PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک .فلشم با BitLocker قفل گذاشتم و حالا غیر قابل استفاده شده

mali.sh
10-12-2012, 15:58
سلام
فلشم با BitLocker قفل گذاشتم و حالا غیر قابل استفاده شده
چند وقت پیش روی فلشم با بیت لاکر یسورد گذاشتم و همون روز بیتلاکررو خاموش کردم
به فلش دست رسی دارم ولی اطلاعات داخلش protect شده و فلش فرمت نمیشه چیزی کات نمیشهو ....... فقظ از اطلاعات داخل اون میشه کپی برداشت.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

artinessfox
10-12-2012, 18:28
سلام
نرم افزار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را دانلود کن و بعد با استفاده از اون فرمت کن-چون این نرم افزار اول پارتیشن بندی می کنه بعد فرمت میکنه ممکنه مشکلت حل بشه

jafarian
11-12-2012, 16:30
این روش تست کنیدببینید برای شماجواب میده یا که نه منوی run اجرا داخلش دستور gpedit.msc تایپ اینتر کنید درکادری که باز میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعدش از پنجره سمت راست روی گزینه

دبل کلیک کنید درکادری که باز میشه بعد بجای گزینه Enabled اگر که از شمافعال باشه شما گزینه اول انتخاب کنید بعدم تایید اکی کنید پنجره Local Group Policy Editor رو ببندین منوی استارت باز کنید درقسمت سرچش تایپ کنید cmd بعدم روی گزینه موردنظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید درکادری که باز میشه این دستور پایین تایپ اینتر کنیدبعدم از نوع تست کنید :n01:

mali.sh
11-12-2012, 16:46
درکادری که باز میشه بعد بجای گزینه
Enabled
اگر که از شمافعال باشه شما گزینه اول انتخاب کنید گزینه اولی بود و با انجام مراحل نتیجه ای نداشت

jafarian
12-12-2012, 00:30
گزینه اولی بود و با انجام مراحل نتیجه ای نداشت

شما تو همون روش بالا گزینه Disabled انتخاب کنید تایید اکی کنید بعدشم از نوع تست کنید اگر که بازم به همون صورت بود گزینه Enable انتخاب تایید اکی تست کنید اگر بازم به همون صورت بود برای فرمت فلش روش پایین که میگم تست کنید

ابتدا dvd ویندوز داخل دستگاه قراربدین بصورت بوت بالا بیاین بعدشم داخل همون کادر اول کلیدهای Shift+F10 همزمان با هم فشار بدین طبق شکل پایین

بعد یک کادری شبیه صفحه داس باز میشه که این دستورات پایین داخل بترتیب باید وارد اینتر کنید

نکته: وقتی دستور list disk بزنید یک جدول برای شما به نمایش در میاد که دراون جدول فلش شما هم نمایش داده میشه طبق شکل پایین که از من نمایش داده شده بعد همینطور که میبینید در خط فرمان بعدی من وارد کردم select disk 1 منظورم از 1 هم شماره فلش منه که داخل همون جدول زیرش با خط سبز مشخص کردم که حجمشم بصورت مگابایت مشخص شده 7702 که نزدیک 8 گیگ میشه اون یکی بالایی گزینه بالا داخل همون جدولم بطور واضح معلومه که مربوط به هارد میشه که قید شده 465 گیگ از ازشما اگر شماره فلشتون داخل جدول 2 بود باید تایپ کنید select disk 2 اینتر کنید بعدم دستورات دیگه رو تایپ کنیدآخر سرم exit بزنید.