PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تصحیح کننده حروف در کیبورد...

shahbab
28-07-2006, 01:30
با سلام...
یه برنامه بود که حروفی مانند پ و ژ را در کیبورد تصحیح می کرد...
کجا دنبالش بگردم؟

AK1
28-07-2006, 01:37
با سلام...
یه برنامه بود که حروفی مانند پ و ژ را در کیبورد تصحیح می کرد...
کجا دنبالش بگردم؟

با سلام
اگه جستجو كني تو تاپيك ها پيدا مي كني ولي اينو گزاشتم حالا
از اينجا برو دانلود كن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
يكم توضيح هم نوشته :cool:

يه چيز ديگه چرا دو تا تاپيك زدي يكي كافي بود :ohno:

shahbab
28-07-2006, 17:46
با سلام
اگه جستجو كني تو تاپيك ها پيدا مي كني ولي اينو گزاشتم حالا
از اينجا برو دانلود كن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
يكم توضيح هم نوشته :cool:
:ohno:
دوست عزیز با تشکر از لطف شما...
متاسفانه این پچی که گذاشتین قادر به تصحیح حروف پ و ژ و ...در کیبورد نیست...
من طبق دستوری که ضمیمه این پچ بود اونو در system32 کپی و پست کردم ولی چیزی تغیر نکرد...
من یه برنامه پارسال از یه سایتی دریافت کردم و اونو نصب کردم که خیلی خوب اینکارو انجام داد...
اسم این برنامه هم HoseinQuestFarsiKeyboardModifier بود و 155کیلو هم حجمش...
من این برنامه رو الان هم دارم...ولی این برنامه موقع نصب یه سریال نامبر میخواست که من الان این سریال رو فراموش کرده ام...
در هر صورت اگه این برنامه یا سریال نامبروشو یا هر برنامه دیگه ای که این کار را بکنه بزارین ممنون میشم..

AK1
28-07-2006, 17:54
نمي دونم چرا براي شما كار نكرد يه پچ هم مال شركت پرند هست شب آپ مي كنم امتحان كن ببين چي ميشه

shahbab
28-07-2006, 18:57
با سلام مجدد...
بالاخره اين برنامه اصلاح كننده كيبورد را پيداش كردم و نصبش كردم...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Password: hoseinquest
اين برنامه بجز حل مشكل ژ و پ مشكل فاصله كوتاه را نيز با بكار بردن shift+space حل ميكند...
نكته: اگه اين برنامه در حالت معمول بدرستي نصب نشد آنرا در حالت safe mod نصب نمائيد...
يكي ديگه از دوستان در پست ديگري كه داده بودم به برنامه TrayLayout.exe اشاره كرده بودند...
اين برنامه حجم بيشتري داره و ظاهرا بوسيله اون ميشه مكان تمام كليد هاي كيبورد رو تغير داد...
امكان داره پچي كه دوست عزيز akmfad1 گذاشته بودند و براي من كار نكرد ،اگه در حالت safe mod به قسمت system32 كپي بشه كار كنه...نميدونم...من امتحان نكردم ولي در حالت معمول كه كاري انجام نداد...
در هر صورت متشكرم...

ebibarati
18-11-2013, 12:26
من اين فارسي ساز رو نصب كردم حالا بايد پاكش كنم چون خيلي از فايل هام تو سرچ كردن جواب نمي ده از تو كامپيوتر كاملاً پاكش كردم ولي هنوز هم صفحه كليد به حالت اول برنگشته