که بعضی جاها داستان به هم ریخته شده. یه سر به این وبلاگ برنید مطالب جالبی در مورد این سریال پیدا میکنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amirkhan_0o0
17-02-2013, 21:08
این سریال ته استرسه!!!
با این حماقتی که بهزاد انجام داد دیگه اعصابم داره خورد می شه! این دیگه چه درامیه بابا!!؟

bida
17-02-2013, 21:39
معلوم نیست ارغوان داره نیکخواه رو بازی میده تا به بهزاد برسه یا قضیه کاملا برعکسه و اونهم بازیچه دست نیکخواه شده....

amirkhan_0o0
17-02-2013, 21:43
نه بابا داره نیکخواه رو بازی می ده تا بهزاد رو له کنه!
می خواد هرچی بهزاد داره ازش بگیره!
انصافاً با این همه مشکلات داریم یه سریال تلخ می بینیم که هیچ اثری از امید توش نیست.
سریال خوبی هست ولی برای اوضاع روحی الان مردم مناسب نیست متاسفانه!

bida
17-02-2013, 21:47
اگه نیکخواه به این راحتی بازیچه دست ارغوان بشه که خیلی شبیه این سریالای آبکی ترکی میشه. اصلا با شخصیتی که نویسنده برای نیکخواه در نظر گرفتن نمی خونه.

تابلو هم هست که قصد ارغوان انتقام گیری نیست.... داره زمینه چینی می کنه.

amirkhan_0o0
17-02-2013, 21:55
اگه نیکخواه به این راحتی بازیچه دست ارغوان بشه که خیلی شبیه این سریالای آبکی ترکی میشه. اصلا با شخصیتی که نویسنده برای نیکخواه در نظر گرفتن نمی خونه.

تابلو هم هست که قصد ارغوان انتقام گیری نیست.... داره زمینه چینی می کنه.
نقطه ضعف یه مرد در مقابل یه زن زمانی شکل می گیره که عاشق اون باشه!
نیکخواه مدت هاست که عاشق دختره هست. و چند دفعه هم دروغ های دختره در مورد حلقه ازدواج، و چیزهای دیگه رو باور کرده!
یه نکته دیگه این که دختره به نیکخواه میوه تعارف کرد و باهاش گرم گرفت یعنی این که یه جورهایی داره بازیش می ده! البته باید تا ته سریال صبر کرد!!!!!!!!!!

Eblis 2011
17-02-2013, 22:04
چقدر تو این انجمن سفارتی داریم :n02:

ترنم اعتمادی
17-02-2013, 22:15
این فیلم آخر بی اخلاقیه
به جای اینکه به جوونا یاد بدن چه جوری با همسرشون برخورد کنن راه لج بازیو بهشون یاد میدن

Eblis 2011
17-02-2013, 22:18
این فیلم آخر بی اخلاقیه
به جای اینکه به جوونا یاد بدن چه جوری با همسرشون برخورد کنن راه لج بازیو بهشون یاد میدن

هر کی بخواد هر کاری میکنه . این فیلما روش تاثیری نداره .

کسی که خوب باشه همیشه خوبه و کسی که ذاتش خرابه و بده با این فیلم ها درست نمیشه و بازم بده .

به هر حال : کسی که ذاتش درسته با این فیلما به در نمیشه و کسی هم که ذاتش خرابه با فیلمهای آموزنده درست نمیشه .

هر چی بسازن همیشه ایراد و انتقاداتی توش هست . به نظرم ارزش دیدن رو داره و سریال جالبیه .

amirkhan_0o0
17-02-2013, 22:36
چقدر تو این انجمن سفارتی داریم :n02:
منو می گی؟
من کجا گفتم در نیومده؟:n13:
من فقط گفتم استرس گرفتم بابا ولی مجبورم ببینم. چون دارم می میرم از فضولی

مانی ک
17-02-2013, 22:36
به نظرم ارغوان میخواد از طریق نیکخواه از بهزاد انتقام بگیره ولی نیکخواه سر بزنگاه خودشو نجات میده و این ارغوانه که نابود میشه
بهزاد و بهار هم اشتی میکنن
به قول یکی از دوستان از سیستم گرده افشانی هم خبری نیس
دست کم بهار حامله باشه:n02:

Eblis 2011
17-02-2013, 22:38
منو می گی؟
من کجا گفتم در نیومده؟:n13:
من فقط گفتم استرس گرفتم بابا ولی مجبورم ببینم. چون دارم می میرم از فضولی

نه امیر جان . شما که تاج سری . کلی گفتم . آخه سفارتی میگه : " با عرض سلام و مخالفت " :n02:
همه منتقد شدن و دارن انتقاد میکنن :n02:

mojtaba2321
17-02-2013, 23:09
دیالوگهای توی دادگاه چقدر شبیه دیالوگهای فیلم قرمز بود.
راستی سریال قابلیت تبدیل به 90 قسمتی رو داشته:n02:

amirkhan_0o0
17-02-2013, 23:24
دیالوگهای توی دادگاه چقدر شبیه دیالوگهای فیلم قرمز بود.
راستی سریال قابلیت تبدیل به 90 قسمتی رو داشته:n02:
بله اگه یه شیلنگ آب توی سریال بود!

mohammad.asghari
18-02-2013, 00:16
بچه ها کسی چیزی از قسمت های آینده رو میدونه یا میتونه پیش بینی کنه چی میشه؟

mojtaba2321
18-02-2013, 07:47
بچه ها کسی چیزی از قسمت های آینده رو میدونه یا میتونه پیش بینی کنه چی میشه؟

پیش بینی از این واضح تر که آدم بدا به سزای اعمالشون میرسون اونایی هم که مهربون بودن به خیر و برکت.

kaveh_d
18-02-2013, 12:02
ظاهرا زن و شوهرهای این سریال همه باهم مشکل دارن. اون دوتا بدبخت که بچه دار نمیشن و عذرشون موجه. عمو حسام هم که تو یه اتاق خواب بزرگ ، تو تخت یه نفره میخابه و طرف مقابل فقط بهش قرص و دوا میده و چراغا رو خاموش میکنه میره. با این اوضاع که نباید ببپرسید چرا:

چرا تو فیلم زمانه هنوز هیچکی حامله نشده؟...

:n08:

hamed29
18-02-2013, 13:43
ارغوان و نیکخواه که با هم دست به یکی کردن شر بهزاد رو بکنن.
پیشنهاد شراکت هم خب واسه همین بود.
لابد بعدش هم میخوان با هم ازدواج کنن!!:n13:
یعنی از نیکخواه به بهانه ازدواج سواری بگیره و بعد...

از تیکه ی آخر فیلم مشخص بود که ارغوان واسه نیکخواه هم نقشه کشیده

تنها آدمهای خوب سریال تا اینجا هما و دکتر هستن.
راستی دکتر قبل از ازدواجش از بیماریش خبر داشت؟

به نظرم این سریال بیشتر شبیه کلید اسراره!
آدمها خیلی زود سزای اعمالشون رو میبینن ( البته همیشه از راه انتقام )

بهزاد،عمو،بهار،ارغوان همه تاوان کارشون رو دادن، فقط مونده منوچهر و داداش ارغوان

amirkhan_0o0
18-02-2013, 14:10
ارغوان و نیکخواه که با هم دست به یکی کردن شر بهزاد رو بکنن.
پیشنهاد شراکت هم خب واسه همین بود.
لابد بعدش هم میخوان با هم ازدواج کنن!!:n13:
یعنی از نیکخواه به بهانه ازدواج سواری بگیره و بعد...

از تیکه ی آخر فیلم مشخص بود که ارغوان واسه نیکخواه هم نقشه کشیده

تنها آدمهای خوب سریال تا اینجا هما و دکتر هستن.
راستی دکتر قبل از ازدواجش از بیماریش خبر داشت؟

به نظرم این سریال بیشتر شبیه کلید اسراره!
آدمها خیلی زود سزای اعمالشون رو میبینن ( البته همیشه از راه انتقام )

بهزاد،عمو،بهار،ارغوان همه تاوان کارشون رو دادن، فقط مونده منوچهر و داداش ارغوان
خوب عمه هم خوب بود
کلید اسرار بودنش به خاطر ریتم سریع سریال هست و فشار صدا و سیما و جامعه که آدم بد ها باید به سزای عملشون برسن!

A M ! N
18-02-2013, 14:35
چندقسمتی میشه این سریال رو ندیدم.. ولی حقیقتن اگه من جای بهزاد بودم توی این سکانس :

ارغوان - حرفات تموم شد..؟
بهزاد - آره..
ارغوان - حالا گورتو کم کن

احتمال داشت بزنم دختررو له و لورده کنم.. واقعن آدم اینقدر عقده ای ؟ صاف صاف توی چشای بهزاد زل
زد دروغ گفت.. بهزاد هم بخوبی حقش رو گذاشت کف دستش.... حالا طلبکار هم شده از بهزاد..

اگر دکتر پولدار نبود عمرن نمیرفت باهاش ازدواج کنه .. دختره ی پولپرست :n23: امیدوارم که تموم توطئه هاش
نقش بر آب بشه..

ALI . R
18-02-2013, 14:56
به هر حال به نظر من هر دو تقصیر دارن ! ارغوان اولا خوب بود ولی وقتی که زندگیش فقط پول شد خیلی مغرور شده ! که همین بازم باعث از هم پاشیدگی زندگیش میشه ! ولی من فکر نمیکنم که ارغوان برای پول با دکتر ازدواج کرد ! به خاطر مهر و محبتی که دکتر داشت باهاش ازدواج کرد !
به هر حال پول زیاد وقتی داشته باشی دیگه دست خودت هم نیست ! من ندیدم که کسی پولدار شده باشه و هیچ مشکلی در زندگی نداشه باشه و مغرور نشه ! ( اگرم باشن خیلی کم )
به هر حال فکر کنم بخشی از مفهوم و مقصود فیلم همین باشه !:n01:

mojtaba2321
18-02-2013, 17:23
خب طبق گفته حسن فتحی(کارگردان) زمانه پنجشنبه تموم میشه و پایانی خاکستری و بدون حادثه داره!
مردم ما به فیلم و سریال های بدون حادثه میگن وای چقدر بد تموم شد:n09:به هر حال چهارشنبه شب منتظر ترکش های بیننده هاش باشید.

mohamad skystar
18-02-2013, 19:26
خب طبق گفته حسن فتحی(کارگردان) زمانه پنجشنبه تموم میشه و پایانی خاکستری و بدون حادثه داره!
مردم ما به فیلم و سریال های بدون حادثه میگن وای چقدر بد تموم شد:n09:به هر حال چهارشنبه شب منتظر ترکش های بیننده هاش باشید.

میشه یه لینک بدین منم بخونم ممنون

mohammad.asghari
18-02-2013, 22:04
اینا همه شایعه هسا کی تموم میشه پری روز یکی از بازیگر ها اومد گفت 10 قسمت مونده هنوز

VAHID
18-02-2013, 22:37
پس همه چی زیر سر همین منوچهر هست....

mojtaba2321
18-02-2013, 23:05
توی مصاحبه ای که امشب نشون داد و با کارگردان مصاحبه کرد 10 قسمت دیگه به پایان سریال مونده.
آقای فتحی گفت توی این 10 قسمت اتفاقای زیادی میفته.

میشه یه لینک بدین منم بخونم ممنون

چهارشنبه تموم میشه، من اشتباهی پنجشنبه نوشتم.

ترنم اعتمادی
18-02-2013, 23:34
یکی به من بگه چرا همه پشت بهزادن انگار هیچ اشتباهی نکرده؟
اصلا چرا هیشکی باهاش دعوا نمیکنه انگار نه انگار که دوتا دخترو بدبخت کرد
مامانش که میگه: بمیرم بچم لاغر شده
اصلا مگه تو دنیای واقعی اینجوریه؟
امشبم که همه زندگیشو باخت
میخوام بدونم الان باهاش چه برخوردی میکنن؟

farshidshd
19-02-2013, 12:08
یکی به من بگه چرا همه پشت بهزادن انگار هیچ اشتباهی نکرده؟
اصلا چرا هیشکی باهاش دعوا نمیکنه انگار نه انگار که دوتا دخترو بدبخت کرد
مامانش که میگه: بمیرم بچم لاغر شده
اصلا مگه تو دنیای واقعی اینجوریه؟
امشبم که همه زندگیشو باخت
میخوام بدونم الان باهاش چه برخوردی میکنن؟

چرا دعواش کنن؟
تنها اشتباهش این بوده که ازدواج پنهانی کرده .

اینکه به زنش نگفته قبلا ازدواج کرده خب حقشه که نگه ، ولی خیانتی نکرده و دروغی نگفته
اینا دارن خیلی خیلی بزرگ می کنن قضیه رو که کاملا غیر منطقی هست.
--------------------
این کار آخرش هم که سند رو برداشته کاملا با شما موافقم که اشتباه کرد...(البته اینم سرش کلاه رفت و خام وکیله ( که از ارغوان دستور می گیره ) شد.
--------------------

نتیجه می گیریم که باز هم در این نوع سریال ها ، زن رو با شخصیت شیطانی و کینه جو نشون دادن
-------------------

پ.ن : اینا فقط نظر منه

Eblis 2011
19-02-2013, 13:01
یه سوال از اونایی دارم که معتقد هستند که کار بهزاد خیانت به بهار نبود :

آیا تو زندگی واقعی و بیرونی شما همچین اتفاقی برای شما بیفته آیا باز هم رو حرفتون هستین ؟

یعنی مثلا همسرتون قبلا ازدواج کرده باشه و بعد از 5 ، 6 ماه جدا شده باشه و بعد بیاد با شما ازدواج کنه و قضیه رو به شما نگه . آیا باز هم معتقدین که این کار هم به شما خیانت نیست ؟

A M ! N
19-02-2013, 13:24
بهزاد هیچوقت به بهار خیانت نکرد.. توی دادگاه هم گفته شد.. بین بهزاد و بهار قرار بود که هیچ دروغی گفته نشه. بهزاد هم هیچوقت دروغی نگفتـه بـــود
به قول خودش بهزاد فقط نگفته بود که ازدواج کرده قبلن.. حالا ازون گذشته ، اینی هم که بهزاد به بهار نگفته بود که ازدواج کرده خودش دلیل مهمی داشت.

دلیلش هم این بود که بهزاد به بهار علاقه داره و ازین میترسیده که ممکنه از دستش بده.. یعنی به خاطر عشقی که نسبت به بهار داشت نتونسته بود بگه.
پس این یه پوئن مثبته. البته من حق میــــدم ، بهزاد میتونست در مورد بهار بهتر عمل کنه و این رو یجوری بهش بگه ، شاید بهار باهاش کنار میومد و حتی با
علم به این نکته ، با بهزاد ازدواج میکرد...

این که بهزاد به خاطر از دست ندادن بهار و عشقی که نسبت بهش داره ، حرفی رو بهش نزده ( دروغ هم نگفته ) ، خیانــته ؟

اگر بهار مستقیمن از بهزاد سوال کرده بود که آیا تو قبلن ازدواج کردی ، و بهزاد میگفت نه .... خب این یه دروغه و یجورایی خیانت محسوب میشه. که در مورد
ارغوان صدق کرد...

آیا تو زندگی واقعی و بیرونی شما همچین اتفاقی برای شما بیفته آیا باز هم رو حرفتون هستین ؟

یعنی مثلا همسرتون قبلا ازدواج کرده باشه و بعد از 5 ، 6 ماه جدا شده باشه و بعد بیاد با شما ازدواج کنه و قضیه رو به شما نگه . آیا باز هم معتقدین که این کار هم به شما خیانت نیست ؟

بستگی داره .. دو حالت هست اینجا.

- این فرد کلن عــــادت داره یه مدت با یکی زندگی کنه بعدش مث یه سیب گازخورده پرتش کنه دور و یکی دیگه برداره.. این یه خیانته من قبول دارم

- یه فرد هم مث بهزاد هست که در زندگی قبلیش با شکست روبرو میشه ، یه زن شیاد به نام ارغوان بهش اونطوری دروغ میگه.. و بعد بهزاد اون
زندگی ننگین رو میـــزاره پشت سرش و فراموش میکنه و میخواد از نو شروع کنه و میره با کسی ازدواج میکنه که واقعن دوستش داره و میخواد تا
پایان عمرش در کنـــــار هم باشن... نه این خیانت نیست.. برای خودم هم پیش بیاد و بدونم دلیل کار طرفم چی بوده ، بدون کوچیکترین ناراحتی از
سدش میگذرم.

حالا ممکنه بگین ارغوان هم بــه خاطر عشقش به بهزاد بهش راستشو نگفته بود... نه این اشتباس.. همونطوری که داخل فیلم میبینید ارغوان یک
زن پول پرسته که اگه رنگ دو قرون پول رو ببینه حاضره باباش رو هم به خاطرش بفروشه.. اونطوری رفتار کینه وار از خودش نشون میده.. اگه ارغوان
عاشق بهزاد بود ، پــــس چــــرا این بلاها رو سر بهزاد آورد ؟ مگه آدم با عشقش اینطوری میکنه ؟ مگر نه اینست که یک عاشق همیشه باید خوب
عشقش رو بخواد ؟

ارغوان هیچوقت عاشق بهزاد یا عاشق دکتر نبود..

Eblis 2011
19-02-2013, 13:47
این که بهزاد به خاطر از دست ندادن بهار و عشقی که نسبت بهش داره ، حرفی رو بهش نزده ( دروغ هم نگفته ) ، خیانــته ؟

بله امین جان خیانته .

اگر بهار مستقیمن از بهزاد سوال کرده بود که آیا تو قبلن ازدواج کردی ، و بهزاد میگفت نه .... خب این یه دروغه و یجورایی خیانت محسوب میشه.

بنده خدا بهار کف دستشو بو نکرده بود که ازش بپرسه آیا ازدواج کردی یا نه . بهار خیلی به بهزاد اعتماد داشت و اصلا 1% هم فکر اینکه بهزاد ازدواج کرده و این حرفا تو ذهنش خطور نکرده بود . بهزاد از اعتماد بهار سواستفاده کرد .

حالا ممکنه بگین ارغوان هم بــه خاطر عشقش به بهزاد بهش راستشو نگفته بود... نه این اشتباس
.. همونطوری که داخل فیلم میبینید ارغوان یک
زن پول پرسته که اگه رنگ دو قرون پول رو ببینه حاضره باباش رو هم به خاطرش بفروشه..

نخیر اشتباه نیست . اگه این حالتی باشه اونم هست . اونم بخاطر عشقش به بهزاد چیزی نگفته ...... ارغوان که چشمش به بهزاد نبود که بگیم پول پرسته . بهزاد از ارغوان خوشش اومده بود و بهش پیشنهاد داد و هر کی هم جای ارغوان بود شوهر به این خوبی رو قبول میکرد .

گاهی کارهایی صورت میگیره که عشق به نفرت تبدیل میشه . یه عاشق ممکنه به یه اژدها تبدیل شه .... همه بستگی به شرایط داره ...

به هرحال نظر همه محترمه . ولی به قول فردوسی پور " من میتونم قانع نشم ؟ " :n02:

Amir..H
19-02-2013, 14:45
بله امین جان خیانته .

بنده خدا بهار کف دستشو بو نکرده بود که ازش بپرسه آیا ازدواج کردی یا نه . بهار خیلی به بهزاد اعتماد داشت و اصلا 1% هم فکر اینکه بهزاد ازدواج کرده و این حرفا تو ذهنش خطور نکرده بود . بهزاد از اعتماد بهار سواستفاده کرد .

نخیر اشتباه نیست . اگه این حالتی باشه اونم هست . اونم بخاطر عشقش به بهزاد چیزی نگفته ...... ارغوان که چشمش به بهزاد نبود که بگیم پول پرسته . بهزاد از ارغوان خوشش اومده بود و بهش پیشنهاد داد و هر کی هم جای ارغوان بود شوهر به این خوبی رو قبول میکرد .

گاهی کارهایی صورت میگیره که عشق به نفرت تبدیل میشه . یه عاشق ممکنه به یه اژدها تبدیل شه .... همه بستگی به شرایط داره ...

به هرحال نظر همه محترمه . ولی به قول فردوسی پور " من میتونم قانع نشم ؟ " :n02:
اگه این ابلیس عزیز مارو از راه به در نکنه منم باش موافقم:n02:
ارغوان از اولش بد نبود پول هارش کرد:n02: هرچند که این تغییر 180 درجه ادما تو فیلما فقط اتفاق میوفته...اگر نه با خریتی که ارغوان کرد درحالی که خودش وکیل بود با اون شرایط صیغه شد و ... یهو اینقدر سنگ و دل و ....
شد با هم همخونی نداره
اینم بگم تقریبا اینکه برا همچین قضیه ای(منظورم طلاق خواستنه بهار از بهزاد) کسی تو این مملکت طلاق بگیره محاله!! طرف جلو چشه خودش... بگذریم:n02:
کلا داستان لوز شد مثه اولش نیست دیگه البته نظره منه

اینو یادم رفت بگم همون بهزاد و ارغوان حسابی به درد هم میخورن جفتشون خیلی راحت تو شرایط رنگ عوض میکنن

majid322
19-02-2013, 15:59
این کاملا مشخصه که از رضالتهای اخلاقی بهزاد دروغ گو بودنشه...از پنهان کردن ازدواج با ارغوان گرفته ( با تمام اسراری که ارغوان برای علنی کردن ازدواجشون داشت ) تا نگفتن ازدواج قبلیش به بهار و

نگه داشتن سند کارخونه و پولی که باهاش میخواست بگیره که نتونست اینکه قضیه به این مهمی رو به بهار نگفته عین دروغ گفتنه و هیچ تفاوتی با دروغ نمیکنه....

زمانی میتونه مسئله ای رو بیان نکنه که در زندگی مشترکشون هیچ نقشی نداشته باشه...این حقه بهار بود که قبل از ازدواج بدونه با ادمی داره ازدواج میکنه که قبلا زن داشته..حالا تصمیم گیری با خودش بوده و اینکه با بهزاد ازدواج کنه یا نه...

ولی کاری که بهزاد انجام داد نا دیده گرفتن بهار و حقی که برای انتخاب داشت بود...

از طرفی بهزاد ارغوان رو سدی برای پیشرفت میدونست و با بهونه دروغی که ازغوان بهش گفت ( درسته کار اشتباهی بود ولی نه به بزرگی دروغی که بهزاد به بهار گفت ) ارغوان رو طلاق داد تا بتونه به اهداف مالی که داشت برسه.

و اما ارغوان که نمیشه گفت کمتر از بهزاد اشتباه داشت..ارغوان کاملا از روی احساس تصمیم گرفت و با بهزاد ازدواج کرد و هیچ تضمینی برای زندگیش در نظر نگرفت شاید چون به بهزاد اطمینان داشت که اطمینانش هم جزو اشتباهاتش بود.

و در ادامه از اتیش زدن ماشینی که بهزاد بهش داده بود تا کینه توزی از بهزاد و از همه مهتر مخفی کردن ازدواجش با بهزاد از بهار و گفتنش بعد از ازدواج بهزاد با بهار..اگه قبل از ازدواج بهار با بهزاد همه چیز رو به بهار میگفت خیلی اتفاقات بدی که الان افتاد

پیش نمیمود..اما ارغوان با توجه به کینه ی شدیدی که از بهزاد به دل گرفته بود باعث خراب شدن زندگی بهار هم شد...و در حال حاضر هم که میشه گفت کمی بدتر از بهزاد شده و ثروتی که به دست اورده کاملا کورش کرده و باعث شده همه رو از خودش برنجونه

و کاملا به یکی ادم منضوی و قدرت طلب و کینه توز تبدیل شده که هر کار بدی ازش بر میاد..

شاید خیلی از موارد رو جا انداخته باشم .. ولی تا جایی که یادم بود نوشتم.

mohammad.asghari
19-02-2013, 21:40
چقدر بد داره تموم میشه اه

ALI . R
19-02-2013, 22:57
خب بالاخره سریال زمانه فردا شب به پایان میرسه ! :n01:
به نظر من مفهوم و مقصود کلی فیلم اینه که:
1- دروغ گفتن در زندگی باعث نابودی زندگی میشه !
2- پول زیاد باعث مغرور شدن اون فرد میشه و همین مغرور شدن باز هم باعث نابودی زندگی میشه !
3- همچنین حس انتقام جویی همونطور که خودتون هم دیدید باعث اتفاقات سخت در زندگی میشه ! و. و. و ..........
جا داره یه تشکر ویژه از کارگردان این فیلم کنیم که واقعا زحمت کشیدن و باعث شد که طرفداران زیادی داشته باشه ! :n01:

ترنم اعتمادی
19-02-2013, 23:06
بهزاد: من همون بهزاد قبلم
دیالوگ جامونده:
عزیزم کاری نکردم که. فقط دوتا دخترو بدبخت کردم،عموم دق کرد،کلی پولو به باد دادم،یه کارخونه رو از بین بردم، و در نهایت یه آدمو به مرز مرگ رسوندم؛
فردا قسمت آخرشه

hamed29
19-02-2013, 23:21
فکر کنم بهزاد بره خودش رو به پلیس معرفی کنه، چون هیچ راه دیگه ای نداره. اینطوری لااقل میتونه با به دام انداختن ارغوان و اون کلاهبرداره جلوی ضرر میلیاردیش رو بگیره. یعنی وقتی پلیس بفهمه وام مشکل داره شاید لغوش کنه. چک رو به بانک و سند رو به صاحبش برگردونه. البته فراموش نکنید که نیکخواه هم به سزای عملش رسید

amirkhan_0o0
19-02-2013, 23:29
يه نكته اي رو كه من. امروز ديدم در مورد اون موبايل نوكياي هما بود كه ماركش با جسب برق كاور شده بود٠ اما جالب تر اين كه وقتي خواهره نخواست جواب ارغوان رو بده تلفنش در حالت سايلنت. بود.در حاليكه داشت زنك مي خورد

Eblis 2011
19-02-2013, 23:38
يه نكته اي رو كه من. امروز ديدم در مورد اون موبايل نوكياي هما بود كه ماركش با جسب برق كاور شده بود٠ اما جالب تر اين كه وقتي خواهره نخواست جواب ارغوان رو بده تلفنش در حالت سايلنت. بود.در حاليكه داشت زنك مي خورد

تایید میشه . علامت سایلنت داشت اما زنگ میخورد . اتفاقا منم همون موقع گفتم عجب سوتی دادن . :n02:

CRIS Joon CR7
20-02-2013, 00:03
تاپیک این سریال رو الان پیدا کردم :دی (خب البته دنبالش هم نگشته بودم!!!)
تنها برنامه ای که از رسانه ی ایران میبینم این سریاله ...
تا اینجا که به نظرم سریال در حد قابل قبول و حتی بهتر ظاهر شده و داستان کلیشه ای و تکراری نداشته و تحولی توی سریال های ایرانی هم دیدیم ...
یک نکته ای که برام سواله : امشب یه سکانسی بود بهزاد بعد از تماس یک طرفش با بهار نشست و گریه کرد ، پیش خودم گفتم : آیا واقعا این همه مصیبت حقشه؟
اون زنش رو داشت و از طرف عموش یه شغل خوب بش پیشنهاد شد و اونم دید که توی وضعیت خراب شغل ، این بهترین راهه به ازدواج با دختر عموش تن داد از ترس اینکه
مدیریت رو از دست بده و ...
به نظرم اگه خودش مقصره ولی اطرافیانش از جمله مادر و خواهرش هم مقصرن ، چون بهزاد همون روز اول اومد مثل یه بچه ی خوب تو خونه گفت که بریم خواستگاری ارغوان و ...
ولی خونوادش گند زدن به اون مراسم ، به نظرم اگه اون وصلت به صورت معمولی انجام میشد ، الان این همه گرفتاری واسه بهزاد پیش نمی اومد .
در ادامه هم بهزاد اشتباهات فراوانی داشت ، اما نقش خانوادش تو بدبخت کردنش خیلی بیشتر از بازیگوشی های خودش بود...

Eblis 2011
20-02-2013, 00:07
تاپیک این سریال رو الان پیدا کردم :دی (خب البته دنبالش هم نگشته بودم!!!)
تنها برنامه ای که از رسانه ی ایران میبینم این سریاله ...
تا اینجا که به نظرم سریال در حد قابل قبول و حتی بهتر ظاهر شده و داستان کلیشه ای و تکراری نداشته و تحولی توی سریال های ایرانی هم دیدیم ...
یک نکته ای که برام سواله : امشب یه سکانسی بود بهزاد بعد از تماس یک طرفش با بهار نشست و گریه کرد ، پیش خودم گفتم : آیا واقعا این همه مصیبت حقشه؟
اون زنش رو داشت و از طرف عموش یه شغل خوب بش پیشنهاد شد و اونم دید که توی وضعیت خراب شغل ، این بهترین راهه به ازدواج با دختر عموش تن داد از ترس اینکه
مدیریت رو از دست بده و ...
به نظرم اگه خودش مقصره ولی اطرافیانش از جمله مادر و خواهرش هم مقصرن ، چون بهزاد همون روز اول اومد مثل یه بچه ی خوب تو خونه گفت که بریم خواستگاری ارغوان و ...
ولی خونوادش گند زدن به اون مراسم ، به نظرم اگه اون وصلت به صورت معمولی انجام میشد ، الان این همه گرفتاری واسه بهزاد پیش نمی اومد .
در ادامه هم بهزاد اشتباهات فراوانی داشت ، اما نقش خانوادش تو بدبخت کردنش خیلی بیشتر از بازیگوشی های خودش بود...

میدونی نکته این قسمت فیلم چیست ؟ :n02:

یعنی اینکه اگه خانواده راضی نباشه و بری ازدواج کنی ( پشت کنی به خونوادت و بین عشقت و خونوادت ، عشقتو انتخاب کنی ) آخرش بدبختی و سختیه .
خیلی از خانواده های ایرانی ، تو این مسئله گرفتارن .

MoJtaBa.R
20-02-2013, 01:10
یه سوال از اونایی دارم که معتقد هستند که کار بهزاد خیانت به بهار نبود :

چون فراگیر بود سوالت :دی گفتم جواب بدم

توی جامعه کنونی روابط دوستی که برقرار میشه بین دختر و پسر در دوره ها و سنین مختلف ( البته الان دیگه مد شده بچه از راهنمایی گذر کنه و به دبیرستان بخواد برسه باید یه رفاقت جنس مخالف داشته باشه تا از پزش عقب نمونه ) اغلب به خیری و خوشی تموم نمیشه و گاه از شرایط صیغه هم فراتر میره !!

توی عرف و اجتماع ازدواج رو از صیغه جدا کردن : شما و متن سریال اصرار عجیبی دارید بر این که بگید ایشون صیغه نبوده و عقد دائم کرده و طلاق داده !!!

توی جامعه صیغه دوستی پسر و دختر ور به اذن و اجازه پدر دختر روابط بینابینشون رو حلال میکنه که در دوستی عادی چه با اغفال چه بی اغفال :دی از لحاظ شرع مورد داره .

یه بار پستم رو خوندین و با اینکه بچه ابتدایی هم میتونست سر دربیاره شما به تمسخر گرفتین !! اینجا بهزاد ازدواج قبلی نداشت . همه واقعیتهای زندگی رو نباید گفتت بنا به همون مثال و آیه اومده در قرآن . جایی دیدی که پسر یا دختر وقتی میرن پای صحبت خواستگاری از دوست پسر دوست دختراشون حرف بزنن ؟؟؟ شدنیه ؟ حرفای بهزاد و شروطی که بهار گذاشته بود توی زندگی چیزی برای واکاوی گذشته بهزاد در پی نداشت و همونطور که گفته به صلاح نبوده و نگفته . به قول خودش از روی لجبازی میره پی ارغوان و احساس که به وجود اومد میره صیغه میکنه . از اونطرف هم بهار برای لجبازی میره آقای دکتر رو مچل میکنه ! در صورتیکه به دکتر نگفت پسر عموش عشقشه اگه به گفتن رازها باشه نه حقایق باید اینم میگفت!!! و وقتی بخشیده میشه عمو توسط بهزاد دوباره روابط بین این دو شکل میگیره . پس اگه دروغ و خبطی باشه چرا بهار رو از سیبل خارج میکنی عموجان ؟

فیلمنامه خوبی نوشته شده ولی بیش از حد همه چی منفی نشون داده شده و شاید روند کند و کش دادن مسائل آشکار و پیچیده کردن بیخودی و بزرگ جلوه دادن بعضی از اشتباهها در اواخر قصه و تلاش همه برای خرد کردن هم ( به جز عمع فاطی ) باعث شداقراق آمیز به نظر بیاد

----------------------------

سینا مهربون شد ! و با گوش کردن حرف خواهر بزرگتر با اینکه خودش آتیش به پا کرد به ارغوان توپید بسته و دیگه نمیخواد باهاش باشه . نیکخواه هم توی لابی فرمایشی کرد درخور خنده ! منتظر به سنگ خوردن سر ارغوان بود و اظهار بس بودن و متنبه شدن بهزاد شد . همه چی آروم شد !!!!

amirkhan_0o0
20-02-2013, 01:21
همون جور که بهزاد توی این قسمت گفت از لج عموش عاشق شد. عشق؟
پس عقل کجا می ره؟؟ اصلا بهزاد و دختره به هم می خوردند؟؟ به نظر من هم ازدواح بهزاد و ارغوان اشتباه بود. حالا توهین های خانواده بهزاد به خانواده ارغوان به کنار!

Eblis 2011
20-02-2013, 10:02
یه بار پستم رو خوندین و با اینکه بچه ابتدایی هم میتونست سر دربیاره شما به تمسخر گرفتین !! اینجا بهزاد ازدواج قبلی نداشت .

نه دوست عزیز . باکسی دشمنی ندارم که بخوام این حرکتو بزنم .... نظر شما هم محترم با اینکه مخالف نظر منه . من پست شما رو به تمسخر نگرفتم . چیزی از جمله بندی هات متوجه نشدم .

الانم به سوالم جواب ندادی و حاشیه رفتی .

A/|\IR
20-02-2013, 11:03
من این سریال رو نمیبینم
ولی خانواده (باصدای بلند) نگاه میکنن ، بنظرم موسیقی متن ـش یجورایی تو مایه های موسیقی لاستِ البته بعضی جاهای لاست:دی
دوستان هم شباهتی تو موسیقی این و لاست میبینن یا فقط من اینجوریم:دی؟

amirkhan_0o0
20-02-2013, 12:12
من این سریال رو نمیبینم
ولی خانواده (باصدای بلند) نگاه میکنن ، بنظرم موسیقی متن ـش یجورایی تو مایه های موسیقی لاستِ البته بعضی جاهای لاست:دی
دوستان هم شباهتی تو موسیقی این و لاست میبینن یا فقط من اینجوریم:دی؟
من لاست رو ندیدم ولی موسیقی متن این سریال خیلی قشنگه.

MoJtaBa.R
20-02-2013, 14:41
نه دوست عزیز . باکسی دشمنی ندارم که بخوام این حرکتو بزنم .... نظر شما هم محترم با اینکه مخالف نظر منه . من پست شما رو به تمسخر نگرفتم . چیزی از جمله بندی هات متوجه نشدم .

الانم به سوالم جواب ندادی و حاشیه رفتی .

حاشیه ای که شما میفرمایین عموجان اصل ماجرای فیلمه که در پی احساسی شدن بیننده ها و نویسنده و بازیگرا گم شد !! جواب این سوال رو بخوام بدم چون خصوصیه یکمش نمیتونم بگم ! باز هم میگم ازدواج با صیغه فرق داره . هر کی یه برداشت داره دیگه ولی برداشت متفاوت از کلمات اشتباهه وقتی معانیش رو میدونیم !

Eblis 2011
20-02-2013, 14:55
حاشیه ای که شما میفرمایین عموجان اصل ماجرای فیلمه که در پی احساسی شدن بیننده ها و نویسنده و بازیگرا گم شد !! جواب این سوال رو بخوام بدم چون خصوصیه یکمش نمیتونم بگم ! باز هم میگم ازدواج با صیغه فرق داره . هر کی یه برداشت داره دیگه ولی برداشت متفاوت از کلمات اشتباهه وقتی معانیش رو میدونیم !

اگه جواب سوالم شخصی بود نیازی نبود از سوالم نقل قول بگیری دوست من .
ما زبون همو نمیفهمیم . موفق باشی . :n01:

ترنم اعتمادی
20-02-2013, 15:44
دعوا نکنین دوستان
این فیلم هم سوتی زیاد داره هم اوج بی اخلاقی رو به بیننده نشون میده
بهتر که امشب داره تموم میشه

Rhodes
20-02-2013, 15:50
اصلا معلوم نیست هدف این فیلم از اول چی‌بود !!
فقط تا میتونن پیام بهداشتی میدن.من نمیدونم این ارغوان چرا پولدار شد لحن حرف زدنش عوض شد.بدجنس شد....
کلا عوض شد.

mojtaba2321
20-02-2013, 18:09
به احتمال زیاد مث بقیه سریال و فیلمهای ایرانی وکیله تا آخر عمرش فلج میشه.

amirkhan_0o0
20-02-2013, 18:53
دعوا نکنین دوستان
این فیلم هم سوتی زیاد داره هم اوج بی اخلاقی رو به بیننده نشون میده
بهتر که امشب داره تموم میشه
اوج بی اخلاقی رو نشون می ده اما تبلیغ نمی کنه و تقبیح می کنه!

M E S S I
20-02-2013, 21:44
خوب جمعيا يه صلوات ختم كنيد و اين بود داستان ما :n02: :n08:اگه آخرش بهزاد بهارو بغل و ... ميكرد آخرش قشنگتر ميشد...:n02::n08::n09:

Eblis 2011
20-02-2013, 21:45
بالاخره تموم شد . :n16:

منوچر مفت در رفت :n02: نی نی مثل خودش تپل بود :n02:عجیجم :n12:

راضی کننده بود .

hamid_diablo
20-02-2013, 21:47
بلاخره تموم شد

چقدر این سریالل کشته و مرده و جدایی و ازدواج داشت:n04:

واسه خودش یه رکورد شکن بود.الحق باید اسم سریال رو تو کتابهای گینس ثبت کن:n01:

نکته جالبش اینجاست ک ارغوان و نیکخواه ازدواج نکردن که اگر میکردن واویلا بود.......دختری ک 3 بار ازدواج کرد اونم تو فاصله زمانی کوتاه:n19:

گروه 7 هم ت حلقم:n02:

amirkhan_0o0
20-02-2013, 21:59
از لحاظ داستانی خیلی خوب تموم شد. اما از لحاظ بازی چند تا سکانس آبکی بود:
- دعوای نگار و مامانه سر اینکه داره دخالت می کنه
- فیس تو فیس بهزاد و ارغوان یک کم جای کار داشت
- زیر بارون چرخیدن ارغوان و خوشی خواهر و برادر ارغوان که گرچه از باران(سمبل رحمت) استفاده شده بود اما مصنوعی بود

به هرحال تلخ تموم نشد و از همه لحاظ دستشون درد نکنه!!!

Pessimist
20-02-2013, 22:02
آخر سریال مثل این فیلم هندی ها تموم شد....

آخرهای سریال رو که دیدم یاد فیلم میلیونر زاغه نشین افتادم انگار باید یه آهنگی یه چیزی حتما پخش کنن!:n13:

ashjaee
20-02-2013, 22:08
بلاخره تموم شد

چقدر این سریالل کشته و مرده و جدایی و ازدواج داشت:n04:

واسه خودش یه رکورد شکن بود.الحق باید اسم سریال رو تو کتابهای گینس ثبت کن:n01:

نکته جالبش اینجاست ک ارغوان و نیکخواه ازدواج نکردن که اگر میکردن واویلا بود.......دختری ک 3 بار ازدواج کرد اونم تو فاصله زمانی کوتاه:n19:

گروه 7 هم ت حلقم:n02:

بعید نیست اونا هم ازدواج می کنن.
نیکخواه پرسید شرطی نمونده گفت چرا یکی دیگه هست بعدا هم شنیدیم که نیکخواه رضایت داده بهزاد آزاد بشه یعنی شرطش همین بوده.

از اینکه وقتم رو پای سریال گذاشتم پشیمونم نه فقط قسمت اخر ها کلا میگم

poonel
20-02-2013, 23:32
عجب پایان خوبی داشت.

پایانش مثل خیلی از سریال ها آبکی نبود.

واقعاً آهنگ گروه سون تو متن فیلم خیلی عالی بود و خوب با مضمون آخر فیلم جور در میومدها

اصلاً به نظر همه فیلم ها باید همراه با موسیقی و خوانندگی باشه. اینطوری حس بهتری به بیننده منتقل میشه و فیلم راحت تر هضم میشه:n09:

Rhodes
20-02-2013, 23:49
باز عین همه سریال ها از ۱۰۰ درصد فیلم تا ۹۵ درصدش جنگ و جدل و خیانت بعد یهو توی یکی دو قسمت (۵ درصد آخر) همه متنبه و پشیمون میشن....

kaveh_d
20-02-2013, 23:50
خوشحالم که بلاخره تموم شد. از 10- 15 قسمت آخر به زحمت داشتم تحمل میکردم . فقط کنجکاو بودم ببینم آخرشو چطور جمع و جور میکنن. در هر صورت چند وقت دیگه بجز چند بازی خوب، فک نکنم چیز دیگه ای از این سریال تو ذهنم موندگار بشه :n22:.
خب قهر ما با صدا سیما دوباره از سر گرفته میشه. اگه یه وقت خواستن پشت صحنه ای چیزی ازش پخش کنن لطفا اعلام کنید:n27:

mohammad.asghari
21-02-2013, 00:07
خوب بود پس از مدتا از صدا سیما یه فیلم خوب دیدم البته به جز فیلم های کره ای

Amateِur
21-02-2013, 00:42
خوب و زيبا بود و پايان طبيعي و خوبي داشت اما من به شخصه از پايانش راضي نبودم قلبن:n02:
اصلا خوشم نيومد از لحظاتي كه بهزاد بعد از اين همه بدبختي كه دختره سرش نازل كرد بياد و گردن براش كج كنه كه ببخشيدو از اين حرفا و بعد از آزاديش از زندان هم بخواد تشكر كنه. من خيلي حرص خوردم. جا داشت بهزاد ضربه اي ميكوفتندي در گوش ارغوان تا جيگرمان حال آيد :n02:

hamed29
21-02-2013, 00:47
فکر میکردم سریال متفاوت تموم بشه ولی انگار به رسم بیشتر داستانها به خوبی و خوشی تموم شد. // اون ‏cd‏ که پستی رسید ولی ابتکار جالبی بود، کل داستان رو به تنهایی جمعش کرد.

بردیا
21-02-2013, 12:50
گروه سون با یه آهنگ کل سریال رو جمع کردن تو 5 دقیقه

Iloveu-ALL
21-02-2013, 13:08
گروه سون با یه آهنگ کل سریال رو جمع کردن تو 5 دقیقه

این وسط از همه بیشتر گروه سون منفعت برد!

MCSE MAN
21-02-2013, 16:57
فیلمنامه تا این قسمت های پایانی خیلی عالی بود. نشون میداد که هر کاری به دیگران بکنی بالاخره یکی همون کار رو باهات میکنه. حتی بعضی جاها جمله ای که یکی به دیگری میگفت چند وقت بعد یکی دیگه به خود طرف میگفت
برای همین بعد از مدت ها از یه سریال ایرانی خوشم اومده بود ولی تو قسمت آخر گند زدن به همه چیز!!!
همه منتظر بودن منوچهر که دهن همه رو سرویس کرده بود با اون دو رو بازی ها و کارهای دیگش بدبخت شه ولی در کمال تعجب همه چیز به بهترین شکل براش تموم شد
اون طرف ارغوان هر کاری دلش خواست کرد ولی آخرش هیچ مشکلی براش پیش نیومد. حالا اگه فقط ازدواج بهزاد رو بهم زده بود میگفتیم خوب این تلافی کارش بوده ولی اون کار های دیگش خیلی جالب بی پاسخ موند. تازه آخرش بهزاد رفت معذرت خواهی هم کرد:n08:
آقا دقت کردید ارغوان با هر کردی رابطه کاری داشت ازدواج کرد؟! بهزاد ، دکتر و نیکخواه(آخرین شرطش رو به نیکخواه گفت و اونم انجام داد پس یعنی با نیک خواه هم ازدواج میکنه!) :n02:

خلاصه آخر ما یه سریال ایرانی ندیدیم که مثل آدم تموم شه و انقدر هندی بازی در نیارن

گروم سون هم که حالشو برد. علنا تو تلویزیون کنسرت دادن:n02:

amirkhan_0o0
21-02-2013, 17:19
گروم سون هم که حالشو برد. علنا تو تلویزیون کنسرت دادن:n02:

اتفاقا من هم حالش رو بردم که یک کم تلویزیون تونست وجود گروه های موسیقی رو در خودش تحمل کنه!

یه نکته ای که فیلمنامه داشت و برای من تحسین برانگیز بود این بود که سریال آدم های بد و آدم های خوب نداشت(به جز یکی دو مورد). این اشتباه ها و گناه های افراد بود که اتفاقات رو ایجاد می کرد. وگرنه اکثر شخصیت ها افراد خوبی بودند.

hamed29
21-02-2013, 17:26
من متوجه نشدم تکلیف وامی که از بانک گرفتن چی شد؟ اون کلاهبرداره و ...

MCSE MAN
21-02-2013, 17:48
اتفاقا من هم حالش رو بردم که یک کم تلویزیون تونست وجود گروه های موسیقی رو در خودش تحمل کنه!

یه نکته ای که فیلمنامه داشت و برای من تحسین برانگیز بود این بود که سریال آدم های بد و آدم های خوب نداشت(به جز یکی دو مورد). این اشتباه ها و گناه های افراد بود که اتفاقات رو ایجاد می کرد. وگرنه اکثر شخصیت ها افراد خوبی بودند.
منم خوشحال شدم از اینکه بالاخره یه گروه موسیقی بالاخره موفق شد تو تلویزیون یه خودی نشون بده
تا اواخرش خیلی خوب پیش بردن این این جواب کناه ها و اشتباهات رو ولی آخرش خیلی چیزا جا موند. البته بهتره بگیم خیلی چیزا فدای Happy End تموم شدن سریال شد

من متوجه نشدم تکلیف وامی که از بانک گرفتن چی شد؟ اون کلاهبرداره و ...

وام رو که فرض کن یه مایه دار مثل ارغوان حلش کرده
والا منوچهر که گفت از اون 2 نفر ( کلاه برداره و نیکخواه) شکایت کرده ولی حداقل اثری از دستگیری نیکخواه که نبود!

ترنم اعتمادی
23-02-2013, 12:13
طبق معمول همه فیلمای ایرانی توی این فیلم هم همه با خوبی و خوشی سالهای سال کنار هم زندگی کردن

mohammad.asghari
23-02-2013, 22:01
از این نظر که نه معلوم نشد نیکخواه و اون یارو و معلوم نشد آخر بهزاد با زنش دوست شدن یا نه خیلی بد تموم شد

amirkhan_0o0
23-02-2013, 23:04
از این نظر که نه معلوم نشد نیکخواه و اون یارو و معلوم نشد آخر بهزاد با زنش دوست شدن یا نه خیلی بد تموم شد
کجاش معلوم نشد؟

hamed29
24-02-2013, 01:17
تا جایی که من سریالهای تلویزیون رو دنبال کردم، این اواخر ته بعضی داستانها رو یه جورهایی مبهم میزارن، یعنی تکلیف تمام مسائل رو مشخص نمیکنن. // در کل بعد از دزد و پلیس بهترین سریال تلویزیون بود

وین رونی
24-02-2013, 11:29
شما هر سریالی از تلویزیون رو دیدید مطمئن باشید که تهش همه چیز به خیر و خوشی تموم میشه یا آخرش اونایی که با هم قهر کردن با هم دوست جون میشن یا یه بچه به دنیا میاد یا یکی اون آخرا از دست عزرائیل در میره یا یکی از زندان در میاد و ...به جان خودم اینو تنهایی فکر کردم فهمیدم

hamed29
24-02-2013, 12:22
شما هر سریالی از تلویزیون رو دیدید مطمئن باشید که تهش همه چیز به خیر و خوشی تموم میشه یا آخرش اونایی که با هم قهر کردن با هم دوست جون میشن یا یه بچه به دنیا میاد یا یکی اون آخرا از دست عزرائیل در میره یا یکی از زندان در میاد و ...به جان خودم اینو تنهایی فکر کردم فهمیدم

منظور من این نبود که داستان واقع بینانه تموم نمیشه و همه چی به خیر و خوشی تموم میشه ، منظور این بود که تکلیف بعضی مسائل دقیق مشخص نمیشه. مثلا تو سریال دزد و پلیس آخر سریال توقع داشتیم که اون پلیس مخفیه با دختره ازدواج کنه ولی نه تنها اینطور نشد بلکه برخلاف فیلم ها و سریالهای رایج پلیسه رفت دنبال کارش و معلوم نشد تکلیف این دختره نگون بخت که با احساساتش بازی شده چه شد

وین رونی
24-02-2013, 13:32
منظور من این نبود که داستان واقع بینانه تموم نمیشه و همه چی به خیر و خوشی تموم میشه ، منظور این بود که تکلیف بعضی مسائل دقیق مشخص نمیشه. مثلا تو سریال دزد و پلیس آخر سریال توقع داشتیم که اون پلیس مخفیه با دختره ازدواج کنه ولی نه تنها اینطور نشد بلکه برخلاف فیلم ها و سریالهای رایج پلیسه رفت دنبال کارش و معلوم نشد تکلیف این دختره نگون بخت که با احساساتش بازی شده چه شد

ببین داداش من شما دقت نکردی :n02:
کارگردانها کاری ندارن که ابهامات بینندگان برطرف میشه یا نه همین که آبکی سریال به خیر و خوشی(هدف اصلی سریال ها)تموم بشه بسته دیگه حالا کلی هم ابهام و سوال در ته فیلم باقی بمونه

amirkhan_0o0
24-02-2013, 13:41

اتفاقا نکته مثبت دزد و پلیس این بود که به هم نرسند چون به هم نمی خوردند! و این خودش یه زیبائی ای داره که آدم منطقی فکر کنه و تینیج بازی در نیاره. پلیس و خواهره هم فقط یه کم تو کف هم بودند و کسی با احساسات کسی بازی نکرد!

ببین داداش من شما دقت نکردی :n02:
کارگردانها کاری ندارن که ابهامات بینندگان برطرف میشه یا نه همین که آبکی سریال به خیر و خوشی(هدف اصلی سریال ها)تموم بشه بسته دیگه حالا کلی هم ابهام و سوال در ته فیلم باقی بمونه
من فکر می کنم اگه یک کم به همدیگه خوش بین باشیم بد نیست. اون هم به حسن فتحی و یا سعید آقاخانی و پیمان قاسم خانی....
نمی دونم (البته می دونم) چرا فضای ذهنی خیلی از ماها فضایی اعتراضی و سلبی شده؟

mohammad.asghari
24-02-2013, 22:47
کجاش معلوم نشد؟
شما فهمیدی بهزاد قضیش چی شد؟؟!!