PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار پارتیشن بندی برای ویندوز 7

Reza Azimy_RW
09-12-2012, 12:42
سلام دوستان
یه نرم افزار پارتیشن بندی میخاستم هر چی گستم سه تا دانلود کردم هیچ کدوم با 7 سازگار نبودن ممنون میشم راهنمایی کنید

hamedre81
09-12-2012, 13:21
از برنامه Acronis Disk Director 11 استفاده کنید برنامه خوبی هست
فقط درایو ویندوز را باهاش دست کاری نکن

صفحه دانلود از سایت دانلود ها
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به جای -------- در آدرس کلمه دانلودها را به انگلیسی بنویسد

موفق باشید:n01:

Reza Azimy_RW
09-12-2012, 13:39
داداش خیلی خیلی ممنون ولی واسه چی درایو ویندوزمو دستکاری نکنم !؟ من اطفاقا میخاستم حجم یکی از درایوامو بدم به درایو ویندوز اون خیلی کم داره . چه مشکلی پیش میاد ؟

RTS
09-12-2012, 13:40
سلام دوستان
یه نرم افزار پارتیشن بندی میخاستم هر چی گستم سه تا دانلود کردم هیچ کدوم با 7 سازگار نبودن ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

با خود Disk Management ویندوز 7 هم میشه پارتیشن بندی کرد.

hamedre81
09-12-2012, 13:44
اگه می خوام دست کاری کنین حتما یه بکاپ از درایو ویندوز بگیرن چون برای خودم پیش اومده و ویندوز بالا نه اومده؟
منظور از دست کاری (بالا و پایین آوردن حجم درایو ویندوز)

اگه خواستین با برنامه Acronis True Image 2012 از درایو ویندوز بکاپ بگیرین و بعد با برنامهAcronis Disk Director 11 حجم درایو رو عوض کنین!

Reza Azimy_RW
09-12-2012, 13:47
همین الان اینی که گفتیدو دیدم مثل اینکه امکانات خیلی کمی داره یعنی اطلاعات از بین میره و نمیشه مقداری از حافظه رو به یه درایو دیگه انتقال داد . یا من متوجه بقیه امکاناتش نشدم ؟

Reza Azimy_RW
09-12-2012, 13:48
اگه می خوام دست کاری کنین حتما یه بکاپ از درایو ویندوز بگیرن چون برای خودم پیش اومده و ویندوز بالا نه اومده؟
منظور از دست کاری (بالا و پایین آوردن حجم درایو ویندوز)

اگه خواستین با برنامه Acronis True Image 2012 از درایو ویندوز بکاپ بگیرین و بعد با برنامهAcronis Disk Director 11 حجم درایو رو عوض کنین!

ممنون عزیز ممنون بابت راهنمایی همه دوستان

jafarian
10-12-2012, 00:31
سلام دوستان

شما برنامه minitool از پایین دانلود کنید که بطور کامل سیستم عامل 7 نسخه 64 بیتی و 32 بیتی ساپورت میکنه این برنامه کلا حجمش 12 مگ هست بعد از عمل پارتشین بندی درایو نیازی به ریست سیستم ندارین لینک دانلود برنامه رو داخل فایل txt پایین قراردادم اگر که مشکلی با پارتیشن بندی با این برنامه هم داشتین میتونید بگین:n01:

minitool ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])