PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپتاب واسه بازی تاسقف 4میلیون و500هزار تومن

saeedazami
09-12-2012, 17:59
سلام دوستان.حدود 4تا 4/5میلیون پول دارم که فقط واسه بازی می خوام خرجش کنم(عشق بازی)تابستون می خواستم لپ تاپ بگیرم که یهو قیمت همه چیز سربه فلک کشید.منتظر شدم قیمت ها بیاد پایین که متاسفانه بیشتر هم شد.میترسم که یه لپتابی بخرم که بعدا پشیمون بشم.الآن که این تاپیک رو زدم واسه اینه که من رو راهنمایی کنید البته میتونم تا نزدیکای سال 92 هم صبر کنم چون برام مهمه که پشیمون نشم.یه لپتاپ واسه بازی میخوام که صفحش از 17اینچ کمتر نباشه.وکارت گرافیک قوی هم داشته باشه که بتونه جدیدترین بازی هارو حداقل با 30فریم بر ثانیه اجرا کنه.البته وزنش هم از3/5 کیلو بیشتر نباشه(اگه بیشتر هم بود مشکلی نیست).درضمن توی ویندوز 7 یه قسمتی داره که اسمش ریتینگه که تا 7.9قدرت کامپیوتر رو مشخص میکنه.اگه لپتاپی هست که این رنکینگ رو داشته باشه هم چه بهتر.من حد اکثر تا 4میلیون و500هزار تومان میتونم هزینه کنم وزمان زیادی هم واسه خرید دارم.لطفا اگه پیشنهاد مناسبی دارید از من دریغ نکنید....

sh@y@n
09-12-2012, 20:10
سلام
در این رنج قیمت قویترین کارت گرافیک 660 هست قویتر از اون میشه 670 که میتونی روی msi gt70 و سری گیمینگ اسوس پیدا کنی البته قیمتشون میزنه بالای 5 تومن که اصلا نمیصرفه
بهترین پیشنهاد برای شما ge70 هست با قیمت 3800 وزنش هم حدود 2.7 کیلو میشه توی همین قسمت مشاوره بگردی اطلاعات زیادی در موردش نوشتم
در مورد ریتینگ ویندوز همه محدود به هارد میشه مثلا به هاردای 7200rpm نمره 5.9 میده برای امتیاز بالاتر نیاز به ssd هست

saeedazami
09-12-2012, 21:12
راستش رو بخوای خودم هم به GE70علاقه دارم.وقتی وارد سایت MSIشدم چند تا مدل مختلف از این لپتاب داشت مثلاGE70 0NDویاGE70 0NCکه از نظر مشخصات من تفاوت زیادی ندیدم.
چند تا سوال دیگه هم دام اگه ممکنه لطف کنید وجواب بدید:
کدوم قطعات این لپتاپ رو میشه ارتقاع داد؟
حداکثر چند گیگ میشه بهش رم اضافه کرد؟قیمت رم چقدره؟
تاچند ساعت واسه بازی شارژمیده؟
باید چه چیز هایی اضافه کرد تا ریتینگ7.9روبده ؟
واین که در مجموع چقدر باید رو این لپتاپ هزینه کنم تا تمامی بازی هارو با بهترین کیفیت اجراکنه؟
پیشاپیش از جواب هاتون ممنونم.
در ضمن من کل این سایت رو گشتم ولی تاپیکی واسه این لپتاپ پیدا نکردم.......

sh@y@n
09-12-2012, 22:32
راستش رو بخوای خودم هم به GE70علاقه دارم.وقتی وارد سایت MSIشدم چند تا مدل مختلف از این لپتاب داشت مثلاGE70 0NDویاGE70 0NCکه از نظر مشخصات من تفاوت زیادی ندیدم.
چند تا سوال دیگه هم دام اگه ممکنه لطف کنید وجواب بدید:
کدوم قطعات این لپتاپ رو میشه ارتقاع داد؟
حداکثر چند گیگ میشه بهش رم اضافه کرد؟قیمت رم چقدره؟
تاچند ساعت واسه بازی شارژمیده؟
باید چه چیز هایی اضافه کرد تا ریتینگ7.9روبده ؟
واین که در مجموع چقدر باید رو این لپتاپ هزینه کنم تا تمامی بازی هارو با بهترین کیفیت اجراکنه؟
پیشاپیش از جواب هاتون ممنونم.
در ضمن من کل این سایت رو گشتم ولی تاپیکی واسه این لپتاپ پیدا نکردم.......
این کانفیگی که ماتریس داره کاملترینه یا همون OND
همه قطعات رو میشه ارتقا داد به جز کارت گرافیک ( در مورد کارت گرافیک مطمئن نیستم)
برای رم 2 تا اسلات داره که میتونید 2 تا 8 گیگ بزارید
برای بازی کلا بهتره لپتاپ به برق وصل باشه چون اینطوری سریع باطری از بین میره اما واسه وبگردی با وایرلس روشن که من تست کردم 2.5 ساعت جواب میده که با توجه به صفحه 17 و باطری 6 سلول به نظرم خوبه
ببین کلا ریتینگ ویندوز اینطوره
cpu 7.6 - ram 7.8 - graphics 6.9 - hdd 5.9
که همیشه کمترین امتیازو در نظر میگیره
تازه تا همین چند روز پیش به گرافیک 6.1 داده بود الان انگار بیشتر داده:n02:( در کل زیاد رو امتیازاش حسابی نیست) بهترین برنامه برای تست پرفرمنس 3dmark هست ( البته فقط برای گرافیک و cpu )

saeedazami
10-12-2012, 10:21
چون شما این لپتاپ رو دارید بهتره که یه تاپیک واسش بزنید وهم نقد خودتونو اونجا بذارید وهم چند تا عکس.حیفه لپتاپ به این خوبی تاپیکی نداشته باشه.فقط سایتی که این لپتاپ رو با گارانتی بده رو لطف کنید.

saeedazami
10-12-2012, 17:07
یه سوال دیگه.مثلا بعضی لپتاپ ها دو تا حافظه گرافیکی دارن مثل lenovo y580که یه کارت گرافیک gtx 660mداره وهم یه intel hd4000که توی مشخصاتش بود.سوال من اینه که چرا 2تا حافظه گرافیکی داره؟به چه کاری میاد؟آیا MSI GE70هم دوتا کارت گرافیک داره؟یانه؟

sh@y@n
10-12-2012, 22:56
یه سوال دیگه.مثلا بعضی لپتاپ ها دو تا حافظه گرافیکی دارن مثل lenovo y580که یه کارت گرافیک gtx 660mداره وهم یه intel hd4000که توی مشخصاتش بود.سوال من اینه که چرا 2تا حافظه گرافیکی داره؟به چه کاری میاد؟آیا MSI GE70هم دوتا کارت گرافیک داره؟یانه؟
بله دوتا داره
intel hd 4000 اگر اشتباه نکنم متعلق به cpu هست
کلا فرق sandy و ivy توی تولید حرارت کمتر و همین گرافیک hd 4000 هست!

amin666
10-12-2012, 23:55
گرافیک intel رو شما می تونید در مواقع غیر بازی و کار سنگین استفاده کنید که هم هم مصرف کمتری داره هم دمای کمتری.مخصوصا موقعی که از باطری استفاده می کنیدبه طور چشمگیری شار÷ رو نگه می داره.یعنی از cpu های سندی بریج به اینور گرافیک اینتل (داخل مجموعه cpu یا همون soc) وجود داره برای مواقعی که سیستم رو حالت Power saver باشه.مثل فیلم دیدن و وبگردی و ....یعنی شما می تونید گرافیک اصلی رو از کار بندازید و از گرافیک اینتل استفاده کنید که به مراتب ضعیفتره و مسلما مصرف و دمای کمتری هم تولید می کنه

sh@y@n
11-12-2012, 01:09
اینم تست بازی های مختلف روی این گرافیک و یه سری توضیحات دیگه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]